Závody a výsledky / 2012 / Silnice / Výsledky

27.05.2012 - XXV.ročník - Bělečské okruhy

Zobrazit:

Skupina AB - 94,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 413   P1 Doležal Radovan Kovo Praha 02:26:56,00   38,59
2. 418   P1 Zahálka Matěj CK Atény 02:27:07,00 00:00:11,00 38,54
3. 1 1. A Nežerka Václav CK Královice - ATOMBIKE 02:27:08,00 00:00:12,00 38,54 100
4. 2 2. B Zahrádka Petr LAWI - Author Team 02:27:12,00 00:00:16,00 38,52 90
5. 32 3. B Jelínek Václav BMC Viessmann Racing Team 02:28:18,00 00:01:22,00 38,23 85
6. 116 4. A Malík Jiří CK Vinohradské šlapky 02:28:18,00 00:01:22,00 38,23 81
7. 11 5. B Koubík Michal Cyklo Team Mikulasek Znojmo 02:28:18,00 00:01:22,00 38,23 78
8. 3 6. B Mužík Vít LAWI - Author Team 02:28:20,00 00:01:24,00 38,22 76
9. 40 7. B Treml Daniel LAWI - Author Team 02:32:29,00 00:05:33,00 37,18 75
10. 119 8. B Kvapil Luděk BMC Viessmann Racing Team 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 74
11. 407   P1 Beneš Martin CT Weber 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
12. 425   P1 Horák Daniel Sportful centrum 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
13. 36 9. B Janoušek Libor LAWI - Author Team 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 73
14. 17 10. A Novák Vít CFC Kladno 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 72
15. 5 11. B Želina Jakub VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 71
16. 139 12. B Sedláčik Ľubomír HOT DOG cycles 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 70
17. 64 13. A Kohlbeck Petr Alltraining - Lawi team 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 69
18. 414   P1 Mikula Ondřej Žádný tým 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
19. 153 14. A Baier Jiří Velosport Domažlice 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 68
20. 177 15. B Tajtl Tomáš NOVIS TK PRAHA 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 67
21. 6 16. B Šnajdr Jan CSK Markus 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 66
22. 423   P1 Hofmann Lukáš Bike team Kralupy 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
23. 402   P1 Vencek Aleš ČEZ cykloteam Tábor 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
24. 417   P1 Soušek Karel Vinohradské šlapky 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18
25. 4 17. B Miller Milan CK Královice - ATOMBIKE 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 65
26. 10 18. A Šuvada Radek BMC Viessmann Racing Team 02:32:31,00 00:05:35,00 37,18 64
27. 415   P1 Beran Vojtěch Alltraning.cz-lawi 02:32:32,00 00:05:36,00 37,17
28. 29 19. B Procházka Milan Vetas Kralupy 02:35:09,00 00:08:13,00 36,55 63
29. 411   P1 Kubíček Michal Cykloski Žitný 02:35:11,00 00:08:15,00 36,54
30. 34 20. B Lehner Pavel CK Vinohradské šlapky 02:35:51,00 00:08:55,00 36,38 62
31. 148 21. B Bureš Jan CK Slavoj Terezín 02:38:42,00 00:11:46,00 35,73 61
32. 57 22. B Tóth Miloš CSK Markus 02:38:42,00 00:11:46,00 35,73 60
