Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

15.07.2012 - Mistrovství SAC ČR, silniční závod - Velká cena LAWI sport Dobrovice 2012

Zobrazit:

Skupina A - 111 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 116 1. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 02:45:54,00   40,14 120
2. 31 2. A Krupička Martin CK Kolokrám - Alea 02:48:32,00 00:02:38,00 39,52 110
3. 64 3. A Kohlbeck Petr Alltraining - Lawi team 02:48:32,00 00:02:38,00 39,52 105
4. 153 4. A Baier Jiří Velosport Domažlice 02:48:33,00 00:02:39,00 39,51 101
5. 37 5. A Krummer Radek Team CUBE 02:48:33,00 00:02:39,00 39,51 98
6. 1 6. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:48:33,00 00:02:39,00 39,51 96
7. 17 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:48:36,00 00:02:42,00 39,50 95
8. 190 8. A Benda Michal TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 02:48:37,00 00:02:43,00 39,50 94
9. 10 9. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:59:31,00 00:13:37,00 37,10 93
10. 23 10. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 03:03:20,00 00:17:26,00 36,33 92
11. 167 11. A Šíp Pavel CK Královice - ATOMBIKE 03:07:44,00 00:21:50,00 35,48 91
12. 191 12. A Dubovči Daniel Atombike Trek racing team 03:22:19,00 00:36:25,00 32,92 90

Skupina B - 111 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 32 1. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:47:12,00   39,83 120
2. 40 2. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:47:12,00   39,83 110
3. 75 3. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 02:47:17,00 00:00:05,00 39,81 105
4. 192 4. B Beran Vojtěch Alltraining - Lawi team 02:47:24,00 00:00:12,00 39,78 101
5. 148 5. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:47:26,00 00:00:14,00 39,78 98
6. 68 6. B Jeřábek David SWEEP Cycling 02:47:28,00 00:00:16,00 39,77 96
7. 11 7. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:47:28,00 00:00:16,00 39,77 95
8. 50 8. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:47:29,00 00:00:17,00 39,77 94
9. 97 9. B Živný Miroslav KC Kooperativa 02:47:30,00 00:00:18,00 39,76 93
10. 33 10. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:47:35,00 00:00:23,00 39,74 92
11. 2 11. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:47:37,00 00:00:25,00 39,73 91
12. 36 12. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:47:38,00 00:00:26,00 39,73 90
13. 44 13. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:47:39,00 00:00:27,00 39,73 89
14. 160 14. B Kubec Martin Žádný tým 02:47:40,00 00:00:28,00 39,72 88
15. 8 15. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:47:40,00 00:00:28,00 39,72 87
16. 35 16. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:47:40,00 00:00:28,00 39,72 86
17. 45 17. B Vítek Lukáš AB Cycling 02:47:42,00 00:00:30,00 39,71 85
18. 57 18. B Tóth Miloš CSK Markus 02:47:44,00 00:00:32,00 39,71 84
19. 119 19. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:47:46,00 00:00:34,00 39,70 83
20. 3 20. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:47:48,00 00:00:36,00 39,69 82
21. 39 21. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 02:47:57,00 00:00:45,00 39,65 81
22. 4 22. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:48:11,00 00:00:59,00 39,60 80
23. 6 23. B Šnajdr Jan CSK Markus 02:48:12,00 00:01:00,00 39,60 79
24. 19 24. B Cafourek Václav AB Cycling 02:49:30,00 00:02:18,00 39,29 78
25. 139 25. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 02:53:00,00 00:05:48,00 38,50 77
26. 9 26. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:59:07,00 00:11:55,00 37,18 76
27. 102 27. B Šťastný Petr AB Cycling 03:04:25,00 00:17:13,00 36,11 75
28. 22 28. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:09:10,00 00:21:58,00 35,21 74
29. 195 29. B Krajíček Martin Sokol Veltěž 03:09:22,00 00:22:10,00 35,17 73
30. 168 30. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 03:12:18,00 00:25:06,00 34,63 72
31. 69 31. B Zimmel Václav AB Cycling 03:12:20,00 00:25:08,00 34,63 71
32. 61 32. B Brabec Jan AB Cycling 03:48:31,00 01:01:19,00 29,14 70
33. 90 33. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:48:32,00 01:01:20,00 29,14 69
77 34. B Sokirka Vladimír Žádný tým 00:00:00,00  
7 35. B Hovorka Petr CSK Markus 00:00:00,00  

