Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

22.04.2012 - IX.ročník - Zákolanská časovka jednotlivců do vrchu

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 2,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:03:58,42   37,75 100
2. 4 2. 1. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:04:18,95 00:00:20,53 34,76 90
3. 6 3. 2. B Šnajdr Jan CSK Markus 00:04:22,39 00:00:23,97 34,30 85
4. 153 4. 2. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:04:23,92 00:00:25,50 34,10 81
5. 30 5. 3. A Kadlec Rudolf KPO 00:04:24,96 00:00:26,54 33,97 78
6. 9 6. 3. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:04:25,07 00:00:26,65 33,95 76
7. 593 7.   P2 Stehlík Marek 00:04:25,09 00:00:26,67 33,95
8. 5 8. 4. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:04:25,64 00:00:27,22 33,88 75
9. 3 9. 5. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:04:25,73 00:00:27,31 33,87 74
10. 579 10.   P2 Kotrlík Tomáš CK Kern 00:04:25,91 00:00:27,49 33,85
11. 246 11. 1. C Vaňkát Radek Cyklosport Kern 00:04:31,77 00:00:33,35 33,12 100
12. 203 12. 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:04:33,22 00:00:34,80 32,94 90
13. 148 13. 6. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:04:33,64 00:00:35,22 32,89 73
14. 8 14. 7. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:04:35,26 00:00:36,84 32,70 72
15. 594 15.   P2 Stehlík Filip KNK 00:04:37,57 00:00:39,15 32,42
16. 10 16. 4. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:04:37,67 00:00:39,25 32,41 71
17. 204 17. 1. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 00:04:40,80 00:00:42,38 32,05 85
18. 17 18. 5. A Novák Vít CFC Kladno 00:04:41,77 00:00:43,35 31,94 70
19. 48 19. 6. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:04:42,54 00:00:44,12 31,85 69
20. 14 20. 8. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:04:43,33 00:00:44,91 31,77 68
21. 241 21. 3. C Kobík Petr Žádný tým 00:04:43,92 00:00:45,50 31,70 81
22. 209 22. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:04:44,89 00:00:46,47 31,59 78
23. 207 23. 4. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:04:45,09 00:00:46,67 31,57 76
24. 119 24. 9. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 00:04:45,20 00:00:46,78 31,56 67
25. 585 25.   P2 Prchal Ondřej Sunset Bike 00:04:45,32 00:00:46,90 31,54
26. 29 26. 10. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:04:46,70 00:00:48,28 31,39 66
27. 34 27. 11. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 00:04:46,95 00:00:48,53 31,36 65
28. 45 28. 12. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:04:47,16 00:00:48,74 31,34 64
29. 57 29. 13. B Tóth Miloš CSK Markus 00:04:47,89 00:00:49,47 31,26 63
30. 365 30. 5. C Dobrovodský Jiří ZDO Livestrong 00:04:48,45 00:00:50,03 31,20 75
31. 160 31. 14. B Kubec Martin Žádný tým 00:04:48,48 00:00:50,06 31,20 62
32. 184 32. 15. B Bulín Jan AB Cycling 00:04:48,80 00:00:50,38 31,16 61
33. 206 33. 2. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:04:48,95 00:00:50,53 31,15 74
34. 124 34. 7. A Petržílek Ivo AB Cycling 00:04:51,20 00:00:52,78 30,91 60
35. 202 35. 6. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:04:52,51 00:00:54,09 30,77 73
36. 587 36.   P2 Novotný František Sunset Bike 00:04:53,13 00:00:54,71 30,70
37. 23 37. 8. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:04:53,61 00:00:55,19 30,65 59
38. 344 38. 7. C Vojtek Martin AB Cycling 00:04:55,80 00:00:57,38 30,43 72
39. 7 39. 16. B Hovorka Petr CSK Markus 00:04:56,50 00:00:58,08 30,35 58
40. 143 40. 9. A Gabbarelli Raphael Žádný tým 00:04:56,72 00:00:58,30 30,33 57
41. 19 41. 17. B Cafourek Václav AB Cycling 00:04:57,01 00:00:58,59 30,30 56