33. 8 23. B Pohořalý Petr AB Cycling 02:38:42,00 00:11:46,00 35,73 59
34. 23 24. A Somr Michael CK Královice - ATOMBIKE 02:38:42,00 00:11:46,00 35,73 58
35. 424   P1 Domanský Libor Bike team Kralupy 02:38:42,00 00:11:46,00 35,73
36. 50 25. B Tichý Jonáš BMC Viessmann Racing Team 02:38:55,00 00:11:59,00 35,68 57
37. 408   P1 Zárybnický Jiří Bike club Brdy 02:41:25,00 00:14:29,00 35,13
38. 45 26. B Vítek Lukáš AB Cycling 02:41:25,00 00:14:29,00 35,13 56
39. 22 27. B Beránek Milan VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 02:41:30,00 00:14:34,00 35,11 55
40. 77 28. B Sokirka Vladimír Žádný tým 02:41:30,00 00:14:34,00 35,11 54
41. 403   P1 Černý Vít KPO 02:41:30,00 00:14:34,00 35,11
42. 419   P1 Staněk Aleš Žádný tým 02:41:30,00 00:14:34,00 35,11
43. 164 29. A Machota Jaroslav CS Stodůlky 02:41:36,00 00:14:40,00 35,09 53
44. 7 30. B Hovorka Petr CSK Markus 02:41:41,00 00:14:45,00 35,07 52
45. 15 31. A Vermach Petr CFC Kladno 02:43:37,00 00:16:41,00 34,65 51
46. 404   P1 Polnický Zdeněk Loctime 02:44:37,00 00:17:41,00 34,44
47. 405   P1 Bílek Jan Loctime 02:47:23,00 00:20:27,00 33,87
48. 96 32. A Bartoš Přemysl AB Cycling 02:47:47,00 00:20:51,00 33,79 50
49. 422   P1 Kala Jiří Kolo Číhal 02:47:50,00 00:20:54,00 33,78
50. 410   P1 Kubíček Daniel AB cycling 02:47:53,00 00:20:57,00 33,77
51. 89 33. B Candra Václav Planet Toys Cycling 02:47:54,00 00:20:58,00 33,77 49
52. 21 34. B Michalák Petr CK Vinohradské šlapky 02:47:56,00 00:21:00,00 33,76 48
53. 69 35. B Zimmel Václav AB Cycling 02:47:57,00 00:21:01,00 33,76 47
54. 127 36. B Bezdička Miroslav CS Stodůlky 02:47:57,00 00:21:01,00 33,76 46
55. 400   P1 Růžička Pavel AB cycling 02:48:14,00 00:21:18,00 33,70
56. 168 37. B LÖBL ml. Richard Nalžovky on ROAD 02:48:42,00 00:21:46,00 33,61 45
57. 41 38. B Čapek Martin R2 Team 02:49:56,00 00:23:00,00 33,37 44
58. 421   P1 Pfeifer Jiří Sparta 02:50:05,00 00:23:09,00 33,34
59. 79 39. A Vermach Josef CFC Kladno 02:58:23,00 00:31:27,00 31,79 43
60. 82 40. B Skála Radim Sokol Veltěž 03:02:36,00 00:35:40,00 31,05 42
61. 416   P1 Ouzký Lukáš Žádný tým 03:05:27,00 00:38:31,00 30,57
62. 175 41. B Novotný Lukáš Žádný tým 03:06:58,00 00:40:02,00 30,33 41
63. 420   P1 Flak David Žádný tým 03:08:09,00 00:41:13,00 30,14
64. 401   P1 Šindelár Ladislav Noutonice 03:13:30,00 00:46:34,00 29,30
65. 47 42. B Vyskočil Jan CK Vinohradské šlapky 03:15:05,00 00:48:09,00 29,06 40
66. 185 43. A Kofroň Jan CFC Kladno 03:20:09,00 00:53:13,00 28,33 39
67. 93 44. B Brambora Karel CS Stodůlky 03:20:13,00 00:53:17,00 28,32 38
68. 61 45. B Brabec Jan AB Cycling 03:24:12,00 00:57:16,00 27,77 37
69. 90 46. B Hanousek Aleš AHanstav-bike team 03:25:08,00 00:58:12,00 27,64 36
70. 178 47. B Pytlík Jiří CFC Kladno 03:34:15,00 01:07:19,00 26,46 35
406   P1 Marek David Agro Kolín 00:00:00,00  
43   B Petr Zbyněk Vetas Kralupy 00:00:00,00  
409   P1 Plšek František Žádný tým 00:00:00,00  
9   B Procházka Radek CK Královice - ATOMBIKE 00:00:00,00  

