Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

13.05.2012 - Jarní časovka jednotlivců - Velká Dobrá

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 32 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 550 1.   P2 Ježek Jiří Duratec-DAS Team 00:43:46,95   43,85
2. 64 2. 1. A Kohlbeck Petr Alltraining - Lawi team 00:44:47,45 00:01:00,50 42,87 100
3. 3 3. 1. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:44:53,98 00:01:07,03 42,76 90
4. 1 4. 2. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:45:01,39 00:01:14,44 42,64 85
5. 205 5. 1. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:45:10,10 00:01:23,15 42,51 100
6. 202 6. 2. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:45:37,57 00:01:50,62 42,08 90
7. 551 7.   P2 Kotrlík Tomáš CK Kern 00:46:09,98 00:02:23,03 41,59
8. 246 8. 3. C Vaňkát Radek Cyklosport Kern 00:46:13,09 00:02:26,14 41,54 85
9. 59 9. 2. B Guse Michal Kovo Praha 00:46:19,51 00:02:32,56 41,45 81
10. 27 10. 3. B Míl Robert KPO 00:46:41,26 00:02:54,31 41,12 78
11. 14 11. 4. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:47:14,48 00:03:27,53 40,64 76
12. 206 12. 1. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:47:24,73 00:03:37,78 40,50 81
13. 153 13. 3. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:47:25,07 00:03:38,12 40,49 75
14. 549 14.   P2 Spencer Peter 00:47:26,38 00:03:39,43 40,47
15. 41 15. 5. B Čapek Martin R2 Team 00:47:30,29 00:03:43,34 40,42 74
16. 293 16. 4. C Kleiner Robert BMC Viessmann Racing Team 00:47:35,32 00:03:48,37 40,35 78
17. 562 17.   P2 Kvapil Petr CSK Markus 00:47:38,26 00:03:51,31 40,30
18. 5 18. 6. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:47:39,54 00:03:52,59 40,29 73
19. 203 19. 5. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:47:41,13 00:03:54,18 40,26 76
20. 241 20. 6. C Kobík Petr Žádný tým 00:47:45,39 00:03:58,44 40,20 75
21. 9 21. 7. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:47:45,73 00:03:58,78 40,20 72
22. 386 22. 7. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:47:47,09 00:04:00,14 40,18 74
23. 552 23.   P2 Klicpar Petr Tri Star Kučera 00:47:57,52 00:04:10,57 40,03
24. 208 24. 8. C Michal Petr CSK Markus 00:47:57,64 00:04:10,69 40,03 73
25. 209 25. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:48:17,29 00:04:30,34 39,76 72
26. 24 26. 4. A Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:48:17,52 00:04:30,57 39,76 71
27. 167 27. 5. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 00:48:25,39 00:04:38,44 39,65 70
28. 223 28. 9. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:48:38,73 00:04:51,78 39,47 71
29. 17 29. 6. A Novák Vít CFC Kladno 00:48:41,98 00:04:55,03 39,43 69
30. 6 30. 8. B Šnajdr Jan CSK Markus 00:48:42,45 00:04:55,50 39,42 68
31. 10 31. 7. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:48:47,51 00:05:00,56 39,35 67
32. 354 32. 10. C Beneš Radek BMC Viessmann Racing Team 00:49:00,61 00:05:13,66 39,18 70
33. 221 33. 11. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 00:49:09,64 00:05:22,69 39,06 69
34. 8 34. 9. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:49:10,86 00:05:23,91 39,04 66
35. 565 35.   P2 Korčak David Cyklo Jiřička 00:49:31,26 00:05:44,31 38,77
36. 43 36. 10. B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:49:42,11 00:05:55,16 38,63 65
37. 29 37. 11. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:49:43,09 00:05:56,14 38,62 64
38. 22 38. 12. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:49:49,29 00:06:02,34 38,54 63
39. 26 39. 13. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:49:53,73 00:06:06,78 38,48 62
40. 66 40. 14. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 00:49:53,82 00:06:06,87 38,48 61
41. 160 41. 15. B Kubec Martin Žádný tým 00:50:04,51 00:06:17,56 38,34 60
