Závody a výsledky / 2017 / Cyklokros / Výsledky

14.10.2017 - Cyklokros Úholičky

Zobrazit:

Skupina Muži - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 57 1. Muži Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 00:40:00,00   22,50 35
2. 123 2. Muži Živný Miroslav Žádný tým 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45 32
3. 916   P1 Řehák Vít 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41
4. 910   P1 Kindl Lukáš 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36
5. 11 3. Muži Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 00:40:20,00 00:00:20,00 22,31 29
6. 905   P1 Novotný František 00:40:25,00 00:00:25,00 22,27
7. 107 4. Muži Vitvar Tomáš Krabcycles 00:40:30,00 00:00:30,00 22,22 27
8. 917   P1 Komberec Aleš 00:40:35,00 00:00:35,00 22,18
9. 913   P1 Spilka Tomáš 00:40:40,00 00:00:40,00 22,13
10. 986   P1 Novák Richard 00:40:45,00 00:00:45,00 22,09
11. 902   P1 Dobšoň Vojtěch 00:40:50,00 00:00:50,00 22,04
12. 904   P1 Holubovský Zbyněk 00:40:55,00 00:00:55,00 22,00
13. 901   P1 Dvořák Jan 00:41:00,00 00:01:00,00 21,95
14. 998   P1 Kubát Jan 00:41:05,00 00:01:05,00 21,91
15. 12 5. Muži Beneš Petr Truxxxik Cycling 00:41:10,00 00:01:10,00 21,86 26
16. 999   P1 Novák Tomáš 00:41:15,00 00:01:15,00 21,82
17. 120 6. Muži Groeneveld Swen Bike service Klecany MTB 00:41:20,00 00:01:20,00 21,77 25
18. 915   P1 Stráněl Jiří 00:41:25,00 00:01:25,00 21,73
19. 984   P1 Hanauer Tomáš 00:41:30,00 00:01:30,00 21,69
20. 911   P1 Smelík Václav 00:41:35,00 00:01:35,00 21,64
21. 918   P1 Horák Josef 00:41:40,00 00:01:40,00 21,60

Skupina Ženy - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 404 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:40:00,00   22,50 15
2. 481 2. Ženy Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45 12
3. 376 3. Ženy Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41 9
4. 987   P2 Kořínková Terezie 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36

Skupina Veteráni - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 983   P4 Krejčí Karel 00:40:00,00   22,50
2. 449 1. Veteráni Rous Tomáš ROTORBIKE PLZEŇ 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45 35
3. 988   P4 Pospíšil Jan 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41
4. 468 2. Veteráni Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36 32
5. 380 3. Veteráni Vlk Ladislav KPC Praha 00:40:20,00 00:00:20,00 22,31 29
6. 322 4. Veteráni Okruhlica Petr CKKV Praha 00:40:25,00 00:00:25,00 22,27 27
7. 315 5. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:40:30,00 00:00:30,00 22,22 26
8. 981   P4 Provazník Jaroslav 00:40:35,00 00:00:35,00 22,18
9. 994   P4 Brynda Jaroslav 00:40:40,00 00:00:40,00 22,13
10. 477 6. Veteráni Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:40:45,00 00:00:45,00 22,09 25
11. 383 7. Veteráni Strnad Ivo BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 00:40:50,00 00:00:50,00 22,04 24
12. 346 8. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 00:40:55,00 00:00:55,00 22,00 23

Kontakt na pořadatele závodu: 739334230

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.