Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

08.09.2012 - XV.ročník - Časovka jednotlivců do vrchu Řevnice

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 5,5 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:11:57,20   27,61 100
2. 36 2. 1. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 00:12:49,20 00:00:52,00 25,74 90
3. 2 3. 2. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 00:12:53,50 00:00:56,30 25,60 85
4. 17 4. 2. A Novák Vít CFC Kladno 00:12:58,30 00:01:01,10 25,44 81
5. 10 5. 3. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 00:13:00,20 00:01:03,00 25,38 78
6. 435 6.   P1 Červenka 00:13:01,80 00:01:04,60 25,33
7. 11 7. 3. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 00:13:01,80 00:01:04,60 25,33 76
8. 72 8. 4. B Šmatlák Evžen CFC Kladno 00:13:10,40 00:01:13,20 25,05 75
9. 4 9. 5. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:13:12,40 00:01:15,20 24,99 74
10. 153 10. 4. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:13:19,10 00:01:21,90 24,78 73
11. 204 11. 1. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 00:13:20,70 00:01:23,50 24,73 100
12. 33 12. 6. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 00:13:23,40 00:01:26,20 24,65 72
13. 205 13. 1. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:13:23,90 00:01:26,70 24,63 90
14. 208 14. 2. C Michal Petr CSK Markus 00:13:27,30 00:01:30,10 24,53 85
15. 423 15.   P1 Kotrlík 00:13:40,90 00:01:43,70 24,12
16. 139 16. 7. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 00:13:41,30 00:01:44,10 24,11 71
17. 206 17. 2. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:13:49,60 00:01:52,40 23,87 81
18. 3 18. 8. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:13:51,70 00:01:54,50 23,81 70
19. 19 19. 9. B Cafourek Václav AB Cycling 00:13:53,90 00:01:56,70 23,74 69
20. 23 20. 5. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 00:13:54,90 00:01:57,70 23,72 68
21. 255 21. 3. C Vohnik Stanislav CykloPORG 00:13:56,40 00:01:59,20 23,67 78
22. 8 22. 10. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:13:59,20 00:02:02,00 23,59 67
23. 9 23. 11. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:14:02,30 00:02:05,10 23,51 66
24. 203 24. 4. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 00:14:06,70 00:02:09,50 23,38 76
25. 421 25.   P1 Turza 00:14:09,70 00:02:12,50 23,30
26. 437 26.   P1 Sůva 00:14:13,10 00:02:15,90 23,21
27. 402 27.   P1 Koperniech 00:14:14,60 00:02:17,40 23,17
28. 335 28. 5. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 00:14:17,90 00:02:20,70 23,08 75
29. 405 29.   P1 Sviba 00:14:18,70 00:02:21,50 23,06
30. 209 30. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:14:19,10 00:02:21,90 23,05 74
31. 29 31. 12. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:14:19,80 00:02:22,60 23,03 65
32. 406 32.   P1 Kala 00:14:24,80 00:02:27,60 22,90
33. 242 33. 6. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:14:28,80 00:02:31,60 22,79 73
34. 57 34. 13. B Tóth Miloš CSK Markus 00:14:29,60 00:02:32,40 22,77 64
35. 426 35.   P1 Šulc 00:14:30,80 00:02:33,60 22,74
36. 45 36. 14. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:14:32,40 00:02:35,20 22,70 63
37. 14 37. 15. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:14:42,30 00:02:45,10 22,44 62
38. 400 38.   P1 Tomšík 00:14:42,70 00:02:45,50 22,43
39. 59 39. 16. B Guse Michal Kovo Praha 00:14:44,20 00:02:47,00 22,39 61
40. 219 40. 7. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:14:46,90 00:02:49,70 22,32 72
41. 22 41. 17. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:14:47,50 00:02:50,30 22,31 60