42. 4 42. 16. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:50:08,32 00:06:21,37 38,29 59
43. 210 43. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:50:15,26 00:06:28,31 38,21 68
44. 248 44. 12. C Štěbeták Michal CKKV Praha 00:50:17,86 00:06:30,91 38,17 67
45. 219 45. 13. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:50:24,16 00:06:37,21 38,09 66
46. 23 46. 8. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:50:30,06 00:06:43,11 38,02 58
47. 357 47. 14. C Jirka Jan R2 Team 00:50:32,20 00:06:45,25 37,99 65
48. 45 48. 17. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:50:40,86 00:06:53,91 37,88 57
49. 19 49. 18. B Cafourek Václav AB Cycling 00:50:49,82 00:07:02,87 37,77 56
50. 211 50. 2. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:50:50,80 00:07:03,85 37,76 64
51. 570 51.   P2 Roubal Jiří 00:50:52,45 00:07:05,50 37,74
52. 564 52.   P2 Kindl Robert Iron Stars Rakovník 00:50:53,98 00:07:07,03 37,72
53. 359 53. 15. C Šimáček Martin KC Nové Strašecí 00:51:02,29 00:07:15,34 37,62 63
54. 7 54. 19. B Hovorka Petr CSK Markus 00:51:06,95 00:07:20,00 37,56 55
55. 557 55.   P2 Krajíček Martin Sokol Veltěž 00:51:09,53 00:07:22,58 37,53
56. 344 56. 16. C Vojtek Martin AB Cycling 00:51:33,86 00:07:46,91 37,24 62
57. 242 57. 17. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:51:38,70 00:07:51,75 37,18 61
58. 572 58.   P2 Stark Michal Dukla Praha 00:51:45,73 00:07:58,78 37,09
59. 48 59. 9. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:51:50,89 00:08:03,94 37,03 54
60. 217 60. 3. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:51:54,36 00:08:07,41 36,99 60
61. 39 61. 20. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:51:56,61 00:08:09,66 36,96 53
62. 332 62. 1. J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 00:52:09,76 00:08:22,81 36,81 59
63. 387 63. 4. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 00:52:27,70 00:08:40,75 36,60 58
64. 165 64. 10. A Holubovský Zbyněk GALAXY CYKLOŠVEC 00:52:28,11 00:08:41,16 36,59 52
65. 234 65. 18. C Turner Robert CKKV Praha 00:52:37,58 00:08:50,63 36,48 57
66. 13 66. 21. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:52:41,80 00:08:54,85 36,43 51
67. 548 67.   P2 Navrátil Tomáš KPC Praha 00:52:43,66 00:08:56,71 36,41
68. 163 68. 11. A Placák Václav ČKMC Praha 00:52:49,17 00:09:02,22 36,35 50
69. 20 69. 12. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:52:49,70 00:09:02,75 36,34 49
70. 215 70. 3. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:52:51,16 00:09:04,21 36,33 56
71. 561 71.   P2 Vacek Vlastislav 00:52:51,48 00:09:04,53 36,32
72. 154 72. 13. A Vopat Bohumil Velosport Domažlice 00:52:55,64 00:09:08,69 36,28 48
73. 339 73. 19. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:53:02,39 00:09:15,44 36,20 55
74. 356 74. 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:53:09,51 00:09:22,56 36,12 54
75. 292 75. 4. D Šejna Karel CKKV Praha 00:53:11,26 00:09:24,31 36,10 53
76. 102 76. 22. B Šťastný Petr AB Cycling 00:53:13,97 00:09:27,02 36,07 47
77. 97 77. 23. B Živný Miroslav KC Kooperativa 00:53:22,39 00:09:35,44 35,97 46
78. 272 78. 5. D Prokop Vladimír CFC Kladno 00:53:41,23 00:09:54,28 35,76 52
79. 238 79. 5. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:53:44,54 00:09:57,59 35,73 51
80. 558 80.   P2 Vlasák Michal Sokol Veltěž 00:53:46,51 00:09:59,56 35,70
81. 573 81.   P2 Linek Josef Bike Galery Cycling Team 00:53:48,29 00:10:01,34 35,68
82. 560 82.   P2 Černý Luboš CFC Kladno 00:53:57,01 00:10:10,06 35,59
83. 127 83. 24. B Bezdička Miroslav CS Stodůlky 00:54:24,89 00:10:37,94 35,28 45
84. 364 84. 21. C Habětín Tomáš CSK Markus 00:54:26,64 00:10:39,69 35,27 50
85. 236 85. 6. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:54:27,61 00:10:40,66 35,26 49
86. 231 86. 7. D Kryka Pavel AB Cycling 00:54:50,11 00:11:03,16 35,01 48
