Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

17.06.2012 - Křivoklátské peklo, mistrovství UAC v silničním závodě

Zobrazit:

Skupina AB - 80 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:13:10,00   36,05 120
2. 44 2. B Novák Petr LAWI - Author Team 02:13:15,00 00:00:05,00 36,02 110
3. 409   P1 Zahálka Matěj CK Atheny 2004 02:13:27,00 00:00:17,00 35,97
4. 36 3. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:13:30,00 00:00:20,00 35,96 105
5. 2 4. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:14:05,00 00:00:55,00 35,80 101
6. 432   P1 Gonda Pavel Duratec Team 02:14:06,00 00:00:56,00 35,79
7. 40 5. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:16:05,00 00:02:55,00 35,27 98
8. 31 6. A Krupička Martin CK Kolokrám - Alea 02:16:10,00 00:03:00,00 35,25 96
9. 418   P1 Sýkora Milan 02:16:16,00 00:03:06,00 35,23
10. 17 7. A Novák Vít CFC Kladno 02:16:22,00 00:03:12,00 35,20 95
11. 32 8. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:16:25,00 00:03:15,00 35,19 94
12. 408   P1 Beneš Martin CT Weber 02:16:30,00 00:03:20,00 35,16
13. 428   P1 Doležal Jiří AC Sparta Praha 02:16:45,00 00:03:35,00 35,10
14. 11 9. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:17:02,00 00:03:52,00 35,03 93
15. 153 10. A Baier Jiří Velosport Domažlice 02:18:10,00 00:05:00,00 34,74 92
16. 415   P1 Vejmělka Daniel AC Sparta Praha 02:18:11,00 00:05:01,00 34,74
17. 148 11. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:18:13,00 00:05:03,00 34,73 91
18. 420   P1 Souček Karel Vinohradské šlapky 02:18:14,00 00:05:04,00 34,72
19. 407   P1 Holan Petr Kola BSP Planá n. Lužnicí 02:18:22,00 00:05:12,00 34,69
20. 403   P1 Jelínek Pavel KC Slavia Praha 02:18:29,00 00:05:19,00 34,66
21. 46 12. A Krause David Cykloservispetr.cz 02:19:15,00 00:06:05,00 34,47 90
22. 5 13. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:19:27,00 00:06:17,00 34,42 89
23. 10 14. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:19:30,00 00:06:20,00 34,41 88
24. 405   P1 Maršík Tomáš Kolokrám - Alea 02:19:58,00 00:06:48,00 34,29
25. 182 15. A Střihavka Dan Žádný tým 02:20:02,00 00:06:52,00 34,28 87
26. 65 16. A Herda Jan Žádný tým 02:24:52,00 00:11:42,00 33,13 86
27. 167 17. A Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice 02:24:58,00 00:11:48,00 33,11 85
28. 77 18. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:25:03,00 00:11:53,00 33,09 84
29. 23 19. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:25:12,00 00:12:02,00 33,06 83
30. 413   P1 Drechsler Petr ABC Braník 02:25:13,00 00:12:03,00 33,05
31. 160 20. B Kubec Martin Žádný tým 02:25:23,00 00:12:13,00 33,02 82
32. 57 21. B Tóth Miloš CSK Markus 02:25:25,00 00:12:15,00 33,01 81
33. 423   P1 Doležel Jan Dobříš 02:25:27,00 00:12:17,00 33,00
34. 4 22. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:28:33,00 00:15:23,00 32,31 80
35. 411   P1 Turza Pavel SP Kolo 02:28:43,00 00:15:33,00 32,28
36. 410   P1 Jandura František KL Sport Most 02:28:53,00 00:15:43,00 32,24
37. 412   P1 Skalický Josef CSK Markus 02:29:05,00 00:15:55,00 32,20
38. 45 23. B Vítek Lukáš AB Cycling 02:29:12,00 00:16:02,00 32,17 79
39. 425   P1 Frank Lubomír CK Peřvald 02:29:30,00 00:16:20,00 32,11
40. 22 24. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:29:49,00 00:16:39,00 32,04 78
41. 33 25. B Kuchař Přemysl Sokol Veltěž 02:30:05,00 00:16:55,00 31,98 77
42. 164 26. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:30:48,00 00:17:38,00 31,83 76
43. 9 27. B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 02:31:35,00 00:18:25,00 31,67 75
44. 417   P1 Zikmund Jan CT Vitastar 02:32:19,00 00:19:09,00 31,51
45. 19 28. B Cafourek Václav AB Cycling 02:33:26,00 00:20:16,00 31,28 74
46. 20 29. A Šnajdr Jakub CSK Markus 02:33:40,00 00:20:30,00 31,24 73
47. 433   P1 Sidor Vasil Lilo Team 02:33:43,00 00:20:33,00 31,23
48. 424   P1 Bílek Jan Lock Time 02:33:46,00 00:20:36,00 31,22
