Výsledky - Memorial Vl. Urbana nejst. (06. 07. 2021)

Kompletní výsledky od zpracovatele zde

AB

107,5 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
51
B
Vodák Martin
Xeelo cycling team
2:28:21,18
43,48
100
2
2
47
B
Šlajchrt Filip
2:28:22,08
0:00:00,90
43,47
90
3
3
4
B
Cupl Thomas
Team Max Hürzeler Swiss
2:28:25,21
0:00:04,03
43,46
85
4
1
9
A
Hradecký Jaroslav
Sport Import
2:28:25,41
0:00:04,23
43,46
81
5
4
11
B
Šmahel Michal
2:28:26,26
0:00:05,08
43,45
78
6
2
5
A
Mirovský Petr
2:28:26,55
0:00:05,37
43,45
76
7
5
60
B
Charvát Ondřej
Tama Královice
2:28:26,69
0:00:05,51
43,45
75
8
6
3
B
Miller Milan
Tama Královice
2:28:26,85
0:00:05,67
43,45
74
9
7
15
B
Dmitriev Andrei
CK Vinohradské Šlapky
2:28:27,70
0:00:06,52
43,45
73
10
8
52
B
Dudek Tomáš
Xeelo cycling team
2:28:28,24
0:00:07,06
43,44
72
11
3
7
A
Maroušek František
AC Sparta Praha cycling akademie
2:29:05,32
0:00:44,14
43,26
71
12
9
2
B
Baier Jiří
AC Sparta Praha cycling akademie
2:29:06,02
0:00:44,84
43,26
70
64
A
Gramblička Matouš
DNF
30
A
Thuma Miroslav
Sportraces cycling team
DNF
56
A
Šulc Vojtěch
Dexter Cycling
DNF

CDJHZ

86 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
316
D
Bryxi Jan
Rafkarna IDEA Cycling Team
1:58:04,39
43,70
100
2
1
367
C
Cédl Jan
1:58:42,41
0:00:38,02
43,47
90
3
2
322
C
Hraběta Miroslav
KCR Roudnice nad Labem
1:58:42,89
0:00:38,50
43,47
85
4
2
324
D
Tajč Jan
Tama Královice
1:58:43,50
0:00:39,11
43,46
81
5
3
382
D
Halík Jaroslav
1:58:43,69
0:00:39,30
43,46
78
6
4
381
D
Halamka Jiří
1:58:43,88
0:00:39,49
43,46
76
7
3
302
C
Uličný Vladimír
Xeelo cycling team
1:58:44,02
0:00:39,63
43,46
75
8
4
309
C
Jonášek Jan
1:58:44,57
0:00:40,18
43,46
74
9
5
359
C
Kuchař Přemysl
AC Sparta Praha cycling akademie
1:58:44,59
0:00:40,20
43,46
73
10
6
304
C
Šindelár Ladislav
Stark Cycling Team
1:58:44,78
0:00:40,39
43,45
72
11
7
301
C
Horváth Miroslav
AC Sparta Praha cycling akademie
1:58:45,08
0:00:40,69
43,45
71
12
8
313
C
Šulc David
Dexter Cycling
2:03:45,94
0:05:41,55
41,69
70
13
9
303
C
Rendl Jaroslav
Dexter Cycling
1:58:46,28
0:00:41,89
43,44
69
14
10
378
C
Beránek Milan
1:58:48,48
0:00:44,09
43,43
68
15
1
310
Z
Milec Jiřincová Jana
1:58:48,85
0:00:44,46
43,43
67
16
5
319
D
Prager Karel
CK Vinohradské Šlapky
1:58:51,49
0:00:47,10
43,41
66
17
6
368
D
Brabec Zdeněk
Winners Znojmo
1:58:52,31
0:00:47,92
43,41
65
18
7
372
D
Jareš Josef
Cyklistický klub VETAS team Kralupy, z.s.
1:58:52,90
0:00:48,51
43,40
64
19
8
392
D
Černý Luboš
CFC Kladno
1:58:54,26
0:00:49,87
43,40
63
20
11
383
C
Kokoška Pavel
AC Sparta Praha cycling akademie
1:59:53,48
0:01:49,09
43,04
62
21
9
387
D
Šmíd Luděk
2:10:00,98
0:11:56,59
39,69
61
22
10
327
D
Vlček Petr
CK Vinohradské Šlapky
2:10:01,18
0:11:56,79
39,69
60
23
12
305
C
Pacovský Tomáš
Dexter Cycling
2:15:29,86
0:17:25,47
38,08
59
24
11
338
D
Šimek Pavel
TOI TOI Slaný
2:16:43,82
0:18:39,43
37,74
58
25
2
371
Z
Schäferová Pavlína
2:16:45,54
0:18:41,15
37,73
57
26
12
307
D
Vlasák Richard
TOI TOI Slaný
2:16:46,93
0:18:42,54
37,72
56
27
13
312
C
Cech Antonin
Stark Cycling Team
2:16:47,08
0:18:42,69
37,72
55
28
13
314
D
Tserendorj Baasanbayar
CK Vinohradské Šlapky
2:20:20,93
0:22:16,54
36,77
54
29
14
366
C
Palman Marek
2:20:32,06
0:22:27,67
36,72
53
30
14
311
D
Tácha Petr
Dexter Cycling
2:23:59,70
0:25:55,31
35,83
52
31
15
350
D
Wood Ian Peter
TJ Kovo Praha
2:26:36,55
0:28:32,16
35,20
51
308
C
Rydval Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
DNF
315
C
Beneš Petr
Sportraces cycling team
DNF

EFW

64,5 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
502
W
Doležalová Hana
AC Sparta Praha cycling akademie
1:40:25,64
38,54
100
2
1
530
F
Kubín Igor
CSK MARKUS
1:40:57,47
0:00:31,83
38,33
90
3
1
517
E
Rašev Eugen
AXON sport team
1:40:57,74
0:00:32,10
38,33
85
4
2
510
E
Krummer Radoslav
1:40:57,98
0:00:32,34
38,33
81
5
3
529
E
Aisbrych Jiří
1:40:58,46
0:00:32,82
38,33
78
6
4
528
E
Mojžíš Jaromír
1:41:00,66
0:00:35,02
38,31
76
7
2
532
F
Rouča Karel
TJ Slávia K.Vary
1:41:00,86
0:00:35,22
38,31
75
8
5
501
E
Král Josef
Kbely cycling team
1:41:03,22
0:00:37,58
38,30
74
9
6
505
E
Fučík Josef
Rohozec Amulet team
1:41:27,65
0:01:02,01
38,14
73
10
7
527
E
Kollert Milan
Xeelo cycling team
1:41:29,21
0:01:03,57
38,13
72
11
3
503
F
Krajčík Josef
Dexter Cycling
1:53:06,95
0:12:41,31
34,21
71
12
2
507
W
Mikšovská Alena
CSK MARKUS
2:02:17,46
0:21:51,82
31,65
70