Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

28.04.2012 - II.ročník časovky jednotlivců do vrchu Knovíz, mistrovství UAC v časovce

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 3,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:05:44,29   36,60 120
2. 44 2. 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:05:54,88 00:00:10,59 35,50 110
3. 205 3. 1. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:06:01,62 00:00:17,33 34,84 120
4. 405 4.   P1 Kotrlík Tomáš 00:06:02,94 00:00:18,65 34,72
5. 2 5. 2. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 00:06:06,10 00:00:21,81 34,42 105
6. 30 6. 2. A Kadlec Rudolf KPO 00:06:12,12 00:00:27,83 33,86 101
7. 203 7. 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:06:12,53 00:00:28,24 33,82 110
8. 36 8. 3. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:06:13,00 00:00:28,71 33,78 98
9. 9 9. 4. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:06:13,61 00:00:29,32 33,73 96
10. 4 10. 5. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:06:16,77 00:00:32,48 33,44 95
11. 153 11. 3. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:06:17,10 00:00:32,81 33,41 94
12. 27 12. 6. B Míl Robert KPO 00:06:18,02 00:00:33,73 33,33 93
13. 404 13.   P1 Chyba Jiří 00:06:18,72 00:00:34,43 33,27
14. 10 14. 4. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:06:20,91 00:00:36,62 33,08 92
15. 246 15. 3. C Vaňkát Radek Cyklosport Kern 00:06:23,46 00:00:39,17 32,86 105
16. 17 16. 5. A Novák Vít CFC Kladno 00:06:25,45 00:00:41,16 32,69 91
17. 202 17. 4. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:06:25,65 00:00:41,36 32,67 101
18. 289 18. 5. C Klíma David Vokolek Cycling Team 00:06:26,31 00:00:42,02 32,62 98
19. 59 19. 7. B Guse Michal Kovo Praha 00:06:26,62 00:00:42,33 32,59 90
20. 5 20. 8. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:06:27,28 00:00:42,99 32,53 89
21. 206 21. 1. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:06:27,90 00:00:43,61 32,48 96
22. 104 22. 6. A Štěpánek Jakub TOI TOI cykloklub Slaný 00:06:27,92 00:00:43,63 32,48 88
23. 167 23. 7. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 00:06:31,60 00:00:47,31 32,18 87
24. 201 24. 6. C Svoboda Petr HISPORT team 00:06:33,94 00:00:49,65 31,98 95
25. 241 25. 7. C Kobík Petr Žádný tým 00:06:34,35 00:00:50,06 31,95 94
26. 208 26. 8. C Michal Petr CSK Markus 00:06:34,90 00:00:50,61 31,91 93
27. 50 27. 9. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 00:06:35,10 00:00:50,81 31,89 86
28. 34 28. 10. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 00:06:35,72 00:00:51,43 31,84 85
29. 6 29. 11. B Šnajdr Jan CSK Markus 00:06:36,72 00:00:52,43 31,76 84
30. 204 30. 2. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 00:06:38,01 00:00:53,72 31,66 92
31. 45 31. 12. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:06:39,43 00:00:55,14 31,54 83
32. 370 32. 9. C Mojžíš Miroslav Caba Hearing 00:06:39,87 00:00:55,58 31,51 91
33. 401 33.   P1 Kubíček 00:06:42,53 00:00:58,24 31,30
34. 8 34. 13. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:06:45,38 00:01:01,09 31,08 82
35. 143 35. 8. A Gabbarelli Raphael Žádný tým 00:06:45,48 00:01:01,19 31,07 81
36. 48 36. 9. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:06:45,82 00:01:01,53 31,05 80
37. 209 37. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:06:46,13 00:01:01,84 31,02 90
38. 504 38.   P2 František Jandura 00:06:46,43 00:01:02,14 31,00
39. 29 39. 14. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:06:46,68 00:01:02,39 30,98 79
40. 57 40. 15. B Tóth Miloš CSK Markus 00:06:47,22 00:01:02,93 30,94 78
41. 19 41. 16. B Cafourek Václav AB Cycling 00:06:47,79 00:01:03,50 30,90 77
42. 23 42. 10. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:06:48,00 00:01:03,71 30,88 76
43. 334 43. 1. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 00:06:49,76 00:01:05,47 30,75 89
44. 160 44. 17. B Kubec Martin Žádný tým 00:06:50,43 00:01:06,14 30,70 75
45. 184 45. 18. B Bulín Jan AB Cycling 00:06:50,79 00:01:06,50 30,67 74
46. 207 46. 10. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:06:53,30 00:01:09,01 30,49 88
