Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

27.09.2020 - Poslední šlápnutí - úplné výsledky včetně příchozích v informacích ->>

Zobrazit:

Skupina AB - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 6 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:38:58,00   40,01 120
2. 80 2. B Cédl Jan --- 01:38:58,00   40,01 110
3. 1 3. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 01:38:58,00   40,01 105
4. 72 4. B Cupl Thomas --- 01:42:57,00 00:03:59,00 38,47 101
5. 46 5. B Vlachovský Michal Kolofix 01:42:59,00 00:04:01,00 38,45 98
6. 3 6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:43:06,00 00:04:08,00 38,41 96
7. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 01:47:02,00 00:08:04,00 37,00 95
8. 18 8. B Procházka Radek --- 01:47:05,00 00:08:07,00 36,98 94
9. 12 9. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 01:49:38,00 00:10:40,00 36,12 93
10. 39 10. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 01:49:38,00 00:10:40,00 36,12 92
11. 5 11. B Beránek Milan --- 01:56:22,00 00:17:24,00 34,03 91

Skupina CDJHŽ - 44 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 459 1. C Jonášek Jan --- 01:10:29,00   37,46 120
2. 301 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:10:29,00   37,46 110
3. 324 3. D Tajč Jan Tama Královice 01:10:29,00   37,46 105
4. 456 4. C Dvořáček Martin --- 01:10:29,00   37,46 101
5. 305 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:10:29,00   37,46 98
6. 461 6. C Beneš Petr --- 01:10:29,00   37,46 96
7. 304 7. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:10:29,00   37,46 95
8. 314 8. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 01:10:29,00   37,46 94
9. 310 9. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:10:31,00 00:00:02,00 37,44 93
10. 414 10. C Stepanov Alexey Veeam 01:10:31,00 00:00:02,00 37,44 92
11. 347 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:10:37,00 00:00:08,00 37,38 91
12. 463 12. C Šuranyi Martin CFC Kladno 01:10:57,00 00:00:28,00 37,21 90
13. 380 13. D Stark Michal Stark Cycling Team 01:11:36,00 00:01:07,00 36,87 89
14. 413 14. C Brambora Karel --- 01:11:37,00 00:01:08,00 36,86 88
15. 322 15. C Čech Antonín Stark Cycling Team 01:11:39,00 00:01:10,00 36,85 87
16. 312 16. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:11:40,00 00:01:11,00 36,84 86
17. 334 17. C Rubeš Jaroslav --- 01:11:41,00 00:01:12,00 36,83 85
18. 331 18. D Procházka Aleš CKKV Praha 01:11:46,00 00:01:17,00 36,79 84
19. 307 19. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:16:01,00 00:05:32,00 34,73 83
20. 320 20. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 01:19:17,00 00:08:48,00 33,30 82
21. 399 21. C Šrejma Marek --- 01:19:17,00 00:08:48,00 33,30 81
22. 319 22. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:21:29,00 00:11:00,00 32,40 80

Skupina EFW - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 532 1. E Rašev Eugen --- 00:35:47,00   36,89 120
2. 503 2. E Král Josef --- 00:35:47,00   36,89 110
3. 522 3. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:48,00 00:00:01,00 36,87 105
4. 506 4. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:38:43,00 00:02:56,00 34,09 101
5. 504 5. F Ježek Antonín --- 00:38:45,00 00:02:58,00 34,06 98
6. 537 6. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 00:39:57,00 00:04:10,00 33,04 96
7. 510 7. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:40:23,00 00:04:36,00 32,69 95
8. 508 8. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:41:25,00 00:05:38,00 31,87 94
9. 534 9. W Hochmanová Pavla --- 00:41:25,00 00:05:38,00 31,87 93
10. 520 10. F Šrejma Jiří --- 00:41:27,00 00:05:40,00 31,85 92
11. 515 11. F Koloc Josef --- 00:41:38,00 00:05:51,00 31,71 91

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 110 b
  • Doležalová Hana (W) 105 b
  • Baier Jiří (B) 96 b
  • Vejvoda Josef (D) 93 b
Celkem bodů 404 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (C) 90 b
Celkem bodů 90 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 95 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 94 b
  • Kerpl Lukáš (B) 93 b
  • Dmitriev Andrei (B) 92 b
Celkem bodů 374 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (D) 84 b
Celkem bodů 84 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 94 b
Celkem bodů 94 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (F) 101 b
  • Rendl Jaroslav (C) 95 b
  • Pacovský Tomáš (C) 83 b
Celkem bodů 279 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 120 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 105 b
Celkem bodů 225 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 96 b
Celkem bodů 96 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 98 b
  • Stark Michal (D) 89 b
  • Čech Antonín (C) 87 b
Celkem bodů 274 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 105 b
  • Miller Milan (B) 95 b
Celkem bodů 200 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 86 b
Celkem bodů 86 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (C) 92 b
Celkem bodů 92 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.