Skupina CDEJHŽ - 56,7 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 204 1. D Kakač Miroslav Cyklosport Kern 01:28:10,00   38,59 100
2. 203 2. C Sekera Jiří BMC Viessmann Racing Team 01:28:11,00 00:00:01,00 38,58 90
3. 335 3. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:29:37,00 00:01:27,00 37,96 85
4. 289 4. C Klíma David Vokolek Cycling Team 01:30:50,00 00:02:40,00 37,45 81
5. 201 5. C Svoboda Petr HISPORT team 01:31:17,00 00:03:07,00 37,27 78
6. 202 6. C Vitáček Tomáš BMC Viessmann Racing Team 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 76
7. 349 7. D Hennlich Petr SWEEP Cycling 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 75
8. 205 8. C Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 74
9. 206 9. D Hájek Stanislav Cyklosport Kern 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 73
10. 370 10. C Mojžíš Miroslav Caba Hearing 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 72
11. 267 11. C Čurda Martin Cycling team Sokol Kbely 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 71
12. 230 12. C Dix Petr BMC Viessmann Racing Team 01:31:18,00 00:03:08,00 37,26 70
13. 380 13. C Řehák Jiří eva.cz Mělník 01:31:27,00 00:03:17,00 37,20 69
14. 209 14. E Burgr Josef CSK Markus 01:32:34,00 00:04:24,00 36,75 68
15. 334 15. J Sedláček Ondřej AHanstav-bike team 01:32:38,00 00:04:28,00 36,73 67
16. 221 16. C Tajč Jan CK Královice - ATOMBIKE 01:35:23,00 00:07:13,00 35,67 66
17. 208 17. C Michal Petr CSK Markus 01:35:23,00 00:07:13,00 35,67 65
18. 244 18. D Novotný Ladislav Sokol Kbely 01:35:23,00 00:07:13,00 35,67 64
19. 210 19. E Kubín Igor CSK Markus 01:35:23,00 00:07:13,00 35,67 63
20. 219 20. C Kánský Jiří CK Vinohradské šlapky 01:35:23,00 00:07:13,00 35,67 62
21. 344 21. C Vojtek Martin AB Cycling 01:35:34,00 00:07:24,00 35,60 61
22. 386 22. C Šváb Přemysl Echokardio.cz 01:35:50,00 00:07:40,00 35,50 60
23. 292 23. D Šejna Karel CKKV Praha 01:35:50,00 00:07:40,00 35,50 59
24. 256 24. Ž Trefná Tereza Alltraining - Lawi team 01:35:50,00 00:07:40,00 35,50 58
25. 348 25. H Dobrovodská Natálie ZDO Livestrong 01:35:51,00 00:07:41,00 35,49 57
26. 512   P2 Gramblička Matouš CK Příbram 01:35:53,00 00:07:43,00 35,48
27. 339 26. C Jajčík Michal CK Královice - ATOMBIKE 01:35:53,00 00:07:43,00 35,48 56
28. 224 27. Ž Sýkorová Lenka CK Kolokrám - Alea 01:35:53,00 00:07:43,00 35,48 55
29. 278 28. D Kavula Ivan CKKV Praha 01:35:58,00 00:07:48,00 35,45 54
30. 265 29. C Liška Pavel CKKV Praha 01:36:12,00 00:08:02,00 35,36 53
31. 505   P2 Prchal Pavel Cyklosport Kern 01:37:50,00 00:09:40,00 34,77
32. 515   P2 Černý Luboš CFC Kladno 01:37:52,00 00:09:42,00 34,76
33. 212 30. C Tácha Petr Vetas Kralupy 01:37:54,00 00:09:44,00 34,75 52
34. 346 31. C Fiala Jiří Bikesport Ústí nad Labem 01:37:56,00 00:09:46,00 34,74 51
35. 235 32. Ž Doležalová Hana VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:37:58,00 00:09:48,00 34,73 50
36. 517   P2 Pelant Petr Žádný tým 01:38:00,00 00:09:50,00 34,71
37. 520   P2 Bucháček Michal Žádný tým 01:38:05,00 00:09:55,00 34,68
38. 223 33. C Bílek Miroslav CSK Markus 01:38:09,00 00:09:59,00 34,66 49
39. 247 34. C Mencl Pavel PCK Louda 01:38:12,00 00:10:02,00 34,64 48
