Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

23.08.2020 - O kolo Úštěku

Zobrazit:

Skupina AB - 108 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:37:21,00   41,18 100
2. 6 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:38:59,00 00:01:38,00 40,76 90
3. 41 3. A Hradecký Jaroslav --- 02:39:10,00 00:01:49,00 40,71 85
4. 17 4. B Kubíček Michal Bitters Superior CYKLOLIVE 02:40:35,00 00:03:14,00 40,35 81
5. 9 5. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 02:42:00,00 00:04:39,00 40,00 78
6. 22 6. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:43:15,00 00:05:54,00 39,69 76
7. 4 7. B Miller Milan Tama Královice 02:49:11,00 00:11:50,00 38,30 75
8. 65 8. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 02:49:44,00 00:12:23,00 38,18 74
9. 15 9. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 02:50:08,00 00:12:47,00 38,09 73
10. 3 10. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:52:02,00 00:14:41,00 37,67 72
11. 72 11. B Cupl Thomas --- 02:52:03,00 00:14:42,00 37,66 71
12. 12 12. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:56:01,00 00:18:40,00 36,81 70
13. 5 13. B Beránek Milan --- 02:59:01,00 00:21:40,00 36,20 69

Skupina CDJHŽ - 108 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 328 1. C Uličný Vladimír --- 02:38:45,00   40,82 100
2. 346 2. C Hraběta Miroslav --- 02:40:17,00 00:01:32,00 40,43 90
3. 301 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:18,00 00:01:33,00 40,42 85
4. 304 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:40:20,00 00:01:35,00 40,42 81
5. 305 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:50:07,00 00:11:22,00 38,09 78
6. 330 6. D Aisbrych Jiří --- 02:55:23,00 00:16:38,00 36,95 76
7. 347 7. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:55:35,00 00:16:50,00 36,91 75
8. 317 8. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:55:55,00 00:17:10,00 36,84 74
9. 307 9. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:56:16,00 00:17:31,00 36,76 73
10. 459 10. C Jonášek Jan --- 02:57:36,00 00:18:51,00 36,49 72
11. 306 11. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:00:08,00 00:21:23,00 35,97 71
12. 315 12. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:06:07,00 00:27:22,00 34,82 70
13. 311 13. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:17:08,00 00:38:23,00 32,87 69
14. 351 14. D Liška Pavel CKKV Praha 03:17:46,00 00:39:01,00 32,77 68
15. 314 15. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 03:17:49,00 00:39:04,00 32,76 67
16. 322 16. C Čech Antonín Stark Cycling Team 03:18:50,00 00:40:05,00 32,59 66
17. 461 17. C Beneš Petr --- 03:21:43,00 00:42:58,00 32,12 65
18. 352 18. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 03:23:55,00 00:45:10,00 31,78 64
19. 320 19. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:29:12,00 00:50:27,00 30,98 63
20. 412 20. D Polan Luboš CKKV Praha 03:35:01,00 00:56:16,00 30,14 62
21. 362 21. D Šimek Pavel TOI TOI cykloklub Slaný 03:36:57,00 00:58:12,00 29,87 61
22. 325 22. D Vild Václav --- 03:49:29,00 01:10:44,00 28,24 60
23. 414 23. C Stepanov Alexey Veeam 03:49:46,00 01:11:01,00 28,20 59
24. 332 24. Z Milec Jiřincová Jana --- 04:27:56,00 01:49:11,00 24,19 58

Skupina EFW - 108 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 503 1. E Král Josef --- 03:17:01,00   32,89 100
2. 513 2. E Krummer Radoslav --- 03:18:50,00 00:01:49,00 32,59 90
3. 537 3. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 03:39:41,00 00:22:40,00 29,50 85
4. 504 4. F Ježek Antonín --- 03:43:55,00 00:26:54,00 28,94 81
5. 527 5. E Heller Vlastimil --- 03:43:55,00 00:26:54,00 28,94 78
6. 506 6. F Krajčík Josef Dexter Cycling 03:43:57,00 00:26:56,00 28,94 76
7. 522 7. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 04:30:03,00 01:13:02,00 24,00 75
8. 508 8. W Mikšovská Alena CSK Markus 05:05:07,00 01:48:06,00 21,24 74

Kontakt na pořadatele závodu: 777157204; petr@reactor.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 85 b
  • Doležalová Hana (W) 75 b
  • Štemberk Jáchym (A) 74 b
  • Baier Jiří (B) 72 b
Celkem bodů 306 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Michal (B) 81 b
  • Kubíček Zdeněk (C) 64 b
Celkem bodů 145 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 75 b
  • Prager Karel (D) 71 b
  • Kerpl Lukáš (B) 70 b
  • Vlček Petr (C) 70 b
Celkem bodů 286 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 68 b
  • Polan Luboš (D) 62 b
Celkem bodů 130 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 74 b
Celkem bodů 74 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Krajčík Josef (F) 76 b
  • Cafourek Václav (C) 74 b
  • Pacovský Tomáš (C) 73 b
Celkem bodů 304 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 90 b
  • Somr Michael (B) 78 b
Celkem bodů 268 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 78 b
  • Vejvar Lukáš (B) 76 b
  • Husák Tomáš (B) 73 b
  • Čech Antonín (C) 66 b
Celkem bodů 293 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Šimek Pavel (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (C) 59 b
Celkem bodů 59 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.