Závody a výsledky / 2017 / Cyklokros / Výsledky

20.09.2017 - Cyklokros Beckov

Zobrazit:

Skupina Muži - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 989   P1 Jelínek SRAM MITAS TREK 00:36:50,00   26,06
2. 57 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:36:55,00 00:00:05,00 26,00 35
3. 956   P1 Jarý 00:37:00,00 00:00:10,00 25,95
4. 957   P1 Voznička BIKE 2000 00:37:05,00 00:00:15,00 25,89
5. 946   P1 Pliml 00:37:10,00 00:00:20,00 25,83
6. 976   P1 Chotěborský TTT 00:37:15,00 00:00:25,00 25,77
7. 985   P1 Mančík MKV SPORT 00:37:20,00 00:00:30,00 25,71
8. 987   P1 Švec 00:37:25,00 00:00:35,00 25,66
9. 944   P1 Kresta 00:37:30,00 00:00:40,00 25,60
10. 977   P1 Sirový 00:37:35,00 00:00:45,00 25,54
11. 120 2. Muži Groeneveld Swen Bike service Klecany MTB 00:37:40,00 00:00:50,00 25,49 32
12. 23 3. Muži Jílek Filip TJ Lokomotiva Beroun 00:37:45,00 00:00:55,00 25,43 29
13. 90 4. Muži Urban Dan Stark Cycling Team 00:37:50,00 00:01:00,00 25,37 27
943   P1 Kunt TJ Favorit Brno 00:00:00,00  
962   P1 Zikmund CT Weber 00:00:00,00  
970   P1 Glinz TTT 00:00:00,00  
912   P1 Novotný Bikepart.cz 00:00:00,00  
920   P1 Kolaja Kupkolo MTB Trilogy 00:00:00,00  
971   P1 Šlégl 00:00:00,00  

Skupina Ženy - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 772   P2 Kuntová GHOST Team 00:36:50,00   26,06
2. 773   P2 Vaníčková IVARCS – AUTHOR TEAM 00:36:55,00 00:00:05,00 26,00
3. 782   P2 Mišoňová ADASTRA Sokol Veltěž 00:37:00,00 00:00:10,00 25,95
4. 745   P2 Šabaková 00:37:05,00 00:00:15,00 25,89
5. 749   P2 Janovská Expres CZ-Scott Team Kolín 00:37:10,00 00:00:20,00 25,83
6. 376 1. Ženy Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:37:15,00 00:00:25,00 25,77 15
7. 734   P2 Havlíková KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:37:20,00 00:00:30,00 25,71

Skupina Junioři - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 885   P3 Hladík IVARCS – AUTHOR TEAM 00:36:50,00   26,06
2. 884   P3 Ježek IVARCS – AUTHOR TEAM 00:36:55,00 00:00:05,00 26,00
3. 851   P3 Tomášek Expres CZ-Scott Team Kolín 00:37:00,00 00:00:10,00 25,95
4. 878   P3 Šulc IVARCS – AUTHOR TEAM 00:37:05,00 00:00:15,00 25,89
5. 889   P3 Stránský IVARCS – AUTHOR TEAM 00:37:10,00 00:00:20,00 25,83
6. 848   P3 Hník Mapei Merida Kaňkovský 00:37:15,00 00:00:25,00 25,77
7. 850   P3 Dudek Expres CZ-Scott Team Kolín 00:37:20,00 00:00:30,00 25,71
8. 826   P3 Stloukal KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:37:25,00 00:00:35,00 25,66
9. 831   P3 Bredler KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:37:30,00 00:00:40,00 25,60
10. 833   P3 Veverka KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:37:35,00 00:00:45,00 25,54
11. 888   P3 Daněk IVARCS – AUTHOR TEAM 00:37:40,00 00:00:50,00 25,49
12. 864   P3 Hetfleiš Mapei Merida Kaňkovský 00:37:45,00 00:00:55,00 25,43
13. 881   P3 Jindřich Tj Stadion Louny 00:37:50,00 00:01:00,00 25,37
14. 827   P3 Čech KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:37:55,00 00:01:05,00 25,32
15. 832   P3 Čekal KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N. 00:38:00,00 00:01:10,00 25,26
16. 875   P3 Voltr DUKLA PRAHA 00:38:05,00 00:01:15,00 25,21
17. 852   P3 Schierl Expres CZ-Scott Team Kolín 00:38:10,00 00:01:20,00 25,15
18. 821   P3 Maroul TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCYLING TEAM 00:38:15,00 00:01:25,00 25,10
19. 837   P3 Červíček TJ Stadion Louny 00:38:20,00 00:01:30,00 25,04
20. 873   P3 Černý DUKLA PRAHA 00:38:25,00 00:01:35,00 24,99
21. 855   P3 Horulko 00:38:30,00 00:01:40,00 24,94
22. 865   P3 Vondráček CK Příbram Fany Gastro 00:38:35,00 00:01:45,00 24,88
23. 874   P3 Kitll DUKLA PRAHA 00:38:40,00 00:01:50,00 24,83
24. 866   P3 Otta CK Příbram Fany Gastro 00:38:45,00 00:01:55,00 24,77
25. 836   P3 Hezina TJ Stadion Louny 00:38:50,00 00:02:00,00 24,72
854   P3 Říha 00:00:00,00  

Skupina Veteráni - 16 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 688   P4 Miškovský 00:36:50,00   26,06
2. 613   P4 Šípal Alltraining 00:36:55,00 00:00:05,00 26,00
3. 635   P4 Brynda Labe tri klub 00:37:00,00 00:00:10,00 25,95
4. 616   P4 Pek PEKSPORT TO EUROPE 00:37:05,00 00:00:15,00 25,89
5. 468 1. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 00:37:10,00 00:00:20,00 25,83 35
6. 647   P4 Kocian 00:37:15,00 00:00:25,00 25,77
7. 684   P4 Novák 00:37:20,00 00:00:30,00 25,71
8. 681   P4 Krejčí SWEEP CHOMUTOV 00:37:25,00 00:00:35,00 25,66
9. 661   P4 Novák Bikepart.cz 00:37:30,00 00:00:40,00 25,60
10. 315 2. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:37:35,00 00:00:45,00 25,54 32
11. 494 3. Veteráni Skála Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:37:40,00 00:00:50,00 25,49 29
12. 686   P4 Brush SWEEP CYCLING CHOMUTOV 00:37:45,00 00:00:55,00 25,43
13. 642   P4 Pospíšil Utah team Pytlov 00:37:50,00 00:01:00,00 25,37
14. 682   P4 Lehotský PRO MUSIC PROLOG BIKE 00:37:55,00 00:01:05,00 25,32
15. 691   P4 Kraus CYKLOKRAUS Přelouč 00:38:00,00 00:01:10,00 25,26
16. 322 4. Veteráni Okruhlica Petr CKKV Praha 00:38:05,00 00:01:15,00 25,21 27
17. 690   P4 Svoboda CYKLOKRAUS Přelouč 00:38:10,00 00:01:20,00 25,15
18. 346 5. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 00:38:15,00 00:01:25,00 25,10 26
19. 679   P4 Bulejčík VIESSMAN 00:38:20,00 00:01:30,00 25,04
617   P4 Provazník 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602212144

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.