Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

16.08.2020 - Kolem Posázaví

Zobrazit:

Skupina AB - 93,2 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:42:12,00   34,48 100
2. 17 2. B Kubíček Michal Bitters Superior CYKLOLIVE 02:43:51,00 00:01:39,00 34,13 90
3. 9 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:45:52,00 00:03:40,00 33,71 85
4. 77 4. A Slanař Josef --- 02:45:54,00 00:03:42,00 33,71 81
5. 6 5. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:45:54,00 00:03:42,00 33,71 78
6. 22 6. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:46:02,00 00:03:50,00 33,68 76
7. 46 7. B Vlachovský Michal Kolofix 02:46:49,00 00:04:37,00 33,52 75
8. 7 8. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:47:11,00 00:04:59,00 33,45 74
9. 2 9. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:48:52,00 00:06:40,00 33,11 73
10. 61 10. A Goj Radim --- 02:49:03,00 00:06:51,00 33,08 72
11. 65 11. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:25,00 00:07:13,00 33,01 71
12. 58 12. B Janovský Petr --- 02:52:45,00 00:10:33,00 32,37 70
13. 4 13. B Miller Milan Tama Královice 02:54:35,00 00:12:23,00 32,03 69
14. 39 14. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 02:55:42,00 00:13:30,00 31,83 68
15. 3 15. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:56:20,00 00:14:08,00 31,71 67
16. 72 16. B Cupl Thomas --- 02:57:01,00 00:14:49,00 31,59 66
17. 79 17. B Šmahel Michal --- 02:57:16,00 00:15:04,00 31,55 65
18. 12 18. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:58:22,00 00:16:10,00 31,35 64
19. 15 19. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 03:02:40,00 00:20:28,00 30,61 63
20. 68 20. A Sapozhnikov Kirill Veeam 03:09:39,00 00:27:27,00 29,49 62
21. 74 21. A Tesař Martin --- 03:14:25,00 00:32:13,00 28,76 61
22. 20 22. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 03:40:49,00 00:58:37,00 25,32 60
23. 63 23. B Insausti Javier --- 03:55:42,00 01:13:30,00 23,73 59
5   B Beránek Milan --- 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 93,2 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 328 1. C Uličný Vladimír --- 02:45:34,00   33,77 100
2. 346 2. C Hraběta Miroslav --- 02:46:10,00 00:00:36,00 33,65 90
3. 301 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:46:11,00 00:00:37,00 33,65 85
4. 310 4. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:48:34,00 00:03:00,00 33,17 81
5. 304 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:48:38,00 00:03:04,00 33,16 78
6. 302 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:57:08,00 00:11:34,00 31,57 76
7. 305 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 03:02:58,00 00:17:24,00 30,56 75
8. 307 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:03:02,00 00:17:28,00 30,55 74
9. 317 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 03:03:04,00 00:17:30,00 30,55 73
10. 306 10. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:03:15,00 00:17:41,00 30,52 72
11. 347 11. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 03:03:31,00 00:17:57,00 30,47 71
12. 459 12. C Jonášek Jan --- 03:06:36,00 00:21:02,00 29,97 70
13. 397 13. D Švihálek Tomáš --- 03:06:52,00 00:21:18,00 29,93 69
14. 352 14. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:07:33,00 00:21:59,00 29,82 68
15. 414 15. C Stepanov Alexey Veeam 03:14:44,00 00:29:10,00 28,72 67
16. 364 16. C Zimmel Václav Dexter Cycling 03:17:05,00 00:31:31,00 28,37 66
17. 377 17. C Skála Radim --- 03:17:53,00 00:32:19,00 28,26 65
18. 461 18. C Beneš Petr --- 03:18:39,00 00:33:05,00 28,15 64
19. 322 19. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:18:44,00 00:33:10,00 28,14 63
20. 399 20. C Šrejma Marek --- 03:20:31,00 00:34:57,00 27,89 62
21. 463 21. C Šuranyi Martin CFC Kladno 03:20:35,00 00:35:01,00 27,88 61
22. 314 22. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:21:11,00 00:35:37,00 27,80 60
23. 312 23. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 03:26:58,00 00:41:24,00 27,02 59
24. 351 24. D Liška Pavel CKKV Praha 03:28:06,00 00:42:32,00 26,87 58
25. 412 25. D Polan Luboš CKKV Praha 03:32:20,00 00:46:46,00 26,34 57
26. 362 26. D Šimek Pavel TOI TOI cykloklub Slaný 03:39:22,00 00:53:48,00 25,49 56
27. 413 27. C Brambora Karel --- 03:44:17,00 00:58:43,00 24,93 55
28. 331 28. D Procházka Aleš CKKV Praha 03:46:10,00 01:00:36,00 24,73 54
29. 367 29. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 03:53:11,00 01:07:37,00 23,98 53
30. 319 30. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:58:23,00 01:12:49,00 23,46 52
380   D Stark Michal Stark Cycling Team 00:00:00,00  
374   C Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  
303   C Šulc David Dexter Cycling 00:00:00,00  

