Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

15.09.2012 - Bratronická časovka jednotlivců (náhrada za etapový závod)

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 10,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:14:21,00   43,90 100
2. 2 2. 1. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 00:14:33,00 00:00:12,00 43,30 90
3. 205 3. 1. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:14:39,00 00:00:18,00 43,00 100
4. 59 4. 2. B Guse Michal Kovo Praha 00:14:46,00 00:00:25,00 42,66 85
5. 10 5. 2. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:14:48,00 00:00:27,00 42,57 81
6. 64 6. 3. A Kohlbeck Petr Alltraining - Lawi team 00:14:55,00 00:00:34,00 42,23 78
7. 202 7. 2. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:14:55,00 00:00:34,00 42,23 90
8. 208 8. 3. C Michal Petr CSK Markus 00:15:00,00 00:00:39,00 42,00 85
9. 3 9. 3. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:15:00,00 00:00:39,00 42,00 76
10. 203 10. 4. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:15:02,00 00:00:41,00 41,91 81
11. 506 11.   P2 Zahálka Matěj CK Atény 2004 00:15:02,00 00:00:41,00 41,91
12. 519 12.   P2 Kotrlík Tomáš CK Kern 00:15:04,00 00:00:43,00 41,81
13. 241 13. 5. C Kobík Petr AB Cycling 00:15:06,00 00:00:45,00 41,72 78
14. 512 14.   P2 Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 00:15:07,00 00:00:46,00 41,68
15. 153 15. 4. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:15:21,00 00:01:00,00 41,04 75
16. 17 16. 5. A Novák Vít CFC Kladno 00:15:22,00 00:01:01,00 41,00 74
17. 41 17. 4. B Čapek Martin R2 Team 00:15:25,00 00:01:04,00 40,86 73
18. 23 18. 6. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:15:27,00 00:01:06,00 40,78 72
19. 386 19. 6. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:15:28,00 00:01:07,00 40,73 76
20. 223 20. 7. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:15:35,00 00:01:14,00 40,43 75
21. 206 21. 1. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:15:35,00 00:01:14,00 40,43 75
22. 19 22. 5. B Cafourek Václav AB Cycling 00:15:36,00 00:01:15,00 40,38 71
23. 14 23. 6. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:15:37,00 00:01:16,00 40,34 70
24. 45 24. 7. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:15:38,00 00:01:17,00 40,30 69
25. 383 25. 2. D Rašev Eugen NetApp starci 00:15:46,00 00:01:25,00 39,96 73
26. 148 26. 8. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:15:51,00 00:01:30,00 39,75 68
27. 8 27. 9. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:15:53,00 00:01:32,00 39,66 67
28. 344 28. 8. C Vojtek Martin AB Cycling 00:15:55,00 00:01:34,00 39,58 72
29. 22 29. 10. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:15:56,00 00:01:35,00 39,54 66
30. 29 30. 11. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:15:56,00 00:01:35,00 39,54 66
31. 502 31.   P2 Růžička Martin RC PFEIL HOF 00:15:56,00 00:01:35,00 39,54
32. 332 32. 1. J Tvrz Lukáš Dexter BSK racing 00:15:59,00 00:01:38,00 39,42 71
33. 209 33. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:16:00,00 00:01:39,00 39,38 70
34. 219 34. 9. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:16:02,00 00:01:41,00 39,29 69
35. 4 35. 12. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:16:03,00 00:01:42,00 39,25 64
36. 211 36. 3. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:16:10,00 00:01:49,00 38,97 68
37. 9 37. 13. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:16:12,00 00:01:51,00 38,89 63
38. 210 38. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:16:19,00 00:01:58,00 38,61 67
39. 339 39. 10. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:16:30,00 00:02:09,00 38,18 66
40. 503 40.   P2 Lauda Pavel Turista 00:16:30,00 00:02:09,00 38,18
41. 43 41. 14. B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:16:30,00 00:02:09,00 38,18 62
42. 186 42. 7. A Svítek Jiří TOI TOI cykloklub Slaný 00:16:31,00 00:02:10,00 38,14 61
43. 215 43. 4. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:16:34,00 00:02:13,00 38,03 65
44. 168 44. 15. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 00:16:35,00 00:02:14,00 37,99 60
45. 217 45. 3. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:16:37,00 00:02:16,00 37,91 64
46. 20 46. 8. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:16:38,00 00:02:17,00 37,88 59
47. 161 47. 16. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 00:16:39,00 00:02:18,00 37,84 58
48. 505 48.   P2 Šícha Martin PDBCA 00:16:43,00 00:02:22,00 37,69
49. 248 49. 11. C Štěbeták Michal CKKV Praha 00:16:48,00 00:02:27,00 37,50 63
50. 350 50. 5. D Polan Luboš CKKV Praha 00:16:50,00 00:02:29,00 37,43 62
51. 518 51.   P2 Vokoun Lukáš Tj Lokomotiva Beroun 00:16:57,00 00:02:36,00 37,17
