Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

03.10.2020 - Tour de Brdy

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 67 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 70 1. B Kollert Michal --- 01:54:45,70   35,03 100
2. 301 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:58:06,00 00:03:20,30 34,04 100
3. 328 2. C Uličný Vladimír --- 01:58:09,20 00:03:23,50 34,02 90
4. 7 2. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 01:58:13,70 00:03:28,00 34,00 90
5. 11 3. B Novák Vít CFC Kladno 01:58:20,00 00:03:34,30 33,97 85
6. 303 3. C Šulc David Dexter Cycling 01:59:59,50 00:05:13,80 33,50 85
7. 310 4. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 02:05:42,50 00:10:56,80 31,98 81
8. 316 5. C Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 02:05:47,50 00:11:01,80 31,96 78
9. 302 6. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:05:58,70 00:11:13,00 31,91 76
10. 3 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:08:46,20 00:14:00,50 31,22 81
11. 332 7. Z Milec Jiřincová Jana --- 02:09:01,00 00:14:15,30 31,16 75
12. 522 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 02:09:04,70 00:14:19,00 31,14 100
13. 4 5. B Miller Milan Tama Královice 02:10:30,20 00:15:44,50 30,80 78
14. 41 6. A Hradecký Jaroslav --- 02:16:52,80 00:22:07,10 29,37 76
15. 63 7. B Insausti Javier --- 02:20:05,50 00:25:19,80 28,70 75
16. 38 8. B Zháňal Pavel --- 02:21:34,30 00:26:48,60 28,40 74
17. 503 2. E Král Josef --- 02:22:38,30 00:27:52,60 28,18 90
18. 461 8. C Beneš Petr --- 02:22:59,80 00:28:14,10 28,11 74
19. 311 9. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:26:53,00 00:32:07,30 27,37 73
20. 72 9. B Cupl Thomas --- 02:29:14,30 00:34:28,60 26,94 73
21. 307 10. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:30:13,80 00:35:28,10 26,76 72
22. 320 11. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:30:17,80 00:35:32,10 26,75 71
23. 527 3. E Heller Vlastimil --- 02:40:45,80 00:46:00,10 25,01 85
24. 506 4. F Krajčík Josef Dexter Cycling 02:41:52,10 00:47:06,40 24,83 81
25. 354 12. D Mullen Michael --- 02:44:45,10 00:49:59,40 24,40 70
26. 520 5. F Šrejma Jiří --- 02:59:37,40 01:04:51,70 22,38 78
27. 319 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 03:27:30,10 01:32:44,40 19,37 69
399   C Šrejma Marek --- 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: rubas@sparta-cycling.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Doležalová Hana (W) 100 b
  • Maroušek František (A) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 81 b
Celkem bodů 371 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vlček Jiří (C) 71 b
  • Jermolajev Igor (D) 69 b
Celkem bodů 140 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 85 b
  • Krajčík Josef (F) 81 b
  • Tácha Petr (D) 73 b
  • Pacovský Tomáš (C) 72 b
Celkem bodů 311 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.