Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

12.05.2012 - XIII.ročník - Bělská vteřina, časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEJHŽ - 17,4 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 517 1.   P2 Chyba Jiří, Moflar Marek Nutrend Specialized 00:24:04,00   43,38
2. 205 2. 1. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:24:34,00 00:00:30,00 42,50 100
3. 1 3. 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 00:24:38,00 00:00:34,00 42,38 100
4. 3 4. 1. B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:24:43,00 00:00:39,00 42,24 90
5. 527 5.   P2 Erben Libor Železný Brod 00:24:51,00 00:00:47,00 42,01
6. 540 6.   P2 Kvapil Petr CSK Markus 00:25:15,00 00:01:11,00 41,35
7. 543 7.   P2 Nechanický Jakub SSC Železný Brod 00:25:19,00 00:01:15,00 41,24
8. 27 8. 2. B Míl Robert KPO 00:25:27,00 00:01:23,00 41,02 85
9. 532 9.   P2 Kříž Martin Unitop 00:25:27,00 00:01:23,00 41,02
10. 542 10.   P2 Malík Tomáš SSC Železný Brod 00:25:30,00 00:01:26,00 40,94
11. 5 11. 3. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:25:30,00 00:01:26,00 40,94 81
12. 538 12.   P2 Kotrlík Tomáš CK Kern 00:25:32,00 00:01:28,00 40,89
13. 59 13. 4. B Guse Michal Kovo Praha 00:25:36,00 00:01:32,00 40,78 78
14. 153 14. 2. A Baier Jiří Velosport Domažlice 00:25:38,00 00:01:34,00 40,73 76
15. 246 15. 2. C Vaňkát Radek Cyklosport Kern 00:25:44,00 00:01:40,00 40,57 90
16. 536 16.   P2 Korčak David Cyklo Jiřička 00:25:45,00 00:01:41,00 40,54
17. 206 17. 1. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 00:25:46,00 00:01:42,00 40,52 85
18. 14 18. 5. B Humplík Jiří H-H Smíchov 00:25:47,00 00:01:43,00 40,49 75
19. 41 19. 6. B Čapek Martin R2 Team 00:25:51,00 00:01:47,00 40,39 74
20. 208 20. 3. C Michal Petr CSK Markus 00:25:55,00 00:01:51,00 40,28 81
21. 24 21. 3. A Dubec Jan CK Vinohradské šlapky 00:25:58,00 00:01:54,00 40,21 73
22. 209 22. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:25:59,00 00:01:55,00 40,18 78
23. 241 23. 4. C Kobík Petr Žádný tým 00:26:04,00 00:02:00,00 40,05 76
24. 6 24. 7. B Šnajdr Jan CSK Markus 00:26:11,00 00:02:07,00 39,87 72
25. 4 25. 8. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 00:26:14,00 00:02:10,00 39,80 71
26. 17 26. 4. A Novák Vít CFC Kladno 00:26:16,00 00:02:12,00 39,75 70
27. 8 27. 9. B Pohořalý Petr AB Cycling 00:26:18,00 00:02:14,00 39,70 69
28. 386 28. 5. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 00:26:21,00 00:02:17,00 39,62 75
29. 9 29. 10. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:26:25,00 00:02:21,00 39,52 68
30. 223 30. 6. C Bílek Miroslav CSK Markus 00:26:27,00 00:02:23,00 39,47 74
31. 383 31. 2. D Rašev Eugen NetApp starci 00:26:37,00 00:02:33,00 39,22 73
32. 514 32.   P2 Háze Martin KC Slavia Praha 00:26:44,00 00:02:40,00 39,05
33. 539 33.   P2 Mráček Pavel Derfl kola 00:26:46,00 00:02:42,00 39,00
34. 210 34. 2. E Kubín Igor CSK Markus 00:26:51,00 00:02:47,00 38,88 72
35. 167 35. 5. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 00:26:52,00 00:02:48,00 38,86 67
36. 357 36. 7. C Jirka Jan R2 Team 00:26:53,00 00:02:49,00 38,83 71
37. 524 37.   P2 Valeš Jan Cyklo team Killi 00:26:54,00 00:02:50,00 38,81
38. 29 38. 11. B Procházka Milan Vetas Kralupy 00:26:54,00 00:02:50,00 38,81 66
39. 219 39. 8. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 00:26:59,00 00:02:55,00 38,69 70
40. 22 40. 12. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:27:02,00 00:02:58,00 38,62 65
41. 160 41. 13. B Kubec Martin Žádný tým 00:27:05,00 00:03:01,00 38,55 64
42. 26 42. 14. B Mašek Petr VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:27:09,00 00:03:05,00 38,45 63
43. 535 43.   P2 Čičko Jiří SKP Harrachov 00:27:10,00 00:03:06,00 38,43
44. 512 44.   P2 Kohoutek Pavel Jiskra Nový Bydžov 00:27:13,00 00:03:09,00 38,36
45. 45 45. 15. B Vítek Lukáš AB Cycling 00:27:13,00 00:03:09,00 38,36 62
46. 513 46.   P2 Rys Miloslav CK Lokomotiva Pardubice 00:27:17,00 00:03:13,00 38,27
47. 19 47. 16. B Cafourek Václav AB Cycling 00:27:21,00 00:03:17,00 38,17 61
48. 515 48.   P2 Wolf Jiří SC Mirva Svitavy 00:27:21,00 00:03:17,00 38,17
49. 43 49. 17. B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:27:21,00 00:03:17,00 38,17 61
50. 285 50. 3. E Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:27:30,00 00:03:26,00 37,96 69
51. 370 51. 9. C Mojžíš Miroslav Caba Hearing 00:27:39,00 00:03:35,00 37,76 68
52. 148 52. 18. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 00:27:47,00 00:03:43,00 37,58 59
53. 13 53. 19. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 00:27:53,00 00:03:49,00 37,44 58
54. 344 54. 10. C Vojtek Martin AB Cycling 00:27:57,00 00:03:53,00 37,35 67
55. 528 55.   P2 Topfer Jan Velosport Favorit Bílina 00:27:59,00 00:03:55,00 37,31
56. 541 56.   P2 Kadlec Petr SSC Železný Brod 00:28:01,00 00:03:57,00 37,26