Skupina C - 74 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 245 1. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 01:55:16,00   38,52 120
2. 202 2. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:55:16,00   38,52 110
3. 201 3. C Svoboda Petr HISPORT team 01:55:17,00 00:00:01,00 38,51 105
4. 230 4. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 01:55:17,00 00:00:01,00 38,51 101
5. 221 5. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 01:55:17,00 00:00:01,00 38,51 98
6. 205 6. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:55:17,00 00:00:01,00 38,51 96
7. 293 7. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 01:55:18,00 00:00:02,00 38,51 95
8. 203 8. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 01:55:18,00 00:00:02,00 38,51 94
9. 267 9. C Čurda Martin Cycling team Sokol Kbely 01:55:18,00 00:00:02,00 38,51 93
10. 386 10. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:55:18,00 00:00:02,00 38,51 92
11. 208 11. C Michal Petr CSK Markus 01:55:20,00 00:00:04,00 38,50 91
12. 241 12. C Kobík Petr AB Cycling 01:55:21,00 00:00:05,00 38,49 90
13. 248 13. C Štěbeták Michal CKKV Praha 01:55:22,00 00:00:06,00 38,49 89
14. 344 14. C Vojtek Martin AB Cycling 01:55:31,00 00:00:15,00 38,44 88
15. 219 15. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 01:57:54,00 00:02:38,00 37,66 87
16. 339 16. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 01:58:14,00 00:02:58,00 37,55 86
17. 212 17. C Tácha Petr Vetas Kralupy 02:01:42,00 00:06:26,00 36,48 85
18. 284 18. C Švarc Radek KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 02:02:05,00 00:06:49,00 36,37 84
19. 223 19. C Bílek Miroslav CSK Markus 02:06:06,00 00:10:50,00 35,21 83
20. 263 20. C Bartoš Tomáš H.I.C. 02:06:09,00 00:10:53,00 35,20 82
21. 356 21. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:06:11,00 00:10:55,00 35,19 81
22. 352 22. C Kozel Frantisek DISTAV 02:08:11,00 00:12:55,00 34,64 80
23. 343 23. C Jílek Jan Žádný tým 02:12:19,00 00:17:03,00 33,56 79
24. 216 24. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:15:17,00 00:20:01,00 32,82 78
25. 249 25. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:15:22,00 00:20:06,00 32,80 77
26. 308 26. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 02:25:33,00 00:30:17,00 30,50 76
27. 202 27. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 02:48:14,00 00:52:58,00 26,39 75

Skupina D - 74 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 349 1. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 01:59:28,00   37,17 120
2. 204 2. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 02:00:03,00 00:00:35,00 36,98 110
3. 206 3. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:00:06,00 00:00:38,00 36,97 105
4. 244 4. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 02:00:07,00 00:00:39,00 36,96 101
5. 278 5. D Kavula Ivan CKKV Praha 02:02:22,00 00:02:54,00 36,28 98
6. 211 6. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:06:31,00 00:07:03,00 35,09 96
7. 231 7. D Kryka Pavel AB Cycling 02:08:39,00 00:09:11,00 34,51 95
8. 236 8. D Tutsch Jiří CKKV Praha 02:22:08,00 00:22:40,00 31,24 94
9. 257 9. D Novák Michal CFC Kladno 02:36:00,00 00:36:32,00 28,46 93

