Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

02.06.2012 - XV.ročník - Memoriál M.Prágera - X.ročník Viessmann Tour 2012

Zobrazit:

Skupina AB - 96 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 40 1. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:26:43,99   39,25 100
2. 32 2. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:26:44,19 00:00:00,20 39,25 90
3. 1 3. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:26:45,59 00:00:01,60 39,25 85
4. 419   P1 Doležel Radovan Kovopraha 02:26:45,63 00:00:01,64 39,25
5. 116 4. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 02:26:46,21 00:00:02,22 39,25 81
6. 167 5. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 02:26:46,55 00:00:02,56 39,24 78
7. 430   P1 Červenka Martin 02:26:46,55 00:00:02,56 39,24
8. 421   P1 Londa Pavel Duratec team 02:26:46,56 00:00:02,57 39,24
9. 104 6. A Štěpánek Jakub TOI TOI cykloklub Slaný 02:26:46,63 00:00:02,64 39,24 76
10. 425   P1 Beneš Martin CT Weber 02:26:47,28 00:00:03,29 39,24
11. 148 7. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:26:47,43 00:00:03,44 39,24 75
12. 405   P1 Šupol Michal SWEEP 02:26:48,26 00:00:04,27 39,24
13. 424   P1 Hořák Tomáš CK KOLO 02:26:48,39 00:00:04,40 39,24
14. 423   P1 Zikmund Petr CT Weber 02:26:48,75 00:00:04,76 39,23
15. 119 8. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:26:49,08 00:00:05,09 39,23 74
16. 417   P1 Hofman Lukáš Bike team Kralupy 02:26:49,25 00:00:05,26 39,23
17. 408   P1 Cuc Michal Vokolek Cycling team 02:26:49,30 00:00:05,31 39,23
18. 432   P1 Kubínek Michal 02:26:51,60 00:00:07,61 39,22
19. 17 9. A Novák Vít CFC Kladno 02:26:52,43 00:00:08,44 39,22 73
20. 5 10. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:26:53,50 00:00:09,51 39,21 72
21. 414   P1 Šulc Tomáš 02:26:53,72 00:00:09,73 39,21
22. 29 11. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:26:53,76 00:00:09,77 39,21 71
23. 10 12. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:26:53,85 00:00:09,86 39,21 70
24. 34 13. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 02:26:53,99 00:00:10,00 39,21 69
25. 35 14. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:26:54,23 00:00:10,24 39,21 68
26. 406   P1 Kresika Miroslav SWEEP 02:26:54,51 00:00:10,52 39,21
27. 409   P1 Vitvar Tomáš Bikez cz 02:26:54,74 00:00:10,75 39,21
28. 426   P1 Kunc Vít SSC Team 02:26:54,81 00:00:10,82 39,21
29. 7 15. B Hovorka Petr CSK Markus 02:26:54,82 00:00:10,83 39,21 67
30. 420   P1 Běhounek Michal Veloservis team 02:26:55,15 00:00:11,16 39,21
31. 23 16. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:26:55,25 00:00:11,26 39,20 66
32. 77 17. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:26:55,35 00:00:11,36 39,20 65
33. 50 18. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:26:55,84 00:00:11,85 39,20 64
34. 27 19. B Míl Robert KPO 02:26:56,28 00:00:12,29 39,20 63
35. 164 20. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:26:59,10 00:00:15,11 39,19 62
36. 403   P1 Vlachovský Michal Eleven 02:27:00,23 00:00:16,24 39,18
37. 36 21. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:27:04,94 00:00:20,95 39,16 61
38. 75 22. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:27:05,26 00:00:21,27 39,16 60
39. 404   P1 Konopka Gustav SWEEP 02:27:07,72 00:00:23,73 39,15
40. 2 23. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:27:08,16 00:00:24,17 39,15 59
41. 3 24. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:27:09,09 00:00:25,10 39,14 58
42. 9 25. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:27:21,01 00:00:37,02 39,09 57
43. 57 26. B Tóth Miloš CSK Markus 02:30:16,47 00:03:32,48 38,33 56
44. 22 27. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:33:13,73 00:06:29,74 37,59 55
45. 43 28. B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 02:33:14,70 00:06:30,71 37,59 54
46. 58 29. B Ambruš Luděk CK Královice - ATOMBIKE 02:36:17,75 00:09:33,76 36,85 53
47. 127 30. B Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:38:16,63 00:11:32,64 36,39 52
48. 428   P1 Domanský Libor 02:38:20,89 00:11:36,90 36,38
49. 168 31. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:38:27,96 00:11:43,97 36,35 51
50. 416   P1 Kočí David 02:38:31,41 00:11:47,42 36,34
51. 79 32. A Vermach Josef CFC Kladno 02:39:37,29 00:12:53,30 36,09 50
52. 413   P1 Šprincl Libor 02:39:46,16 00:13:02,17 36,05
53. 407   P1 Nič Zdeněk Bike Sport 02:39:46,69 00:13:02,70 36,05
54. 400   P1 Westfal Radek 02:41:36,37 00:14:52,38 35,64
55. 20 33. A Šnajdr Jakub CSK Markus 02:44:26,00 00:17:42,01 35,03 49
56. 96 34. A Bartoš Přemysl AB Cycling 02:49:08,59 00:22:24,60 34,05 48
57. 30 35. A Kadlec Rudolf KPO 02:50:38,90 00:23:54,91 33,75 47
58. 185 36. A Kofroň Jan CFC Kladno 02:55:03,83 00:28:19,84 32,90 46
59. 411   P1 Michálek Miroslav 02:55:21,46 00:28:37,47 32,85
60. 48 37. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 02:58:15,63 00:31:31,64 32,31 45
61. 418   P1 Flak David 03:00:14,92 00:33:30,93 31,96
62. 90 38. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:03:05,96 00:36:21,97 31,46 44
63. 429   P1 Chorr Ondřej 03:19:51,16 00:53:07,17 28,82
4   B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  
