Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

10.06.2012 - XXII.ročník Jedomělické okruhy (společný závod UAC a SAL)

Zobrazit:

Skupina AB - 100 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 32 1. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:36:08,00   38,43 100
2. 1 2. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:36:09,00 00:00:01,00 38,42 90
3. 432   P1 Gonda Pavel Duratec Team 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40
4. 2 3. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40 85
5. 428   P1 Ježek Jiří DAS - Duratec 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40
6. 3 4. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40 81
7. 36 5. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40 78
8. 44 6. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:36:16,00 00:00:08,00 38,40 76
9. 17 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:36:22,00 00:00:14,00 38,37 75
10. 116 8. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 02:36:22,00 00:00:14,00 38,37 74
11. 417   P1 Wolf Jan Focus Znojmo 02:36:26,00 00:00:18,00 38,35
12. 411   P1 Jiří Říha CK KOLOKRÁM-ALEA 02:36:26,00 00:00:18,00 38,35
13. 415   P1 Benes Martin CT Weber 02:36:26,00 00:00:18,00 38,35
14. 148 9. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:36:38,00 00:00:30,00 38,31 73
15. 420   P1 Mikule Ondřej 02:36:38,00 00:00:30,00 38,31
16. 117 10. A Stránský Vojtěch Dexter BSK racing 02:36:38,00 00:00:30,00 38,31 72
17. 40 11. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:36:38,00 00:00:30,00 38,31 71
18. 119 12. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:36:43,00 00:00:35,00 38,29 70
19. 407   P1 Miroslav Kresila Sweep Cycling Chomutov 02:36:45,00 00:00:37,00 38,28
20. 404   P1 Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 02:36:48,00 00:00:40,00 38,27
21. 405   P1 Hofman Lukáš Bike Team Kralupy 02:36:59,00 00:00:51,00 38,22
22. 153 13. A Baier Jiří Velosport Domažlice 02:37:05,00 00:00:57,00 38,20 69
23. 9 14. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:37:07,00 00:00:59,00 38,19 68
24. 416   P1 Holan Petr Kola BSP Planá n.L. 02:37:12,00 00:01:04,00 38,17
25. 4 15. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:37:35,00 00:01:27,00 38,08 67
26. 427   P1 Jaromír Synek SKP Most 02:37:44,00 00:01:36,00 38,04
27. 68 16. B Jeřábek David SWEEP Cycling 02:38:33,00 00:02:25,00 37,84 66
28. 421   P1 František Klecker FUNBIKE Team Ústí n/L 02:44:51,00 00:08:43,00 36,40
29. 167 17. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 02:45:19,00 00:09:11,00 36,29 65
30. 50 18. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:45:23,00 00:09:15,00 36,28 64
31. 29 19. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:45:41,00 00:09:33,00 36,21 63
32. 8 20. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:46:05,00 00:09:57,00 36,13 62
33. 408   P1 Josef Czervoniak TEAM LOUNY 02:49:35,00 00:13:27,00 35,38
34. 6 21. B Šnajdr Jan CSK Markus 02:50:19,00 00:14:11,00 35,23 61
35. 35 22. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 02:50:35,00 00:14:27,00 35,17 60
36. 410   P1 Miroslav Vlček Dobroměřice 02:50:44,00 00:14:36,00 35,14
37. 160 23. B Kubec Martin Žádný tým 02:50:56,00 00:14:48,00 35,10 59
38. 431   P1 Tomáš Pleskot Spinollo 02:51:00,00 00:14:52,00 35,09
39. 402   P1 Polnický Zdeněk Locktime 02:51:02,00 00:14:54,00 35,08
40. 168 24. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:51:12,00 00:15:04,00 35,05 58
41. 45 25. B Vítek Lukáš AB Cycling 02:51:17,00 00:15:09,00 35,03 57
42. 79 26. A Vermach Josef CFC Kladno 02:51:40,00 00:15:32,00 34,95 56
43. 164 27. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:51:53,00 00:15:45,00 34,91 55
44. 401   P1 Bílek Jan Locktime 02:56:15,00 00:20:07,00 34,04
45. 400   P1 Lojín Filip Kraken Team 02:57:57,00 00:21:49,00 33,72
46. 66 28. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:58:23,00 00:22:15,00 33,64 54
47. 429   P1 Sidor Vasil Lilo Team 02:58:43,00 00:22:35,00 33,57
48. 414   P1 Růžička Pavel AB Cycling 02:58:45,00 00:22:37,00 33,57
49. 423   P1 Martin Ciprián FUNBIKE Team Ústí n/L 02:59:19,00 00:23:11,00 33,46
50. 426   P1 Daniel Mács CK Floratex Chomutov 03:02:32,00 00:26:24,00 32,87
51. 419   P1 Kubíček Michal Cyklo Ski Zitnik 03:02:59,00 00:26:51,00 32,79
