Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

14.07.2012 - Mistrovství SAC ČR, časovka - Velká cena LAWI sport Dobrovice 2012

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 29,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 44 1. 1. B Novák Petr LAWI - Author Team 00:40:05,00   44,16 120
2. 64 1. 1. A Kohlbeck Petr Alltraining - Lawi team 00:40:38,00 00:00:33,00 43,56 110
3. 467     P1 Svoboda Jan Yogi Racing Ostrava 00:40:47,00 00:00:42,00 43,40
4. 358 1. 1. C Viktorin Tomáš SWEEP Cycling 00:40:54,00 00:00:49,00 43,28 120
5. 403     P1 Horák Michal SCS MIRVA SVITAVY 00:41:00,00 00:00:55,00 43,17
6. 415     P1 Blinka Luděk CYKLO MXM HULÍN 00:41:02,00 00:00:57,00 43,14
7. 202 2. 2. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:41:07,00 00:01:02,00 43,05 110
8. 416     P1 Galatík Roman CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:41:23,00 00:01:18,00 42,77
9. 37 2. 2. A Krummer Radek Team CUBE 00:41:28,00 00:01:23,00 42,68 105
10. 75 2. 2. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 00:41:31,00 00:01:26,00 42,63 101
11. 203 3. 3. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:41:39,00 00:01:34,00 42,50 105
12. 349 1. 1. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 00:41:49,00 00:01:44,00 42,33 101
13. 205 4. 4. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:41:50,00 00:01:45,00 42,31 98
14. 464     P1 Mráz Kamil 00:41:56,00 00:01:51,00 42,21
15. 241 5. 5. C Kobík Petr AB Cycling 00:41:58,00 00:01:53,00 42,18 96
16. 455     P1 Celta Tomaš CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:42:10,00 00:02:05,00 41,98
17. 293 6. 6. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 00:42:19,00 00:02:14,00 41,83 95
18. 466     P1 Jelínek Pavel KC Slavia Praha 00:42:21,00 00:02:16,00 41,79
19. 409     P1 Moravčík Zdeněk SK ORBEA CZECH MASTERS 00:42:24,00 00:02:19,00 41,75
20. 453     P1 Boštík Jiří Cyklosport Stratílek Litomyšl 00:42:30,00 00:02:25,00 41,65
21. 408     P1 Tesař Oldřich SK ORBEA CZECH MASTERS 00:42:32,00 00:02:27,00 41,61
22. 59 3. 3. B Guse Michal Kovo Praha 00:42:47,00 00:02:42,00 41,37 98
23. 221 7. 7. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 00:42:48,00 00:02:43,00 41,36 94
24. 3 4. 4. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:42:48,00 00:02:43,00 41,36 96
25. 227 2. 2. D Krummer Radoslav Team CUBE 00:42:54,00 00:02:49,00 41,26 93
26. 1 3. 3. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:42:54,00 00:02:49,00 41,26 95
27. 30 4. 4. A Kadlec Rudolf KPO 00:42:54,00 00:02:49,00 41,26 95
28. 386 8. 8. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:42:56,00 00:02:51,00 41,23 92
29. 413     P1 Machotka Karel YOGI RACING TEAM OSTRAVA 00:43:09,00 00:03:04,00 41,02
30. 465     P1 Švec Martin 00:43:10,00 00:03:05,00 41,00
31. 438     P1 Růžička Martin RC PFEIL HOF 00:43:22,00 00:03:17,00 40,81
32. 208 9. 9. C Michal Petr CSK Markus 00:43:22,00 00:03:17,00 40,81 91
33. 400     P1 Martin Kvapulinský LIGHT-BIKE 00:43:29,00 00:03:24,00 40,71
34. 405     P1 Štainer Pavel SK VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ 00:43:29,00 00:03:24,00 40,71
35. 383 3. 3. D Rašev Eugen NetApp starci 00:43:36,00 00:03:31,00 40,60 90
36. 445     P1 Vašíček Pavel Sk Toma-Kola Kaňkovský 00:43:38,00 00:03:33,00 40,57
37. 407     P1 Masný Milan RACING OLEŠNÁ FM 00:43:46,00 00:03:41,00 40,44
38. 14 5. 5. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:43:51,00 00:03:46,00 40,36 93
39. 190 5. 5. A Benda Michal TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 00:43:51,00 00:03:46,00 40,36 93
40. 206 4. 4. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:44:03,00 00:03:58,00 40,18 89
41. 41 6. 6. B Čapek Martin R2 Team 00:44:15,00 00:04:10,00 40,00 91
42. 17 6. 6. A Novák Vít CFC Kladno 00:44:18,00 00:04:13,00 39,95 90
43. 223 10. 10. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:44:19,00 00:04:14,00 39,94 88
44. 436     P1 Kříž Jiří Cyklo Jiřička 00:44:23,00 00:04:18,00 39,88
45. 6 7. 7. B Šnajdr Jan CSK Markus 00:44:30,00 00:04:25,00 39,78 89
46. 209 1. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:44:33,00 00:04:28,00 39,73 87
