Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

06.09.2020 - RAFKÁRNA Velká cena Hradce Králové - propozice a registrace v Informacích

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 24 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Usnul Veus Vyškov 00:33:31,04   42,96
2. 601   P1 Pospíšil Rafkarna IDEA Cycling Team 00:33:34,74 00:00:03,70 42,88
3. 602   P1 Brázdil Rafkarna IDEA Cycling Team 00:33:56,89 00:00:25,85 42,42
4. 603   P1 Škopek HEC Jarton Jaroměř 00:33:57,49 00:00:26,45 42,41
5. 459 1. C Jonášek Jan --- 00:33:57,54 00:00:26,50 42,40 100
6. 604   P1 Horák Rafkarna IDEA Cycling Team 00:33:57,70 00:00:26,66 42,40
7. 605   P1 Gotthard Rafkarna IDEA Cycling Team 00:33:57,71 00:00:26,67 42,40
8. 606   P1 Morávek SK Špindl 00:33:57,92 00:00:26,88 42,40
9. 607   P1 Vondráček Tufo Pardus Prostějov 00:33:58,50 00:00:27,46 42,38
10. 461 2. C Beneš Petr --- 00:33:58,70 00:00:27,66 42,38 90
11. 328 3. C Uličný Vladimír --- 00:33:58,90 00:00:27,86 42,38 85
12. 608   P1 Bako KUPKOLO.cz 00:33:59,20 00:00:28,16 42,37
13. 609   P1 Ruman Cyklo Atom Plzeň 00:33:59,20 00:00:28,16 42,37
14. 610   P1 Davies Rafkarna IDEA Cycling Team 00:33:59,53 00:00:28,49 42,36
15. 611   P1 Jiřinec Bikeinvest Cycling Team 00:34:00,05 00:00:29,01 42,35
16. 301 4. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:00,11 00:00:29,07 42,35 81
17. 612   P1 Fikejz Befisport 00:34:00,33 00:00:29,29 42,35
18. 613   P1 Kulhánek UNLIMITED NUTRI CLINIC 00:34:00,86 00:00:29,82 42,34
19. 614   P1 Malíř GHOST Team 00:34:02,21 00:00:31,17 42,31
20. 615   P1 Zikmund CT Weber 00:34:02,46 00:00:31,42 42,30
21. 616   P1 Vlk CK Kramolín 00:34:44,39 00:01:13,35 41,45
22. 617   P1 Vaněk HSK CYCLING TEAM 00:34:45,54 00:01:14,50 41,43
23. 618   P1 Stibal Rafkarna IDEA Cycling Team 01:33:24,00 00:59:52,96 15,42
24. 619   P1 Kratochvíl Team CykloTrener 02:31:50,34 01:58:19,30 9,48
25. 7 1. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:31:50,54 01:58:19,50 9,48 100
26. 620   P1 Křivanec Bike Freaks Holice 02:31:50,76 01:58:19,72 9,48
27. 621   P1 Bukač Pardubice 02:31:51,01 01:58:19,97 9,48
28. 622   P1 Makovský Dřevostavby Makovský Michal 02:31:51,62 01:58:20,58 9,48
29. 623   P1 Stehlík Future Cycling Northwave 02:31:51,80 01:58:20,76 9,48
30. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:31:51,84 01:58:20,80 9,48 78
31. 624   P1 Petrnoušek Cykloprofi Goldfren 02:31:51,86 01:58:20,82 9,48
32. 625   P1 Kubias Roman Kreuziger Cycling Academy 02:31:51,99 01:58:20,95 9,48
33. 626   P1 Kopr KC Slávia Praha 02:31:52,90 01:58:21,86 9,48
34. 627   P1 Hastík FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 02:31:54,10 01:58:23,06 9,48
35. 628   P1 Otta Tufo Pardus Prostějov 02:32:04,28 01:58:33,24 9,47
36. 629   P1 Wastl 02:35:38,97 02:02:07,93 9,25
37. 630   P1 Rusek 03:30:04,85 02:56:33,81 6,85
38. 335 6. D Bryxi Jan Stark Cycling Team 03:30:05,07 02:56:34,03 6,85 76
39. 631   P1 Zítka AKCENTA CZ 03:30:05,25 02:56:34,21 6,85
40. 632   P1 Vach Rafkarna IDEA Cycling Team 03:30:05,58 02:56:34,54 6,85
41. 72 2. B Cupl Thomas --- 04:25:08,70 03:51:37,66 5,43 90
42. 634   P1 Fišar Hradecký Spinning Klub 04:25:09,36 03:51:38,32 5,43
43. 635   P1 Horník Rafkarna IDEA Cycling Team 04:27:56,15 03:54:25,11 5,37
44. 636   P1 Fejk Carla.kupkolo.cz 05:23:25,39 04:49:54,35 4,45
45. 637   P1 Hartychova Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 05:23:25,71 04:49:54,67 4,45
46. 638   P1 Ungermanová TJ Aš MladáBoleslav 05:23:25,92 04:49:54,88 4,45
47. 332 7. Z Milec Jiřincová Jana --- 05:23:26,12 04:49:55,08 4,45 75
48. 639   P1 Kebort Rafkarna IDEA Cycling Team 05:23:26,38 04:49:55,34 4,45
49. 640   P1 Kollár HSK-cycling team 05:23:26,61 04:49:55,57 4,45
50. 641   P1 Faltys KČC 1900 Litomyšl 05:23:26,96 04:49:55,92 4,45
51. 642   P1 Vítek Honda Racing 05:23:27,03 04:49:55,99 4,45
52. 311 8. D Tácha Petr Dexter Cycling 05:23:27,30 04:49:56,26 4,45 74
53. 645   P1 Komberec Hradecký Spinning Klub 05:23:27,36 04:49:56,32 4,45