52. 418   P1 Jan Töpfer Velosport Favorit Bílina 03:04:54,00 00:28:46,00 32,45
53. 412   P1 Včala Ctibor 03:07:36,00 00:31:28,00 31,98
54. 89 29. B Candra Václav Planet Toys Cycling 03:07:42,00 00:31:34,00 31,97 53
55. 409   P1 Ouzský Lukáš 03:07:57,00 00:31:49,00 31,92
56. 175 30. B Novotný Lukáš Žádný tým 03:08:26,00 00:32:18,00 31,84 52
57. 96 31. A Bartoš Přemysl AB Cycling 03:16:49,00 00:40:41,00 30,49 51
58. 7 32. B Hovorka Petr CSK Markus 02:37:29,00 00:01:21,00 38,10 50
59. 185 33. A Kofroň Jan CFC Kladno 02:43:35,00 00:07:27,00 36,68 49
60. 410   P1 Miroslav Vlček Dobroměřice 02:50:00,00 00:13:52,00 35,29
61. 90 34. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 02:40:00,00 00:03:52,00 37,50 48
10   A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
21   B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
24   A Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
43   B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:00:00,00  
82   B Skála Radim Sokol Veltěž 00:00:00,00  
143   A Gabbarelli Raphael Žádný tým 00:00:00,00  
186   A Svítek Jiří TOI TOI cykloklub Slaný 00:00:00,00  
406   P1 Kočí David Bike Team Kralupy 00:00:00,00  
413   P1 Vlachovský Michal Eleven Příchovice 00:00:00,00  
424   P1 Havel Aleš Koloshop Team 00:00:00,00  
430   P1 Esponiza David Lilo Team 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 245 1. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 02:08:57,00   37,22 100
2. 203 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 02:08:57,00   37,22 90
3. 201 3. C Svoboda Petr HISPORT team 02:08:57,00   37,22 85
4. 349 4. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 02:08:57,00   37,22 81
5. 205 5. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:08:57,00   37,22 78
6. 230 6. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 02:08:57,00   37,22 76
7. 524   P2 Svoboda Jan BMC 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21
8. 537   P2 Schuhler Tomáš KL Sport Most 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21
9. 521   P2 Josef Kronich Velosport Favorit Bílina 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21
10. 358 7. C Viktorin Tomáš SWEEP Cycling 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21 75
11. 335 8. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21 74
12. 206 9. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 02:09:00,00 00:00:03,00 37,21 73
13. 208 10. C Michal Petr CSK Markus 02:09:15,00 00:00:18,00 37,14 72
14. 511   P2 Petr Volánek Cyklo team Killi Sokolov 02:09:18,00 00:00:21,00 37,12
15. 534   P2 Papež Tomáš Messenger 02:09:20,00 00:00:23,00 37,11
16. 273 11. D Krejčí Karel SWEEP Cycling 02:09:27,00 00:00:30,00 37,08 71
17. 533   P2 Martin Benešovský TJ DNT 02:09:31,00 00:00:34,00 37,06
18. 525   P2 Ladislav Fabišovský CK KORUNA PRALINES 02:09:31,00 00:00:34,00 37,06
19. 209 12. E Burgr Josef CSK Markus 02:09:49,00 00:00:52,00 36,98 70
20. 526   P2 Kněžický Petr CK Sport Blažek 02:11:26,00 00:02:29,00 36,52
21. 507   P2 Ivan Salaba Slavia SČE Děčín 02:11:42,00 00:02:45,00 36,45
22. 512   P2 Oleg Huja Sweep Cycling Chomutov 02:11:58,00 00:03:01,00 36,37
23. 221 13. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 02:15:35,00 00:06:38,00 35,40 69
24. 334 14. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 02:15:39,00 00:06:42,00 35,39 68
25. 383 15. D Rašev Eugen NetApp starci 02:15:46,00 00:06:49,00 35,35 67
26. 248 16. C Štěbeták Michal CKKV Praha 02:16:02,00 00:07:05,00 35,29 66
27. 292 17. D Šejna Karel CKKV Praha 02:16:24,00 00:07:27,00 35,19 65
28. 278 18. D Kavula Ivan CKKV Praha 02:16:24,00 00:07:27,00 35,19 64
29. 530   P2 Táborský Tomáš KoloShopTeam.CZ 02:16:30,00 00:07:33,00 35,16
30. 348 19. H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 02:16:34,00 00:07:37,00 35,15 63
31. 510   P2 Michal Stránský TJ Slavia Karlovy Vary 02:16:36,00 00:07:39,00 35,14
32. 515   P2 Jiří Mališ CK Floratex Chomutov 02:16:36,00 00:07:39,00 35,14
33. 356 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 02:16:37,00 00:07:40,00 35,13 62
34. 247 21. C Mencl Pavel PCK Louda 02:16:37,00 00:07:40,00 35,13 61
35. 213 22. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:16:41,00 00:07:44,00 35,12 60
36. 509   P2 Oldřich Hacaj KL sport Most 02:16:44,00 00:07:47,00 35,10