40. 352 35. C Kozel Frantisek DISTAV 01:39:05,00 00:10:55,00 34,33 47
41. 516   P2 Vacek Vlastislav Žádný tým 01:39:36,00 00:11:26,00 34,16
42. 356 36. C Pacovský Tomáš PIJAS 01:39:44,00 00:11:34,00 34,11 46
43. 245 37. C Prokeš Petr SWEEP Cycling 01:39:50,00 00:11:40,00 34,08 45
44. 228 38. D Slavík Josef CFC Kladno 01:39:50,00 00:11:40,00 34,08 44
45. 387 39. E Lebeda Vladimír SWEEP Cycling 01:39:50,00 00:11:40,00 34,08 43
46. 332 40. J Tvrz Lukáš Český Veslařský Klub PRAHA 01:40:49,00 00:12:39,00 33,74 42
47. 213 41. E Pažout Milan CK Královice - ATOMBIKE 01:40:49,00 00:12:39,00 33,74 41
48. 211 42. D Chalupecký Jiří KC Nové Strašecí 01:40:53,00 00:12:43,00 33,72 40
49. 231 43. D Kryka Pavel AB Cycling 01:41:53,00 00:13:43,00 33,39 39
50. 503   P2 Alfery Václa Vinohradské šlapky 01:41:53,00 00:13:43,00 33,39
51. 263 44. C Bartoš Tomáš H.I.C. 01:41:53,00 00:13:43,00 33,39 38
52. 251 45. E Zelenka Václav Cyklosport Kern 01:42:20,00 00:14:10,00 33,24 37
53. 355 46. C Jelínek Martin H.I.C. 01:42:36,00 00:14:26,00 33,16 36
54. 217 47. E Hora Vladimír KC Nové Strašecí 01:42:46,00 00:14:36,00 33,10 35
55. 519   P2 Lukeš Pavel Žádný tým 01:42:55,00 00:14:45,00 33,06
56. 272 48. D Prokop Vladimír CFC Kladno 01:44:46,00 00:16:36,00 32,47 34
57. 509   P2 Šmídová Zuzana Sparta Praha 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18
58. 238 49. E Hrachovina Václav VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18 33
59. 378 50. C Hrubeš Petr CK Vinohradské šlapky 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18 32
60. 274 51. D Koubík Vladislav Cyklosport Kern 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18 31
61. 511   P2 Vlasák Richard Ráj kol Kladno 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18
62. 215 52. D Hýsek Pavel H-H Smíchov 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18 30
63. 500   P2 Kučerová Božena Kolosport Domažlice 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18
64. 508   P2 Martínek Jan Arttech 01:45:43,00 00:17:33,00 32,18
65. 504   P2 Michálek Peter Žádný tým 01:46:33,00 00:18:23,00 31,93
66. 218 53. E Krajčík Josef Vetas Kralupy 01:52:23,00 00:24:13,00 30,27 29
67. 220 54. C Meri Petr Žádný tým 01:53:57,00 00:25:47,00 29,86 28
68. 270 55. Ž Bartošová Lenka H.I.C. 01:55:32,00 00:27:22,00 29,45 27
69. 514   P2 Chalupa Petr Vinohradské šlapky 01:55:32,00 00:27:22,00 29,45
70. 252 56. C Vaněk Jiří KPC Praha 01:57:48,00 00:29:38,00 28,88 26
71. 506   P2 Candrová Hedvika Planet Toys Cycling 01:58:26,00 00:30:16,00 28,73
72. 308 57. C Škrabal Petr Bikeranch Racing Team 01:59:54,00 00:31:44,00 28,37 25
73. 257 58. D Novák Michal CFC Kladno 02:11:10,00 00:43:00,00 25,94 24
74. 502   P2 Měšťan Matouš Dukla Praha 02:12:40,00 00:44:30,00 25,64
75. 276 59. E Holovlaský Ladislav KC Nové Strašecí 02:14:02,00 00:45:52,00 25,38 23
76. 518   P2 Volf Jaromír Nové Strašecí 02:15:15,00 00:47:05,00 25,15
77. 513   P2 Volf Jaromír Nové Strašecí 02:15:16,00 00:47:06,00 25,15
510   P2 Viktorová Karolína KC Kooperativa 00:00:00,00  
501   P2 Jandura František KL Sport Most 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: 721755460 a 736185567