47. 446     P1 Kadlec Rostislav Velosport Facomal Bílina 00:44:38,00 00:04:33,00 39,66
48. 10 7. 7. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:44:39,00 00:04:34,00 39,64 88
49. 419     P1 Lysek Vladimír CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:44:47,00 00:04:42,00 39,52
50. 441     P1 Kresila Miroslav Sweep cycling Chomutov 00:44:58,00 00:04:53,00 39,36
51. 332 2. 1. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 00:45:00,00 00:04:55,00 39,33 86
52. 344 11. 11. C Vojtek Martin AB Cycling 00:45:00,00 00:04:55,00 39,33 86
53. 285 3. 2. E Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:45:02,00 00:04:57,00 39,30 84
54. 219 12. 12. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:45:12,00 00:05:07,00 39,16 83
55. 148 8. 8. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:45:20,00 00:05:15,00 39,04 87
56. 45 9. 9. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:45:25,00 00:05:20,00 38,97 86
57. 440     P1 Jandura František KL Sport Most 00:45:27,00 00:05:22,00 38,94
58. 433     P1 Juráň Karel 00:45:33,00 00:05:28,00 38,86
59. 414     P1 Baran Petr SK BAG BIKE 00:45:34,00 00:05:29,00 38,84
60. 436     P1 Kříž Jiří Cyklo Jiřička 00:45:38,00 00:05:33,00 38,79
61. 4 10. 10. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:45:48,00 00:05:43,00 38,65 85
62. 19 11. 11. B Cafourek Václav AB Cycling 00:45:51,00 00:05:46,00 38,60 84
63. 8 12. 12. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:45:57,00 00:05:52,00 38,52 83
64. 420     P1 Hanousek Josef KL Most 00:45:58,00 00:05:53,00 38,51
65. 160 13. 13. B Kubec Martin Žádný tým 00:45:59,00 00:05:54,00 38,49 82
66. 461     P1 Tomáš Libor KTM Bikes CZ 00:46:01,00 00:05:56,00 38,46
67. 411     P1 Kopřiva M. CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:46:04,00 00:05:59,00 38,42
68. 22 14. 14. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:46:10,00 00:06:05,00 38,34 81
69. 26 15. 15. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:46:16,00 00:06:11,00 38,26 80
70. 421     P1 Brandejs Milan Varta Sokol Králův Dvůr 00:46:21,00 00:06:16,00 38,19
71. 217 4. 3. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:46:28,00 00:06:23,00 38,09 82
72. 167 8. 8. A Šíp Pavel CK Královice - ATOMBIKE 00:46:28,00 00:06:23,00 38,09 79
73. 418     P1 Škoda Kristián CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:46:34,00 00:06:29,00 38,01
74. 48 9. 9. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:46:37,00 00:06:32,00 37,97 78
75. 248 13. 13. C Štěbeták Michal CKKV Praha 00:46:37,00 00:06:32,00 37,97 81
76. 339 14. 14. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:46:47,00 00:06:42,00 37,83 80
77. 23 10. 10. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:46:48,00 00:06:43,00 37,82 77
78. 449     P1 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina 00:46:52,00 00:06:47,00 37,77
79. 9 16. 16. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:46:55,00 00:06:50,00 37,73 76
80. 462     P1 Foltyn Jiří CK Hobby Chomutov 00:47:02,00 00:06:57,00 37,63
81. 215 5. 5. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:47:20,00 00:07:15,00 37,39 79
82. 387 5. 4. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:47:27,00 00:07:22,00 37,30 78
83. 451     P1 Benešovský Martin TJ DNT Kadaň 00:47:29,00 00:07:24,00 37,28
84. 435     P1 Feferle František GO! Nutrixxion 00:47:32,00 00:07:27,00 37,24
85. 211 6. 6. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:47:34,00 00:07:29,00 37,21 77
86. 417     P1 Povala Roman CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:47:37,00 00:07:32,00 37,17
87. 404     P1 Hlawiczka Martin SKVELAKOLA.CZ 00:47:38,00 00:07:33,00 37,16
88. 444     P1 Sekerka Karel Sk Toma-Kola Kaňkovský 00:47:41,00 00:07:36,00 37,12
89. 242 15. 15. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:47:42,00 00:07:37,00 37,11 76
90. 256 6. 1. Ž Trefná Tereza Alltraining - Lawi team 00:47:43,00 00:07:38,00 37,09 75
91. 450     P1 Mališ Jiří Ck Floratex Chomutov 00:47:48,00 00:07:43,00 37,03
92. 434     P1 Ščučková Jiřina Silný team Uničov 00:47:55,00 00:07:50,00 36,94