47. 230 47. 11. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 00:06:53,36 00:01:09,07 30,48 87
48. 411 48.   P1 Vágner JarosIav 00:06:55,23 00:01:10,94 30,34
49. 335 49. 12. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:06:55,53 00:01:11,24 30,32 86
50. 383 50. 3. D Rašev Eugen NetApp starci 00:06:56,26 00:01:11,97 30,27 85
51. 7 51. 19. B Hovorka Petr CSK Markus 00:06:57,24 00:01:12,95 30,20 73
52. 503 52.   P2 Vacek Vlastislav 00:06:57,65 00:01:13,36 30,17
53. 22 53. 20. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:07:01,15 00:01:16,86 29,92 72
54. 344 54. 13. C Vojtek Martin AB Cycling 00:07:01,32 00:01:17,03 29,91 84
55. 356 55. 14. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:07:02,36 00:01:18,07 29,83 83
56. 219 56. 15. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:07:02,77 00:01:18,48 29,80 82
57. 39 57. 21. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:07:04,03 00:01:19,74 29,71 71
58. 505 58.   P2 Lauda Pavel 00:07:05,03 00:01:20,74 29,64
59. 13 59. 22. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:07:05,52 00:01:21,23 29,61 70
60. 210 60. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:07:06,58 00:01:22,29 29,54 81
61. 259 61. 16. C Procházka Pavel Žádný tým 00:07:07,45 00:01:23,16 29,48 80
62. 235 62. 1. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:07:07,76 00:01:23,47 29,46 79
63. 409 63.   P1 Sidor VasiI 00:07:08,67 00:01:24,38 29,39
64. 26 64. 23. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:07:11,04 00:01:26,75 29,23 69
65. 163 65. 11. A Placák Václav ČKMC Praha 00:07:11,30 00:01:27,01 29,21 68
66. 406 66.   P1 Benešovský Martin 00:07:11,30 00:01:27,01 29,21
67. 339 67. 17. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:07:11,55 00:01:27,26 29,20 78
68. 165 68. 12. A Holubovský Zbyněk GALAXY CYKLOŠVEC 00:07:12,64 00:01:28,35 29,12 67
69. 402 69.   P1 Švarc Radek 00:07:12,64 00:01:28,35 29,12
70. 292 70. 4. D Šejna Karel CKKV Praha 00:07:14,76 00:01:30,47 28,98 77
71. 212 71. 18. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:07:15,33 00:01:31,04 28,94 76
72. 224 72. 2. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 00:07:15,80 00:01:31,51 28,91 75
73. 20 73. 13. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:07:18,12 00:01:33,83 28,76 66
74. 132 74. 24. B Augustýn Martin H.I.C. 00:07:18,12 00:01:33,83 28,76 66
75. 211 75. 5. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:07:19,30 00:01:35,01 28,68 74
76. 92 76. 25. B Janda Jiří HISPORT team 00:07:20,99 00:01:36,70 28,57 64
77. 21 77. 26. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 00:07:21,85 00:01:37,56 28,52 63
78. 186 78. 14. A Svítek Jiří TOI TOI cykloklub Slaný 00:07:22,27 00:01:37,98 28,49 62
79. 69 79. 27. B Zimmel Václav AB Cycling 00:07:22,64 00:01:38,35 28,47 61
80. 278 80. 6. D Kavula Ivan CKKV Praha 00:07:23,91 00:01:39,62 28,38 73
81. 371 81. 19. C Stráněl Jiří Alltraining - Lawi team 00:07:24,80 00:01:40,51 28,33 72
82. 89 82. 28. B Candra Václav Planet Toys Cycling 00:07:24,92 00:01:40,63 28,32 60
83. 332 83. 2. J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 00:07:26,19 00:01:41,90 28,24 71
84. 225 84. 3. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:07:27,75 00:01:43,46 28,14 70
85. 359 85. 20. C Šimáček Martin KC Nové Strašecí 00:07:27,76 00:01:43,47 28,14 69
86. 410 86.   P1 Brandejs Milan 00:07:28,38 00:01:44,09 28,10
87. 102 87. 29. B Šťastný Petr AB Cycling 00:07:30,36 00:01:46,07 27,98 59
88. 47 88. 30. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:07:30,54 00:01:46,25 27,97 58
89. 231 89. 7. D Kryka Pavel AB Cycling 00:07:32,00 00:01:47,71 27,88 68
90. 82 90. 31. B Skála Radim Sokol Veltěž 00:07:33,28 00:01:48,99 27,80 57
91. 400 91.   P1 Venkrbec Tomáš 00:07:33,49 00:01:49,20 27,78
92. 215 92. 8. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:07:33,78 00:01:49,49 27,77 67
93. 352 93. 21. C Kozel Frantisek DISTAV 00:07:36,41 00:01:52,12 27,61 66
94. 285 94. 3. E Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:07:36,74 00:01:52,45 27,59 65
95. 228 95. 9. D Slavík Josef CFC Kladno 00:07:37,17 00:01:52,88 27,56 64
