Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

30.08.2020 - LAWI Tour Classic

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 95 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 BOROŠ --- 02:31:15,00   37,69
2. 601   P1 VOJTĚCH LAWI stars - GIANT 02:31:22,30 00:00:07,30 37,66
3. 602   P1 DOSTÁL ČEZ ct Tábor 02:31:25,30 00:00:10,30 37,64
4. 603   P1 BOUBAL CT Weber 02:32:04,50 00:00:49,50 37,48
5. 604   P1 VANÍČEK ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 02:33:20,00 00:02:05,00 37,17
6. 605   P1 ŠLAJCHRT CK KOLOKRÁM 02:33:36,30 00:02:21,30 37,11
7. 606   P1 KUBÍK ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 02:34:07,00 00:02:52,00 36,98
8. 607   P1 BAKUS --- 02:34:08,80 00:02:53,80 36,98
9. 608   P1 HULA Expres CZ - Tufo Team Kolín 02:34:10,30 00:02:55,30 36,97
10. 609   P1 MAYER KC HLINSKO 02:34:20,50 00:03:05,50 36,93
11. 610   P1 STRÁNSKÝ IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:34:24,10 00:03:09,10 36,92
12. 611   P1 JEŽEK IVAR CS AUTHOR TEAM 02:34:25,50 00:03:10,50 36,91
13. 328 1. C Uličný Vladimír --- 02:34:31,80 00:03:16,80 36,89 100
14. 612   P1 DANĚK IVAR CS AUTHOR TEAM 02:34:47,00 00:03:32,00 36,83
15. 613   P1 FIALA ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 02:35:02,00 00:03:47,00 36,77
16. 614   P1 DUDEK VIPRO 02:37:59,70 00:06:44,70 36,08
17. 615   P1 FIKEJZ Befisport 02:39:34,20 00:08:19,20 35,72
18. 616   P1 CAMRDA ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 02:39:46,00 00:08:31,00 35,68
19. 301 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:43:50,00 00:12:35,00 34,79 90
20. 617   P1 SCHEJBAL Cyklo Bendl Vysoké Mýto 02:44:10,50 00:12:55,50 34,72
21. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 02:44:16,70 00:13:01,70 34,70 100
22. 618   P1 VODRÁŽKA KC HLINSKO 02:44:19,50 00:13:04,50 34,69
23. 619   P1 GDULA Hvězda Pardubice 02:44:27,70 00:13:12,70 34,66
24. 620   P1 DAVIES Rafkarna Idea Cycling Team 02:44:29,00 00:13:14,00 34,65
25. 41 2. A Hradecký Jaroslav --- 02:44:36,70 00:13:21,70 34,63 90
26. 621   P1 VLK CK Kramolín 02:44:46,20 00:13:31,20 34,59
27. 79 3. B Šmahel Michal --- 02:45:18,40 00:14:03,40 34,48 85
28. 70 4. B Kollert Michal --- 02:45:40,10 00:14:25,10 34,41 81
29. 622   P1 KUBÍN ROHOZEC AMULET TEAM 02:46:51,90 00:15:36,90 34,16
30. 623   P1 GRAMBLIČKA CT Weber 02:47:55,00 00:16:40,00 33,95
31. 624   P1 SONDOR --- 02:47:55,70 00:16:40,70 33,94
32. 625   P1 JIŘINEC Bikeinvest Cycling Team 02:48:03,90 00:16:48,90 33,92
33. 626   P1 NEUBAUER Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:48:09,30 00:16:54,30 33,90
34. 627   P1 HAVLÍKOVÁ KC Kooperativa Jablonec n. N. 02:48:24,90 00:17:09,90 33,84
35. 628   P1 BITMAN Kosmos Bikers 02:48:29,40 00:17:14,40 33,83
36. 461 3. C Beneš Petr --- 02:48:48,70 00:17:33,70 33,77 85
37. 629   P1 JEŽEK IVAR CS AUTHOR TEAM 02:49:10,20 00:17:55,20 33,69
38. 22 5. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:49:17,40 00:18:02,40 33,67 78
39. 6 6. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:50:35,70 00:19:20,70 33,41 76
40. 3 7. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:51:07,40 00:19:52,40 33,31 75
41. 304 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:51:11,40 00:19:56,40 33,30 81
42. 630   P1 ŠLÉGL Lawi Granfondo team 02:51:12,90 00:19:57,90 33,29
43. 631   P1 VOCETKA Čelákovice 02:51:15,40 00:20:00,40 33,28
44. 632   P1 BĚHOUNEK Veloservis Team 02:51:26,90 00:20:11,90 33,25
45. 459 5. C Jonášek Jan --- 02:51:45,60 00:20:30,60 33,19 78
46. 332 6. Z Milec Jiřincová Jana --- 02:51:47,00 00:20:32,00 33,18 76
47. 633   P1 ČERMÁK 619TC 02:52:14,40 00:20:59,40 33,09
48. 634   P1 CHMELÍK KOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO 02:53:40,60 00:22:25,60 32,82
49. 635   P1 FIŠAR Hradecký Spinning Klub 02:53:41,50 00:22:26,50 32,82
50. 636   P1 ŠTĚRBA CK Lovosice 02:54:31,40 00:23:16,40 32,66
51. 637   P1 HÁJEK --- 02:55:02,10 00:23:47,10 32,56
52. 638   P1 KŘENEK dRy crew 02:56:54,10 00:25:39,10 32,22
53. 639   P1 ŠVÁB --- 02:57:49,60 00:26:34,60 32,05
54. 640   P1 KOMBEREC Hradecký Spinning Klub 02:58:35,40 00:27:20,40 31,92
55. 641   P1 MLEJNEK All training.cz 02:58:45,10 00:27:30,10 31,89
56. 642   P1 VÁCLAVÍK MTB Spartak Vrchlabí 02:59:06,90 00:27:51,90 31,82