37. 357 23. C Jirka Jan R2 Team 02:16:47,00 00:07:50,00 35,09 59
38. 224 24. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 02:16:47,00 00:07:50,00 35,09 58
39. 211 25. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 02:16:59,00 00:08:02,00 35,04 57
40. 387 26. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 02:17:07,00 00:08:10,00 35,01 56
41. 517   P2 Jiří Marek TJ Česká Kamenice 02:17:07,00 00:08:10,00 35,01
42. 344 27. C Vojtek Martin AB Cycling 02:17:28,00 00:08:31,00 34,92 55
43. 212 28. C Tácha Petr Vetas Kralupy 02:17:34,00 00:08:37,00 34,89 54
44. 242 29. C Vlk Ladislav KPC Praha 02:18:21,00 00:09:24,00 34,69 53
45. 235 30. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:23:15,00 00:14:18,00 33,51 52
46. 536   P2 Stark Michal Dukla Praha 02:23:24,00 00:14:27,00 33,47
47. 281 31. C Černý Luboš CFC Kladno 02:23:38,00 00:14:41,00 33,42 51
48. 228 32. D Slavík Josef CFC Kladno 02:27:15,00 00:18:18,00 32,60 50
49. 522   P2 Roman Lüftner Velosport Favorit Bílina 02:27:26,00 00:18:29,00 32,56
50. 225 33. Ž Kočí Lucie AB Cycling 02:27:34,00 00:18:37,00 32,53 49
51. 272 34. D Prokop Vladimír CFC Kladno 02:27:34,00 00:18:37,00 32,53 48
52. 518   P2 Ginzel Petr Vinohradské Šlapky 02:27:46,00 00:18:49,00 32,48
53. 217 35. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 02:27:46,00 00:18:49,00 32,48 47
54. 535   P2 Zach Pavel Vinohradské Šlapky 02:32:06,00 00:23:09,00 31,56
55. 231 36. D Kryka Pavel AB Cycling 02:32:06,00 00:23:09,00 31,56 46
56. 506   P2 Alfery Václav Vinohradské Šlapky 02:32:06,00 00:23:09,00 31,56
57. 508   P2 Bouda Pavel Plzeň 02:32:12,00 00:23:15,00 31,54
58. 520   P2 Rostislav Kadlec Velosport Favorit Bílina 02:32:14,00 00:23:17,00 31,53
59. 378 37. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 02:32:18,00 00:23:21,00 31,52 45
60. 355 38. C Jelínek Martin H.I.C. 02:32:42,00 00:23:45,00 31,43 44
61. 516   P2 Vlasák Richard Ráj Kol Kladno 02:32:49,00 00:23:52,00 31,41
62. 528   P2 Nový Jan PCK Louda 02:33:33,00 00:24:36,00 31,26
63. 215 39. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 02:35:38,00 00:26:41,00 30,84 43
64. 274 40. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 02:35:38,00 00:26:41,00 30,84 42
65. 218 41. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:35:54,00 00:26:57,00 30,79 41
66. 519   P2 Michalák Petr Vinohradské Šlapky 02:35:55,00 00:26:58,00 30,79
67. 531   P2 Tomáš Svoboda Velosport Favorit Bílina 02:37:37,00 00:28:40,00 30,45
68. 291 42. C Nazarov Pavel Vetas Kralupy 02:40:00,00 00:31:03,00 30,00 40
69. 527   P2 Lukeš Pavel CK Sport Blažek 02:42:19,00 00:33:22,00 29,57
70. 220 43. C Meri Petr Žádný tým 02:44:12,00 00:35:15,00 29,23 39
71. 529   P2 Eliška Šulcová FUN BIKE Team Ústí n/L 02:44:25,00 00:35:28,00 29,19
72. 503   P2 Hlaváček Josef KPC Praha 02:44:34,00 00:35:37,00 29,17
73. 337 44. Ž Mědílková Iva CK Vinohradské šlapky 02:44:41,00 00:35:44,00 29,15 38
74. 252 45. C Vaněk Jiří KPC Praha 02:46:02,00 00:37:05,00 28,91 37
75. 514   P2 František Kanta Koloshop Teplice 02:47:22,00 00:38:25,00 28,68
76. 226 46. C Houška Jan Humusoft 02:47:50,00 00:38:53,00 28,60 36
77. 505   P2 Drábek Roman Poison Bike Praha 02:50:37,00 00:41:40,00 28,13
78. 500   P2 Milan Pech KL sport Most 02:51:52,00 00:42:55,00 27,93
79. 240 47. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:55:51,00 00:46:54,00 27,30 35
80. 229 48. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:55:51,00 00:46:54,00 27,30 34
81. 523   P2 Candrová Heda Planet TOYS 03:00:07,00 00:51:10,00 26,65
82. 276 49. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 02:14:39,00 00:05:42,00 35,65 33
83. 502   P2 Petr Michal Chomutov 02:17:22,00 00:08:25,00 34,94
84. 501   P2 Zdeněk Immer KL sport Most 02:44:39,00 00:35:42,00 29,15
202   C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
204   D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 00:00:00,00  
219   C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
319   D Horáček Petr CSK Markus 00:00:00,00  
352   C Kozel Frantisek DISTAV 00:00:00,00  
504   P2 Gramblička Matuš CK Příbram 00:00:00,00  
513   P2 Hanuš Vítězslav Hnízdil 00:00:00,00  
532   P2 Josef Hanousek KL sport Most 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 721550441


