Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

20.09.2020 - Klikovy vrchy

Zobrazit:

Skupina AB - 68 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 70 1. B Kollert Michal --- 01:49:47,00   37,16 100
2. 1 2. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 01:50:35,00 00:00:48,00 36,90 90
3. 41 3. A Hradecký Jaroslav --- 01:51:32,00 00:01:45,00 36,58 85
4. 6 4. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:53:18,00 00:03:31,00 36,01 81
5. 17 5. B Kubíček Michal Bitters Superior CYKLOLIVE 01:53:41,00 00:03:54,00 35,89 78
6. 2 6. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:21,00 00:04:34,00 35,68 76
7. 7 7. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 01:54:52,00 00:05:05,00 35,52 75
8. 61 8. A Goj Radim --- 01:54:57,00 00:05:10,00 35,49 74
9. 46 9. B Vlachovský Michal Kolofix 01:55:16,00 00:05:29,00 35,40 73
10. 11 10. B Novák Vít CFC Kladno 01:59:09,00 00:09:22,00 34,24 72
11. 4 11. B Miller Milan Tama Královice 01:59:10,00 00:09:23,00 34,24 71
12. 15 12. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 01:59:16,00 00:09:29,00 34,21 70
13. 39 13. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 01:59:20,00 00:09:33,00 34,19 69
14. 53 14. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 02:01:24,00 00:11:37,00 33,61 68
15. 25 15. B Klícha Martin --- 02:02:19,00 00:12:32,00 33,36 67
16. 5 16. B Beránek Milan --- 02:03:45,00 00:13:58,00 32,97 66
17. 12 17. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:05:28,00 00:15:41,00 32,52 65
18. 72 18. B Cupl Thomas --- 02:05:28,00 00:15:41,00 32,52 64
22   B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 00:00:00,00  
600   P1 úplné výsledky včetně příchozích na http://cfc-kladno.cz/rfc_vysledky.php?%20event_id=248 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 68 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 328 1. C Uličný Vladimír --- 01:53:20,00   36,00 100
2. 301 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:53:37,00 00:00:17,00 35,91 90
3. 346 3. C Hraběta Miroslav --- 01:54:09,00 00:00:49,00 35,74 85
4. 304 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:56:27,00 00:03:07,00 35,04 81
5. 302 5. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:00:22,00 00:07:02,00 33,90 78
6. 305 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:00:26,00 00:07:06,00 33,88 76
7. 332 7. Z Milec Jiřincová Jana --- 02:00:55,00 00:07:35,00 33,74 75
8. 310 8. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:03:14,00 00:09:54,00 33,11 74
9. 317 9. C Cafourek Václav Dexter Cycling 02:03:14,00 00:09:54,00 33,11 73
10. 306 10. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:03:27,00 00:10:07,00 33,05 72
11. 334 11. C Rubeš Jaroslav --- 02:04:16,00 00:10:56,00 32,83 71
12. 459 12. C Jonášek Jan --- 02:04:16,00 00:10:56,00 32,83 70
13. 307 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:06:47,00 00:13:27,00 32,18 69
14. 347 14. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:06:53,00 00:13:33,00 32,16 68
15. 384 15. D Dubitzký Pavel --- 02:07:24,00 00:14:04,00 32,03 67
16. 315 16. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 02:08:00,00 00:14:40,00 31,88 66
17. 461 17. C Beneš Petr --- 02:08:03,00 00:14:43,00 31,86 65
18. 352 18. C Kubíček Zdeněk Bitters Superior CYKLOLIVE 02:08:04,00 00:14:44,00 31,86 64
19. 311 19. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:08:07,00 00:14:47,00 31,85 63
20. 377 20. C Skála Radim --- 02:08:07,00 00:14:47,00 31,85 62
21. 314 21. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:13:56,00 00:20:36,00 30,46 61
22. 463 22. C Šuranyi Martin CFC Kladno 02:18:08,00 00:24:48,00 29,54 60
23. 312 23. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:18:26,00 00:25:06,00 29,47 59
24. 412 24. D Polan Luboš CKKV Praha 02:20:17,00 00:26:57,00 29,08 58
25. 413 25. C Brambora Karel --- 02:24:17,00 00:30:57,00 28,28 57
26. 325 26. D Vild Václav --- 02:39:51,00 00:46:31,00 25,52 56
27. 322 27. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:42:09,00 00:48:49,00 25,16 55
28. 399 28. C Šrejma Marek --- 02:44:41,00 00:51:21,00 24,77 54
380   D Stark Michal Stark Cycling Team 00:00:00,00  
303   C Šulc David Dexter Cycling 00:00:00,00  
700   P2 úplné výsledky včetně příchozích na http://cfc-kladno.cz/rfc_vysledky.php?%20event_id=248 00:00:00,00  

Skupina EFW - 68 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 522 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:06:46,00   32,19 100
2. 530 2. E Hájek Stanislav CSK Markus 02:06:46,00   32,19 90
3. 503 3. E Král Josef --- 02:20:15,00 00:13:29,00 29,09 85
4. 529 4. E Šejna Karel CKKV Praha 02:20:58,00 00:14:12,00 28,94 81
5. 537 5. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 02:21:00,00 00:14:14,00 28,94 78
6. 527 6. E Heller Vlastimil --- 02:27:28,00 00:20:42,00 27,67 76
7. 504 7. F Ježek Antonín --- 02:30:37,00 00:23:51,00 27,09 75
8. 510 8. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 02:31:50,00 00:25:04,00 26,87 74
9. 506 9. F Krajčík Josef Dexter Cycling 02:32:22,00 00:25:36,00 26,78 73
10. 520 10. F Šrejma Jiří --- 02:39:47,00 00:33:01,00 25,53 72
11. 538 11. W Hellerová Lenka --- 02:45:47,00 00:39:01,00 24,61 71
12. 508 12. W Mikšovská Alena CSK Markus 02:54:03,00 00:47:17,00 23,44 70

Kontakt na pořadatele závodu: 606 553 194, kolbaba@iex.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 100 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Rydval Michal (C) 78 b
  • Černý Jiří (B) 76 b
Celkem bodů 344 b

Bitters Superior CYKLOLIVE

  • Kubíček Michal (B) 78 b
  • Kubíček Zdeněk (C) 64 b
Celkem bodů 142 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 72 b
  • Šuranyi Martin (C) 60 b
Celkem bodů 132 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 74 b
  • Prager Karel (D) 72 b
  • Dmitriev Andrei (B) 69 b
  • Sýkora Robert (C) 68 b
Celkem bodů 283 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 81 b
  • Polan Luboš (D) 58 b
Celkem bodů 139 b

CSK Markus

  • Hájek Stanislav (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 70 b
Celkem bodů 160 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Cafourek Václav (C) 73 b
  • Krajčík Josef (F) 73 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
Celkem bodů 296 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 81 b
Celkem bodů 171 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Husák Tomáš (B) 70 b
  • Smejkal Martin (A) 68 b
  • Čech Antonín (C) 55 b
Celkem bodů 269 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 59 b
Celkem bodů 59 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.