Skupina EJHŽ - 74 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 256 1. Ž Trefná Tereza Alltraining - Lawi team 01:58:46,00   37,38 120
2. 209 2. E Burgr Josef CSK Markus 01:58:47,00 00:00:01,00 37,38 110
3. 395 3. Ž Kyptová Jana Alltraining - Lawi team 01:58:47,00 00:00:01,00 37,38 105
4. 334 4. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 02:02:03,00 00:03:17,00 36,38 101
5. 332 5. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 02:06:27,00 00:07:41,00 35,11 98
6. 235 6. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:06:59,00 00:08:13,00 34,97 96
7. 224 7. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 02:07:02,00 00:08:16,00 34,95 95
8. 225 8. Ž Kočí Lucie AB Cycling 02:11:24,00 00:12:38,00 33,79 94
9. 213 9. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:11:32,00 00:12:46,00 33,76 93
10. 217 10. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 02:11:57,00 00:13:11,00 33,65 92
11. 218 11. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:15:07,00 00:16:21,00 32,86 91
12. 270 12. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 02:15:09,00 00:16:23,00 32,85 90
13. 258 13. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:18:16,00 00:19:30,00 32,11 89
14. 385 14. Ž Pultarová Kateřina KÚC BIKE SPORT Ústí nad Labem 02:29:51,00 00:31:05,00 29,63 88
15. 276 15. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 02:35:57,00 00:37:11,00 28,47 87

