Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

11.08.2012 - Krušnoton 2012 krátká trasa 110 kilometrů

Zobrazit:

Skupina AB - 110 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 32 1. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 03:07:01,80   35,29 120
2. 11 2. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 03:07:02,50 00:00:00,70 35,29 110
3. 40 3. B Treml Daniel LAWI - Author Team 03:09:58,50 00:02:56,70 34,74 105
4. 75 4. B Bouška Jiří LAWI - Author Team 03:10:20,00 00:03:18,20 34,68 101
5. 119 5. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 03:10:24,30 00:03:22,50 34,66 98
6. 46 6. A Krause David Cykloservispetr.cz 03:10:27,60 00:03:25,80 34,65 96
7. 4 7. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 03:10:29,10 00:03:27,30 34,65 95
8. 10 8. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 03:14:35,80 00:07:34,00 33,92 94
9. 117 9. A Stránský Vojtěch DEXTER Cycling 03:15:11,90 00:08:10,10 33,81 93
10. 148 10. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 03:15:12,30 00:08:10,50 33,81 92
11. 31 11. A Krupička Martin CK Kolokrám - Alea 03:15:12,30 00:08:10,50 33,81 91
12. 139 12. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 03:15:13,40 00:08:11,60 33,81 90
13. 57 13. B Tóth Miloš CSK Markus 03:15:16,90 00:08:15,10 33,80 89
14. 29 14. B Procházka Milan Vetas Kralupy 03:15:18,20 00:08:16,40 33,79 88
15. 50 15. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 03:22:28,00 00:15:26,20 32,60 87
16. 77 16. B Sokirka Vladimír Žádný tým 03:22:32,70 00:15:30,90 32,59 86
17. 35 17. B Váňa Petr BMC Viessmann Racing Team 03:25:32,80 00:18:31,00 32,11 85
18. 48 18. A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 03:29:43,90 00:22:42,10 31,47 84
19. 127 19. B Bezdička Miroslav CS Stodůlky 03:30:03,90 00:23:02,10 31,42 83
20. 22 20. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 03:30:06,10 00:23:04,30 31,41 82
21. 9 21. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 03:30:08,00 00:23:06,20 31,41 81
22. 158 22. B Eger Emil AB Cycling 03:43:31,60 00:36:29,80 29,53 80
23. 189 23. A Rapsa Jan Žádný tým 03:57:20,30 00:50:18,50 27,81 79
24. 47 24. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 04:06:27,80 00:59:26,00 26,78 78
25. 93 25. B Brambora Karel CS Stodůlky 04:25:54,40 01:18:52,60 24,82 77