93. 212 16. 16. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:48:07,00 00:08:02,00 36,79 74
94. 225 7. 2. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:48:09,00 00:08:04,00 36,76 73
95. 439     P1 Růžička Luboš RC PFEIL HOF 00:48:20,00 00:08:15,00 36,62
96. 235 8. 3. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:48:31,00 00:08:26,00 36,48 72
97. 454     P1 Marek Jiří Česká Kamenice 00:48:39,00 00:08:34,00 36,38
98. 437     P1 Šustr Miloslav RICOH IMPROMAT TÁBOR 00:48:45,00 00:08:40,00 36,31
99. 356 17. 17. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:49:03,00 00:08:58,00 36,09 71
100. 402     P1 Pavlík Jiří SKVĚLÁKOLA.CZ 00:49:07,00 00:09:02,00 36,04
101. 425     P1 Ježek Antonín TJ DNT Kadaň 00:49:14,00 00:09:09,00 35,95
102. 447     P1 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 00:49:20,00 00:09:15,00 35,88
103. 406     P1 Hacaj Oldřich KL-SPOR MOST 00:49:21,00 00:09:16,00 35,87
104. 216 18. 18. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:49:26,00 00:09:21,00 35,81 70
105. 424     P1 Tešnar Antonín YOGI RACING OSTRAVA 00:49:33,00 00:09:28,00 35,72
106. 261 19. 19. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:49:33,00 00:09:28,00 35,72 69
107. 275 7. 7. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 00:49:41,00 00:09:36,00 35,63 68
108. 457     P1 Kusidlo Katarzyna CK HOBBY Bohumín A 00:49:43,00 00:09:38,00 35,60
109. 236 8. 8. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:49:47,00 00:09:42,00 35,55 67
110. 231 9. 9. D Kryka Pavel AB Cycling 00:49:47,00 00:09:42,00 35,55 67
111. 334 9. 2. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 00:49:53,00 00:09:48,00 35,48 65
112. 448     P1 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 00:50:17,00 00:10:12,00 35,20
113. 218 10. 5. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:50:41,00 00:10:36,00 34,92 64
114. 308 20. 20. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 00:50:43,00 00:10:38,00 34,90 63
115. 460     P1 Gruchala Vojtěch Tk Ostrava 00:50:48,00 00:10:43,00 34,84
116. 393 21. 21. C Moldan Rostislav Žádný tým 00:50:49,00 00:10:44,00 34,83 62
117. 189 11. 11. A Rapsa Jan Žádný tým 00:51:13,00 00:11:08,00 34,56 75
118. 468     P1 Mács Daniel Ck Floratex Chomutov 00:51:21,00 00:11:16,00 34,47
119. 373 11. 3. J Winter Tadeáš Sokol Veltěž 00:51:49,00 00:11:44,00 34,16 61
120. 459     P1 Gruchalová Lucie LowellPro Šafrata Bohumín 00:52:07,00 00:12:02,00 33,96
121. 343 22. 22. C Jílek Jan Žádný tým 00:52:14,00 00:12:09,00 33,89 60
122. 432     P1 Kočová Marie Diablo Sport Č. Krumlov 00:52:18,00 00:12:13,00 33,84
123. 309 23. 23. C Svěrák Vít CSK Markus 00:52:25,00 00:12:20,00 33,77 59
124. 304 12. 6. E Koloc Josef ACC Mladá Boleslav 00:52:28,00 00:12:23,00 33,74 58
125. 61 17. 17. B Brabec Jan AB Cycling 00:52:43,00 00:12:38,00 33,58 74
126. 340 13. 7. E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 00:52:47,00 00:12:42,00 33,53 57
127. 423     P1 Pastušek Vlastimír SK Maxbike Orlová 00:52:50,00 00:12:45,00 33,50
128. 55 18. 18. B Paukert Josef H.I.C. 00:52:50,00 00:12:45,00 33,50 73
129. 213 14. 8. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:53:06,00 00:13:01,00 33,33 56
130. 412     P1 Beníček Tomáš CK CONTINENTAL FRENŠTÁT 00:53:08,00 00:13:03,00 33,31
131. 410     P1 Czervoniak Josef TEAM LOUNY 00:53:13,00 00:13:08,00 33,26
132. 258 15. 4. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:40,00 00:13:35,00 32,98 55
133. 249 24. 24. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:53:43,00 00:13:38,00 32,95 54
134. 90 19. 19. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 00:53:55,00 00:13:50,00 32,83 72
135. 303 16. 9. E Pacovský Tomáš PIJAS 00:54:09,00 00:14:04,00 32,69 53
136. 422     P1 Břečková Lucie SK Maxbike Orlová 00:54:46,00 00:14:41,00 32,32
137. 257 10. 10. D Novák Michal CFC Kladno 00:56:12,00 00:16:07,00 31,49 52
138. 401     P1 Glogar Jan YOGI RACING OSTRAVA 00:57:07,00 00:17:02,00 30,99
139. 442     P1 Rudy Albert Ck Floratex Chomutov 01:01:49,00 00:21:44,00 28,63
140. 463     P1 Taud Marek Ck Floratex Chomutov 01:05:58,00 00:25:53,00 26,83