42. 34 42. 18. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 00:14:49,30 00:02:52,10 22,26 59
43. 69 43. 19. B Zimmel Václav AB Cycling 00:14:50,90 00:02:53,70 22,22 58
44. 158 44. 20. B Eger Emil AB Cycling 00:14:52,50 00:02:55,30 22,18 57
45. 191 45. 6. A Dubovči Daniel Atombike Trek racing team 00:14:53,80 00:02:56,60 22,15 56
46. 210 46. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:14:54,50 00:02:57,30 22,14 71
47. 512 47.   P2 Sidor 00:14:58,50 00:03:01,30 22,04
48. 185 48. 7. A Kofroň Jan CFC Kladno 00:15:03,90 00:03:06,70 21,91 55
49. 161 49. 21. B Jakoubek Pavel CK Vinohradské šlapky 00:15:04,20 00:03:07,00 21,90 54
50. 401 50.   P1 Vidner 00:15:11,40 00:03:14,20 21,72
51. 339 51. 8. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:15:13,40 00:03:16,20 21,68 70
52. 427 52.   P1 Krýda 00:15:13,60 00:03:16,40 21,67
53. 223 53. 9. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:15:14,60 00:03:17,40 21,65 69
54. 404 54.   P1 Junek 00:15:14,70 00:03:17,50 21,65
55. 278 55. 3. D Kavula Ivan CKKV Praha 00:15:16,50 00:03:19,30 21,60 68
56. 132 56. 22. B Augustýn Martin H.I.C. 00:15:20,10 00:03:22,90 21,52 53
57. 211 57. 4. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:15:21,50 00:03:24,30 21,49 67
58. 254 58. 10. C Pinkava Eduard Žádný tým 00:15:22,10 00:03:24,90 21,47 66
59. 235 59. 1. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:15:25,70 00:03:28,50 21,39 65
60. 292 60. 5. D Šejna Karel CKKV Praha 00:15:29,70 00:03:32,50 21,30 64
61. 82 61. 23. B Skála Radim Sokol Veltěž 00:15:34,90 00:03:37,70 21,18 52
62. 355 62. 11. C Jelínek Martin H.I.C. 00:15:35,10 00:03:37,90 21,17 63
63. 416 63.   P1 Škráček 00:15:35,10 00:03:37,90 21,17
64. 414 64.   P1 Šícha 00:15:35,90 00:03:38,70 21,16
65. 224 65. 2. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 00:15:36,10 00:03:38,90 21,15 62
66. 418 66.   P1 Šindelár 00:15:39,30 00:03:42,10 21,08
67. 102 67. 24. B Šťastný Petr AB Cycling 00:15:39,40 00:03:42,20 21,08 51
68. 507 68.   P2 Vacek 00:15:40,90 00:03:43,70 21,04
69. 511 69.   P2 Doležal 00:15:42,40 00:03:45,20 21,01
70. 429 70.   P1 Grossmann 00:15:45,80 00:03:48,60 20,93
71. 350 71. 6. D Polan Luboš CKKV Praha 00:15:49,30 00:03:52,10 20,86 61
72. 425 72.   P1 Findura 00:15:53,10 00:03:55,90 20,77
73. 356 73. 12. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:15:53,20 00:03:56,00 20,77 60
74. 216 74. 13. C Okruhlica Petr CKKV Praha 00:15:56,10 00:03:58,90 20,71 59
75. 225 75. 3. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:15:56,20 00:03:59,00 20,71 58
76. 92 76. 25. B Janda Jiří HISPORT team 00:15:57,40 00:04:00,20 20,68 50
77. 101 77. 26. B Kříž Radim AB Cycling 00:15:58,40 00:04:01,20 20,66 49
78. 26 78. 27. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:16:02,50 00:04:05,30 20,57 48
79. 228 79. 7. D Slavík Josef CFC Kladno 00:16:02,70 00:04:05,50 20,57 57
80. 506 80.   P2 Mikula 00:16:03,70 00:04:06,50 20,55
81. 275 81. 8. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 00:16:04,50 00:04:07,30 20,53 56
82. 20 82. 8. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:16:05,10 00:04:07,90 20,52 47
83. 386 83. 14. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:16:06,90 00:04:09,70 20,48 55
84. 424 84.   P1 Hejduk 00:16:07,20 00:04:10,00 20,47
85. 248 85. 15. C Štěbeták Michal CKKV Praha 00:16:07,30 00:04:10,10 20,47 54
86. 430 86.   P1 Koňák 00:16:10,30 00:04:13,10 20,41
87. 281 87. 16. C Černý Luboš CFC Kladno 00:16:16,80 00:04:19,60 20,27 53
88. 218 88. 3. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:16:20,90 00:04:23,70 20,19 52
89. 434 89.   P1 Hlaváček 00:16:27,20 00:04:30,00 20,06
90. 503 90.   P2 Skála 00:16:28,10 00:04:30,90 20,04