52. 149 52. 9. A Okrouhlický Petr AHanstav-bike team 00:16:59,00 00:02:38,00 37,10 57
53. 256 53. 1. Ž Trefná Tereza Alltraining - Lawi team 00:16:59,00 00:02:38,00 37,10 61
54. 356 54. 12. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:17:02,00 00:02:41,00 36,99 60
55. 292 55. 6. D Šejna Karel CKKV Praha 00:17:04,00 00:02:43,00 36,91 59
56. 281 56. 13. C Černý Luboš CFC Kladno 00:17:05,00 00:02:44,00 36,88 58
57. 178 57. 17. B Pytlík Jiří CFC Kladno 00:17:06,00 00:02:45,00 36,84 56
58. 225 58. 2. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:17:07,00 00:02:46,00 36,81 57
59. 212 59. 14. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:17:08,00 00:02:47,00 36,77 56
60. 213 60. 4. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:17:12,00 00:02:51,00 36,63 55
61. 216 61. 15. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:17:14,00 00:02:53,00 36,56 54
62. 507 62.   P2 Rendl Jaroslav 00:17:18,00 00:02:57,00 36,42
63. 235 63. 3. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:17:20,00 00:02:59,00 36,35 53
64. 13 64. 18. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:17:21,00 00:03:00,00 36,31 55
65. 278 65. 7. D Kavula Ivan CKKV Praha 00:17:22,00 00:03:01,00 36,28 52
66. 224 66. 4. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 00:17:26,00 00:03:05,00 36,14 51
67. 378 67. 16. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 00:17:30,00 00:03:09,00 36,00 50
68. 47 68. 19. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:17:33,00 00:03:12,00 35,90 54
69. 261 69. 17. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:17:35,00 00:03:14,00 35,83 49
70. 500 70.   P2 Kubíček Daniel AB Cycling 00:17:36,00 00:03:15,00 35,80
71. 263 71. 18. C Bartoš Tomáš H.I.C. 00:17:37,00 00:03:16,00 35,76 48
72. 218 72. 5. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:17:41,00 00:03:20,00 35,63 47
73. 228 73. 8. D Slavík Josef CFC Kladno 00:17:41,00 00:03:20,00 35,63 47
74. 233 74. 6. E Dobrovodský Jiří ZDO Livestrong 00:17:45,00 00:03:24,00 35,49 45
75. 236 75. 9. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:17:46,00 00:03:25,00 35,46 44
76. 252 76. 19. C Vaněk Jiří KPC Praha 00:17:58,00 00:03:37,00 35,06 43
77. 185 77. 10. A Kofroň Jan CFC Kladno 00:18:00,00 00:03:39,00 35,00 53
78. 231 78. 10. D Kryka Pavel AB Cycling 00:18:00,00 00:03:39,00 35,00 42
79. 508 79.   P2 Vančura Jan 00:18:07,00 00:03:46,00 34,77
80. 300 80. 11. D Semenec Jiří CFC Kladno 00:18:08,00 00:03:47,00 34,74 41
81. 101 81. 20. B Kříž Radim AB Cycling 00:18:13,00 00:03:52,00 34,58 52
82. 61 82. 21. B Brabec Jan AB Cycling 00:18:14,00 00:03:53,00 34,55 51
83. 258 83. 2. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:18:15,00 00:03:54,00 34,52 40
84. 517 84.   P2 Flak David 00:18:19,00 00:03:58,00 34,39
85. 274 85. 12. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:18:22,00 00:04:01,00 34,30 39
86. 275 86. 13. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 00:18:30,00 00:04:09,00 34,05 38
87. 90 87. 22. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 00:18:33,00 00:04:12,00 33,96 50
88. 510 88.   P2 Bauer Petr CK Příbram 00:18:34,00 00:04:13,00 33,93
89. 306 89. 20. C Doubner Jan PIJAS 00:18:37,00 00:04:16,00 33,84 37
90. 240 90. 14. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:18:44,00 00:04:23,00 33,63 36
91. 55 91. 23. B Paukert Josef H.I.C. 00:18:48,00 00:04:27,00 33,51 49
92. 226 92. 21. C Houška Jan Humusoft 00:18:50,00 00:04:29,00 33,45 35
93. 515 93.   P2 Horčička Ladislav Pinarello 00:18:56,00 00:04:35,00 33,27
94. 249 94. 22. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:19:00,00 00:04:39,00 33,16 34
95. 91 95. 24. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:19:01,00 00:04:40,00 33,13 48
96. 276 96. 7. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 00:19:08,00 00:04:47,00 32,93 33
97. 513 97.   P2 Michalák Petr 00:19:18,00 00:04:57,00 32,64
98. 270 98. 5. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 00:19:21,00 00:05:00,00 32,56 32
99. 144 99. 25. B Hauser Dušan CS Stodůlky 00:19:23,00 00:05:02,00 32,50 47
100. 341 100. 15. D Okrouhlický Vladimír AHanstav-bike team 00:19:29,00 00:05:08,00 32,34 31
101. 509 101.   P2 Hrubý Jakub JERGYM Liberec 00:19:31,00 00:05:10,00 32,28
102. 257 102. 16. D Novák Michal CFC Kladno 00:19:31,00 00:05:10,00 32,28 30
103. 514 103.   P2 Drábek Roman POISON 00:19:51,00 00:05:30,00 31,74
104. 122 104. 26. B Smaržík Petr SKP Sokolov 00:19:52,00 00:05:31,00 31,71 46
105. 303 105. 8. E Pacovský Tomáš PIJAS 00:19:55,00 00:05:34,00 31,63 29
106. 511 106.   P2 Válková Kateřina PIJAS Kladno 00:19:59,00 00:05:38,00 31,53
107. 222 107. 9. E Introvič Petar CSK Markus 00:20:18,00 00:05:57,00 31,03 28
108. 501 108.   P2 Hekrle Čestmír RC PFEIL HOF 00:22:48,00 00:08:27,00 27,63