42. 583 42.   P2 Guttenberg Aleš VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:04:58,26 00:00:59,84 30,18
43. 334 43. 1. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 00:04:58,26 00:00:59,84 30,18 71
44. 56 44. 18. B Kubín Martin CK Vinohradské šlapky 00:04:58,36 00:00:59,94 30,16 55
45. 589 45.   P2 Vacek Vlastislav 00:04:58,82 00:01:00,40 30,12
46. 22 46. 19. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:04:59,16 00:01:00,74 30,08 54
47. 165 47. 10. A Holubovský Zbyněk GALAXY CYKLOŠVEC 00:04:59,29 00:01:00,87 30,07 53
48. 20 48. 11. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:04:59,39 00:01:00,97 30,06 52
49. 59 49. 20. B Guse Michal Kovo Praha 00:04:59,61 00:01:01,19 30,04 51
50. 41 50. 21. B Čapek Martin R2 Team 00:05:01,20 00:01:02,78 29,88 50
51. 69 51. 22. B Zimmel Václav AB Cycling 00:05:02,51 00:01:04,09 29,75 49
52. 26 52. 23. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:05:02,86 00:01:04,44 29,72 48
53. 383 53. 3. D Rašev Eugen NetApp starci 00:05:03,32 00:01:04,90 29,67 70
54. 39 54. 24. B Vobecký Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:05:04,51 00:01:06,09 29,56 47
55. 596 55.   P2 Krýda Viktor Sparta Praha 00:05:04,73 00:01:06,31 29,53
56. 223 56. 8. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:05:05,89 00:01:07,47 29,42 69
57. 210 57. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:05:06,57 00:01:08,15 29,36 68
58. 597 58.   P2 Liebezeit Petr 00:05:07,16 00:01:08,74 29,30
59. 371 59. 9. C Stráněl Jiří Alltraining - Lawi team 00:05:08,09 00:01:09,67 29,21 67
60. 356 60. 10. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:05:10,09 00:01:11,67 29,02 66
61. 598 61.   P2 Stark Michal Dukla Praha 00:05:10,26 00:01:11,84 29,01
62. 79 62. 12. A Vermach Josef CFC Kladno 00:05:10,29 00:01:11,87 29,01 46
63. 339 63. 11. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:05:10,48 00:01:12,06 28,99 65
64. 278 64. 4. D Kavula Ivan CKKV Praha 00:05:10,95 00:01:12,53 28,94 64
65. 235 65. 1. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:05:12,09 00:01:13,67 28,84 63
66. 586 66.   P2 Novák Richard Sunset Bike 00:05:12,64 00:01:14,22 28,79
67. 242 67. 12. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:05:12,82 00:01:14,40 28,77 62
68. 582 68.   P2 Brandejs Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:05:12,95 00:01:14,53 28,76
69. 211 69. 5. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:05:13,80 00:01:15,38 28,68 61
70. 212 70. 13. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:05:14,11 00:01:15,69 28,65 60
71. 228 71. 6. D Slavík Josef CFC Kladno 00:05:15,09 00:01:16,67 28,56 59
72. 163 72. 13. A Placák Václav ČKMC Praha 00:05:17,73 00:01:19,31 28,33 45
73. 82 73. 25. B Skála Radim Sokol Veltěž 00:05:19,09 00:01:20,67 28,21 44
74. 21 74. 26. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 00:05:19,13 00:01:20,71 28,20 43
75. 292 75. 7. D Šejna Karel CKKV Praha 00:05:19,58 00:01:21,16 28,16 58
76. 158 76. 27. B Eger Emil AB Cycling 00:05:21,29 00:01:22,87 28,01 42
77. 225 77. 2. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:05:22,39 00:01:23,97 27,92 57
78. 591 78.   P2 Venkrbec Tomáš Vetas Kralupy 00:05:23,09 00:01:24,67 27,86
79. 348 79. 1. H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 00:05:23,29 00:01:24,87 27,84 56
80. 359 80. 14. C Šimáček Martin KC Nové Strašecí 00:05:23,41 00:01:24,99 27,83 55
81. 133 81. 28. B Švec František AB Cycling 00:05:23,57 00:01:25,15 27,81 41
82. 216 82. 15. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:05:24,80 00:01:26,38 27,71 54
83. 132 83. 29. B Augustýn Martin H.I.C. 00:05:26,64 00:01:28,22 27,55 40
84. 231 84. 8. D Kryka Pavel AB Cycling 00:05:26,77 00:01:28,35 27,54 53
85. 599 85.   P2 Kofroň Jan CFC Kladno 00:05:27,48 00:01:29,06 27,48