54. 3 3. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 05:23:27,58 04:49:56,54 4,45 85
55. 4 4. B Miller Milan Tama Královice 05:23:27,61 04:49:56,57 4,45 81
56. 305 9. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 05:23:27,67 04:49:56,63 4,45 73
57. 646   P1 Tondr V6 - Bike Freaks Holice 06:23:28,20 05:49:57,16 3,76
58. 647   P1 Vrbka Cyklo Atom 07:23:29,77 06:49:58,73 3,25
59. 648   P1 Adami Norco Bicycles CZ 08:18:35,68 07:45:04,64 2,89
60. 25 5. B Klícha Martin --- 08:19:49,79 07:46:18,75 2,88 78
61. 649   P1 Vtípil GHOST Team 08:20:01,01 07:46:29,97 2,88
62. 650   P1 Suchý Rafkarna IDEA Cycling Team 08:20:01,17 07:46:30,13 2,88
63. 503 1. E Král Josef --- 09:19:05,04 08:45:34,00 2,58 100
64. 651   P1 Kalojíros TEG CYCLING 09:19:07,95 08:45:36,91 2,58
65. 652   P1 Mužík Rafkarna IDEA Cycling Team 10:15:10,28 09:41:39,24 2,34
66. 79 6. B Šmahel Michal --- 10:15:41,90 09:42:10,86 2,34 76
67. 653   P1 Voňka Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové n. L. 10:16:36,37 09:43:05,33 2,34
68. 654   P1 Zástava Rafkarna IDEA Cycling Team 10:16:45,70 09:43:14,66 2,33
69. 655   P1 Černý Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 10:16:46,34 09:43:15,30 2,33
70. 656   P1 Křoustek Ferodo Racing 11:15:09,92 10:41:38,88 2,13
71. 657   P1 Holman HOKL CLUB Lužec nad Cidlinou 11:15:11,03 10:41:39,99 2,13
72. 658   P1 Dostal Rafkarna Idea Cycling team 11:15:25,36 10:41:54,32 2,13
73. 322 10. C Čech Antonín Stark Cycling Team 11:15:26,94 10:41:55,90 2,13 72
74. 659   P1 ptacek moto+kolo Litvínov 11:15:31,70 10:42:00,66 2,13
75. 660   P1 Bečka Bike Freaks Holice 11:15:48,47 10:42:17,43 2,13
76. 661   P1 Holub Praha 11:16:49,48 10:43:18,44 2,13
77. 662   P1 Matoulek Apache Loko Trutnov 12:13:16,62 11:39:45,58 1,96
78. 663   P1 Zeman Rafkarna IDEA Cycling Team 12:13:26,23 11:39:55,19 1,96
79. 664   P1 Bernatek 12:13:28,81 11:39:57,77 1,96
80. 665   P1 Michal Jednorožec 12:13:35,53 11:40:04,49 1,96
81. 666   P1 Feist Jiskra Jaoěř 12:14:10,20 11:40:39,16 1,96
82. 667   P1 Kopecký #Tempaři 13:11:18,97 12:37:47,93 1,82
83. 668   P1 Hledík KC Slavia Praha 13:11:21,07 12:37:50,03 1,82
84. 669   P1 Šotola 13:11:28,95 12:37:57,91 1,82
85. 670   P1 Albl TJ Kovo Praha 13:11:32,93 12:38:01,89 1,82
86. 671   P1 Dovolil IVAR CS - AUTHOR TEAM 13:11:39,38 12:38:08,34 1,82
87. 672   P1 Silovský Enduro MTB Hořice 13:11:43,26 12:38:12,22 1,82
88. 312 11. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 13:11:43,82 12:38:12,78 1,82 71
89. 673   P1 Kudláčková GHOST Team 14:09:46,57 13:36:15,53 1,69
90. 674   P1 Vlk Hostinné 14:09:50,93 13:36:19,89 1,69
91. 675   P1 Strnadová CK Příbram Fany Gastro 14:09:52,81 13:36:21,77 1,69
92. 676   P1 Hoško Hradecký Spinning klub 14:09:54,82 13:36:23,78 1,69
93. 677   P1 Malý 14:09:58,23 13:36:27,19 1,69
94. 678   P1 Tobolka 14:09:58,56 13:36:27,52 1,69
95. 679   P1 Možný 14:09:59,00 13:36:27,96 1,69
96. 680   P1 Horník TJ Sokol Pražské Předměstí 14:10:01,61 13:36:30,57 1,69
97. 681   P1 Havlík 14:24:09,52 13:50:38,48 1,67
98. 682   P1 Mašín Praha Sobín 14:25:37,24 13:52:06,20 1,66
99. 683   P1 Nejl Hradecký Spinning klub 15:07:29,94 14:33:58,90 1,59
100. 537 2. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 15:08:20,00 14:34:48,96 1,59 90
101. 684   P1 Dus 16:05:12,45 15:31:41,41 1,49
102. 685   P1 Vinšálková Hradecký Spinning Klub 16:07:12,24 15:33:41,20 1,49
103. 686   P1 Hoder AKCENTA CZ 17:03:59,91 16:30:28,87 1,41
104. 687   P1 Malovec 17:04:44,14 16:31:13,10 1,41

Kontakt na pořadatele závodu: Ondřej Rybín, 602261528, zavod@velkacenahk.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Maroušek František (A) 100 b
  • Baier Jiří (B) 85 b
  • Horváth Miroslav (C) 81 b
Celkem bodů 266 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Tácha Petr (D) 74 b
Celkem bodů 152 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (D) 76 b
  • Šindelár Ladislav (C) 73 b
  • Čech Antonín (C) 72 b
Celkem bodů 221 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.