14   B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:00:00,00  
26   B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:00:00,00  
410   P1 Rychetský Tomáš Velosport Valenta 00:00:00,00  
415   P1 Nedbal Miloš 00:00:00,00  
422   P1 Mašita Vojtěch Veloservis team 00:00:00,00  
427   P1 Kunc Marek SSC Team 00:00:00,00  
431   P1 Novák Michal 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 96 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 202 1. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:32:11,68   37,85 100
2. 201 2. C Svoboda Petr HISPORT team 02:32:12,31 00:00:00,63 37,84 90
3. 245 3. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 02:32:14,41 00:00:02,73 37,83 85
4. 512   P2 Rychetský Vladislav 02:32:15,15 00:00:03,47 37,83
5. 203 4. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:32:15,27 00:00:03,59 37,83 81
6. 273 5. D Krejčí Karel SWEEP Cycling 02:32:15,54 00:00:03,86 37,83 78
7. 519   P2 Havránek Pavel 02:32:16,88 00:00:05,20 37,82
8. 241 6. C Kobík Petr AB Cycling 02:32:20,29 00:00:08,61 37,81 76
9. 204 7. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:32:20,67 00:00:08,99 37,81 75
10. 509   P2 Vlček Ladislav 02:32:26,43 00:00:14,75 37,79
11. 380 8. C Řehák Jiří eva.cz Mělník 02:32:26,78 00:00:15,10 37,78 74
12. 221 9. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 02:32:27,86 00:00:16,18 37,78 73
13. 386 10. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:32:29,32 00:00:17,64 37,77 72
14. 230 11. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:32:30,83 00:00:19,15 37,77 71
15. 518   P2 Prchal Pavel 02:32:31,50 00:00:19,82 37,76
16. 208 12. C Michal Petr CSK Markus 02:32:32,41 00:00:20,73 37,76 70
17. 244 13. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:32:32,68 00:00:21,00 37,76 69
18. 505   P2 Papež Tomáš 02:32:33,78 00:00:22,10 37,75
19. 219 14. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 02:32:35,58 00:00:23,90 37,75 68
20. 349 15. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 02:32:41,87 00:00:30,19 37,72 67
21. 511   P2 Man Rostislav 02:32:47,24 00:00:35,56 37,70
22. 247 16. C Mencl Pavel PCK Louda 02:33:19,45 00:01:07,77 37,57 66
23. 278 17. D Kavula Ivan CKKV Praha 02:33:22,39 00:01:10,71 37,56 65
24. 383 18. D Rašev Eugen NetApp starci 02:33:33,04 00:01:21,36 37,51 64
25. 281 19. C Černý Luboš CFC Kladno 02:33:34,75 00:01:23,07 37,51 63
26. 502   P2 Gramblička Matouš 02:33:36,08 00:01:24,40 37,50
27. 520   P2 Boháč Zbyněk 02:33:36,71 00:01:25,03 37,50
28. 212 20. C Tácha Petr Vetas Kralupy 02:33:41,69 00:01:30,01 37,48 62
29. 334 21. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 02:33:46,50 00:01:34,82 37,46 61
30. 508   P2 Klusoň Petr 02:36:36,26 00:04:24,58 36,78
31. 387 22. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 02:36:46,41 00:04:34,73 36,74 60
32. 211 23. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:39:34,95 00:07:23,27 36,09 59
33. 513   P2 Pitha Eduard 02:44:11,50 00:11:59,82 35,08
34. 356 24. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:44:25,52 00:12:13,84 35,03 58
35. 292 25. D Šejna Karel CKKV Praha 02:49:56,95 00:17:45,27 33,89 57
36. 504   P2 Provazník Jaroslav 02:49:57,35 00:17:45,67 33,89
37. 238 26. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:49:58,29 00:17:46,61 33,89 56
38. 510   P2 Kubíček Zdeněk 02:49:58,91 00:17:47,23 33,89
39. 378 27. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 02:49:59,69 00:17:48,01 33,88 55
40. 506   P2 Alfary Václav 02:50:00,59 00:17:48,91 33,88
41. 231 28. D Kryka Pavel AB Cycling 02:50:00,88 00:17:49,20 33,88 54
42. 343 29. C Jílek Jan Žádný tým 02:50:01,64 00:17:49,96 33,88 53
43. 213 30. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:50:03,69 00:17:52,01 33,87 52
44. 355 31. C Jelínek Martin H.I.C. 02:50:06,35 00:17:54,67 33,86 51
45. 517   P2 Fučík Josef 02:50:07,78 00:17:56,10 33,86
46. 215 32. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 02:50:09,26 00:17:57,58 33,85 50
47. 514   P2 Matoušek Tomáš 02:50:10,63 00:17:58,95 33,85
48. 217 33. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 02:50:16,69 00:18:05,01 33,83 49
49. 220 34. C Meri Petr Žádný tým 02:58:11,39 00:25:59,71 32,33 48
50. 503   P2 Šmídová Zuzana 02:59:07,01 00:26:55,33 32,16
51. 218 35. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:59:13,16 00:27:01,48 32,14 47
52. 308 36. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 02:59:23,06 00:27:11,38 32,11 46
53. 249 37. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:08:13,62 00:36:01,94 30,60 45
54. 501   P2 Danová Anna 03:29:14,44 00:57:02,76 27,53
55. 276 38. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:30:22,34 00:58:10,66 27,38 44
521   P2 Lukeš Pavel 00:00:00,00  
223   C Bílek Miroslav CSK Markus 00:00:00,00  
274   D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
332   J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 00:00:00,00  
340   E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 00:00:00,00  
370   C Mojžíš Miroslav Caba Hearing 00:00:00,00  
515   P2 Novák Michal 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603851196