86. 224 86. 3. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 00:05:27,67 00:01:29,25 27,47 52
87. 215 87. 9. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:05:28,29 00:01:29,87 27,41 51
88. 306 88. 16. C Doubner Jan PIJAS 00:05:30,36 00:01:31,94 27,24 50
89. 381 89. 17. C Andrle Tomáš Bikeranch Racing Team 00:05:30,86 00:01:32,44 27,20 49
90. 588 90.   P2 Frolík Václav Nové Strašecí 00:05:31,70 00:01:33,28 27,13
91. 275 91. 10. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 00:05:34,64 00:01:36,22 26,89 48
92. 581 92.   P2 Hojný Robert CK Vinohradské Šlapky 00:05:36,29 00:01:37,87 26,76
93. 47 93. 30. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 00:05:36,29 00:01:37,87 26,76 39
94. 580 94.   P2 Alfery Václav CK Vinohradské Šlapky 00:05:37,36 00:01:38,94 26,68
95. 272 95. 11. D Prokop Vladimír CFC Kladno 00:05:37,98 00:01:39,56 26,63 47
96. 91 96. 31. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:05:38,26 00:01:39,84 26,61 38
97. 213 97. 3. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:05:41,26 00:01:42,84 26,37 46
98. 355 98. 18. C Jelínek Martin H.I.C. 00:05:41,98 00:01:43,56 26,32 45
99. 595 99.   P2 Nazarov Pavel Vetas Kralupy 00:05:41,98 00:01:43,56 26,32
100. 251 100. 4. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:05:42,16 00:01:43,74 26,30 44
101. 252 101. 19. C Vaněk Jiří KPC Praha 00:05:42,36 00:01:43,94 26,29 43
102. 258 102. 2. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:05:42,57 00:01:44,15 26,27 42
103. 238 103. 5. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:05:45,86 00:01:47,44 26,02 41
104. 378 104. 20. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 00:05:47,98 00:01:49,56 25,86 40
105. 261 105. 21. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:05:49,77 00:01:51,35 25,73 39
106. 218 106. 6. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:05:50,89 00:01:52,47 25,65 38
107. 93 107. 32. B Brambora Karel CS Stodůlky 00:05:54,61 00:01:56,19 25,38 37
108. 249 108. 22. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:05:55,20 00:01:56,78 25,34 37
109. 217 109. 7. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:05:56,70 00:01:58,28 25,23 36
110. 144 110. 33. B Hauser Dušan CK Vinohradské šlapky 00:05:57,13 00:01:58,71 25,20 36
111. 55 111. 34. B Paukert Josef H.I.C. 00:05:59,64 00:02:01,22 25,03 35
112. 233 112. 8. E Dobrovodský Jiří ZDO Livestrong 00:06:01,01 00:02:02,59 24,93 35
113. 150 113. 35. B Vševid Jan CFC Kladno 00:06:01,86 00:02:03,44 24,87 34
114. 61 114. 36. B Brabec Jan AB Cycling 00:06:03,42 00:02:05,00 24,76 33
115. 90 115. 37. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 00:06:04,61 00:02:06,19 24,68 32
116. 584 116.   P2 Hořčička Ladislav Pinarello 00:06:09,61 00:02:11,19 24,35
117. 592 117.   P2 Drábek Roman Poison 00:06:09,80 00:02:11,38 24,34
118. 308 118. 23. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 00:06:14,22 00:02:15,80 24,05 34
119. 222 119. 9. E Introvič Petar CSK Markus 00:06:15,51 00:02:17,09 23,97 33
120. 276 120. 10. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 00:06:23,64 00:02:25,22 23,46 32
121. 341 121. 12. D Okrouhlický Vladimír AHanstav-bike team 00:06:30,22 00:02:31,80 23,06 31
122. 240 122. 13. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:06:31,67 00:02:33,25 22,98 30
123. 269 123. 4. Ž Mikšovská Alena Vetas Kralupy 00:06:34,41 00:02:35,99 22,82 29
124. 337 124. 5. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 00:06:44,86 00:02:46,44 22,23 28
125. 309 125. 24. C Svěrák Vít CSK Markus 00:06:46,34 00:02:47,92 22,15 27
126. 353 126. 6. Ž Secká Markéta AHanstav-bike team 00:07:05,89 00:03:07,47 21,13 26
127. 257 127. 14. D Novák Michal CFC Kladno 00:07:28,39 00:03:29,97 20,07 25