87. 576 87.   P2 Frolík Václav Nové Strašecí 00:54:56,92 00:11:09,97 34,94
88. 228 88. 8. D Slavík Josef CFC Kladno 00:54:58,36 00:11:11,41 34,93 47
89. 554 89.   P2 Martínek Jan ArtTech 00:54:59,90 00:11:12,95 34,91
90. 93 90. 25. B Brambora Karel CS Stodůlky 00:55:03,11 00:11:16,16 34,88 44
91. 212 91. 22. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:55:03,51 00:11:16,56 34,87 46
92. 261 92. 23. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:55:12,23 00:11:25,28 34,78 45
93. 168 93. 26. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 00:55:14,39 00:11:27,44 34,76 43
94. 378 94. 24. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 00:55:19,77 00:11:32,82 34,70 44
95. 79 95. 14. A Vermach Josef CFC Kladno 00:55:22,86 00:11:35,91 34,67 42
96. 89 96. 27. B Candra Václav Planet Toys Cycling 00:55:24,13 00:11:37,18 34,66 41
97. 300 97. 9. D Semenec Jiří CFC Kladno 00:55:33,41 00:11:46,46 34,56 43
98. 251 98. 6. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:55:53,98 00:12:07,03 34,35 42
99. 291 99. 25. C Nazarov Pavel Vetas Kralupy 00:56:12,54 00:12:25,59 34,16 41
100. 306 100. 26. C Doubner Jan PIJAS 00:56:32,14 00:12:45,19 33,96 40
101. 571 101.   P2 Basař Ondřej Dexter BSK racing 00:56:32,98 00:12:46,03 33,95
102. 178 102. 28. B Pytlík Jiří CFC Kladno 00:56:40,20 00:12:53,25 33,88 40
103. 563 103.   P2 Alda Guillermi 00:56:54,48 00:13:07,53 33,74
104. 55 104. 29. B Paukert Josef H.I.C. 00:57:05,76 00:13:18,81 33,63 39
105. 218 105. 7. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:57:15,61 00:13:28,66 33,53 39
106. 371 106. 27. C Stráněl Jiří Alltraining - Lawi team 00:57:17,01 00:13:30,06 33,52 38
107. 47 107. 30. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:57:34,54 00:13:47,59 33,35 38
108. 240 108. 10. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:57:43,32 00:13:56,37 33,26 37
109. 144 109. 31. B Hauser Dušan CK Vinohradské šlapky 00:57:57,36 00:14:10,41 33,13 37
110. 388 110. 28. C Ptáčník Václav CS Stodůlky 00:58:05,80 00:14:18,85 33,05 36
111. 185 111. 15. A Kofroň Jan CFC Kladno 00:58:16,06 00:14:29,11 32,95 36
112. 21 112. 32. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 00:58:40,47 00:14:53,52 32,72 35
113. 574 113.   P2 Lahoda Václav Kamenné Žehrovice 00:58:40,64 00:14:53,69 32,72
114. 308 114. 29. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 00:59:07,11 00:15:20,16 32,48 35
115. 309 115. 30. C Svěrák Vít CSK Markus 00:59:26,41 00:15:39,46 32,30 34
116. 567 116.   P2 Petrouš Ivo 00:59:41,01 00:15:54,06 32,17
117. 220 117. 31. C Meri Petr Žádný tým 00:59:41,29 00:15:54,34 32,17 33
118. 303 118. 8. E Pacovský Tomáš PIJAS 01:00:02,48 00:16:15,53 31,98 32
119. 249 119. 32. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 01:00:08,11 00:16:21,16 31,93 31
120. 258 120. 2. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 01:00:08,51 00:16:21,56 31,92 30
121. 569 121.   P2 Chytrý Bořivoj Velká Dobrá 01:01:02,86 00:17:15,91 31,45
122. 566 122.   P2 Flax David 01:01:10,48 00:17:23,53 31,39
123. 91 123. 33. B Šuranyi Martin CFC Kladno 01:01:14,61 00:17:27,66 31,35 34
124. 222 124. 9. E Introvič Petar CSK Markus 01:01:14,80 00:17:27,85 31,35 29
125. 252 125. 33. C Vaněk Jiří KPC Praha 01:01:24,13 00:17:37,18 31,27 28
126. 555 126.   P2 Candrová Hedvika Planet 01:02:20,36 00:18:33,41 30,80
127. 226 127. 34. C Houška Jan Humusoft 01:02:56,67 00:19:09,72 30,50 27
128. 553 128.   P2 Pilařová Tereza Planet 01:03:52,09 00:20:05,14 30,06
129. 568 129.   P2 Vodička Karel Řeporyje 01:04:11,61 00:20:24,66 29,91
130. 257 130. 11. D Novák Michal CFC Kladno 01:07:25,32 00:23:38,37 28,48 26
131. 150 131. 34. B Vševid Jan CFC Kladno 01:08:04,98 00:24:18,03 28,20 33
132. 575 132.   P2 Brynda Štěpán CFC Kladno 01:09:29,20 00:25:42,25 27,63
133. 329 133. 10. E Špunda Miloslav Žádný tým 01:10:54,92 00:27:07,97 27,07 25