Skupina P1, P2 - 74 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 587   P2 Gonda Pavel Duratec 01:53:29,00   39,12
2. 535   P2 Kijevský Radim Vokolek cycling team 01:53:29,00   39,12
3. 528   P2 Nesvadba Jan Madeta Fittness 01:53:30,00 00:00:01,00 39,12
4. 513   P2 Vlachovský Michael ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE 01:53:30,00 00:00:01,00 39,12
5. 534   P2 Vlček Michal KC Kooperativa SG 01:53:30,00 00:00:01,00 39,12
6. 515   P2 Lehký Roman KC Kooperativa SG 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
7. 495   P1 Jaroslav Škoda KC Kooperativa 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
8. 511   P2 Kubín Michael Johnson Controls 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
9. 529   P2 Zrůst Adam KC Kooperativa SG 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
10. 503   P2 Nádvorník Jiří HSK Cycling TEAM 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
11. 509   P2 Medek Miroslav TV Sokol Plavy 01:53:31,00 00:00:02,00 39,11
12. 519   P2 Vrána Dominik KC Kooperativa SG 01:53:32,00 00:00:03,00 39,11
13. 510   P2 Červenka Pavel Vokolek Import 01:53:33,00 00:00:04,00 39,10
14. 517   P2 Šírek Adrian KC Kooperativa SG 01:53:34,00 00:00:05,00 39,10
15. 516   P2 Bereckei Ondřej KC Kooperativa SG 01:53:36,00 00:00:07,00 39,08
16. 531   P2 Malík Tomáš SSC Železný Brod 01:53:46,00 00:00:17,00 39,03
17. 533   P2 Havlíková Pavla Young Telenet Fidea 01:53:46,00 00:00:17,00 39,03
18. 508   P2 Šlégl Jiří Johnson Controls 01:53:47,00 00:00:18,00 39,02
19. 518   P2 Andřa Jakub KC Kooperativa SG 01:53:48,00 00:00:19,00 39,02
20. 478   P1 Honzík Jakub Johnson Controls 01:53:48,00 00:00:19,00 39,02
21. 527   P2 Ryoval Jakub KC Kooperativa SG 01:53:49,00 00:00:20,00 39,01
22. 590   P2 Aška Václav Duratec 01:53:53,00 00:00:24,00 38,99
23. 585   P2 Skalický Josef Markus 01:54:01,00 00:00:32,00 38,94
24. 507   P2 Šlégl Martin BMC Viessmann racing team 01:54:08,00 00:00:39,00 38,90
25. 532   P2 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 01:54:52,00 00:01:23,00 38,65
26. 464   P1 Mráz Kamil 01:55:16,00 00:01:47,00 38,52
27. 485   P1 Havránek Pavel CT Weber 01:55:17,00 00:01:48,00 38,51
28. 458   P1 Jiřička Miroslav CK Jiřička Č. Bud. 01:55:17,00 00:01:48,00 38,51
29. 419   P1 Lysek Vladimír CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 01:55:20,00 00:01:51,00 38,50
30. 492   P1 Václav Veselý www.kola-visek.cz 01:55:22,00 00:01:53,00 38,49
31. 451   P1 Benešovský Martin TJ DNT Kadaň 01:55:24,00 00:01:55,00 38,47
32. 426   P1 Victor Tomáš SKP Sokolov 01:55:47,00 00:02:18,00 38,35
33. 440   P1 Jandura František KL Sport Most 01:58:22,00 00:04:53,00 37,51
34. 469   P1 Baťa Vladimír Force KCK Cyklotým Zlín 01:58:46,00 00:05:17,00 37,38
35. 409   P1 Moravčík Zdeněk SK ORBEA CZECH MASTERS 01:59:10,00 00:05:41,00 37,26
36. 443   P1 Pelc Ladislav Ck Frenštát 02:00:03,00 00:06:34,00 36,98
37. 453   P1 Boštík Jiří Cyklosport Stratílek Litomyšl 02:00:03,00 00:06:34,00 36,98
38. 428   P1 Krejčí Karel Sweep Chomutov 02:00:04,00 00:06:35,00 36,98
39. 490   P1 Kotrba Jiří Cyklo Jiřička 02:00:04,00 00:06:35,00 36,98
40. 429   P1 Huja Oleg Sweep Chomutov 02:00:04,00 00:06:35,00 36,98
41. 447   P1 Kronich Josef Velosport Bílina 02:00:05,00 00:06:36,00 36,97
42. 483   P1 Blažek Jiří Ck sport Blažek.cz 02:00:06,00 00:06:37,00 36,97
43. 414   P1 Baran Petr SK BAG BIKE 02:00:08,00 00:06:39,00 36,96
44. 493   P1 Salaba Ivan Slavia SČE Děčín 02:00:09,00 00:06:40,00 36,95
45. 491   P1 Rons Tomáš Rotor Bike 02:00:18,00 00:06:49,00 36,91
46. 484   P1 Volánek Petr Ck sport Blažek.cz 02:00:23,00 00:06:54,00 36,88
47. 420   P1 Hanousek Josef KL Most 02:01:56,00 00:08:27,00 36,41
48. 476   P1 Šenk Jaroslav Silny Team Uničov 02:01:57,00 00:08:28,00 36,41
49. 481   P1 Boháč Zdeněk Kola BSP Planá N. Luž 02:02:13,00 00:08:44,00 36,33
50. 421   P1 Brandejs Milan Varta Sokol Králův Dvůr 02:02:17,00 00:08:48,00 36,31
51. 497   P1 Horký Roman TJ Česká Kamenice 02:02:17,00 00:08:48,00 36,31
52. 436   P1 Kříž Jiří Cyklo Jiřička 02:06:06,00 00:12:37,00 35,21
53. 450   P1 Mališ Jiří Ek Floratex Chomutov 02:06:07,00 00:12:38,00 35,21
54. 454   P1 Marek Jiří Česká Kamenice 02:06:30,00 00:13:01,00 35,10
