Výsledky - Klikovy vrchy (19. 09. 2021)

Kompletní výsledky od pořadatele zde

AB

71 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
65
A
Davies Joshua
Rafkarna IDEA Cycling Team
1:54:58,00
37,05
100
2
1
52
B
Dudek Tomáš
Xeelo cycling team
1:54:58,00
37,05
90
3
2
9
A
Hradecký Jaroslav
Sport Import
1:54:59,00
0:00:01,00
37,05
85
4
2
47
B
Šlajchrt Filip
1:54:59,00
0:00:01,00
37,05
81
5
3
42
B
Janovský Petr
1:54:59,00
0:00:01,00
37,05
78
6
4
10
B
Kollert Michal
Xeelo cycling team
1:55:01,00
0:00:03,00
37,04
76
7
5
28
B
Novák Vít
CFC Kladno
1:57:34,00
0:02:36,00
36,23
75
8
6
4
B
Cupl Thomas
Team Max Hürzeler Swiss
2:02:17,00
0:07:19,00
34,84
74
9
7
12
B
Somr Michael
2:02:17,00
0:07:19,00
34,84
73
10
8
16
B
Vlachovský Michal
Kolofix
2:02:18,00
0:07:20,00
34,83
72
11
9
60
B
Charvát Ondřej
Tama Královice
2:02:19,00
0:07:21,00
34,83
71
12
10
51
B
Vodák Martin
Xeelo cycling team
2:02:19,00
0:07:21,00
34,83
70
13
11
62
B
Zháňal Pavel
2:02:24,00
0:07:26,00
34,80
69
14
12
3
B
Miller Milan
Tama Královice
2:05:15,00
0:10:17,00
34,01
68
15
13
2
B
Baier Jiří
AC Sparta Praha cycling akademie
2:07:39,00
0:12:41,00
33,37
67
16
14
25
B
Husák Tomáš
Stark Cycling Team
2:07:43,00
0:12:45,00
33,36
66
17
3
56
A
Šulc Vojtěch
Dexter Cycling
2:07:43,00
0:12:45,00
33,36
65
18
4
30
A
Thuma Miroslav
Sportraces cycling team
2:09:42,00
0:14:44,00
32,85
64
19
15
15
B
Dmitriev Andrei
CK Vinohradské Šlapky
2:12:59,00
0:18:01,00
32,03
63
20
16
50
B
Berka Ondřej
Cyklistický klub VETAS team Kralupy, z.s.
2:20:10,00
0:25:12,00
30,39
62
21
17
26
B
Insausti Javier
2:24:46,00
0:29:48,00
29,43
61
22
18
54
B
Mazůrek Lukáš
Lucky dog
2:33:28,00
0:38:30,00
27,76
60

CDJHZ

71 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
302
C
Uličný Vladimír
Xeelo cycling team
1:57:32,00
36,25
100
2
2
301
C
Horváth Miroslav
AC Sparta Praha cycling akademie
1:57:48,00
0:00:16,00
36,16
90
3
3
303
C
Rendl Jaroslav
Dexter Cycling
1:59:15,00
0:01:43,00
35,72
85
4
4
359
C
Kuchař Přemysl
AC Sparta Praha cycling akademie
1:59:38,00
0:02:06,00
35,61
81
5
5
308
C
Rydval Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
2:04:57,00
0:07:25,00
34,09
78
6
6
317
C
Cafourek Václav
Dexter Cycling
2:08:19,00
0:10:47,00
33,20
76
7
7
320
C
Sýkora Robert
CK Vinohradské Šlapky
2:08:20,00
0:10:48,00
33,19
75
8
8
304
C
Šindelár Ladislav
Stark Cycling Team
2:08:20,00
0:10:48,00
33,19
74
9
1
381
D
Halamka Jiří
2:08:24,00
0:10:52,00
33,18
73
10
9
378
C
Beránek Milan
2:09:11,00
0:11:39,00
32,98
72
11
10
309
C
Jonášek Jan
2:10:36,00
0:13:04,00
32,62
71
12
11
305
C
Pacovský Tomáš
Dexter Cycling
2:13:53,00
0:16:21,00
31,82
70
13
2
392
D
Černý Luboš
CFC Kladno
2:14:42,00
0:17:10,00
31,63
69
14
3
347
D
Dubitzký Pavel
2:18:46,00
0:21:14,00
30,70
68
15
12
345
C
Skála Radim
2:19:07,00
0:21:35,00
30,62
67
16
1
310
Z
Milec Jiřincová Jana
2:21:31,00
0:23:59,00
30,10
66
17
4
311
D
Tácha Petr
Dexter Cycling
2:21:33,00
0:24:01,00
30,10
65
18
5
307
D
Vlasák Richard
TOI TOI Slaný
2:22:16,00
0:24:44,00
29,94
64
19
13
377
C
Štanc Milan
2:23:29,00
0:25:57,00
29,69
63
20
6
387
D
Šmíd Luděk
2:24:43,00
0:27:11,00
29,44
62
21
2
371
Z
Schäferová Pavlína
2:25:27,00
0:27:55,00
29,29
61
22
14
376
C
Jelínek Martin
2:45:28,00
0:47:56,00
25,75
60
23
7
318
D
Vild Václav
2:49:06,00
0:51:34,00
25,19
59
24
306
D
Vejvoda Josef
AC Sparta Praha cycling akademie
DNF
25
366
C
Palman Marek
DNS

EFW

71 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
502
W
Doležalová Hana
AC Sparta Praha cycling akademie
2:14:33,00
31,66
100
2
1
529
E
Aisbrych Jiří
2:14:33,00
31,66
90
3
2
517
E
Rašev Eugen
AXON sport team
2:14:35,00
0:00:02,00
31,65
85
4
3
515
E
Hájek Stanislav
2:14:36,00
0:00:03,00
31,65
81
5
4
501
E
Král Josef
Kbely cycling team
2:28:10,00
0:13:37,00
28,75
78
6
5
505
E
Fučík Josef
Rohozec Amulet team
2:40:21,00
0:25:48,00
26,57
76
7
1
503
F
Krajčík Josef
Dexter Cycling
2:40:26,00
0:25:53,00
26,55
75
8
2
512
F
Šrejma Jiřǐ
2:56:29,00
0:41:56,00
24,14
74
9
2
507
W
Mikšovská Alena
CSK MARKUS
2:56:34,00
0:42:01,00
24,13
73
10
509
E
Jaroš Petr
CK Vinohradské Šlapky
DNS