18. 11. 2020 - Zakončení sezóny 2020

Vážení přátelé, cyklisté, amatéři.

Sezóna 2020 je za námi. Přes veškeré problémy a komplikace bylo v rámci UACu letos uspořádáno 17 silničních, 3 bikové a 9 dráhových závodů, což považuji vlastně za takové malé vítězství. Za všechny tyto akce je důležité poděkovat organizátorům a jejich týmům. Takže - všem za jejich činnost moc děkujeme.

Zbývá jediné. Vyhlásit vítěze! Každý rok touto dobou proběhlo vyhlášení celkových výsledků ve všech soutěžích a kategoriích – UAC Balík. V tuto chvíli nemůžeme kvůli vládním opatřením každoroční setkání uspořádat a ani nevím, kdy to bude možné uskutečnit. V každém případě nechceme nikoho připravit o toto tradiční setkání, předání pohárů a cen, o potlesk a slávu v kruhu přátel a kamarádů. Můžeme říct jediné. Balík bude, až to půjde. Jakmile bude situace možná, výroční Balík za sezonu 2020 uspořádáme v prvním možném termínu.

Už nyní ale připravujeme sezónu 2021. Věřím, že na jaře nebude naše sportovní činnost omezována a že nadcházející sezóna už bude parádní. Předběžný kalendář závodů se pomalu plní a čekají nás i některé novinky. Nechte se překvapit. O všem Vás budeme postupně informovat.

Trénujte a spřádejte plány na velká vítězství v sezoně 2021. 

VV UAC