57. 526 57.   P2 Charvát František KC Kooperativa Liberec 00:28:03,00 00:03:59,00 37,22
58. 530 58.   P2 Spurný Milan CC Varnsdorf 00:28:07,00 00:04:03,00 37,13
59. 507 59.   P2 Nováček Petr MS Auto 00:28:08,00 00:04:04,00 37,11
60. 215 60. 3. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 00:28:09,00 00:04:05,00 37,09 66
61. 96 61. 6. A Bartoš Přemysl AB Cycling 00:28:10,00 00:04:06,00 37,07 57
62. 359 62. 11. C Šimáček Martin KC Nové Strašecí 00:28:14,00 00:04:10,00 36,98 65
63. 502 63.   P2 Pexa Zbyněk Beroun 00:28:21,00 00:04:17,00 36,83
64. 48 64. 7. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:28:21,00 00:04:17,00 36,83 56
65. 509 65.   P2 Semerád Josef MS Auto 00:28:24,00 00:04:20,00 36,76
66. 533 66.   P2 Vašků Jaromír Unitop 00:28:30,00 00:04:26,00 36,63
67. 521 67.   P2 Šebesta Jakub Nejdek 00:28:35,00 00:04:31,00 36,52
68. 211 68. 4. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 00:28:42,00 00:04:38,00 36,38 64
69. 242 69. 12. C Vlk Ladislav KPC Praha 00:28:42,00 00:04:38,00 36,38 64
70. 356 70. 13. C Pacovský Tomáš PIJAS 00:28:44,00 00:04:40,00 36,33 62
71. 217 71. 4. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 00:28:47,00 00:04:43,00 36,27 61
72. 339 72. 14. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 00:28:53,00 00:04:49,00 36,15 60
73. 154 73. 8. A Vopat Bohumil Velosport Domažlice 00:28:55,00 00:04:51,00 36,10 55
74. 20 74. 9. A Šnajdr Jakub CSK Markus 00:28:55,00 00:04:51,00 36,10 55
75. 504 75.   P2 Slavík Matěj MS Auto 00:28:57,00 00:04:53,00 36,06
76. 212 76. 15. C Tácha Petr Vetas Kralupy 00:29:16,00 00:05:12,00 35,67 59
77. 158 77. 20. B Eger Emil AB Cycling 00:29:18,00 00:05:14,00 35,63 53
78. 272 78. 5. D Prokop Vladimír CFC Kladno 00:29:19,00 00:05:15,00 35,61 58
79. 545 79.   P2 Materna Jan Cykloadam Racing 00:29:30,00 00:05:26,00 35,39
80. 231 80. 6. D Kryka Pavel AB Cycling 00:29:38,00 00:05:34,00 35,23 57
81. 503 81.   P2 Zahálka Václav MOP Stodůlky 00:29:42,00 00:05:38,00 35,15
82. 238 82. 5. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:29:43,00 00:05:39,00 35,13 56
83. 508 83.   P2 Troiak Milan MS Auto 00:29:43,00 00:05:39,00 35,13
84. 501 84.   P2 Dostál Ondřej Krab Cycles 00:29:44,00 00:05:40,00 35,11
85. 251 85. 6. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 00:29:48,00 00:05:44,00 35,03 55
86. 92 86. 21. B Janda Jiří HISPORT team 00:29:55,00 00:05:51,00 34,90 52
87. 506 87.   P2 Hanus Miroslav MS Auto 00:30:06,00 00:06:02,00 34,68
88. 236 88. 7. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:30:07,00 00:06:03,00 34,67 54
89. 518 89.   P2 Kubát Tomáš Bohemie Nový Bor 00:30:11,00 00:06:07,00 34,59
90. 347 90. 1. Ž Dubnová Jana EXPERIMENT 23 00:30:11,00 00:06:07,00 34,59 53
91. 225 91. 2. Ž Kočí Lucie AB Cycling 00:30:17,00 00:06:13,00 34,47 52
92. 261 92. 16. C Hrubý Ivan H.I.C. 00:30:21,00 00:06:17,00 34,40 51
93. 168 93. 22. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 00:30:26,00 00:06:22,00 34,30 51
94. 505 94.   P2 Janata Daniel MS Auto 00:30:35,00 00:06:31,00 34,14
95. 218 95. 7. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 00:30:44,00 00:06:40,00 33,97 50
96. 511 96.   P2 Novák Miroslav Jiskra Nový Bydžov 00:30:56,00 00:06:52,00 33,75
97. 240 97. 8. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:31:01,00 00:06:57,00 33,66 49
98. 79 98. 10. A Vermach Josef CFC Kladno 00:31:01,00 00:06:57,00 33,66 50
99. 531 99.   P2 Fabry Jiří CC Varnsdorf 00:31:06,00 00:07:02,00 33,57
100. 291 100. 17. C Nazarov Pavel Vetas Kralupy 00:31:16,00 00:07:12,00 33,39 48
101. 61 101. 23. B Brabec Jan AB Cycling 00:31:23,00 00:07:19,00 33,27 49
102. 55 102. 24. B Paukert Josef H.I.C. 00:31:24,00 00:07:20,00 33,25 48
103. 144 103. 25. B Hauser Dušan CK Vinohradské šlapky 00:31:52,00 00:07:48,00 32,76 47
104. 304 104. 8. E Koloc Josef ACC Mladá Boleslav 00:32:03,00 00:07:59,00 32,57 47
105. 384 105. 3. Ž Štěpánová Petra AB Cycling 00:32:30,00 00:08:26,00 32,12 46
106. 249 106. 18. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:32:40,00 00:08:36,00 31,96 45
107. 258 107. 1. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:32:58,00 00:08:54,00 31,67 44
108. 522 108.   P2 Adamíková Markéta Cyklo team Killi 00:34:36,00 00:10:32,00 30,17
109. 229 109. 9. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 00:34:56,00 00:10:52,00 29,89 43
110. 516 110.   P2 Diepoldová Tereza Nutrend Specialized 00:35:15,00 00:11:11,00 29,62
111. 537 111.   P2 Matějčková Ludmila JK Rumburk 00:35:36,00 00:11:32,00 29,33
112. 257 112. 9. D Novák Michal CFC Kladno 00:35:42,00 00:11:38,00 29,24 42
113. 500 113.   P2 Dostálová Dagmar Beroun 00:35:58,00 00:11:54,00 29,03
114. 523 114.   P2 Vlasáková Romana SKP Česká Lípa 00:37:09,00 00:13:05,00 28,10
354   19. C Beneš Radek BMC Viessmann Racing Team 00:00:00,00  
529     P2 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 605464677