Skupina CDEJHŽ - 110 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 204 1. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 03:10:24,50   34,66 120
2. 205 2. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 03:10:25,40 00:00:00,90 34,66 110
3. 203 3. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 03:15:11,60 00:04:47,10 33,81 105
4. 202 4. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 03:15:13,10 00:04:48,60 33,81 101
5. 230 5. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 03:15:13,60 00:04:49,10 33,81 98
6. 255 6. C Vohnik Stanislav CykloPORG 03:15:27,40 00:05:02,90 33,77 96
7. 209 7. E Burgr Josef CSK Markus 03:21:48,70 00:11:24,20 32,70 95
8. 208 8. C Michal Petr CSK Markus 03:22:30,10 00:12:05,60 32,59 94
9. 344 9. C Vojtek Martin AB Cycling 03:22:32,60 00:12:08,10 32,59 93
10. 354 10. C Beneš Radek BMC Viessmann Racing Team 03:22:33,10 00:12:08,60 32,58 92
11. 370 11. C Mojžíš Miroslav Caba Hearing 03:22:34,70 00:12:10,20 32,58 91
12. 386 12. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 03:25:30,90 00:15:06,40 32,11 90
13. 266 13. C Firman Vlasta HISPORT team 03:25:32,40 00:15:07,90 32,11 89
14. 206 14. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 03:25:37,10 00:15:12,60 32,10 88
15. 223 15. C Bílek Miroslav CSK Markus 03:30:03,80 00:19:39,30 31,42 87
16. 256 16. Ž Trefná Tereza Alltraining - Lawi team 03:30:04,20 00:19:39,70 31,42 86
17. 248 17. C Štěbeták Michal CKKV Praha 03:30:04,40 00:19:39,90 31,42 85
18. 278 18. D Kavula Ivan CKKV Praha 03:30:04,90 00:19:40,40 31,42 84
19. 224 19. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 03:30:05,50 00:19:41,00 31,41 83
20. 356 20. C Pacovský Tomáš PIJAS 03:34:40,10 00:24:15,60 30,75 82
21. 212 21. C Tácha Petr Vetas Kralupy 03:35:52,90 00:25:28,40 30,57 81
22. 219 22. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 03:35:54,80 00:25:30,30 30,57 80
23. 211 23. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 03:35:58,00 00:25:33,50 30,56 79
24. 396 24. C Robek Robert Vokolek Cycling Team 03:39:51,10 00:29:26,60 30,02 78
25. 387 25. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 03:39:52,50 00:29:28,00 30,02 77
26. 217 26. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 03:47:47,40 00:37:22,90 28,97 76
27. 274 27. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 03:47:51,50 00:37:27,00 28,97 75
28. 231 28. D Kryka Pavel AB Cycling 03:56:20,50 00:45:56,00 27,93 74
29. 220 29. C Meri Petr Žádný tým 04:05:58,30 00:55:33,80 26,83 73
30. 269 30. Ž Mikšovská Alena Vetas Kralupy 04:20:55,40 01:10:30,90 25,29 72
31. 218 31. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 04:31:11,80 01:20:47,30 24,34 71
32. 236 32. D Tutsch Jiří CKKV Praha 04:35:38,30 01:25:13,80 23,94 70
33. 276 33. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 05:59:02,00 02:48:37,50 18,38 69

Kontakt na pořadatele závodu: 777104828


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Vojtek Martin (C) 93 b
  • Eger Emil (B) 80 b
  • Kryka Pavel (D) 74 b
Celkem bodů 247 b

Alltraining - Lawi team

  • Trefná Tereza (Ž) 86 b
Celkem bodů 86 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Jelínek Václav (B) 120 b
  • Sekera Jiří (C) 105 b
  • Vitáček Tomáš (C) 101 b
  • Dix Petr (C) 98 b
Celkem bodů 424 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Miller Milan (B) 95 b
  • Procházka Radek (B) 81 b
Celkem bodů 176 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (C) 110 b
  • Kánský Jiří (C) 80 b
  • Vyskočil Jan (B) 78 b
Celkem bodů 268 b

CKKV Praha

  • Štěbeták Michal (C) 85 b
  • Kavula Ivan (D) 84 b
  • Tutsch Jiří (D) 70 b
Celkem bodů 239 b

CS Stodůlky

  • Bezdička Miroslav (B) 83 b
  • Brambora Karel (B) 77 b
Celkem bodů 160 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 95 b
  • Michal Petr (C) 94 b
  • Tóth Miloš (B) 89 b
  • Bílek Miroslav (C) 87 b
Celkem bodů 365 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 120 b
  • Hájek Stanislav (D) 88 b
  • Koubík Vladislav (D) 75 b
Celkem bodů 283 b

KC Nové Strašecí

  • Thuma Miroslav (A) 84 b
  • Chalupecký Jiří (D) 79 b
  • Hora Vladimír (E) 76 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 69 b
Celkem bodů 308 b

LAWI - Author Team

  • Treml Daniel (B) 105 b
  • Bouška Jiří (B) 101 b
Celkem bodů 206 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 82 b
Celkem bodů 82 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 82 b
Celkem bodů 82 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 88 b
  • Tácha Petr (C) 81 b
  • Mikšovská Alena (Ž) 72 b
  • Krajčík Josef (E) 71 b
Celkem bodů 312 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.