91. 438 91.   P1 Guttenberg 00:16:28,20 00:04:31,00 20,04
92. 411 92.   P1 Keil 00:16:32,60 00:04:35,40 19,95
93. 417 93.   P1 Dedek 00:16:32,90 00:04:35,70 19,94
94. 436 94.   P1 Svoboda 00:16:34,10 00:04:36,90 19,92
95. 410 95.   P1 Smejkal 00:16:40,50 00:04:43,30 19,79
96. 215 96. 9. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:16:40,80 00:04:43,60 19,78 51
97. 274 97. 10. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 00:16:44,30 00:04:47,10 19,72 50
98. 43 98. 28. B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:16:47,50 00:04:50,30 19,65 46
99. 407 99.   P1 Rendl 00:16:49,50 00:04:52,30 19,61
100. 213 100. 4. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:16:51,00 00:04:53,80 19,58 49
101. 519 101.   P2 Melichar 00:16:54,40 00:04:57,20 19,52
102. 378 102. 17. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 00:16:58,60 00:05:01,40 19,44 48
103. 217 103. 5. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:17:02,10 00:05:04,90 19,37 47
104. 419 104.   P1 Vodička 00:17:09,10 00:05:11,90 19,24
105. 13 105. 29. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:17:14,10 00:05:16,90 19,15 45
106. 91 106. 30. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:17:43,80 00:05:46,60 18,61 44
107. 252 107. 18. C Vaněk Jiří KPC Praha 00:17:43,90 00:05:46,70 18,61 46
108. 413 108.   P1 Vaníček 00:17:45,30 00:05:48,10 18,59
109. 96 109. 9. A Bartoš Přemysl AB Cycling 00:17:48,90 00:05:51,70 18,52 43
110. 231 110. 11. D Kryka Pavel AB Cycling 00:17:49,40 00:05:52,20 18,52 45
111. 428 111.   P1 Vábek 00:17:52,60 00:05:55,40 18,46
112. 415 112.   P1 Flag 00:17:52,70 00:05:55,50 18,46
113. 403 113.   P1 Indra 00:17:56,40 00:05:59,20 18,39
114. 518 114.   P2 Hájek 00:18:03,10 00:06:05,90 18,28
115. 240 115. 12. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:18:05,20 00:06:08,00 18,25 44
116. 61 116. 31. B Brabec Jan AB Cycling 00:18:07,50 00:06:10,30 18,21 42
117. 261 117. 19. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:18:12,20 00:06:15,00 18,13 43
118. 420 118.   P1 Urban 00:18:14,30 00:06:17,10 18,09
119. 514 119.   P2 Hlaváček 00:18:22,30 00:06:25,10 17,96
120. 422 120.   P1 Jakeš 00:18:24,80 00:06:27,60 17,92
121. 510 121.   P2 Daněk 00:18:29,30 00:06:32,10 17,85
122. 432 122.   P1 Bělský 00:18:45,90 00:06:48,70 17,59
123. 408 123.   P1 Vančura 00:18:58,20 00:07:01,00 17,40
124. 236 124. 13. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:19:05,70 00:07:08,50 17,28 42
125. 409 125.   P1 Kolenko 00:19:07,70 00:07:10,50 17,25
126. 516 126.   P2 Volf 00:19:08,00 00:07:10,80 17,25
127. 226 127. 20. C Houška Jan Humusoft 00:19:09,40 00:07:12,20 17,23 41
128. 55 128. 32. B Paukert Josef H.I.C. 00:19:11,30 00:07:14,10 17,20 41
129. 521 129.   P2 Kratochvíl 00:19:12,50 00:07:15,30 17,18
130. 300 130. 14. D Semenec Jiří CFC Kladno 00:19:33,90 00:07:36,70 16,87 40
131. 93 131. 33. B Brambora Karel CS Stodůlky 00:19:35,10 00:07:37,90 16,85 40
132. 257 132. 15. D Novák Michal CFC Kladno 00:19:49,20 00:07:52,00 16,65 39
133. 276 133. 6. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 00:19:56,20 00:07:59,00 16,55 38
134. 433 134.   P1 Žamberský 00:19:56,30 00:07:59,10 16,55
135. 502 135.   P2 Macourková 00:20:09,20 00:08:12,00 16,37
136. 500 136.   P2 Svoboda 00:20:18,70 00:08:21,50 16,25
137. 222 137. 7. E Introvič Petar CSK Markus 00:20:31,20 00:08:34,00 16,08 37
138. 520 138.   P2 Loula 00:20:57,60 00:09:00,40 15,74
139. 515 139.   P2 Volf 00:21:36,80 00:09:39,60 15,27
140. 505 140.   P2 Mikulová 00:23:35,40 00:11:38,20 13,99
348   1. H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 603741322


