Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

15.04.2012 - VII.ročník - První šlápnutí (PRS)

Zobrazit:

Skupina AB - 57,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 400   P1 Rytych Martin LAWI - Author Team 01:28:59,81   38,77
2. 36 1. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 01:29:03,51 00:00:03,70 38,74 100
3. 11 2. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 01:29:06,87 00:00:07,06 38,71 90
4. 1 3. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 01:31:57,03 00:02:57,22 37,52 85
5. 40 4. B Treml Daniel LAWI - Author Team 01:31:58,04 00:02:58,23 37,51 81
6. 32 5. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 01:31:58,74 00:02:58,93 37,51 78
7. 2 6. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 01:32:02,65 00:03:02,84 37,48 76
8. 31 7. A Krupička Martin CK Kolokrám - Alea 01:32:03,90 00:03:04,09 37,47 75
9. 116 8. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 01:32:05,66 00:03:05,85 37,46 74
10. 427   P1 Mikula Ondřej CYKLO SKI J.ŽITNÍK 01:32:06,39 00:03:06,58 37,46
11. 44 9. B Novák Petr LAWI - Author Team 01:32:07,80 00:03:07,99 37,45 73
12. 418   P1 Brabec David Cyklo team Mikuláše 01:32:14,69 00:03:14,88 37,40
13. 119 10. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 01:32:17,49 00:03:17,68 37,38 72
14. 419   P1 Strnad Aleš eleven test team 01:32:19,39 00:03:19,58 37,37
15. 408   P1 Šupol Michaů SWEEP Cycling 01:32:20,78 00:03:20,97 37,36
16. 9 11. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 01:32:21,43 00:03:21,62 37,35 71
17. 415   P1 Mikulášek Jiří Cyklo team Mikuláše 01:32:35,99 00:03:36,18 37,26
18. 412   P1 Beneš Martin CT weber 01:32:55,48 00:03:55,67 37,13
19. 5 12. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:33:22,79 00:04:22,98 36,95 70
20. 3 13. B Mužík Vít LAWI - Author Team 01:33:32,87 00:04:33,06 36,88 69
21. 416   P1 Vojtěch Martin Cyklo team Mikuláše 01:34:40,63 00:05:40,82 36,44
22. 17 14. A Novák Vít CFC Kladno 01:35:03,72 00:06:03,91 36,29 68
23. 10 15. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 01:35:11,55 00:06:11,74 36,24 67
24. 139 16. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 01:35:12,46 00:06:12,65 36,24 66
25. 410   P1 Havránek Pavel CT weber 01:35:13,16 00:06:13,35 36,23
26. 420   P1 Kotrlík Tomáš cyklo kern 01:35:15,91 00:06:16,10 36,21
27. 50 17. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 01:35:19,42 00:06:19,61 36,19 65
28. 411   P1 Zikmund Petr CT weber 01:35:21,10 00:06:21,29 36,18
29. 167 18. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 01:37:00,26 00:08:00,45 35,57 64
30. 24 19. A Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 01:37:48,03 00:08:48,22 35,28 63
31. 65 20. A Herda Jan Žádný tým 01:38:49,11 00:09:49,30 34,91 62
32. 160 21. B Kubec Martin Žádný tým 01:38:58,94 00:09:59,13 34,85 61
33. 407   P1 Kresila Miroslav SWEEP Cycling 01:38:59,30 00:09:59,49 34,85
34. 426   P1 Kubíček Michal CYKLO SKI J.ŽITNÍK 01:39:03,01 00:10:03,20 34,83
35. 34 22. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 01:39:03,37 00:10:03,56 34,83 60
36. 39 23. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 01:39:03,67 00:10:03,86 34,83 59
37. 163 24. A Placák Václav ČKMC Praha 01:39:04,78 00:10:04,97 34,82 58
38. 8 25. B Pohořalý Petr AB Cycling 01:39:08,00 00:10:08,19 34,80 57
39. 29 26. B Procházka Milan Vetas Kralupy 01:39:31,47 00:10:31,66 34,66 56
40. 180 27. B Jiroušek Jiří Koloshop Team 01:41:03,65 00:12:03,84 34,14 55
41. 124 28. A Petržílek Ivo AB Cycling 01:41:04,80 00:12:04,99 34,13 54
42. 429   P1 Kočí David 01:41:24,62 00:12:24,81 34,02
43. 22 29. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:41:43,62 00:12:43,81 33,91 53
44. 143 30. A Gabbarelli Raphael Žádný tým 01:44:04,39 00:15:04,58 33,15 52