96. 161 96. 32. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 00:07:39,32 00:01:55,03 27,43 56
97. 355 97. 22. C Jelínek Martin H.I.C. 00:07:40,68 00:01:56,39 27,35 63
98. 507 98.   P2 Martínek Jan 00:07:42,45 00:01:58,16 27,25
99. 275 99. 10. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 00:07:43,08 00:01:58,79 27,21 62
100. 251 100. 4. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:07:43,59 00:01:59,30 27,18 61
101. 306 101. 23. C Doubner Jan PIJAS 00:07:44,75 00:02:00,46 27,11 60
102. 218 102. 5. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:07:44,86 00:02:00,57 27,10 59
103. 272 103. 11. D Prokop Vladimír CFC Kladno 00:07:46,49 00:02:02,20 27,01 58
104. 378 104. 24. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 00:07:47,37 00:02:03,08 26,96 57
105. 263 105. 25. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:07:48,61 00:02:04,32 26,89 56
106. 213 106. 6. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:07:49,74 00:02:05,45 26,82 55
107. 340 107. 7. E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 00:07:49,93 00:02:05,64 26,81 54
108. 217 108. 8. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:07:53,82 00:02:09,53 26,59 53
109. 185 109. 15. A Kofroň Jan CFC Kladno 00:07:54,81 00:02:10,52 26,54 55
110. 238 110. 9. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:07:55,35 00:02:11,06 26,51 52
111. 364 111. 26. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:07:56,79 00:02:12,50 26,43 51
112. 291 112. 27. C Nazarov Pavel Vetas Kralupy 00:07:57,94 00:02:13,65 26,36 50
113. 508 113.   P2 Černohorský Milan 00:08:01,61 00:02:17,32 26,16
114. 274 114. 12. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:08:03,48 00:02:19,19 26,06 49
115. 300 115. 13. D Semenec Jiří CFC Kladno 00:08:09,59 00:02:25,30 25,74 48
116. 501 116.   P2 Drábek Roman 00:08:09,72 00:02:25,43 25,73
117. 93 117. 33. B Brambora Karel CS Stodůlky 00:08:10,66 00:02:26,37 25,68 54
118. 240 118. 14. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:08:10,88 00:02:26,59 25,67 47
119. 403 119.   P1 Bauštein 00:08:12,30 00:02:28,01 25,59
120. 384 120. 4. Ž Štěpánová Petra AB Cycling 00:08:15,39 00:02:31,10 25,43 46
121. 222 121. 10. E Introvič Petar CSK Markus 00:08:15,56 00:02:31,27 25,43 45
122. 236 122. 15. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:08:15,85 00:02:31,56 25,41 44
123. 233 123. 11. E Dobrovodský Jiří ZDO Livestrong 00:08:17,66 00:02:33,37 25,32 43
124. 55 124. 34. B Paukert Josef H.I.C. 00:08:22,72 00:02:38,43 25,06 53
125. 90 125. 35. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 00:08:23,89 00:02:39,60 25,01 52
126. 61 126. 36. B Brabec Jan AB Cycling 00:08:25,15 00:02:40,86 24,94 51
127. 261 127. 28. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:08:26,25 00:02:41,96 24,89 42
128. 408 128.   P1 Candrová Hedvika 00:08:31,52 00:02:47,23 24,63
129. 226 129. 29. C Houška Jan Humusoft 00:08:31,96 00:02:47,67 24,61 41
130. 270 130. 5. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 00:08:36,20 00:02:51,91 24,41 40
131. 178 131. 37. B Pytlík Jiří CFC Kladno 00:08:39,89 00:02:55,60 24,24 50
132. 269 132. 6. Ž Mikšovská Alena Vetas Kralupy 00:08:43,43 00:02:59,14 24,07 39
133. 502 133.   P2 Pultarová Kateřina 00:08:55,98 00:03:11,69 23,51
134. 308 134. 30. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 00:08:57,49 00:03:13,20 23,44 38
135. 304 135. 12. E Koloc Josef ACC Mladá Boleslav 00:08:58,88 00:03:14,59 23,38 37
136. 337 136. 7. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 00:09:04,15 00:03:19,86 23,16 36
137. 122 137. 38. B Smaržík Petr SKP Sokolov 00:09:08,86 00:03:24,57 22,96 49
138. 303 138. 13. E Pacovský Tomáš PIJAS 00:09:09,00 00:03:24,71 22,95 35
139. 372 139. 16. D Švec Petr KPO 00:09:10,22 00:03:25,93 22,90 34
140. 341 140. 17. D Okrouhlický Vladimír AHanstav-bike team 00:09:12,62 00:03:28,33 22,80 33
141. 500 141.   P2 Viktorová Karolína KC Kooperativa 00:09:17,07 00:03:32,78 22,62
142. 257 142. 18. D Novák Michal CFC Kladno 00:09:51,54 00:04:07,25 21,30 32
143. 506 143.   P2 Ježková Věra 00:11:54,33 00:06:10,04 17,64

