Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

24.05.2020 - Testování čipů Jedomělice 2020 (nebodovány závod)

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 79,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 600   P1 Novotný Oldřich CT WEBER 02:07:12,00   37,50
2. 601   P1 Vojtěch Jonáš LAWI STARS - GIANT 02:07:13,00 00:00:01,00 37,50
3. 602   P1 Brňák Jan TEAM CYKLOTRENER 02:07:16,00 00:00:04,00 37,48
4. 603   P1 Petr Ondřej CYCOLOGY 02:07:19,00 00:00:07,00 37,47
5. 604   P1 Šlajchrt Filip KOLOKRÁM CZ 02:07:29,00 00:00:17,00 37,42
6. 605   P1 Wolf Jan MPM SPORT 02:07:34,00 00:00:22,00 37,39
7. 606   P1 Hradecký Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:07:35,00 00:00:23,00 37,39
8. 607   P1 Holan Petr CT WEBER 02:07:45,00 00:00:33,00 37,34
9. 608   P1 Koblic Radek CT WEBER 02:08:48,00 00:01:36,00 37,03
10. 609   P1 Horváth Miroslav SPARTA PRAHA 02:08:53,00 00:01:41,00 37,01
11. 610   P1 Davies Joshua Edward CC LONDON 02:09:10,00 00:01:58,00 36,93
12. 611   P1 Mitas Lukáš CT WEBER 02:13:19,00 00:06:07,00 35,78
13. 612   P1 Šňupárek Václav TEAM CYKLOTRENER 02:13:20,00 00:06:08,00 35,78
14. 613   P1 Zikmund Petr CT WEBER 02:13:22,00 00:06:10,00 35,77
15. 614   P1 Miller Milan TAMA KRÁLOVICE 02:13:22,00 00:06:10,00 35,77
16. 615   P1 Hraběta Miroslav KCR ROUDNICE 02:13:22,00 00:06:10,00 35,77
17. 616   P1 Jiřinec Jiří BIKE INVEST 02:13:23,00 00:06:11,00 35,76
18. 617   P1 Řenč Tomáš TRIATLON SLANÝ 02:13:23,00 00:06:11,00 35,76
19. 618   P1 Rendl Jaroslav DEXTER CYCLING 02:13:27,00 00:06:15,00 35,74
20. 619   P1 Vlachovský Michal DEXTER CYCLING 02:13:29,00 00:06:17,00 35,73
21. 620   P1 Ackermann Kamil AXON SPORT TEAM EXTRA 02:13:30,00 00:06:18,00 35,73
22. 621   P1 Šulc David DEXTER CYCLING 02:13:30,00 00:06:18,00 35,73
23. 622   P1 Souček Šimon KPC PRAHA 02:13:31,00 00:06:19,00 35,73
24. 623   P1 Novák Vladimír OFFICE DEPOT 02:13:41,00 00:06:29,00 35,68
25. 624   P1 Klícha Martin RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 02:13:48,00 00:06:36,00 35,65
26. 625   P1 Holovej Jan SUP MOST 02:13:49,00 00:06:37,00 35,65
27. 626   P1 Kerpl Lukáš CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 02:13:56,00 00:06:44,00 35,61
28. 627   P1 Belfín Jiří KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 02:13:59,00 00:06:47,00 35,60
29. 628   P1 Kodras Ondřej K2 TRAVEL & TIPS 02:14:03,00 00:06:51,00 35,58
30. 629   P1 Kala Jiří CK PŘÍBRAM FANY GASTRO 02:14:31,00 00:07:19,00 35,46
31. 630   P1 Kubík Lukáš SPORT BERAN 02:22:44,00 00:15:32,00 33,42
32. 631   P1 Šrain Jiří DEXTER CYCLING 02:22:44,00 00:15:32,00 33,42
33. 632   P1 Tajč Jan TAMA KRÁLOVICE 02:22:44,00 00:15:32,00 33,42
34. 633   P1 Aisbrych Jiří SPORTRACES-ISAAC TEAM 02:22:55,00 00:15:43,00 33,38
35. 634   P1 Dmitriev Andrei CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 02:23:11,00 00:15:59,00 33,31
36. 635   P1 Ježdík Marek TEAM CYKLOTRENER 02:23:12,00 00:16:00,00 33,31
37. 636   P1 Milec Jiřincová Jana 02:23:15,00 00:16:03,00 33,30
38. 637   P1 Rubeš Jaroslav CYKLOKROS MILOVICE 02:23:16,00 00:16:04,00 33,29
39. 638   P1 Rašev Eugen INSTITUT-RAŠEV 02:23:34,00 00:16:22,00 33,22
40. 639   P1 Matějka Jindřich DEXTER CYCLING 02:26:51,00 00:19:39,00 32,48
41. 640   P1 Kněžický Pavel I-TRENINK.COM 02:27:22,00 00:20:10,00 32,37
42. 641   P1 Fojt Petr R2 02:27:41,00 00:20:29,00 32,30
43. 642   P1 Navrátil Tomáš KPC PRAHA 02:31:48,00 00:24:36,00 31,42
44. 643   P1 Kresta Jan USK UL 02:37:05,00 00:29:53,00 30,37
45. 644   P1 Glaubauf Aleš TRIATLON SLANÝ 02:42:42,00 00:35:30,00 29,32
46. 645   P1 Plánička Jaroslav KOVO BELFÍN CYCLO TEAM 02:45:18,00 00:38:06,00 28,86
47. 646   P1 Urbánek Michal TRIATLON SLANÝ 02:46:20,00 00:39:08,00 28,68
48. 647   P1 Lukáš Kotrba 02:58:58,00 00:51:46,00 26,65
49. 648   P1 Krebs Václav AVZO RANÁ 02:07:40,00 00:00:28,00 37,36
50. 649   P1 Pýcha Zdeněk TRIATLON SLANÝ 02:09:45,00 00:02:33,00 36,76
650   P1 Lukeš Pavel P-9 00:00:00,00  
651   P1 Miluničová Rita BĚŽCI SLANÝ 00:00:00,00  
652   P1 Wiener Otakar 00:00:00,00  
653   P1 Rydval Michal AC SPARTA PRAHA C.A. 00:00:00,00  
654   P1 Beránek Milan 00:00:00,00  

Kontakt na pořadatele závodu: jedo2020@seznam.cz

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.