49. 422   P1 Kunc Marek SBC Team 02:33:54,00 00:20:44,00 31,19
50. 168 30. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:33:55,00 00:20:45,00 31,19 72
51. 66 31. B Zbuzek Miroslav CK Záluží 02:37:55,00 00:24:45,00 30,40 71
52. 416   P1 Věncek Aleš ČEZ CT Tábor 02:38:50,00 00:25:40,00 30,22
53. 414   P1 Hejduk Marek FDJ 02:41:56,00 00:28:46,00 29,64
54. 13 32. B Klindera Michal CK Vinohradské šlapky 02:41:57,00 00:28:47,00 29,64 70
55. 421   P1 Zadák Jakub 02:45:48,00 00:32:38,00 28,95
56. 90 33. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:01:02,00 00:47:52,00 26,51 69
3   B Mužík Vít LAWI - Author Team 00:00:00,00  
8   B Pohořalý Petr AB Cycling 00:00:00,00  
21   B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 00:00:00,00  
48   A Thuma Miroslav KC Nové Strašecí 00:00:00,00  
165   A Holubovský Zbyněk GALAXY CYKLOŠVEC 00:00:00,00  
419   P1 Polívka Milan Cyklorenova TT 00:00:00,00  
427   P1 Svoboda Jan YOGI Ostrava 00:00:00,00  
426   P1 Balák Pavel 00:00:00,00  
429   P1 Holub Tomáš AC Sparta Praha 00:00:00,00  
430   P1 Horák Daniel Sportful Centrum 00:00:00,00  
431   P1 Kubát Jan 00:00:00,00  
404   P1 Granblička Matouš CK Příbram 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 60 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 204 1. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 01:45:51,00   34,01 120
2. 508   P2 Kopáč Pavel CK Sport Blažek 01:45:53,00 00:00:02,00 34,00
3. 501   P2 Nosek Jiří SK Kbely 01:45:56,00 00:00:05,00 33,98
4. 203 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 01:45:59,00 00:00:08,00 33,97 110
5. 255 3. C Vohnik Stanislav CykloPORG 01:46:04,00 00:00:13,00 33,94 105
6. 230 4. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 01:46:09,00 00:00:18,00 33,91 101
7. 507   P2 Havránek Pavel CT Weber 01:46:12,00 00:00:21,00 33,90
8. 202 5. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:46:17,00 00:00:26,00 33,87 98
9. 335 6. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:46:22,00 00:00:31,00 33,85 96
10. 519   P2 Papež Tomáš Messenger 01:46:30,00 00:00:39,00 33,80
11. 514   P2 Kněžický Pavel CK Sport Blažek 01:46:39,00 00:00:48,00 33,76
12. 244 7. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 01:46:42,00 00:00:51,00 33,74 95
13. 267 8. C Čurda Martin Cycling team Sokol Kbely 01:46:50,00 00:00:59,00 33,70 94
14. 377 9. C Tomášek Jaroslav Alltraining - Lawi team 01:46:54,00 00:01:03,00 33,68 93
15. 516   P2 Michl Josef SKC Pečky 01:47:29,00 00:01:38,00 33,49
16. 208 10. C Michal Petr CSK Markus 01:47:40,00 00:01:49,00 33,44 92
17. 210 11. E Kubín Igor CSK Markus 01:47:50,00 00:01:59,00 33,38 91
18. 515   P2 Orel Petr Dukla Praha 01:47:50,00 00:01:59,00 33,38
19. 511   P2 Fabišovský Ladislav Koruna Praline 01:47:50,00 00:01:59,00 33,38
20. 265 12. C Liška Pavel CKKV Praha 01:48:02,00 00:02:11,00 33,32 90
21. 510   P2 Juránek Jiří Koruna Praline 01:48:07,00 00:02:16,00 33,30
22. 344 13. C Vojtek Martin AB Cycling 01:50:22,00 00:04:31,00 32,62 89
23. 278 14. D Kavula Ivan CKKV Praha 01:50:37,00 00:04:46,00 32,54 88
24. 383 15. D Rašev Eugen NetApp starci 01:50:40,00 00:04:49,00 32,53 87
25. 219 16. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 01:50:41,00 00:04:50,00 32,53 86
26. 241 17. C Kobík Petr AB Cycling 01:50:46,00 00:04:55,00 32,50 85
27. 253 18. C Vojtěchovský Ondřej CK Kolokrám - Alea 01:50:47,00 00:04:56,00 32,50 84
28. 505   P2 Vokoun Lukáš TJ Lokomotiva Beroun 01:51:05,00 00:05:14,00 32,41
29. 339 19. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 01:51:06,00 00:05:15,00 32,40 83
30. 235 20. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:51:08,00 00:05:17,00 32,39 82
31. 386 21. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:52:35,00 00:06:44,00 31,98 81
32. 334 22. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 01:52:40,00 00:06:49,00 31,95 80
33. 254 23. C Pinkava Eduard Žádný tým 01:52:46,00 00:06:55,00 31,92 79