Kontakt na pořadatele závodu: 724397807


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Vojtek Martin (C) 84 b
  • Vítek Lukáš (B) 83 b
  • Pohořalý Petr (B) 82 b
  • Cafourek Václav (B) 77 b
Celkem bodů 326 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 89 b
  • Staněk Ladislav (E) 54 b
  • Hanousek Aleš (B) 52 b
  • Okrouhlický Vladimír (D) 33 b
Celkem bodů 228 b

Alltraining - Lawi team

  • Stráněl Jiří (C) 72 b
Celkem bodů 72 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 38 b
Celkem bodů 38 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Sekera Jiří (C) 110 b
  • Vitáček Tomáš (C) 101 b
  • Šuvada Radek (A) 92 b
  • Dix Petr (C) 87 b
Celkem bodů 390 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 91 b
  • Slavík Josef (D) 64 b
  • Prokop Vladimír (D) 58 b
  • Kofroň Jan (A) 55 b
Celkem bodů 268 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 120 b
  • Procházka Radek (B) 96 b
  • Miller Milan (B) 95 b
  • Jajčík Michal (C) 78 b
Celkem bodů 389 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 120 b
  • Sýkora Robert (C) 86 b
  • Lehner Pavel (B) 85 b
  • Kánský Jiří (C) 82 b
Celkem bodů 373 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 77 b
  • Kavula Ivan (D) 73 b
  • Tutsch Jiří (D) 44 b
Celkem bodů 194 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (B) 54 b
Celkem bodů 54 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 93 b
  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Šnajdr Jan (B) 84 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
Celkem bodů 348 b

Cyklosport Kern

  • Vaňkát Radek (C) 105 b
  • Hájek Stanislav (D) 96 b
  • Kakač Miroslav (D) 92 b
  • Zelenka Václav (E) 61 b
Celkem bodů 354 b

H.I.C.

  • Augustýn Martin (B) 66 b
  • Jelínek Martin (C) 63 b
  • Bartoš Tomáš (C) 56 b
  • Paukert Josef (B) 53 b
Celkem bodů 238 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 41 b
Celkem bodů 41 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 80 b
  • Chalupecký Jiří (D) 74 b
  • Šimáček Martin (C) 69 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 62 b
Celkem bodů 285 b

KPO

  • Kadlec Rudolf (A) 101 b
  • Míl Robert (B) 93 b
  • Švec Petr (D) 34 b
Celkem bodů 228 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 110 b
  • Zahrádka Petr (B) 105 b
  • Janoušek Libor (B) 98 b
Celkem bodů 313 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 83 b
  • Doubner Jan (C) 60 b
  • Pacovský Tomáš (E) 35 b
Celkem bodů 178 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 87 b
Celkem bodů 87 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 79 b
  • Kubec Martin (B) 75 b
  • Beránek Milan (B) 72 b
  • Mašek Petr (B) 69 b
Celkem bodů 295 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 79 b
  • Tácha Petr (C) 76 b
  • Krajčík Josef (E) 59 b
  • Nazarov Pavel (C) 50 b
Celkem bodů 264 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.