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Cafourek Václav (B) 69 b
  • Pohořalý Petr (B) 67 b
  • Vítek Lukáš (B) 63 b
  • Zimmel Václav (B) 58 b
Celkem bodů 257 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Šuvada Radek (A) 78 b
  • Sekera Jiří (C) 76 b
Celkem bodů 154 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 81 b
  • Šmatlák Evžen (B) 75 b
  • Slavík Josef (D) 57 b
  • Kofroň Jan (A) 55 b
Celkem bodů 268 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Miller Milan (B) 74 b
  • Jajčík Michal (C) 70 b
  • Somr Michael (A) 68 b
Celkem bodů 312 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 90 b
  • Sýkora Robert (C) 75 b
  • Kánský Jiří (C) 72 b
  • Lehner Pavel (B) 59 b
Celkem bodů 296 b

CKKV Praha

  • Kavula Ivan (D) 68 b
  • Šejna Karel (D) 64 b
  • Polan Luboš (D) 61 b
  • Okruhlica Petr (C) 59 b
Celkem bodů 252 b

CS Stodůlky

  • Brambora Karel (B) 40 b
Celkem bodů 40 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 85 b
  • Burgr Josef (E) 74 b
  • Kubín Igor (E) 71 b
  • Bílek Miroslav (C) 69 b
Celkem bodů 299 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 100 b
  • Hájek Stanislav (D) 81 b
  • Koubík Vladislav (D) 50 b
Celkem bodů 231 b

H.I.C.

  • Jelínek Martin (C) 63 b
  • Augustýn Martin (B) 53 b
  • Hrubý Ivan (C) 43 b
  • Paukert Josef (B) 41 b
Celkem bodů 200 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 41 b
Celkem bodů 41 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 67 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 56 b
  • Hora Vladimír (E) 47 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 38 b
Celkem bodů 208 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 73 b
  • Vaněk Jiří (C) 46 b
Celkem bodů 119 b

LAWI - Author Team

  • Janoušek Libor (B) 90 b
  • Zahrádka Petr (B) 85 b
  • Mužík Vít (B) 70 b
Celkem bodů 245 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 60 b
Celkem bodů 60 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 65 b
  • Beránek Milan (B) 60 b
  • Mašek Petr (B) 48 b
Celkem bodů 173 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 65 b
  • Krajčík Josef (E) 52 b
  • Petr Zbyněk (B) 46 b
Celkem bodů 163 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.