Výsledky - Memoriál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců - Mistrovství UAC v čas. jednotlivců (05. 07. 2021)

Kompletní výsledky od zpracovatele zde

AB + CDJHZ + EFW

21,5 km
Poř.
Poř.
kat.
St. č.
Kat.
Příjmení a jméno
Tým
Čas
Ztráta
AVS
Body
1
1
316
D
Bryxi Jan
Rafkarna IDEA Cycling Team
0:27:17,33
47,27
120
2
1
348
C
Štefan Jan
0:27:36,10
0:00:18,77
46,74
110
3
2
380
C
Vodička Václav
0:27:39,20
0:00:21,87
46,65
105
4
1
9
A
Hradecký Jaroslav
Sport Import
0:28:29,64
0:01:12,31
45,27
120
5
1
12
B
Somr Michael
0:28:48,95
0:01:31,62
44,77
110
6
2
30
A
Thuma Miroslav
Sportraces cycling team
0:28:48,95
0:01:31,62
44,77
110
7
3
301
C
Horváth Miroslav
AC Sparta Praha cycling akademie
0:28:54,65
0:01:37,32
44,62
101
8
2
324
D
Tajč Jan
Tama Královice
0:28:54,77
0:01:37,44
44,62
98
9
2
32
B
Malík Tomáš
0:29:09,94
0:01:52,61
44,23
101
10
3
60
B
Charvát Ondřej
Tama Královice
0:29:16,32
0:01:58,99
44,07
98
11
4
4
B
Cupl Thomas
Team Max Hürzeler Swiss
0:29:22,34
0:02:05,01
43,92
96
12
5
28
B
Novák Vít
CFC Kladno
0:29:30,78
0:02:13,45
43,71
95
13
6
3
B
Miller Milan
Tama Královice
0:29:32,83
0:02:15,50
43,66
94
14
3
5
A
Mirovský Petr
0:29:32,97
0:02:15,64
43,66
93
15
7
2
B
Baier Jiří
AC Sparta Praha cycling akademie
0:29:38,29
0:02:20,96
43,52
92
16
4
359
C
Kuchař Přemysl
AC Sparta Praha cycling akademie
0:29:39,08
0:02:21,75
43,51
96
17
3
306
D
Vejvoda Josef
AC Sparta Praha cycling akademie
0:29:39,14
0:02:21,81
43,50
95
18
5
313
C
Šulc David
Dexter Cycling
0:29:41,63
0:02:24,30
43,44
94
19
1
529
E
Aisbrych Jiří
0:29:47,12
0:02:29,79
43,31
120
20
4
7
A
Maroušek František
AC Sparta Praha cycling akademie
0:29:52,26
0:02:34,93
43,19
91
21
6
308
C
Rydval Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
0:29:53,35
0:02:36,02
43,16
93
22
7
386
C
Pícha Jan
0:29:56,41
0:02:39,08
43,09
92
23
8
6
B
Kerpl Lukáš
CK Vinohradské Šlapky
0:30:01,47
0:02:44,14
42,96
90
24
9
47
B
Šlajchrt Filip
0:30:03,96
0:02:46,63
42,91
89
25
4
319
D
Prager Karel
CK Vinohradské Šlapky
0:30:06,95
0:02:49,62
42,83
91
26
8
303
C
Rendl Jaroslav
Dexter Cycling
0:30:10,92
0:02:53,59
42,74
90
27
9
383
C
Kokoška Pavel
AC Sparta Praha cycling akademie
0:30:13,09
0:02:55,76
42,69
89
28
2
515
E
Hájek Stanislav
0:30:28,14
0:03:10,81
42,34
110
29
10
309
C
Jonášek Jan
0:30:37,41
0:03:20,08
42,12
88
30
5
353
D
Strnad Ivo
CKKV Praha
0:30:45,91
0:03:28,58
41,93
87
31
5
63
A
Chlupáč Jan
Kuchyně Lípa
0:30:47,50
0:03:30,17
41,89
88
32
11
390