Skupina EFW - 65,3 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 530 1. E Hájek Stanislav CSK Markus 02:07:17,00   30,78 100
2. 503 2. E Král Josef --- 02:13:39,00 00:06:22,00 29,32 90
3. 537 3. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 02:21:08,00 00:13:51,00 27,76 85
4. 506 4. F Krajčík Josef Dexter Cycling 02:28:16,00 00:20:59,00 26,43 81
5. 510 5. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 02:32:20,00 00:25:03,00 25,72 78
6. 504 6. F Ježek Antonín --- 02:32:36,00 00:25:19,00 25,67 76
7. 527 7. E Heller Vlastimil --- 02:37:51,00 00:30:34,00 24,82 75
8. 520 8. F Šrejma Jiří --- 02:40:18,00 00:33:01,00 24,44 74
9. 509 9. E Jirásek Jaroslav --- 02:44:11,00 00:36:54,00 23,86 73
10. 538 10. W Hellerová Lenka --- 02:44:19,00 00:37:02,00 23,84 72
11. 515 11. F Koloc Josef --- 03:00:28,00 00:53:11,00 21,71 71
12. 508 12. W Mikšovská Alena CSK Markus 03:08:35,00 01:01:18,00 20,78 70
13. 505 13. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 03:31:37,00 01:24:20,00 18,51 69
534   W Hochmanová Pavla --- 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 724550475; vitek.novak234@gmail.com


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 85 b
  • Vejvoda Josef (D) 81 b
  • Rydval Michal (C) 76 b
  • Maroušek František (A) 74 b
Celkem bodů 316 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Michal (B) 90 b
  • Kubíček Zdeněk (C) 68 b
Celkem bodů 158 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (C) 61 b
Celkem bodů 61 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 78 b
  • Prager Karel (D) 72 b
  • Sýkora Robert (C) 71 b
  • Dmitriev Andrei (B) 68 b
Celkem bodů 289 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 58 b
  • Polan Luboš (D) 57 b
  • Procházka Aleš (D) 54 b
Celkem bodů 169 b

CSK Markus

  • Hájek Stanislav (E) 100 b
  • Mikšovská Alena (W) 70 b
Celkem bodů 170 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (F) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Pacovský Tomáš (C) 74 b
  • Cafourek Václav (C) 73 b
Celkem bodů 306 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 85 b
  • Mirovský Petr (A) 78 b
Celkem bodů 263 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 76 b
  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Čech Antonín (C) 63 b
  • Husák Tomáš (B) 63 b
Celkem bodů 277 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 69 b
Celkem bodů 69 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 69 b
  • Vlasák Richard (D) 59 b
  • Šimek Pavel (D) 56 b
Celkem bodů 184 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (C) 67 b
  • Sapozhnikov Kirill (A) 62 b
Celkem bodů 129 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.