Infoservis

17.10.2011 -       Kompletní seznam vyhlášených na letošním "balíku UAC"

Zde najdete kompletní seznam vyhlášených na chystaném slavnostním zakončení letošní sezóny. Na „balíku“ budou všichni níže vyhlášeni a odměněni.

Silniční pohár kategorie „A“

  1. Václav Nežerka, CK Královice – Atombike = 1331 bodů
  2. Milan Miller, CK Královice – Atombike = 1107 bodů
  3. Radek Procházka, CK Královice – Atombike = 959 bodů

Silniční pohár kategorie „B“

  1. Petr Zahrádka, Alltraining – Lawi = 1167 bodů
  2. Vít Mužík, Alltraining – Lawi = 1107 bodů
  3. Jakub Želina, VARTA – TJ SOKOL Králův Dvůr = 1091 bodů

Silniční pohár kategorie „C“

  1. Petr Svoboda, HIS Sport = 1277 bodů
  2. Tomáš Vitáček, Viessmann Team = 1247 bodů
  3. Jiří Sekera, Viessmann Team = 1224 bodů

Silniční pohár kategorie „D“

  1. Miroslav Kakač, Cyklosport Kern = 1203 bodů
  2. Stanislav Hájek, Cyklosport Kern = 1079 bodů
  3. Josef Burgr, CSK Markus = 1044 bodů

Silniční pohár kategorie „E“

  1. Igor Kubín, CSK Markus = 1041 bodů
  2. Milan Pažout, CK Královice – Atombike = 895 bodů
  3. Vladimír Hora, KC Nové Strašecí = 859 bodů

Silniční pohár kategorie „J“

  1. Zbyněk Holubovský, Galaxy CykloŠvec = 485 bodů
  2. Michal Vild, SAC Bělá pod Bezdězem = 380 bodů
  3. Pavel Kopecký, TJ Lokomotiva Beroun = 192 bodů

Silniční pohár kategorie „Ž“

  1. Lenka Sýkorová, CK Kolokrám Svijany = 702 bodů
  2. Lucie Kočí, Strahovští osvoboditelé silnic = 691 bodů
  3. Lubica Hradecká, Author Team Stupno = 574 bodů

Silniční pohár kategorie „H“

  1. Helena Houšková, Humusoft = 107 bodů

MTB pohár kategorie muži

  1. Robert Dobrý = 100 bodů
  2. Ivan Šípal, Alltraining- Lawi = 87 bodů
  3. Martin Adam, Bike servis Klecany MTB = 71 bodů

MTB pohár kategorie ženy

  1. Iva Fabiánová, HSK Cycling Team = 45 bodů
  2. Terka Valášková, Bike servis Klecany MTB = 39 bodů
  3. Petra Kottová, Nissan Dolák = 15 bodů a Lucie Krymláková, Bikeranch Racing Team = 15 bodů

MTB pohár kategorie junioři

  1. Pavel Šedivý, BTK RozletServis.cz = 60 bodů
  2. Jan Horvath, Bike servis Klecany MTB = 54 bodů

Časovkářský pohár celkové pořadí

  1. Václav Nežerka, CK Královice – Atombike = 909 bodů
  2. Vít Mužík, Alltraining – Lawi = 835 bodů
  3. Karel Prager, Vinohradské šlapky = 826 bodů

Dráhový pohár celkové pořadí

  1. Michal Guse, Team Louny = 120 bodů
  2. Přemysl Šváb, Echokardio.cz = 105 bodů
  3. Ondřej Seidl, Hobby In Club = 71 bodů

TOP desítka celkového pořadí prvního balíku kategorie A, B

  1. Václav Nežerka, CK Královice – Atombike = 1331 bodů
  2. Petr Zahrádka, Alltraining – Lawi = 1167 bodů
  3. Vít Mužík, Alltraining - Lawi = 1107 bodů (rovnost bodů = rozhodl vyšší počet vítězných závodů v sezóně)
  4. Milan Miller, CK Královice – Atombike = 1107 bodů (rovnost bodů = rozhodl nižší počet vítězných závodů v sezóně)
  5. Jakub Želina, VARTA TJ Sokol Králův Dvůr = 1091 bodů
  6. Jan Šnajdr, CSK Markus = 1088 bodů
  7. Petr Hovorka, CSK Markus = 1014 bodů
  8. Petr Pohořalý, Strahovští Osvoboditelé Silnic = 961 bodů
  9. Radek Procházka, CK Královice – Atombike = 959 bodů
  10. Radek Šuvada, Viessmann Team = 897 bodů

TOP desítka celkového pořadí druhého balíku kategorie C, D, E, J, Ž a H

  1. Petr Svoboda, HIS Sport = 1277 bodů
  2. Tomáš Vitáček, Viessmann Team = 1247 bodů
  3. Jiří Sekera, Viessmann Team = 1224 bodů
  4. Miroslav Kakač, Cyklosport Kern = 1203 bodů
  5. Karel Prager, Vinohradské šlapky = 1202 bodů
  6. Stanislav Hájek, Cyklosport Kern = 1079 bodů
  7. Přemysl Šváb, Echokardio.cz = 1060 bodů
  8. Petr Michal, CSK Markus = 1056 bodů
  9. Josef Burgr, CSK Markus = 1044 bodů
  10. Igor Kubín, CSK Markus = 1041 bodů

Silniční pohár soutěž týmů

  1. CSK Markus = 4333 bodů
  2. CK Královice – Atombike = 4062 bodů
  3. Vinohradské šlapky = 3959 bodů


Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.