Závody a výsledky / 2017 / Cyklokros / Výsledky

04.11.2017 - Suchdolský cyklokros

Zobrazit:

Skupina Muži - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 739   P1 Jílek Zdeněk 00:40:00,00   22,50
2. 101 1. Muži Novotný Oldřich CT WEBER 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45 35
3. 123 2. Muži Živný Miroslav Žádný tým 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41 32
4. 760   P1 Řehák Vít 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36
5. 107 3. Muži Vitvar Tomáš Krabcycles 00:40:20,00 00:00:20,00 22,31 29
6. 737   P1 Truksa Jakub 00:40:25,00 00:00:25,00 22,27
7. 774   P1 Veselý Pavel 00:40:30,00 00:00:30,00 22,22
8. 756   P1 Novák Filip 00:40:35,00 00:00:35,00 22,18
9. 726   P1 Šenk Ondřej 00:40:40,00 00:00:40,00 22,13
10. 738   P1 Dražan Tomáš 00:40:45,00 00:00:45,00 22,09
11. 799   P1 Novák Tomáš 00:40:50,00 00:00:50,00 22,04
12. 775   P1 Sirový Miloslav 00:40:55,00 00:00:55,00 22,00
13. 120 4. Muži Groeneveld Swen Bike service Klecany MTB 00:41:00,00 00:01:00,00 21,95 27
14. 723   P1 Novák Jaroslav 00:41:05,00 00:01:05,00 21,91
15. 813   P1 Kotlín Matěj 00:41:10,00 00:01:10,00 21,86
16. 762   P1 Stráněl Jiří 00:41:15,00 00:01:15,00 21,82
17. 754   P1 Jeslínek Jan 00:41:20,00 00:01:20,00 21,77
18. 761   P1 Burjan Adam 00:41:25,00 00:01:25,00 21,73
19. 772   P1 Hanauer Tomáš 00:41:30,00 00:01:30,00 21,69
20. 770   P1 Kinkor Ondřej 00:41:35,00 00:01:35,00 21,64
21. 766   P1 Pechal Ondřej 00:41:40,00 00:01:40,00 21,60
22. 742   P1 Glinz Jakub 00:41:45,00 00:01:45,00 21,56
23. 777   P1 Drbohlav Lukáš 00:41:50,00 00:01:50,00 21,51
24. 755   P1 Hulík Josef 00:41:55,00 00:01:55,00 21,47
25. 764   P1 Zigmund Jakub 00:42:00,00 00:02:00,00 21,43
26. 743   P1 Pospíšil Jan 00:42:05,00 00:02:05,00 21,39
27. 727   P1 Pošta Pavel 00:42:10,00 00:02:10,00 21,34
28. 769   P1 Krumpholc Roman 00:42:15,00 00:02:15,00 21,30
29. 800   P1 Krulík Vladimír 00:42:20,00 00:02:20,00 21,26
30. 759   P1 Svoboda Adam 00:42:25,00 00:02:25,00 21,22
31. 804   P1 Pivoňka Tomáš 00:42:30,00 00:02:30,00 21,18

Skupina Ženy - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 404 1. Ženy Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:40:00,00   22,50 15
2. 767   P2 Krumpholcová Zuzana 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45
3. 808   P2 Poláchová Dana 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41
4. 735   P2 Knappová Ludmila 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36
5. 751   P2 Kejharová Alexandra 00:40:20,00 00:00:20,00 22,31
6. 753   P2 Hejlová Anna 00:40:25,00 00:00:25,00 22,27

Skupina Veteráni - 15 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 773   P4 Kouřimský Jan 00:40:00,00   22,50
2. 746   P4 Lehotský Jiří 00:40:05,00 00:00:05,00 22,45
3. 315 1. Veteráni Tácha Petr Dexter Cycling 00:40:10,00 00:00:10,00 22,41 35
4. 776   P4 Neveselý David 00:40:15,00 00:00:15,00 22,36
5. 771   P4 Pospíšil Jan 00:40:20,00 00:00:20,00 22,31
6. 322 2. Veteráni Okruhlica Petr CKKV Praha 00:40:25,00 00:00:25,00 22,27 32
7. 380 3. Veteráni Vlk Ladislav KPC Praha 00:40:30,00 00:00:30,00 22,22 29
8. 814   P4 Němec Jan 00:40:35,00 00:00:35,00 22,18
9. 757   P4 Hruška Vojtěch 00:40:40,00 00:00:40,00 22,13
10. 740   P4 Frk Richard 00:40:45,00 00:00:45,00 22,09
11. 383 4. Veteráni Strnad Ivo BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 00:40:50,00 00:00:50,00 22,04 27
12. 477 5. Veteráni Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 00:40:55,00 00:00:55,00 22,00 26
13. 720   P4 Murphy Tom 00:41:00,00 00:01:00,00 21,95
14. 778   P4 Mikula David 00:41:05,00 00:01:05,00 21,91
15. 731   P4 Beneš Jan 00:41:10,00 00:01:10,00 21,86
16. 780   P4 Chižnak Pavel 00:41:15,00 00:01:15,00 21,82
17. 779   P4 Jelínek Filip 00:41:20,00 00:01:20,00 21,77
18. 730   P4 Anýž Daniel 00:41:25,00 00:01:25,00 21,73
19. 805   P4 Metlička Tomáš 00:41:30,00 00:01:30,00 21,69
20. 725   P4 Sukdolák Tomáš 00:41:35,00 00:01:35,00 21,64
21. 732   P4 Albl Zdeněk 00:41:40,00 00:01:40,00 21,60
22. 812   P4 Brůžek Michal 00:41:45,00 00:01:45,00 21,56
23. 752   P4 Hejl Petr 00:41:50,00 00:01:50,00 21,51
24. 803   P4 Vondra Radek 00:41:55,00 00:01:55,00 21,47
25. 346 6. Veteráni Škrabal Petr Dexter Cycling 00:42:00,00 00:02:00,00 21,43 25
26. 807   P4 Bajer Petr 00:42:05,00 00:02:05,00 21,39
27. 750   P4 Chamrád Aleš 00:42:10,00 00:02:10,00 21,34
28. 758   P4 Soukup Tomáš 00:42:15,00 00:02:15,00 21,30
29. 806   P4 Jareš Petr 00:42:20,00 00:02:20,00 21,26
30. 724   P4 Raděj Radek 00:42:25,00 00:02:25,00 21,22
31. 768   P4 Novák Zbyněk 00:42:30,00 00:02:30,00 21,18
32. 734   P4 Knap Petr 00:42:35,00 00:02:35,00 21,14
33. 765   P4 Opočenský Tomáš 00:42:40,00 00:02:40,00 21,09
34. 802   P4 Gray Waren 00:42:45,00 00:02:45,00 21,05

Kontakt na pořadatele závodu: 739334230

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.