Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

25.08.2012 - DAAK Tour, Skalice u České Lípy (společný závod UAC a SAL)

Zobrazit:

Skupina AB - 80,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 32 1. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:02:22,00   39,47 100
2. 1 2. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:02:22,00   39,47 90
3. 44 3. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:02:28,00 00:00:06,00 39,44 85
4. 2 4. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:03:03,00 00:00:41,00 39,25 81
5. 36 5. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:04:06,00 00:01:44,00 38,92 78
6. 68 6. B Jeřábek David SWEEP Cycling 02:04:11,00 00:01:49,00 38,89 76
7. 4 7. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:04:11,00 00:01:49,00 38,89 75
8. 148 8. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:04:11,00 00:01:49,00 38,89 74
9. 19 9. B Cafourek Václav AB Cycling 02:04:11,00 00:01:49,00 38,89 73
10. 10 10. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:07:36,00 00:05:14,00 37,85 72
11. 167 11. A Šíp Pavel CK Královice - ATOMBIKE 02:10:15,00 00:07:53,00 37,08 71
12. 50 12. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:10:24,00 00:08:02,00 37,04 70
13. 35 13. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:10:43,00 00:08:21,00 36,95 69
14. 29 14. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:14:31,00 00:12:09,00 35,91 68
15. 77 15. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:16:25,00 00:14:03,00 35,41 67
16. 163 16. A Placák Václav ČKMC Praha 02:16:44,00 00:14:22,00 35,32 66
17. 9 17. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:16:44,00 00:14:22,00 35,32 65
18. 8 18. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:16:45,00 00:14:23,00 35,32 64
19. 153 19. A Baier Jiří Velosport Domažlice 02:17:02,00 00:14:40,00 35,25 63
20. 69 20. B Zimmel Václav AB Cycling 02:22:48,00 00:20:26,00 33,82 62
21. 185 21. A Kofroň Jan CFC Kladno 02:29:53,00 00:27:31,00 32,23 61
22. 11 22. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:30:43,00 00:28:21,00 32,05 60

Skupina CDEJHŽ - 80,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 230 1. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:04:11,00   38,89 100
2. 204 2. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:04:11,00   38,89 90
3. 358 3. C Viktorin Tomáš SWEEP Cycling 02:04:11,00   38,89 85
4. 203 4. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:04:11,00   38,89 81
5. 293 5. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 02:11:58,00 00:07:47,00 36,60 78
6. 354 6. C Beneš Radek BMC Viessmann Racing Team 02:14:51,00 00:10:40,00 35,82 76
7. 209 7. E Burgr Josef CSK Markus 02:15:47,00 00:11:36,00 35,57 75
8. 245 8. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 02:16:14,00 00:12:03,00 35,45 74
9. 223 9. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:16:22,00 00:12:11,00 35,42 73
10. 386 10. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 02:16:25,00 00:12:14,00 35,41 72
11. 219 11. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 02:16:38,00 00:12:27,00 35,35 71
12. 212 12. C Tácha Petr Vetas Kralupy 02:17:02,00 00:12:51,00 35,25 70
13. 396 13. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 02:17:13,00 00:13:02,00 35,20 69
14. 248 14. C Štěbeták Michal CKKV Praha 02:21:46,00 00:17:35,00 34,07 68
15. 210 15. E Kubín Igor CSK Markus 02:22:14,00 00:18:03,00 33,96 67
16. 352 16. C Kozel Frantisek DISTAV 02:22:54,00 00:18:43,00 33,80 66
17. 211 17. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:22:54,00 00:18:43,00 33,80 65
18. 387 18. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 02:23:07,00 00:18:56,00 33,75 64
19. 332 19. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 02:23:07,00 00:18:56,00 33,75 63
20. 234 20. C Turner Robert CKKV Praha 02:27:32,00 00:23:21,00 32,74 62
21. 213 21. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:30:39,00 00:26:28,00 32,06 61
22. 218 22. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:30:43,00 00:26:32,00 32,05 60
23. 292 23. D Šejna Karel CKKV Praha 02:30:43,00 00:26:32,00 32,05 59
24. 274 24. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 02:30:43,00 00:26:32,00 32,05 58
25. 355 25. C Jelínek Martin H.I.C. 02:32:00,00 00:27:49,00 31,78 57
26. 217 26. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 02:32:49,00 00:28:38,00 31,61 56
27. 258 27. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:59:51,00 00:55:40,00 26,86 55
28. 225 28. Ž Kočí Lucie AB Cycling 02:59:51,00 00:55:40,00 26,86 54
29. 249 29. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:59:51,00 00:55:40,00 26,86 53
30. 385 30. Ž Pultarová Kateřina KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 03:02:43,00 00:58:32,00 26,43 52
31. 276 31. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 03:07:46,00 01:03:35,00 25,72 51
32. 202 32. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 03:08:14,00 01:04:03,00 25,66 50
33. 269 33. Ž Mikšovská Alena Vetas Kralupy 03:18:14,00 01:14:03,00 24,37 49
384   Ž Štěpánová Petra AB Cycling 00:00:00,00  
278   D Kavula Ivan CKKV Praha 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603527368


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Cafourek Václav (B) 73 b
  • Pohořalý Petr (B) 64 b
  • Zimmel Václav (B) 62 b
  • Kočí Lucie (Ž) 54 b
Celkem bodů 253 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 100 b
  • Dix Petr (C) 100 b
  • Sekera Jiří (C) 81 b
  • Kleiner Robert (C) 78 b
Celkem bodů 359 b

CFC Kladno

  • Kofroň Jan (A) 61 b
Celkem bodů 61 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Miller Milan (B) 75 b
  • Šíp Pavel (A) 71 b
  • Procházka Radek (B) 65 b
Celkem bodů 301 b

CK Vinohradské šlapky

  • Kánský Jiří (C) 71 b
Celkem bodů 71 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 68 b
  • Turner Robert (C) 62 b
  • Šejna Karel (D) 59 b
Celkem bodů 189 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 75 b
  • Bílek Miroslav (C) 73 b
  • Kubín Igor (E) 67 b
Celkem bodů 215 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 90 b
  • Koubík Vladislav (D) 58 b
Celkem bodů 148 b

H.I.C.

  • Jelínek Martin (C) 57 b
Celkem bodů 57 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 65 b
  • Hora Vladimír (E) 56 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 51 b
Celkem bodů 172 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 85 b
  • Zahrádka Petr (B) 81 b
  • Janoušek Libor (B) 78 b
Celkem bodů 244 b

Vetas Kralupy

  • Tácha Petr (C) 70 b
  • Procházka Milan (B) 68 b
  • Krajčík Josef (E) 60 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 49 b
Celkem bodů 247 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.