Rozpis bodování

AB Cycling

  • Vojtek Martin (C) 61 b
  • Pohořalý Petr (B) 59 b
  • Vítek Lukáš (B) 56 b
  • Bartoš Přemysl (A) 50 b
Celkem bodů 226 b

AHanstav-bike team

  • Sedláček Ondřej (J) 67 b
  • Hanousek Aleš (B) 36 b
Celkem bodů 103 b

Alltraining - Lawi team

  • Kohlbeck Petr (A) 69 b
  • Trefná Tereza (Ž) 58 b
Celkem bodů 127 b

Bikeranch Racing Team

  • Škrabal Petr (C) 25 b
Celkem bodů 25 b

Bikesport Ústí nad Labem

  • Fiala Jiří (C) 51 b
Celkem bodů 51 b

BMC Viessmann Racing Team

  • Sekera Jiří (C) 90 b
  • Jelínek Václav (B) 85 b
  • Vitáček Tomáš (C) 76 b
  • Kvapil Luděk (B) 74 b
Celkem bodů 325 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (A) 72 b
  • Vermach Petr (A) 51 b
  • Slavík Josef (D) 44 b
  • Vermach Josef (A) 43 b
Celkem bodů 210 b

CK Královice - ATOMBIKE

  • Nežerka Václav (A) 100 b
  • Tajč Jan (C) 66 b
  • Miller Milan (B) 65 b
  • Somr Michael (A) 58 b
Celkem bodů 289 b

CK Vinohradské šlapky

  • Sýkora Robert (C) 85 b
  • Malík Jiří (A) 81 b
  • Prager Karel (C) 74 b
  • Kánský Jiří (C) 62 b
Celkem bodů 302 b

CKKV Praha

  • Šejna Karel (D) 59 b
  • Kavula Ivan (D) 54 b
  • Liška Pavel (C) 53 b
Celkem bodů 166 b

CS Stodůlky

  • Machota Jaroslav (A) 53 b
  • Bezdička Miroslav (B) 46 b
  • Brambora Karel (B) 38 b
Celkem bodů 137 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 68 b
  • Šnajdr Jan (B) 66 b
  • Michal Petr (C) 65 b
  • Kubín Igor (E) 63 b
Celkem bodů 262 b

Cyklosport Kern

  • Kakač Miroslav (D) 100 b
  • Hájek Stanislav (D) 73 b
  • Zelenka Václav (E) 37 b
  • Koubík Vladislav (D) 31 b
Celkem bodů 241 b

H.I.C.

  • Bartoš Tomáš (C) 38 b
  • Jelínek Martin (C) 36 b
  • Bartošová Lenka (Ž) 27 b
Celkem bodů 101 b

KC Nové Strašecí

  • Chalupecký Jiří (D) 40 b
  • Hora Vladimír (E) 35 b
  • Holovlaský Ladislav (E) 23 b
Celkem bodů 98 b

KPC Praha

  • Vaněk Jiří (C) 26 b
Celkem bodů 26 b

LAWI - Author Team

  • Zahrádka Petr (B) 90 b
  • Mužík Vít (B) 76 b
  • Treml Daniel (B) 75 b
  • Janoušek Libor (B) 73 b
Celkem bodů 314 b

PIJAS

  • Pacovský Tomáš (C) 46 b
Celkem bodů 46 b

VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr

  • Beránek Milan (B) 55 b
  • Doležalová Hana (Ž) 50 b
  • Hrachovina Václav (E) 33 b
Celkem bodů 138 b

Vetas Kralupy

  • Procházka Milan (B) 63 b
  • Tácha Petr (C) 52 b
  • Krajčík Josef (E) 29 b
Celkem bodů 144 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.