Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

13.09.2020 - Časovka do vrchu – Račice nad Berounkou 2020

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 4,6 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 604 1.   P1 Jiří Horký --- 00:10:18,65   26,77
2. 600 2.   P1 Václav Nežerka LAWI Stars - GIANT 00:10:21,42 00:00:02,77 26,65
3. 462 3. 1. C Černý Karel CK Vinohradské šlapky 00:10:26,15 00:00:07,50 26,45 100
4. 1 4. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:10:30,54 00:00:11,89 26,26 100
5. 6 5. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:10:33,51 00:00:14,86 26,14 90
6. 328 6. 2. C Uličný Vladimír --- 00:10:56,64 00:00:37,99 25,22 90
7. 301 7. 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:10:59,06 00:00:40,41 25,13 85
8. 2 8. 2. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:08,13 00:00:49,48 24,79 85
9. 61 9. 2. A Goj Radim --- 00:11:08,23 00:00:49,58 24,78 81
10. 703 10.   P2 Vítek Mužík LAWI Stars - GIANT 00:11:11,81 00:00:53,16 24,65
11. 310 11. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:24,03 00:01:05,38 24,21 81
12. 3 12. 3. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:24,45 00:01:05,80 24,19 78
13. 304 13. 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:11:31,66 00:01:13,01 23,94 78
14. 4 14. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:11:40,54 00:01:21,89 23,64 76
15. 601 15.   P1 Ondřej Charvát CK - Královice 00:11:57,96 00:01:39,31 23,07
16. 305 16. 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:12:00,87 00:01:42,22 22,97 76
17. 384 17. 2. D Dubitzký Pavel --- 00:12:13,00 00:01:54,35 22,59 75
18. 15 18. 5. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 00:12:13,97 00:01:55,32 22,56 75
19. 603 19.   P1 Ondřej Míka SK Svárov 00:12:18,08 00:01:59,43 22,44
20. 39 20. 6. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 00:12:25,80 00:02:07,15 22,20 74
21. 72 21. 7. B Cupl Thomas --- 00:12:26,95 00:02:08,30 22,17 73
22. 317 22. 6. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:12:33,69 00:02:15,04 21,97 74
23. 522 23. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:40,64 00:02:21,99 21,77 100
24. 347 24. 7. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:12:42,53 00:02:23,88 21,72 73
25. 5 25. 8. B Beránek Milan --- 00:12:43,13 00:02:24,48 21,70 72
26. 414 26. 8. C Stepanov Alexey Veeam 00:12:47,88 00:02:29,23 21,57 72
27. 12 27. 9. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:13:02,49 00:02:43,84 21,16 71
28. 315 28. 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:13:08,20 00:02:49,55 21,01 71
29. 311 29. 3. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:13:29,86 00:03:11,21 20,45 70
30. 503 30. 1. E Král Josef --- 00:13:46,18 00:03:27,53 20,04 90
31. 377 31. 10. C Skála Radim --- 00:13:47,69 00:03:29,04 20,01 69
32. 322 32. 11. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:13:57,99 00:03:39,34 19,76 68
33. 314 33. 4. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:14:04,30 00:03:45,65 19,61 67
34. 529 34. 2. E Šejna Karel CKKV Praha 00:14:07,74 00:03:49,09 19,53 85
35. 413 35. 12. C Brambora Karel --- 00:14:17,02 00:03:58,37 19,32 66
36. 341 36. 5. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:14:26,74 00:04:08,09 19,11 65
37. 312 37. 6. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:14:28,51 00:04:09,86 19,07 64
38. 602 38.   P1 Jiří Machovský --- 00:14:35,58 00:04:16,93 18,91
39. 537 39. 3. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 00:14:46,76 00:04:28,11 18,67 81
40. 700 40.   P2 Pavel Koukal --- 00:14:54,12 00:04:35,47 18,52
41. 504 41. 1. F Ježek Antonín --- 00:14:58,91 00:04:40,26 18,42 78
42. 506 42. 2. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:15:05,71 00:04:47,06 18,28 76
43. 701 43.   P2 Mariana Zetková SK Svárov 00:15:14,39 00:04:55,74 18,11
44. 510 44. 4. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:15:24,03 00:05:05,38 17,92 75
45. 380 45. 7. D Stark Michal Stark Cycling Team 00:15:41,75 00:05:23,10 17,58 63
46. 319 46. 8. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:17:05,94 00:06:47,29 16,14 62
47. 515 47. 3. F Koloc Josef --- 00:18:13,32 00:07:54,67 15,15 74
48. 508 48. 2. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:18:20,64 00:08:01,99 15,05 73
49. 509 49. 5. E Jirásek Jaroslav --- 00:18:25,31 00:08:06,66 14,98 72
50. 373 50. 9. D Houška Jan Humusoft 00:21:05,33 00:10:46,68 13,09 61
51. 702 51.   P2 Olga Pulchartová Služby v zahradnictví Baier 00:21:34,87 00:11:16,22 12,79

Kontakt na pořadatele závodu: 721 505 337, 12pliml12@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 100 b
  • Horváth Miroslav (C) 85 b
  • Černý Jiří (B) 85 b
  • Vejvoda Josef (D) 81 b
Celkem bodů 351 b

CK Vinohradské šlapky

  • Černý Karel (C) 100 b
  • Jaroš Petr (E) 75 b
  • Dmitriev Andrei (B) 74 b
  • Sýkora Robert (C) 73 b
Celkem bodů 322 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 73 b
Celkem bodů 73 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 78 b
  • Krajčík Josef (F) 76 b
  • Cafourek Václav (C) 74 b
  • Tácha Petr (D) 70 b
Celkem bodů 298 b

Humusoft

  • Houška Jan (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 65 b
Celkem bodů 65 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 90 b
Celkem bodů 190 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 81 b
Celkem bodů 81 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
  • Husák Tomáš (B) 75 b
  • Čech Antonín (C) 68 b
  • Stark Michal (D) 63 b
Celkem bodů 282 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 64 b
Celkem bodů 64 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.