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kobík Petr (C) 76 b
  • Kryka Pavel (D) 54 b
  • Bartoš Přemysl (A) 48 b
Celkem bodů 178 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 61 b
  • Hanousek Aleš (B) 44 b
Celkem bodů 105 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 46 b
Celkem bodů 46 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 100 b
  • Jelínek Václav (B) 90 b
  • Sekera Jiří (C) 81 b
  • Kvapil Luděk (B) 74 b
Celkem bodů 345 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 73 b
  • Černý Luboš (C) 63 b
  • Vermach Josef (A) 50 b
  • Kofroň Jan (A) 46 b
Celkem bodů 232 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 85 b
  • Tajč Jan (C) 73 b
  • Somr Michael (A) 66 b
  • Procházka Radek (B) 57 b
Celkem bodů 281 b

CK Vinohradské šlapky

  • Malík Jiří (A) 81 b
  • Lehner Pavel (B) 69 b
  • Kánský Jiří (C) 68 b
  • Hrubeš Petr (C) 55 b
Celkem bodů 273 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 65 b
  • Šejna Karel (D) 57 b
Celkem bodů 122 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 62 b
  • Bezdička Miroslav (B) 52 b
Celkem bodů 114 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 70 b
  • Hovorka Petr (B) 67 b
  • Tóth Miloš (B) 56 b
  • Šnajdr Jakub (A) 49 b
Celkem bodů 242 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 75 b
Celkem bodů 75 b

H.I.C.

  • Jelínek Martin (C) 51 b
Celkem bodů 51 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 59 b
  • Hora Vladimír (E) 49 b
  • Thuma Miroslav (A) 45 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 44 b
Celkem bodů 197 b

KPO

  • Míl Robert (B) 63 b
  • Kadlec Rudolf (A) 47 b
Celkem bodů 110 b

LAWI - Author Team

  • Treml Daniel (B) 100 b
  • Janoušek Libor (B) 61 b
  • Bouška Jiří (B) 60 b
  • Zahrádka Petr (B) 59 b
Celkem bodů 280 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 58 b
Celkem bodů 58 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 78 b
Celkem bodů 78 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Hrachovina Václav (E) 56 b
  • Beránek Milan (B) 55 b
Celkem bodů 111 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 71 b
  • Tácha Petr (C) 62 b
  • Petr Zbyněk (B) 54 b
  • Krajčík Josef (E) 47 b
Celkem bodů 234 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.