C
Pavlů Karel
0:30:56,54
0:03:39,21
41,69
86
33
12
305
C
Pacovský Tomáš
Dexter Cycling
0:31:08,79
0:03:51,46
41,42
85
34
6
311
D
Tácha Petr
Dexter Cycling
0:31:13,16
0:03:55,83
41,32
84
35
3
510
E
Krummer Radoslav
0:31:15,00
0:03:57,67
41,28
105
36
13
304
C
Šindelár Ladislav
Stark Cycling Team
0:31:20,71
0:04:03,38
41,15
83
37
4
501
E
Král Josef
Kbely cycling team
0:31:28,47
0:04:11,14
40,99
101
38
1
502
W
Doležalová Hana
AC Sparta Praha cycling akademie
0:31:37,26
0:04:19,93
40,80
98
39
1
530
F
Kubín Igor
CSK MARKUS
0:31:56,41
0:04:39,08
40,39
96
40
7
327
D
Vlček Petr
CK Vinohradské Šlapky
0:31:57,68
0:04:40,35
40,36
82
41
14
378
C
Beránek Milan
0:32:04,00
0:04:46,67
40,23
81
42
8
392
D
Černý Luboš
CFC Kladno
0:32:23,56
0:05:06,23
39,82
80
43
10
38
B
Mašek Petr
0:32:24,28
0:05:06,95
39,81
87
44
15
317
C
Cafourek Václav
Dexter Cycling
0:32:25,46
0:05:08,13
39,78
79
45
9
387
D
Šmíd Luděk
0:32:43,90
0:05:26,57
39,41
78
46
16
312
C
Cech Antonin
Stark Cycling Team
0:32:59,79
0:05:42,46
39,10
77
47
10
334
D
Vlk Ladislav
KPC Praha
0:33:07,54
0:05:50,21
38,94
76
48
17
315
C
Beneš Petr
Sportraces cycling team
0:33:18,93
0:06:01,60
38,72
75
49
11
338
D
Šimek Pavel
TOI TOI Slaný
0:33:30,92
0:06:13,59
38,49
74
50
12
329
D
Procházka Aleš
TJ Kovo Praha
0:33:33,99
0:06:16,66
38,43
73
51
13
337
D
Polan Luboš
CKKV Praha
0:33:36,95
0:06:19,62
38,37
72
52
11
58
B
Urban Dan
Stark Cycling Team
0:33:49,31
0:06:31,98
38,14
86
53
14
307
D
Vlasák Richard
TOI TOI Slaný
0:34:11,48
0:06:54,15
37,73
71
54
15
352
D
Stark Michal
Stark Cycling Team
0:34:15,34
0:06:58,01
37,66
70
55
2
532
F
Rouča Karel
TJ Slávia K.Vary
0:34:16,80
0:06:59,47
37,63
95
56
1
371
Z
Schäferová Pavlína
0:34:19,83
0:07:02,50
37,58
69
57
5
509
E
Jaroš Petr
CK Vinohradské Šlapky
0:34:37,41
0:07:20,08
37,26
94
58
3
503
F
Krajčík Josef
Dexter Cycling
0:34:56,31
0:07:38,98
36,92
93
59
18
356
C
Tůma Jiří
0:34:58,84
0:07:41,51
36,88
68
60
6
528
E
Mojžíš Jaromír
0:35:17,83
0:08:00,50
36,55
92
61
7
525
E
Růžička Luboš
0:35:25,89
0:08:08,56
36,41
91
62
12
54
B
Mazůrek Lukáš
Lucky dog
0:36:23,50
0:09:06,17
35,45
85
63
16
318
D
Vild Václav
0:36:42,00
0:09:24,67
35,15
67
64
2
507
W
Mikšovská Alena
CSK MARKUS
0:38:01,48
0:10:44,15
33,93
90
65
4
508
F
Koloc Josef
0:38:19,31
0:11:01,98
33,66
89
66
8
521
E
Tutsch Jiří
CKKV Praha
0:38:43,11
0:11:25,78
33,32
88
67
5
513
F
Holovlaský Ladislav
TOI TOI Slaný
0:38:56,50
0:11:39,17
33,13
87
517
E
Rašev Eugen
AXON sport team
DNF