Kontakt na pořadatele závodu: 607703608


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Pohořalý Petr (B) 66 b
  • Vojtek Martin (C) 62 b
  • Vítek Lukáš (B) 57 b
  • Cafourek Václav (B) 56 b
Celkem bodů 241 b

Alltraining - Lawi team

  • Kohlbeck Petr (A) 100 b
  • Stráněl Jiří (C) 38 b
Celkem bodů 138 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 35 b
Celkem bodů 35 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Vitáček Tomáš (C) 90 b
  • Kleiner Robert (C) 78 b
  • Sekera Jiří (C) 76 b
  • Beneš Radek (C) 70 b
Celkem bodů 314 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 69 b
  • Prokop Vladimír (D) 52 b
  • Slavík Josef (D) 47 b
  • Semenec Jiří (D) 43 b
Celkem bodů 211 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 85 b
  • Procházka Radek (B) 72 b
  • Tajč Jan (C) 69 b
  • Miller Milan (B) 59 b
Celkem bodů 285 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 100 b
  • Dubec Jan (A) 71 b
  • Kánský Jiří (C) 66 b
  • Vobecký Tomáš (B) 53 b
Celkem bodů 290 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 67 b
  • Turner Robert (C) 57 b
  • Šejna Karel (D) 53 b
  • Tutsch Jiří (D) 49 b
Celkem bodů 226 b

CS Stodůlky

  • Bezdička Miroslav (B) 45 b
  • Brambora Karel (B) 44 b
  • Ptáčník Václav (C) 36 b
Celkem bodů 125 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 73 b
  • Burgr Josef (E) 72 b
  • Bílek Miroslav (C) 71 b
  • Kubín Igor (E) 68 b
Celkem bodů 284 b

Cyklosport Kern

  • Vaňkát Radek (C) 85 b
  • Hájek Stanislav (D) 81 b
  • Zelenka Václav (E) 42 b
Celkem bodů 208 b

H.I.C.

  • Hrubý Ivan (C) 45 b
  • Paukert Josef (B) 39 b
Celkem bodů 84 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 27 b
Celkem bodů 27 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 64 b
  • Šimáček Martin (C) 63 b
  • Hora Vladimír (E) 60 b
  • Thuma Miroslav (A) 54 b
Celkem bodů 241 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 61 b
  • Vaněk Jiří (C) 28 b
Celkem bodů 89 b

KPO

  • Míl Robert (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 54 b
  • Doubner Jan (C) 40 b
  • Pacovský Tomáš (E) 32 b
Celkem bodů 126 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 70 b
Celkem bodů 70 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 63 b
  • Mašek Petr (B) 62 b
  • Kubec Martin (B) 60 b
  • Hrachovina Václav (E) 51 b
Celkem bodů 236 b

Vetas Kralupy

  • Petr Zbyněk (B) 65 b
  • Procházka Milan (B) 64 b
  • Tácha Petr (C) 46 b
  • Nazarov Pavel (C) 41 b
Celkem bodů 216 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.