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Pohořalý Petr (B) 62 b
  • Vítek Lukáš (B) 57 b
  • Vojtek Martin (C) 55 b
  • Bartoš Přemysl (A) 51 b
Celkem bodů 225 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 68 b
  • Hanousek Aleš (B) 48 b
Celkem bodů 116 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 100 b
  • Sekera Jiří (C) 90 b
  • Dix Petr (C) 76 b
  • Kvapil Luděk (B) 70 b
Celkem bodů 336 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 75 b
  • Vermach Josef (A) 56 b
  • Černý Luboš (C) 51 b
  • Slavík Josef (D) 50 b
Celkem bodů 232 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 90 b
  • Tajč Jan (C) 69 b
  • Procházka Radek (B) 68 b
  • Miller Milan (B) 67 b
Celkem bodů 294 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 78 b
  • Malík Jiří (A) 74 b
  • Sýkora Robert (C) 74 b
  • Hrubeš Petr (C) 45 b
Celkem bodů 271 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 66 b
  • Šejna Karel (D) 65 b
  • Kavula Ivan (D) 64 b
Celkem bodů 195 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 55 b
Celkem bodů 55 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 72 b
  • Burgr Josef (E) 70 b
  • Šnajdr Jan (B) 61 b
  • Hovorka Petr (B) 50 b
Celkem bodů 253 b

Cyklosport Kern

  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Koubík Vladislav (D) 42 b
Celkem bodů 115 b

H.I.C.

  • Jelínek Martin (C) 44 b
Celkem bodů 44 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 36 b
Celkem bodů 36 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 57 b
  • Hora Vladimír (E) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 33 b
Celkem bodů 137 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 53 b
  • Vaněk Jiří (C) 37 b
Celkem bodů 90 b

LAWI - Author Team

  • Zahrádka Petr (B) 85 b
  • Mužík Vít (B) 81 b
  • Janoušek Libor (B) 78 b
  • Novák Petr (B) 76 b
Celkem bodů 320 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 65 b
Celkem bodů 65 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Kubec Martin (B) 59 b
  • Doležalová Hana (Ž) 52 b
  • Hejda Václav (E) 34 b
Celkem bodů 145 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 63 b
  • Tácha Petr (C) 54 b
  • Krajčík Josef (E) 41 b
  • Nazarov Pavel (C) 40 b
Celkem bodů 198 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.