Infoservis

30.10.2015 -       Seznam vyhlášených na slavnostním zakončení sezóny UAC 2015

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže uvedení vyhlášeni a odměněni. Prosím tedy všechny o účast na „balíku“ v Královicích. Termín konání je sobota 28.11.2015 od 17:00 hodin.

 

Silniční pohár kategorie „A“, o pohár firmy LAWI

  1. Vít Novák, CFC Kladno = 1618 bodů

  2. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1439 bodů

  3. David Slaboch, Stark Cycling Team = 1356 bodů

    Silniční pohár kategorie „B“, o pohár webového portálu iVelo.cz

  1. Petr Beneš, BTK EURO BIKE Praha = 1619 bodů

  2. Milan Miller, Tama Královice = 1573 bodů

  3. Milan Procházka, Dexter Cycling = 1561 bod

    Silniční pohár kategorie „C“, o pohár firmy Bikeranch

  1. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1815 bodů

  2. Libor Janoušek, Lawi – Author Team = 1800 bodů

  3. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1653 bodů

    Silniční pohár kategorie „D“, o pohár firmy Cyklosport Kern

  1. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 1715 bodů

  2. Josef Vejvoda, CKKV Praha = 1556 bodů

  3. Petr Tácha, Dexter Cycling = 1429 bodů

    Silniční pohár kategorie „E“, o pohár firmy Aneka/Zipvit

  1. Milan Pažout, Tama Královice = 1145 bodů

  2. Josef Krajčík, Dexter Cycling = 1106 bodů

  3. Josef Fučík, CK Vinohradské šlapky = 708 bodů

    Silniční pohár kategorie „J“, o pohár firmy Equinox

  1. Martin Jenčík,CK Vinohradské šlapky = 555 bodů

  2. David Myšička, bez týmové příslušnosti = 197 bodů

  3. Petr Souček, Bikemarast = 156 bodů

    Silniční pohár kategorie „Ž“, o pohár firmy Bikemarast

  1. Hana Doležalová, VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr = 1311 bodů

  2. Hedvika Candrová, AC Sparta Cycling academy = 628 bodů

  3. Lenka Bartošová, Hobby In Club = 570 bodů

     

    MTB pohár kategorie ženy, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Michaela Fialová, CK Slavoj Terezín = 79 bodů

  2. Martina Ernestová, Dexter BSK racing team = 45 bodů

  3. Klára Zadáková, Stark Cycling team = 30 bodů

    MTB pohár kategorie muži, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Jiří Chyba, Nutrend Specialized Team = 245 bodů

  2. Michal Vlachovský, Dexter BSK racing = 240 bodů

  3. Antonín Kos, bez týmové příslušnosti = 211 bodů

    MTB pohár kategorie veteráni, o pohár firmy AMI restaurant

    1. Robert Dobrý, CK Loko Rakovník = 255 bodů

    2. Jan Kučera, KC Slavia Praha = 246 bodů

    3. Jiří Pfeifer, AC Sparta Cycling academy = 229 bodů

MTB pohár kategorie junioři, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Petr Souček, Bikemarast = 78 bodů

     

    Cyklokrosový pohár kategorie ženy, o pohár firmy 53x11

    1. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    2. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    3. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

Cyklokrosový pohár kategorie muži, o pohár firmy 53x11

    1. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    2. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    3. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

Cyklokrosový pohár kategorie veteráni, o pohár firmy 53x11

    1. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    2. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    3. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

Cyklokrosový pohár kategorie junioři, o pohár firmy 53x11

    1. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    2. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

    3. bude doplněno aktuálně po skončení cyklokrosového poháru

 

Časovkářský pohár celkové pořadí, o pohár firmy Lawi

  1. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 620 bodů

  2. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 600 bodů

  3. Milan Miller, Tama Královice = 567 bodů

  4. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 552 bodů

  5. Josef Vejvoda, CKKV Praha = 549 bodů

  6. Vít Novák, CFC Kladno = 525 bodů

  7. Petr Beneš, BTK EURO BIKE Praha = 509 bodů

  8. Radek Šuvada, BMC Viessmann Racing Team = 499 bodů

  9. Milan Procházka, Dexter Cycling = 496 bodů

  10. Tomáš Kotrlík, Cyklosort Kern = 485 bodů

     

    TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B, o pohár firmy Lawi

  1. Petr Beneš, BTK EURO BIKE Praha = 1619 bodů

  2. Vít Novák, CFC Kladno = 1618 bodů

  3. Milan Miller, Tama Královice = 1573 bodů

  4. Milan Procházka, Dexter Cycling = 1561 bodů

  5. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1439 bodů

  6. Dušan Hauser, Stark Cycling Team = 1362 bod

  7. David Slaboch, Stark Cycling Team = 1356 bodů

  8. Ladislav Šindelář, Tama Královice = 1229 bodů

  9. Václav Nežerka, Lawi – Author Team = 1227 bodů

  10. Radek Šuvada, BMC Viessmann Racing Team = 1200 bodů

     

    TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H, o pohár firmy Lawi

  1. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1815 bodů

  2. Libor Janoušek, Lawi - Author Team = 1800 bodů

  3. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 1715 bodů

  4. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1653 bodů

  5. Josef Vejvoda, CKKV Praha = 1565 bodů

  6. Petr Vlček, CK Vinohradské šlapky = 1436 bodů

  7. Petr Tácha, Dexter Cycling = 1429 bodů

  8. Viktor Krýda, AC Sparta Cycling academy = 1370 bodů

  9. Jiří Postler, Dexter Cycling = 1267 bodů

  10. Tomáš Pacovský, PIJAS = 1347 bodů

     

    Silniční pohár soutěž týmů

  1. Lawi – Author Team = 6835 bodů

  2. CK Vinohradské šlapky = 6318 bodů

  3. Dexter Cycling = 6094 bodů



Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.