Kontakt na pořadatele závodu: 777323059


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kobík Petr (C) 96 b
  • Vítek Lukáš (B) 86 b
  • Vojtek Martin (C) 86 b
  • Cafourek Václav (B) 84 b
Celkem bodů 352 b

AHanstav-bike team

  • Hanousek Aleš (B) 72 b
  • Sedláček Ondřej (J) 65 b
  • Staněk Ladislav (E) 57 b
Celkem bodů 194 b

Alltraining - Lawi team

  • Kohlbeck Petr (A) 110 b
  • Trefná Tereza (Ž) 75 b
Celkem bodů 185 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 63 b
Celkem bodů 63 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 110 b
  • Sekera Jiří (C) 105 b
  • Kleiner Robert (C) 95 b
  • Šuvada Radek (A) 88 b
Celkem bodů 398 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 90 b
  • Novák Michal (D) 52 b
Celkem bodů 142 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 95 b
  • Tajč Jan (C) 94 b
  • Miller Milan (B) 85 b
  • Jajčík Michal (C) 80 b
Celkem bodů 354 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 98 b
  • Kánský Jiří (C) 83 b
Celkem bodů 181 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 81 b
  • Okruhlica Petr (C) 70 b
  • Tutsch Jiří (D) 67 b
Celkem bodů 218 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 91 b
  • Šnajdr Jan (B) 89 b
  • Bílek Miroslav (C) 88 b
  • Burgr Josef (E) 87 b
Celkem bodů 355 b

Cyklosport Kern

  • Hájek Stanislav (D) 89 b
Celkem bodů 89 b

H.I.C.

  • Paukert Josef (B) 73 b
  • Hrubý Ivan (C) 69 b
Celkem bodů 142 b

KC Nové Strašecí

  • Hora Vladimír (E) 82 b
  • Thuma Miroslav (A) 78 b
  • Chalupecký Jiří (D) 77 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 68 b
Celkem bodů 305 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 76 b
Celkem bodů 76 b

KPO

  • Kadlec Rudolf (A) 95 b
Celkem bodů 95 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 120 b
  • Bouška Jiří (B) 101 b
  • Mužík Vít (B) 96 b
Celkem bodů 317 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 71 b
  • Pacovský Tomáš (E) 53 b
Celkem bodů 124 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 82 b
  • Beránek Milan (B) 81 b
  • Mašek Petr (B) 80 b
  • Doležalová Hana (Ž) 72 b
Celkem bodů 315 b

Vetas Kralupy

  • Tácha Petr (C) 74 b
  • Krajčík Josef (E) 64 b
Celkem bodů 138 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.