45. 424   P1 Bílek Jan 01:44:05,15 00:15:05,34 33,15
46. 41 31. B Čapek Martin R2 Team 01:44:05,39 00:15:05,58 33,14 51
47. 21 32. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 01:44:06,25 00:15:06,44 33,14 50
48. 432   P1 Hula Jan CK Vinohradské šlapky 01:44:12,64 00:15:12,83 33,11
49. 422   P1 Kala Milan SK Orbea czechmasters 01:44:25,51 00:15:25,70 33,04
50. 13 33. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 01:44:52,57 00:15:52,76 32,90 49
51. 19 34. B Cafourek Václav AB Cycling 01:45:18,48 00:16:18,67 32,76 48
52. 417   P1 Durda Ondřej Cyklo team Mikuláše 01:45:18,81 00:16:19,00 32,76
53. 146 35. B Skopeček Michal Žádný tým 01:47:09,51 00:18:09,70 32,20 47
54. 77 36. B Sokirka Vladimír Žádný tým 01:47:11,87 00:18:12,06 32,18 46
55. 401   P1 Krýda Viktor AC Sparta Praha cyclin 01:47:46,42 00:18:46,61 32,01
56. 66 37. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 01:48:18,13 00:19:18,32 31,86 45
57. 48 38. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 01:48:20,80 00:19:20,99 31,84 44
58. 79 39. A Vermach Josef CFC Kladno 01:48:32,23 00:19:32,42 31,79 43
59. 18 40. B Kot Jozef AB Cycling 01:48:32,86 00:19:33,05 31,78 42
60. 157 41. B Drašar Marek CYKLO SKI J.ŽITNÍK 01:50:03,09 00:21:03,28 31,35 41
61. 428   P1 Marek david Agro kolín 01:50:31,80 00:21:31,99 31,21
62. 421   P1 Hasman Petr SK Orbea czechmasters 01:50:38,22 00:21:38,41 31,18
63. 403   P1 Lajbl Martin Bicykl kříž ústí n. la 01:50:46,85 00:21:47,04 31,14
64. 404   P1 Jurečka Roman CK frenštát pod radhoš 01:51:31,75 00:22:31,94 30,93
65. 409   P1 Šrain Jiří 01:51:42,01 00:22:42,20 30,89
66. 133 42. B Švec František AB Cycling 01:51:46,59 00:22:46,78 30,87 40
67. 430   P1 Kopřiva Luboš C base 01:52:27,41 00:23:27,60 30,68
68. 142 43. B Rychtera Aleš Žádný tým 01:55:05,65 00:26:05,84 29,98 39
69. 90 44. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 01:57:53,92 00:28:54,11 29,26 38
70. 425   P1 Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 01:59:36,29 00:30:36,48 28,84
71. 175 45. B Novotný Lukáš Žádný tým 02:03:08,96 00:34:09,15 28,01 37
72. 178 46. B Pytlík Jiří CFC Kladno 02:03:48,94 00:34:49,13 27,86 36
73. 405   P1 Jurečka Petr 02:03:51,22 00:34:51,41 27,86
74. 61 47. B Brabec Jan AB Cycling 02:04:45,23 00:35:45,42 27,65 35
75. 402   P1 Kraus Jan CK Vinohradské šlapky 02:05:04,59 00:36:04,78 27,58
76. 132 48. B Augustýn Martin H.I.C. 02:08:21,34 00:39:21,53 26,88 34
168   B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 00:00:00,00  
37   A Krummer Radek Team CUBE 00:00:00,00  
414   P1 Zahálka Václav 00:00:00,00  
423   P1 Kohoutek Michal 00:00:00,00  
406   P1 Rubeš Pavel 00:00:00,00  
413   P1 Kalečka František 00:00:00,00  
4   B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 57,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 245 1. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 01:34:55,91   36,34 100
2. 202 2. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:34:57,00 00:00:01,09 36,33 90
3. 336 3. C Janda Tomáš Studiopohody.cz 01:34:57,77 00:00:01,86 36,33 85
4. 203 4. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 01:35:00,67 00:00:04,76 36,31 81
5. 205 5. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:35:00,72 00:00:04,81 36,31 78
6. 246 6. C Vaňkát Radek Cyklosport Kern 01:35:01,25 00:00:05,34 36,31 76
7. 377 7. C Tomášek Jaroslav Alltraining - Lawi team 01:35:02,84 00:00:06,93 36,30 75
8. 358 8. C Viktorin Tomáš SWEEP Cycling 01:35:04,46 00:00:08,55 36,29 74
9. 349 9. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 01:35:06,67 00:00:10,76 36,27 73
10. 207 10. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:38:09,72 00:03:13,81 35,15 72
11. 221 11. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 01:38:10,43 00:03:14,52 35,14 71
