Infoservis

18.11.2020 -       Zakončení sezóny 2020.

Vážení přátelé, cyklisté, amatéři.

Sezóna 2020 je za námi. Přes veškeré problémy a komplikace bylo v rámci UACu letos uspořádáno 17 silničních, 3 bikové a 9 dráhových závodů, což považuji vlastně za takové malé vítězství. Za všechny tyto akce je důležité poděkovat organizátorům a jejich týmům. Takže - všem za jejich činnost moc děkujeme.

Zbývá jediné. Vyhlásit vítěze! Každý rok touto dobou proběhlo vyhlášení celkových výsledků ve všech soutěžích a kategoriích – UAC Balík. V tuto chvíli nemůžeme kvůli vládním opatřením každoroční setkání uspořádat a ani nevím, kdy to bude možné uskutečnit. V každém případě nechceme nikoho připravit o toto tradiční setkání, předání pohárů a cen, o potlesk a slávu v kruhu přátel a kamarádů. Můžeme říct jediné. Balík bude, až to půjde. Jakmile bude situace možná, výroční Balík za sezonu 2020 uspořádáme v prvním možném termínu.

Už nyní ale připravujeme sezónu 2021. Věřím, že na jaře nebude naše sportovní činnost omezována a že nadcházející sezóna už bude parádní. Předběžný kalendář závodů se pomalu plní a čekají nás i některé novinky. Nechte se překvapit. O všem Vás budeme postupně informovat.

Trénujte a spřádejte plány na velká vítězství v sezoně 2021. 

VV UACSponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2021   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.