34. 224 24. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 01:52:52,00 00:07:01,00 31,90 78
35. 356 25. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:53:06,00 00:07:15,00 31,83 77
36. 524   P2 Špička Petr Ramala 01:53:17,00 00:07:26,00 31,78
37. 248 26. C Štěbeták Michal CKKV Praha 01:53:28,00 00:07:37,00 31,73 76
38. 266 27. C Firman Vlasta HISPORT team 01:53:28,00 00:07:37,00 31,73 75
39. 225 28. Ž Kočí Lucie AB Cycling 01:53:40,00 00:07:49,00 31,67 74
40. 506   P2 Dliml Martin TJ Lokomotiva Beroun 01:54:01,00 00:08:10,00 31,57
41. 346 29. C Fiala Jiří Bikesport Ústí nad Labem 01:57:23,00 00:11:32,00 30,67 73
42. 263 30. C Bartoš Tomáš H.I.C. 01:57:28,00 00:11:37,00 30,65 72
43. 211 31. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 01:57:30,00 00:11:39,00 30,64 71
44. 332 32. J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 01:57:33,00 00:11:42,00 30,63 70
45. 228 33. D Slavík Josef CFC Kladno 01:57:37,00 00:11:46,00 30,61 69
46. 212 34. C Tácha Petr Vetas Kralupy 01:57:44,00 00:11:53,00 30,58 68
47. 275 35. D Bartoníček Stanislav KC Nové Strašecí 01:57:51,00 00:12:00,00 30,55 67
48. 213 36. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 01:57:53,00 00:12:02,00 30,54 66
49. 234 37. C Turner Robert CKKV Praha 01:57:54,00 00:12:03,00 30,53 65
50. 272 38. D Prokop Vladimír CFC Kladno 01:57:55,00 00:12:04,00 30,53 64
51. 292 39. D Šejna Karel CKKV Praha 01:59:35,00 00:13:44,00 30,10 63
52. 320 40. D Slapnička Petr Pinarello Rakovník 02:00:01,00 00:14:10,00 30,00 62
53. 512   P2 Alfery Václav Vinohradské šlapky 02:00:10,00 00:14:19,00 29,96
54. 523   P2 Hojný Robert Vinohradské šlapky 02:00:17,00 00:14:26,00 29,93
55. 355 41. C Jelínek Martin H.I.C. 02:01:16,00 00:15:25,00 29,69 61
56. 518   P2 Fiala Lukáš 02:03:54,00 00:18:03,00 29,06
57. 504   P2 Kubíček Zdeněk Alpine Pro - Author 02:04:52,00 00:19:01,00 28,83
58. 258 42. J Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 02:05:29,00 00:19:38,00 28,69 60
59. 216 43. C Okruhlica Petr CKKV Praha 02:05:51,00 00:20:00,00 28,61 59
60. 291 44. C Nazarov Pavel Vetas Kralupy 02:05:57,00 00:20:06,00 28,58 58
61. 215 45. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 02:06:03,00 00:20:12,00 28,56 57
62. 513   P2 Nový Jan PCK Louda 02:06:18,00 00:20:27,00 28,50
63. 274 46. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 02:06:23,00 00:20:32,00 28,48 56
64. 509   P2 Michalák Petr 02:06:29,00 00:20:38,00 28,46
65. 340 47. E Staněk Ladislav AHanstav-bike team 02:06:36,00 00:20:45,00 28,44 55
66. 281 48. C Černý Luboš CFC Kladno 02:06:50,00 00:20:59,00 28,38 54
67. 503   P2 Soukup Karel 02:09:45,00 00:23:54,00 27,75
68. 218 49. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 02:10:02,00 00:24:11,00 27,69 53
69. 517   P2 Zítko David PSK Whirpool 02:10:48,00 00:24:57,00 27,52
70. 220 50. C Meri Petr Žádný tým 02:11:20,00 00:25:29,00 27,41 52
71. 249 51. C Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 02:12:09,00 00:26:18,00 27,24 51
72. 240 52. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 02:16:26,00 00:30:35,00 26,39 50
73. 500   P2 Šmídová Zuzana AC Sparta Praha 02:16:42,00 00:30:51,00 26,34
74. 270 53. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 02:17:21,00 00:31:30,00 26,21 49
75. 308 54. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 02:17:32,00 00:31:41,00 26,18 48
76. 229 55. E Hejda Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:22:15,00 00:36:24,00 25,31 47
77. 226 56. C Houška Jan Humusoft 02:22:25,00 00:36:34,00 25,28 46
201   C Svoboda Petr HISPORT team 00:00:00,00  
222   E Introvič Petar CSK Markus 00:00:00,00  
247   C Mencl Pavel PCK Louda 00:00:00,00  
248   C Štěbeták Michal CKKV Praha 00:00:00,00  
502   P2 Dolejš Michal SK Kbely 00:00:00,00  
520   P2 Bucháček Michal 00:00:00,00  
348   H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 737255552