12. 508   P2 Černý Zdeněk LBC Enduraining 01:38:13,42 00:03:17,51 35,12
13. 335 12. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:38:15,20 00:03:19,29 35,11 70
14. 206 13. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 01:38:17,10 00:03:21,19 35,10 69
15. 509   P2 Michl Josef SKC Pečky 01:38:19,52 00:03:23,61 35,09
16. 511   P2 Urbanec David eleven test team 01:38:23,02 00:03:27,11 35,07
17. 510   P2 Klvaň Norbert SKC Pečky 01:38:26,09 00:03:30,18 35,05
18. 503   P2 Huja Oleg SWEEP Cycling 01:40:23,90 00:05:27,99 34,36
19. 514   P2 Salaba Ivan slavie SCE Děčín 01:40:27,33 00:05:31,42 34,34
20. 223 14. C Bílek Miroslav CSK Markus 01:40:28,70 00:05:32,79 34,34 68
21. 501   P2 Rašev Eugen Net App starci 01:40:29,48 00:05:33,57 34,33
22. 507   P2 Žáruba Jan Cyklo Teplice 01:40:30,96 00:05:35,05 34,32
23. 224 15. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 01:40:33,94 00:05:38,03 34,31 67
24. 368 16. D Skřeček Robert KC Brno 01:42:36,55 00:07:40,64 33,62 66
25. 278 17. D Kavula Ivan CKKV Praha 01:45:32,02 00:10:36,11 32,69 65
26. 356 18. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:45:58,68 00:11:02,77 32,55 64
27. 241 19. C Kobík Petr Žádný tým 01:46:04,63 00:11:08,72 32,52 63
28. 339 20. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 01:48:11,88 00:13:15,97 31,89 62
29. 513   P2 Brusch Lubomír DNT Kadaň 01:48:34,45 00:13:38,54 31,78
30. 332 21. J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 01:48:39,54 00:13:43,63 31,75 61
31. 518   P2 Stark Michal 01:48:42,28 00:13:46,37 31,74
32. 502   P2 Marek Jiří česká kamenice 01:49:04,55 00:14:08,64 31,63
33. 500   P2 Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 01:49:33,93 00:14:38,02 31,49
34. 231 22. D Kryka Pavel AB Cycling 01:49:39,23 00:14:43,32 31,46 60
35. 211 23. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 01:49:40,20 00:14:44,29 31,46 59
36. 504   P2 Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 01:49:43,38 00:14:47,47 31,44
37. 512   P2 Skála Milan SCK Slauf Příbram 01:49:44,91 00:14:49,00 31,44
38. 216 24. C Okruhlica Petr CKKV Praha 01:49:48,45 00:14:52,54 31,42 58
39. 334 25. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 01:50:11,51 00:15:15,60 31,31 57
40. 352 26. C Kozel Frantisek DISTAV 01:53:42,45 00:18:46,54 30,34 56
41. 517   P2 Kubíček Zdeněk Alpinepro Author team 01:55:04,53 00:20:08,62 29,98
42. 213 27. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 01:55:09,22 00:20:13,31 29,96 55
43. 515   P2 Bartolomějev Pavel BianchiVerteam 01:56:36,69 00:21:40,78 29,59
44. 378 28. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 01:56:55,46 00:21:59,55 29,51 54
45. 222 29. E Introvič Petar CSK Markus 01:56:55,47 00:21:59,56 29,51 53
46. 236 30. D Tutsch Jiří CKKV Praha 01:57:54,13 00:22:58,22 29,26 52
47. 226 31. C Houška Jan Humusoft 01:58:26,56 00:23:30,65 29,13 51
48. 343 32. C Jílek Jan Žádný tým 01:58:30,57 00:23:34,66 29,11 50
49. 506   P2 Michálek Peter 01:58:41,71 00:23:45,80 29,07
50. 516   P2 Drábek Roman Poison Biketeam Praha 02:06:49,78 00:31:53,87 27,20
51. 269 33. Ž Mikšovská Alena Vetas Kralupy 02:07:36,79 00:32:40,88 27,03 49
52. 337 34. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 02:11:36,54 00:36:40,63 26,21 48
53. 505   P2 Chlupsa Jan veloservis havlíčkův b 02:23:24,38 00:48:28,47 24,06
365   C Dobrovodský Jiří ZDO Livestrong 00:00:00,00  
266   C Firman Vlasta HISPORT team 00:00:00,00  
274   D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
357   C Jirka Jan R2 Team 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kryka Pavel (D) 60 b
  • Pohořalý Petr (B) 57 b
  • Petržílek Ivo (A) 54 b
  • Cafourek Václav (B) 48 b
Celkem bodů 219 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 57 b
  • Hanousek Aleš (B) 38 b
Celkem bodů 95 b