55. 479   P1 Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 02:06:31,00 00:13:02,00 35,09
56. 459   P1 Gruchalová Lucie Šafrata Bohumin 02:06:56,00 00:13:27,00 34,98
57. 406   P1 Hacaj Oldřich KL-SPOR MOST 02:06:58,00 00:13:29,00 34,97
58. 402   P1 Pavlík Jiří SKVĚLÁKOLA.CZ 02:06:59,00 00:13:30,00 34,97
59. 431   P1 Lebeda Vladimír Sweep Chomutov 02:07:01,00 00:13:32,00 34,96
60. 456   P1 Novotná Martina CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 02:07:01,00 00:13:32,00 34,96
61. 435   P1 Feferle František GO! Nutrixxion 02:08:19,00 00:14:50,00 34,60
62. 514   P2 Šedivý Pavel Bike team Kralupy 02:09:20,00 00:15:51,00 34,33
63. 498   P1 Viktor Martin TJ Česká Kamenice 02:09:20,00 00:15:51,00 34,33
64. 520   P2 Šimon Jindra KC Kooperativa SG 02:09:25,00 00:15:56,00 34,31
65. 537   P2 Ševčík Petr KC Kooperativa SG 02:09:31,00 00:16:02,00 34,28
66. 448   P1 Lüftner Roman Velosport Bílina 02:11:11,00 00:17:42,00 33,85
67. 437   P1 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT Tábor 02:11:26,00 00:17:57,00 33,78
68. 432   P1 Kočová Marie Diablo Sport Č. Krumlov 02:11:28,00 00:17:59,00 33,77
69. 477   P1 Kučerová Božena Velosport Domažlice 02:11:35,00 00:18:06,00 33,74
70. 488   P1 Svárovský Stanislav KC Kooperativa 02:12:14,00 00:18:45,00 33,58
71. 434   P1 Ščučková Jiřina Silny Team Uničov 02:15:07,00 00:21:38,00 32,86
72. 424   P1 Tešnar Tomáš YOGI RACING TEAM OSTRAVA 02:15:08,00 00:21:39,00 32,86
73. 446   P1 Kadlec Rostislav Velosport Facomal Bílina 02:15:11,00 00:21:42,00 32,84
74. 457   P1 Kusidlo Katozyna CK hobby Bohumin 02:15:15,00 00:21:46,00 32,83
75. 487   P1 Trkal Miroslav DNT-Kadaň 02:15:19,00 00:21:50,00 32,81
76. 422   P1 Břečková Lucie SK Maxbike Orlová 02:15:21,00 00:21:52,00 32,80
77. 461   P1 Tomáš Libor KTM Bikes CZ 02:22:45,00 00:29:16,00 31,10
78. 423   P1 Pastušek Vlastimír SK Maxbike Orlová 02:24:47,00 00:31:18,00 30,67
79. 472   P1 Pech Milan K.L. Most 02:26:15,00 00:32:46,00 30,36
80. 473   P1 Immer Z. K.L. Most 02:30:44,00 00:37:15,00 29,46
81. 489   P1 Hůlka M. PSAC 02:34:32,00 00:41:03,00 28,73
82. 505   P2 Bařina Petr 02:34:58,00 00:41:29,00 28,65
83. 470   P1 Švejda Dušan Dobrovice 02:35:47,00 00:42:18,00 28,50
84. 536   P2 Toráň Petr Bohemie Nový Bor 02:42:04,00 00:48:35,00 27,40
85. 467   P1 Svoboda Jan YOGI RACING TEAM OSTRAVA 02:45:54,00 00:52:25,00 26,76
86. 480   P1 Šupol Michal Sweep Chomutov 02:47:15,00 00:53:46,00 26,55
87. 494   P1 Míka Oldřich Galaxy cyklo Švec 02:47:15,00 00:53:46,00 26,55
88. 416   P1 Galatík Roman CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 02:47:18,00 00:53:49,00 26,54
89. 455   P1 Celta Tomaš CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 02:47:22,00 00:53:53,00 26,53
90. 589   P2 Kleucer František Funbike Team ÚL 02:47:23,00 00:53:54,00 26,53
91. 433   P1 Juráň Karel Diablo Sport Č. Krumlov 02:47:25,00 00:53:56,00 26,52
92. 506   P2 Synek Jaromír SKP Most 02:47:35,00 00:54:06,00 26,49
93. 581   P2 Beneš Martin CT Weber 02:47:37,00 00:54:08,00 26,49
94. 466   P1 Jelínek Pavel KC Slavia Praha 02:48:34,00 00:55:05,00 26,34
95. 584   P2 Kunc Marek SBC Team 02:48:34,00 00:55:05,00 26,34
96. 582   P2 Holan Petr Kola BSP Planá n/L. 02:48:35,00 00:55:06,00 26,34
97. 441   P1 Kresila Miroslav Sweep Chomutov 02:51:30,00 00:58:01,00 25,89
98. 404   P1 Hlawiczka Martin SKVĚLÁKOLA.CZ 02:51:43,00 00:58:14,00 25,86
99. 474   P1 Michal Petr Sal 02:53:36,00 01:00:07,00 25,58
100. 504   P2 Jeřábek Ivo Sweep cycling team 02:57:40,00 01:04:11,00 24,99
101. 583   P2 Kunc Vít SBC Team 02:57:41,00 01:04:12,00 24,99
102. 486   P1 Zikmund Petr CT Weber 02:58:08,00 01:04:39,00 24,93
103. 405   P1 Štainer Pavel SK VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ 03:01:43,00 01:08:14,00 24,43
104. 400   P1 Martin Kvapulinský LIGHT-BIKE 03:08:00,00 01:14:31,00 23,62
105. 449   P1 Töpfer Jan Velosport Bílina 03:09:10,00 01:15:41,00 23,47
106. 468   P1 Mács Daniel Ck Floratex Chomutov 03:25:47,00 01:32:18,00 21,58
107. 410   P1 Czervoniak Josef TEAM LOUNY 03:48:31,00 01:55:02,00 19,43
108. 412   P1 Beníček Tomáš CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 03:48:32,00 01:55:03,00 19,43
109. 463   P1 Taud Marek Ck Floratex Chomutov 03:49:19,00 01:55:50,00 19,36

