Infoservis

29.10.2016 -       Seznam vyhlášených na slavnostním zakončení sezóny v Královicích

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže uvedení vyhlášeni a odměněni. Pozor letos budou mimořádně odměněni i „čtvrtí v pořadí“ jednotlivých kategorií silničního poháru a to díky spolupráci s firmou Sport&racers - Petr Novák. Prosím tedy všechny o účast na „balíku“ v Královicích. Termín konání je sobota 5.11.2016 od 17:00 hodin.

 

Silniční pohár kategorie „A“, o pohár firmy LAWI

1. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1629 bodů

2. Vít Novák, CFC Kladno = 1547 bodů

3. Miroslav Thuma, Dexter Cycling = 1421 bodů

4. Michal Schuran, AC Sparta Cycling academy = 1278 bodů

Silniční pohár kategorie „B“, o pohár webového portálu iVelo.cz

1. Milan Miller, Tama Královice = 1399 bodů

2. Radek Šuvada, BMC Viessmann Racing Team = 1382 bodů

3. Milan Procházka, Dexter Cycling = 1305 bod

4. Milan Beránek, TJ Sokol Králův Dvůr – VARTA = 1219 bodů

Silniční pohár kategorie „C“, o pohár firmy Bikeranch

1. Libor Janoušek, Lawi – Author Team = 1671 bodů

2. Vít Mužík, Lawi – Author Team = 1635 bodů

3. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1596 bodů

4. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1374 bodů

Silniční pohár kategorie „D“, o pohár firmy Cyklosport Kern

1. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 1450 bodů

2. Jiří Postler, Dexter Cycling = 1233 bodů

3. Petr Tácha, Dexter Cycling = 1205 bodů

4. Luděk Šmíd, Cyklovrakoviště = 1178 bodů

Silniční pohár kategorie „E“, o pohár firmy Aneka/Zipvit

1. Josef Fučík, CK Vinohradské šlapky = 1031 bodů

2. Milan Pažout, Tama Královice = 982 bodů

3. Josef Krajčík, Dexter Cycling = 948 bodů

4. Lubomír Brusch, Sweep Cycling = 518 bodů

Silniční pohár kategorie „J“, o pohár firmy Equinox

1. Tomáš Bažík, TJ Kovo Praha = 373 bodů

2. Petr Souček, Bikemarast = 208 bodů

3. Matěj Tvrz, Team Dukla Praha = 182 bodů

4. Michal Matula, bez týmové příslušnosti = 46 bodů

Silniční pohár kategorie „Ž“, o pohár firmy Bikemarast

1. Hana Doležalová, AC Sparta Cycling academy = 1163 bodů

2. Klára Zadáková, Stark Cycling Team = 825 bodů

3. Lenka Bartošová, Hobby In Club = 786 bodů

4. Hedvika Candrová, AC Sparta Cycling academy = 685 bodů

  

MTB pohár kategorie ženy, o pohár firmy AMI restaurant

1. Jitka Pojkarová, Dexter Cycling = 114 bodů

2. Petra Krtičková, HSK Cycling team Hradec Králové = 66 bodů

3. Veronika Fílová, Sunset Slaný = 54 bodů

MTB pohár kategorie muži, o pohár firmy AMI restaurant

1. Marek Lekeš, AC Sparta Cycling academy = 218 bodů

2. Václav Zimmel, Dexter Cycling = 198 bodů

3. Jiří Chyba, Nutrend Specialized Team = 175 bodů

MTB pohár kategorie veteráni, o pohár firmy AMI restaurant

1. Jiří Pfeifer, AC Sparta Cycling academy = 284 bodů

2. Josef Ptáček, Stark Cycling Team = 249 bodů

3. Tomáš Švihálek, Cyklotrenink.com = 229 bodů

MTB pohár kategorie junioři, o pohár firmy AMI restaurant

1. Petr Souček, Bikemarast = 102 bodů

2. Matěj Tvrz, Team Dukla Praha = 18 bodů

3. Tomáš Bažík, TJ Kovo Praha = 15 bodů

 

Časovkářský pohár celkové pořadí, o pohár firmy Lawi

1. Tomáš Kotrlík, Lawi - Author Team = 730 bodů

2. Vít Mužík, Lawi - Author = 700 bodů

3. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 695 bodů

4. Michael Somr, Lawi – Author Team = 673 bodů

5. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 603 bodů

6. Miroslav Thuma, Dexter Cycling = 602 bodů

7. Jan Bryxi, Stark Cycling Team = 596 bodů

8. Milan Miller, Tama Královice = 596 bodů

9. Vít Novák, CFC Kladno = 583 bodů

10. Radek Šuvada, BMC Viessmann Racing Team = 580 bodů

 

TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B, o pohár firmy Lawi

1. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1629 bodů

2. Vít Novák, CFC Kladno = 1547 bodů

3. Miroslav Thuma, Dexter Cycling = 1421 bodů

4. Milan Miller, Tama Královice = 1399 bodů

5. Radek Šuvada, BMC Viessmann Racing Team = 1382 bodů

6. Milan Procházka, Dexter Cycling = 1305 bod

7. Michal Schuran, AC Sparta Cycling academy = 1278 bodů

8. Milan Beránek, TJ Sokol Králův Dvůr – VARTA = 1219 bodů

9. Petr Mašek, TJ Sokol Králův Dvůr – VARTA = 1186 bodů

10. Marek Andrejs, CFC Kladno = 1179 bodů

 

TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H, o pohár firmy Lawi

1. Libor Janoušek, Lawi - Author Team = 1671 bodů

2. Vít Mužík, Lawi - Author Team = 1635 bodů

3. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1596 bodů

4. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 1450 bodů

5. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1374 bodů

6. Michal Koš, AC Sparta Cycling academy = 1373 bodů

7. Václav Candra, AC Sparta Cycling academy = 1318 bodů

8. Petr Vlček, CK Vinohradské šlapky = 1306 bodů

9. Robert Sýkora, CK Vinohradské šlapky = 1303 bodů

10. Jan Bryxi, Stark Cycling Team = 1294 bodů

 

Silniční pohár soutěž týmů

1. CK Vinohradské šlapky = 5766 bodů

2. AC Sparta Cycling academy = 5760 bodů

3. Dexter Cycling = 5501 bodů



Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.