Infoservis

25.10.2014 -       Seznam vyhlášených na slavnostním zakončení sezóny UAC 2014

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže uvedení vyhlášeni a odměněni. Prosím tedy všechny o účast na „balíku“ v Královicích. Termín konání je pátek 31.10.2014 od 19:00 hodin.

Silniční pohár kategorie „A“, o pohár firmy LAWI

  1. Václav Nežerka, Lawi - Author Team = 1950 bodů
  2. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1667 bodů
  3. Jiří Doležel, Lawi - Author Team = 1516 bodů

Silniční pohár kategorie „B“, o pohár webového portálu iVelo.cz

  1. Petr Zahrádka, Lawi - Author Team = 1660 bodů
  2. Vít Mužík, Lawi - Author Team = 1565 bodů
  3. Jan Bureš, CK Slavoj Terezín = 1468 bod

Silniční pohár kategorie „C“, o pohár firmy Bikeranch

  1. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1605 bodů
  2. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1502 bodů
  3. Jiří Postler, Dexter Cycling = 1468 bodů

Silniční pohár kategorie „D“, o pohár firmy Cyklosport Kern

  1. Petr Svoboda, BikeGallery = 1503 bodů
  2. Petr Michal, CSK Markus = 1491 bodů
  3. Karel Prager, CK Vinohradské šlapky = 1437 bodů

Silniční pohár kategorie „E“, o pohár firmy Aneka

  1. Milan Pažout, Tama Královice = 1158 bodů
  2. Josef Krajčík, Dexter Cycling = 1155 bodů
  3. Josef Burgr, CSK Markus = 1093 bodů

Silniční pohár kategorie „J“, o pohár firmy Elit

  1. Michal Vild, SAC Bělá pod Bezdězem = 1153 bodů
  2. Jiří Jurečka, Polabští cyklisté .o.s. = 1115 bodů
  3. Jan Hlaváček, Nilfisk Alto Pro Cycling = 495 bodů

Silniční pohár kategorie „Ž“, o pohár firmy Bikemarast

  1. Hana Doležalová, VARTA - TJ Sokol Králův Dvůr = 1210 bodů
  2. Alena Mikšovská, CSK Markus = 551 bodů
  3. Hedvika Candrová, AC Sparta Cycling academy = 470 bodů

Silniční pohár kategorie „H“, o pohár firmy Equinox

1. Barbora Škubová, Dexter Cycling = 76 bodů

MTB pohár kategorie ženy, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Katarína Ludvíková, Dexter BSK racing team = 72 bodů
  2. Martina Červenková, BMC Viessmann Racing Team = 51 bodů
  3. Petra Štěpánová, Dexter Cycling = 45 bodů

MTB pohár kategorie muži, o pohár firmy AMI restaurant

  1. David Janda, BikeGallery = 252 bodů
  2. Václav Šuser, BTK Euro Bike Praha = 237 bodů
  3. Jan Boubín, IVAR CS – Author Team = 182 bodů

MTB pohár kategorie veteráni, o pohár firmy AMI restaurant

1. Robert Dobrý, Loko Rakovník = 252 bodů

2. Jan Kučera, KC Slavia Praha = 218 bodů

3. Miroslav Mestek, Specialized = 216 bodů

MTB pohár kategorie junioři, o pohár firmy AMI restaurant

  1. Matěj Tvrz, Dexter BSK racing team = 105 bodů
  2. Michal Vild, SAC Bělá pod Bezdězem = 27 bodů

Dráhový pohár celkové pořadí muži, o pohár firem Elit

  1. Michal Guse, Kovo Praha = 85 bodů
  2. Michal Sviba, Bikeclinic = 85 bodů
  3. Ondřej Seidl, Hobby In Club = 40 bodů

Dráhový pohár celkové pořadí ženy, o pohár firmy Atera

  1. Lenka Bartošová, Hobby In Club = 32 bodů

Časovkářský pohár celkové pořadí, o pohár firmy Lawi

  1. Václav Nežerka, Lawi – Author Team = 960 bodů
  2. Michael Somr, Lawi – Author Team = 915 bodů
  3. Vít Mužík, Lawi – Author Team = 872 bodů
  4. Karel Práger, CK Vinohradské šlapky = 856 bodů
  5. Petr Zahrádka, Lawi – Author Team = 826 bodů
  6. Petr Kvapil, CSK Markus = 826 bodů
  7. Milan Miller, Tama Královice = 825 bodů
  8. František Klecker, FUNBIKE Team Ústí nad Labem = 813 bodů
  9. Lukáš Vítek, Eleven Cube Riders = 797 bodů
  10. Jan Bureš, CK Slavoj Terezín = 794 bodů

TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B, o pohár firmy Lawi

  1. Václav Nežerka, Lawi - Author Team = 1950 bodů
  2. Michael Somr, Lawi - Author Team = 1667 bodů
  3. Petr Zahrádka, Lawi - Author Team = 1660 bodů
  4. Vít Mužík, Lawi - Author Team = 1565 bodů
  5. Jiří Doležal, Lawi - Author Team = 1516 bodů
  6. Jan Bureš, CK Slavoj Terezín = 1468 bod
  7. Milan Miller, Tama Královice = 1467 bodů
  8. Milan Procházka, Dexter Cycling = 1401 bodů
  9. Tomáš Šulc, BMC Viessmann Racing Team = 1379 bodů
  10. Vít Novák, Cyklo Fun Klub Kladno = 1285 bodů

TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H, o pohár firmy Lawi

  1. Jaroslav Rendl, Dexter Cycling = 1605 bodů
  2. Petr Svoboda, BikeGallery = 1503 bodů
  3. Michal Rydval, CK Vinohradské šlapky = 1502 bodů
  4. Petr Michal, CSK Markus = 1491 bodů
  5. Jiří Postler, Dexter Cycling = 1468 bodů
  6. Libor Janoušek, Lawi - Author Team = 1454 bodů
  7. Karel Práger, CK Vinohradské šlapky = 1437 bodů
  8. Petr Tácha, Dexter Cycling = 1298 bodů
  9. Tomáš Pacovský, PIJAS = 1267 bodů
  10. Tomáš Habětín, CSK Markus = 1262 bodů

Silniční pohár soutěž týmů

  1. Lawi – Author Team = 7275 bodů
  2. Dexter Cycling = 5962 bodů
  3. CSK Markus = 5855 bodů


Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.