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Vojtek Martin (C) 89 b
  • Kobík Petr (C) 85 b
  • Vítek Lukáš (B) 79 b
  • Cafourek Václav (B) 74 b
Celkem bodů 327 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 80 b
  • Hanousek Aleš (B) 69 b
  • Staněk Ladislav (E) 55 b
Celkem bodů 204 b

Alltraining - Lawi team

  • Tomášek Jaroslav (C) 93 b
Celkem bodů 93 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 48 b
Celkem bodů 48 b

Bikesport Ústí nad Labem

  • Fiala Jiří (C) 73 b
Celkem bodů 73 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Sekera Jiří (C) 110 b
  • Dix Petr (C) 101 b
  • Vitáček Tomáš (C) 98 b
  • Jelínek Václav (B) 94 b
Celkem bodů 403 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 95 b
  • Slavík Josef (D) 69 b
  • Prokop Vladimír (D) 64 b
  • Černý Luboš (C) 54 b
Celkem bodů 282 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 120 b
  • Šíp Pavel (A) 85 b
  • Somr Michael (A) 83 b
  • Jajčík Michal (C) 83 b
Celkem bodů 371 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 96 b
  • Kánský Jiří (C) 86 b
  • Klindera Michal (B) 70 b
  • Jermolajev Igor (D) 50 b
Celkem bodů 302 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (C) 90 b
  • Kavula Ivan (D) 88 b
  • Štěbeták Michal (C) 76 b
  • Turner Robert (C) 65 b
Celkem bodů 319 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 76 b
Celkem bodů 76 b

CSK Markus

  • Michal Petr (C) 92 b
  • Kubín Igor (E) 91 b
  • Tóth Miloš (B) 81 b
  • Šnajdr Jakub (A) 73 b
Celkem bodů 337 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 120 b
  • Koubík Vladislav (D) 56 b
Celkem bodů 176 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 72 b
  • Jelínek Martin (C) 61 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 49 b
Celkem bodů 182 b

Humusoft

  • Houška Jan (C) 46 b
Celkem bodů 46 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 71 b
  • Bartoníček Stanislav (D) 67 b
Celkem bodů 138 b

LAWI - Author Team

  • Novák Petr (B) 110 b
  • Janoušek Libor (B) 105 b
  • Zahrádka Petr (B) 101 b
  • Treml Daniel (B) 98 b
Celkem bodů 414 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 77 b
Celkem bodů 77 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Doležalová Hana (Ž) 82 b
  • Kubec Martin (B) 82 b
  • Beránek Milan (B) 78 b
  • Hejda Václav (E) 47 b
Celkem bodů 289 b

Vetas Kralupy

  • Tácha Petr (C) 68 b
  • Nazarov Pavel (C) 58 b
  • Krajčík Josef (E) 53 b
Celkem bodů 179 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.