Kontakt na pořadatele závodu: 607703608


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Pohořalý Petr (B) 72 b
  • Vojtek Martin (C) 72 b
  • Vítek Lukáš (B) 64 b
  • Bulín Jan (B) 61 b
Celkem bodů 269 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 71 b
  • Hanousek Aleš (B) 32 b
  • Okrouhlický Vladimír (D) 31 b
  • Secká Markéta (Ž) 26 b
Celkem bodů 160 b

Alltraining - Lawi team

  • Stráněl Jiří (C) 67 b
Celkem bodů 67 b

Bikeranch Racing Team

  • Andrle Tomáš (C) 49 b
  • Škrabal Petr (C) 34 b
Celkem bodů 83 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Sekera Jiří (C) 90 b
  • Vitáček Tomáš (C) 73 b
  • Šuvada Radek (A) 71 b
  • Kvapil Luděk (B) 67 b
Celkem bodů 301 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 70 b
  • Slavík Josef (D) 59 b
  • Prokop Vladimír (D) 47 b
  • Vermach Josef (A) 46 b
Celkem bodů 222 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Miller Milan (B) 90 b
  • Procházka Radek (B) 76 b
  • Jajčík Michal (C) 65 b
Celkem bodů 331 b

CK Vinohradské šlapky

  • Lehner Pavel (B) 65 b
  • Vobecký Tomáš (B) 47 b
  • Michalák Petr (B) 43 b
  • Hrubeš Petr (C) 40 b
Celkem bodů 195 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 64 b
  • Šejna Karel (D) 58 b
  • Okruhlica Petr (C) 54 b
Celkem bodů 176 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (B) 37 b
Celkem bodů 37 b

CSK Markus

  • Šnajdr Jan (B) 85 b
  • Burgr Josef (E) 78 b
  • Bílek Miroslav (C) 69 b
  • Kubín Igor (E) 68 b
Celkem bodů 300 b

Cyklosport Kern

  • Vaňkát Radek (C) 100 b
  • Kakač Miroslav (D) 85 b
  • Hájek Stanislav (D) 74 b
  • Zelenka Václav (E) 44 b
Celkem bodů 303 b

H.I.C.

  • Jelínek Martin (C) 45 b
  • Augustýn Martin (B) 40 b
  • Hrubý Ivan (C) 39 b
  • Paukert Josef (B) 35 b
Celkem bodů 159 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 69 b
  • Chalupecký Jiří (D) 61 b
  • Šimáček Martin (C) 55 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 48 b
Celkem bodů 233 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 62 b
  • Vaněk Jiří (C) 43 b
Celkem bodů 105 b

KPO

  • Kadlec Rudolf (A) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 66 b
  • Doubner Jan (C) 50 b
Celkem bodů 116 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 63 b
  • Kubec Martin (B) 62 b
  • Beránek Milan (B) 54 b
  • Mašek Petr (B) 48 b
Celkem bodů 227 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 66 b
  • Tácha Petr (C) 60 b
  • Krajčík Josef (E) 38 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 29 b
Celkem bodů 193 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.