Kontakt na pořadatele závodu: 777323059


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kryka Pavel (D) 95 b
  • Kočí Lucie (Ž) 94 b
  • Kobík Petr (C) 90 b
  • Vojtek Martin (C) 88 b
Celkem bodů 367 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 101 b
  • Hanousek Aleš (B) 69 b
Celkem bodů 170 b

Alltraining - Lawi team

  • Trefná Tereza (Ž) 120 b
  • Kyptová Jana (Ž) 105 b
  • Kohlbeck Petr (A) 105 b
  • Beran Vojtěch (B) 101 b
Celkem bodů 431 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 76 b
Celkem bodů 76 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 120 b
  • Vitáček Tomáš (C) 110 b
  • Dix Petr (C) 101 b
  • Kleiner Robert (C) 95 b
Celkem bodů 426 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 95 b
  • Novák Michal (D) 93 b
Celkem bodů 188 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Tajč Jan (C) 98 b
  • Nežerka Václav (A) 96 b
  • Pažout Milan (E) 93 b
  • Somr Michael (A) 92 b
Celkem bodů 379 b

CK Vinohradské šlapky

  • Malík Jiří (A) 120 b
  • Prager Karel (C) 96 b
  • Kánský Jiří (C) 87 b
  • Vobecký Tomáš (B) 81 b
Celkem bodů 384 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 98 b
  • Tutsch Jiří (D) 94 b
  • Štěbeták Michal (C) 89 b
  • Okruhlica Petr (C) 78 b
Celkem bodů 359 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 110 b
  • Michal Petr (C) 91 b
  • Tóth Miloš (B) 84 b
  • Bílek Miroslav (C) 83 b
Celkem bodů 368 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 110 b
  • Hájek Stanislav (D) 105 b
Celkem bodů 215 b

H.I.C.

  • Bartošová Lenka (Ž) 90 b
  • Bartoš Tomáš (C) 82 b
Celkem bodů 172 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 96 b
  • Hora Vladimír (E) 92 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 87 b
Celkem bodů 275 b

LAWI - Author Team

  • Treml Daniel (B) 110 b
  • Bouška Jiří (B) 105 b
  • Zahrádka Petr (B) 91 b
  • Janoušek Libor (B) 90 b
Celkem bodů 396 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 81 b
Celkem bodů 81 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 96 b
  • Kubec Martin (B) 88 b
  • Beránek Milan (B) 74 b
Celkem bodů 258 b

Vetas Kralupy

  • Krajčík Josef (E) 91 b
  • Tácha Petr (C) 85 b
Celkem bodů 176 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.