57. 643   P1 ŠÍR Kola Šír Bělohrad 03:03:25,10 00:32:10,10 31,08
58. 414 7. C Stepanov Alexey Veeam 03:03:59,60 00:32:44,60 30,98 75
59. 65 8. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 03:05:16,60 00:34:01,60 30,76 74
60. 4 9. B Miller Milan Tama Královice 03:05:17,30 00:34:02,30 30,76 73
61. 644   P1 KALOJÍROS TEG Cycling 03:06:12,30 00:34:57,30 30,61
62. 315 8. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 03:06:16,60 00:35:01,60 30,60 74
63. 645   P1 RUDIŠ Kola Šír Bělohrad 03:06:32,80 00:35:17,80 30,56
64. 366 9. D Tarasyuk Igor CK Vinohradské šlapky 03:06:39,80 00:35:24,80 30,54 73
65. 646   P1 BICELLI RockPoint 03:06:51,60 00:35:36,60 30,50
66. 311 10. D Tácha Petr Dexter Cycling 03:06:55,30 00:35:40,30 30,49 72
67. 647   P1 FEIST Jiskra Jaroměř 03:07:18,80 00:36:03,80 30,43
68. 648   P1 SEJKORA --- 03:08:04,60 00:36:49,60 30,31
69. 649   P1 KNÁPEK --- 03:08:14,30 00:36:59,30 30,28
70. 650   P1 NOVY Kosmos Bikers 03:08:44,30 00:37:29,30 30,20
71. 651   P1 NEVOLE --- 03:09:45,80 00:38:30,80 30,04
72. 415 11. C Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 03:10:21,00 00:39:06,00 29,94 71
73. 307 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 03:10:59,00 00:39:44,00 29,85 70
74. 652   P1 PETR Hradecký Spinning Klub 03:11:00,80 00:39:45,80 29,84
75. 341 13. D Vlk Ladislav KPC Praha 03:11:05,80 00:39:50,80 29,83 69
76. 537 1. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 03:11:14,50 00:39:59,50 29,81 100
77. 653   P1 HULKA --- 03:11:21,00 00:40:06,00 29,79
78. 654   P1 ONDRÁČEK Cyklo Bendl Vysoké Mýto 03:11:31,30 00:40:16,30 29,76
79. 510 2. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 03:11:32,80 00:40:17,80 29,76 90
80. 302 14. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 03:11:39,00 00:40:24,00 29,74 68
81. 655   P1 HEJDRYCH WWW.COREX.CZ 03:12:00,30 00:40:45,30 29,69
82. 305 15. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 03:17:30,50 00:46:15,50 28,86 67
83. 63 10. B Insausti Javier --- 03:17:46,70 00:46:31,70 28,82 72
84. 656   P1 SCHÄFEROVÁ Regal Bike 03:17:55,50 00:46:40,50 28,80
85. 506 3. F Krajčík Josef Dexter Cycling 03:19:06,10 00:47:51,10 28,63 85
86. 657   P1 ŠIMŮNEK pujcitelektrokolo.cz 03:23:12,00 00:51:57,00 28,05
87. 658   P1 NOSEK Los brejlos WICHTERLE 03:23:33,20 00:52:18,20 28,00
88. 12 11. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 03:26:05,40 00:54:50,40 27,66 71
89. 659   P1 VOSYKA Eleven Mercedes-Benz Mitas 03:26:10,40 00:54:55,40 27,65
90. 660   P1 BRYCH --- 03:28:16,90 00:57:01,90 27,37
91. 661   P1 ŠVÁCHA Lešany 03:33:05,20 01:01:50,20 26,75
92. 662   P1 VINŠ --- 03:33:34,90 01:02:19,90 26,69
93. 663   P1 READE Akademie cyklistických sportů 03:35:21,40 01:04:06,40 26,47
94. 664   P1 HELT --- 03:37:21,40 01:06:06,40 26,22
95. 665   P1 HŮLKOVÁ --- 03:47:21,60 01:16:06,60 25,07
96. 666   P1 FRK Suchdol MTB Team 03:48:08,00 01:16:53,00 24,99
97. 667   P1 BERNARD Kola Šír Bělohrad 03:48:41,30 01:17:26,30 24,92
98. 320 16. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 03:49:26,80 01:18:11,80 24,84 66
99. 668   P1 ZEMÁNEK --- 03:51:54,30 01:20:39,30 24,58
100. 669   P1 SRB --- 04:09:36,20 01:38:21,20 22,84
101. 670   P1 SYROHA --- 04:11:07,20 01:39:52,20 22,70
102. 671   P1 TUMA --- 04:27:45,30 01:56:30,30 21,29
103. 672   P1 BARTOŠ --- 04:27:45,30 01:56:30,30 21,29

Kontakt na pořadatele závodu: 603819328, beny.x@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Baier Jiří (B) 75 b
  • Štemberk Jáchym (A) 74 b
  • Sedláčik Ľubomír (C) 71 b
Celkem bodů 310 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 90 b
  • Vlček Petr (C) 74 b
  • Tarasyuk Igor (D) 73 b
  • Kerpl Lukáš (B) 71 b
Celkem bodů 308 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (F) 85 b
  • Rendl Jaroslav (C) 81 b
  • Tácha Petr (D) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
Celkem bodů 308 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Mirovský Petr (A) 76 b
Celkem bodů 176 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Vejvar Lukáš (B) 78 b
  • Šindelár Ladislav (C) 67 b
Celkem bodů 145 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

Veeam

  • Stepanov Alexey (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.