Alltraining - Lawi team

  • Tomášek Jaroslav (C) 75 b
Celkem bodů 75 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 90 b
  • Sekera Jiří (C) 81 b
  • Jelínek Václav (B) 78 b
  • Kvapil Luděk (B) 72 b
Celkem bodů 321 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 68 b
  • Vermach Josef (A) 43 b
  • Pytlík Jiří (B) 36 b
Celkem bodů 147 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 85 b
  • Procházka Radek (B) 71 b
  • Tajč Jan (C) 71 b
  • Jajčík Michal (C) 62 b
Celkem bodů 289 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 78 b
  • Malík Jiří (A) 74 b
  • Sýkora Robert (C) 70 b
  • Dubec Jan (A) 63 b
Celkem bodů 285 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 65 b
  • Okruhlica Petr (C) 58 b
  • Tutsch Jiří (D) 52 b
Celkem bodů 175 b

CSK Markus

  • Bílek Miroslav (C) 68 b
  • Introvič Petar (E) 53 b
Celkem bodů 121 b

Cyklosport Kern

  • Vaňkát Radek (C) 76 b
  • Hájek Stanislav (D) 69 b
Celkem bodů 145 b

H.I.C.

  • Augustýn Martin (B) 34 b
Celkem bodů 34 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 51 b
Celkem bodů 51 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 59 b
  • Thuma Miroslav (A) 44 b
Celkem bodů 103 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (B) 100 b
  • Treml Daniel (B) 81 b
  • Zahrádka Petr (B) 76 b
  • Novák Petr (B) 73 b
Celkem bodů 330 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 64 b
Celkem bodů 64 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 61 b
  • Beránek Milan (B) 53 b
Celkem bodů 114 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 56 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 49 b
Celkem bodů 105 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.