Kontakt na pořadatele závodu: 607703608


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Kobík Petr (C) 78 b
  • Vojtek Martin (C) 72 b
  • Cafourek Václav (B) 71 b
  • Vítek Lukáš (B) 69 b
Celkem bodů 290 b

AHanstav-bike team

  • Okrouhlický Petr (A) 57 b
  • Hanousek Aleš (B) 50 b
  • Okrouhlický Vladimír (D) 31 b
Celkem bodů 138 b

Alltraining - Lawi team

  • Kohlbeck Petr (A) 78 b
  • Trefná Tereza (Ž) 61 b
Celkem bodů 139 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 90 b
  • Šuvada Radek (A) 81 b
  • Sekera Jiří (C) 81 b
Celkem bodů 252 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 74 b
  • Černý Luboš (C) 58 b
  • Pytlík Jiří (B) 56 b
  • Kofroň Jan (A) 53 b
Celkem bodů 241 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Somr Michael (A) 72 b
  • Jajčík Michal (C) 66 b
  • Miller Milan (B) 64 b
Celkem bodů 302 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 100 b
  • Kánský Jiří (C) 69 b
  • Jakoubek Pavel (B) 58 b
  • Klindera Michal (B) 55 b
Celkem bodů 282 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 63 b
  • Polan Luboš (D) 62 b
  • Šejna Karel (D) 59 b
  • Okruhlica Petr (C) 54 b
Celkem bodů 238 b

CS Stodůlky

  • Hauser Dušan (B) 47 b
Celkem bodů 47 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 85 b
  • Bílek Miroslav (C) 75 b
  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Kubín Igor (E) 67 b
Celkem bodů 297 b

Cyklosport Kern

  • Hájek Stanislav (D) 75 b
  • Koubík Vladislav (D) 39 b
Celkem bodů 114 b

H.I.C.

  • Hrubý Ivan (C) 49 b
  • Paukert Josef (B) 49 b
  • Bartoš Tomáš (C) 48 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 32 b
Celkem bodů 178 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 35 b
Celkem bodů 35 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 68 b
  • Hora Vladimír (E) 64 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 38 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 33 b
Celkem bodů 203 b

KPC Praha

  • Vaněk Jiří (C) 43 b
Celkem bodů 43 b

LAWI - Author Team

  • Zahrádka Petr (B) 90 b
  • Mužík Vít (B) 76 b
Celkem bodů 166 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 60 b
  • Doubner Jan (C) 37 b
  • Pacovský Tomáš (E) 29 b
Celkem bodů 126 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 66 b
  • Doležalová Hana (Ž) 53 b
Celkem bodů 119 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 66 b
  • Petr Zbyněk (B) 62 b
  • Tácha Petr (C) 56 b
  • Krajčík Josef (E) 47 b
Celkem bodů 231 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.