Infoservis

08.12.2014 -       Nabídka na jarní soustředění organizované Pavlem Zachem

Níže najdete nabídku na jarní soustředění organizované Pavlem Zachem, více též na www.prvnislapnuti.blogspot.com
POJEĎTE S NÁMI JIŽ POTŘETÍ DO CHORVATSKA, VYHŘÍVANÝ VNITŘNÍ BAZÉN, SAUNA, FITCENTRUM, POJEĎTE S NÁMI v březnu 2015 DO CHORVATSKA Pobyt "SPORT ALL INCLUSIVE" včetně nápojů LIBOVOLNÝ POČET DNÍ
Cena za osobu na 1 den 1.140,-Kč
Cena zahrnuje: 1 x pobyt s polopenzí švédský stůl, nealko nápoje k večeři, pobytovou taxu, používání vnitřního bazénu, fitnes a sauny, garáž na kola, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, služba delegáta v místě
Cena nezahrnuje: doprava, cestovní pojištění – naše nabídka je od Union pojišťovny (typ A25 – 33 Kč/den/osoba; typ B – 18 Kč/den/osoba = bez rozlišení věku
Zvýhodněnou cenu získáte zaregistrováním objednávky s počtem účastníků a datumem od-do na emailovou adresu chorvatsko@101ckzemek.cz nebo ano.registrace@gmail.com a zaplacením plné ceny do určeného data .
Další dotazy a připomínky případně na telefonních číslech 602 481 465 (p. Zach) nebo 326 912 106 (101 CK) – upřednostněte dotazy emailem.
Hotel Park Plaza Belvedere se nachází v turistickém středisku Medulin, přímo u pobřeží, asi 10 km od centra města Pula. V pořadí směrem od vesnice třetí hotel, ale největší a nejlépe vybaven.
Hotel má bezbariérový přístup. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky, LCD SAT/TV, TEL, Wi-Fi, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, všechny jsou klimatizované. Některé pokoje na mořskou stranu i do parku mají balkony, které však nezaručujeme!
Pláže jsou přírodní kamenité, pěkné oblázkové, vzdálené cca 150 m od hotelu Pláže jsou přímo pod hotelem s pozvolným vstupem do moře vzdálené 100 m. Pěkné oblázkové, kamenité, betonová plata na sluněn , písečná pláž „Bijeca“ 200 m. Hostům je k dispozici recepce, lobby bar s možností připojení na internet, aperitiv bar, restaurace, kafé bar s terasou u bazénu, prodejna suvenýrů, kadeřnický salón, sauna, masáže, posilovna, směnárna, samoobsluha, ambulance. Hotel má velký vytápěný vnitřní bazén s mořskou vodou, venkovní bazén a dětský bazén, také s mořskou vodou. Ke sportovnímu vyžití hosté slouží tenisové dvorce, 6 fotbalových hřišť, hřiště pro míčové hry, dráha pro lehkou atletiku, stolní tenis, minigolf, střelnice, paintball, plážový volejbal, vodní sporty. Možnost zapůjčení jízdních kol a automobilu. Diskotéka a letní terasa s hudbou je vzdálená cca 800 m od hotelu.

www.prvnislapnuti.blogspot.comSponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.