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Pohořalý Petr (B) 69 b
  • Vojtek Martin (C) 67 b
  • Vítek Lukáš (B) 62 b
  • Cafourek Václav (B) 61 b
Celkem bodů 259 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 70 b
  • Prokop Vladimír (D) 58 b
  • Vermach Josef (A) 50 b
  • Novák Michal (D) 42 b
Celkem bodů 220 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Miller Milan (B) 71 b
  • Procházka Radek (B) 68 b
  • Jajčík Michal (C) 60 b
Celkem bodů 299 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 100 b
  • Dubec Jan (A) 73 b
  • Kánský Jiří (C) 70 b
  • Klindera Michal (B) 58 b
Celkem bodů 301 b

CKKV Praha

  • Tutsch Jiří (D) 54 b
Celkem bodů 54 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 81 b
  • Burgr Josef (E) 78 b
  • Bílek Miroslav (C) 74 b
  • Kubín Igor (E) 72 b
Celkem bodů 305 b

Cyklosport Kern

  • Vaňkát Radek (C) 90 b
  • Hájek Stanislav (D) 85 b
  • Zelenka Václav (E) 55 b
Celkem bodů 230 b

H.I.C.

  • Hrubý Ivan (C) 51 b
  • Paukert Josef (B) 48 b
Celkem bodů 99 b

KC Nové Strašecí

  • Šimáček Martin (C) 65 b
  • Chalupecký Jiří (D) 64 b
  • Hora Vladimír (E) 61 b
  • Thuma Miroslav (A) 56 b
Celkem bodů 246 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (C) 64 b
Celkem bodů 64 b

KPO

  • Míl Robert (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

LAWI - Author Team

  • Mužík Vít (B) 90 b
Celkem bodů 90 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 62 b
Celkem bodů 62 b

TJ Sokol Libochovice

  • Šíp Pavel (A) 67 b
Celkem bodů 67 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 65 b
  • Kubec Martin (B) 64 b
  • Mašek Petr (B) 63 b
  • Hrachovina Václav (E) 56 b
Celkem bodů 248 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 66 b
  • Petr Zbyněk (B) 61 b
  • Tácha Petr (C) 59 b
  • Krajčík Josef (E) 50 b
Celkem bodů 236 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.