Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

05.07.2020 - Memoriál Zdeňka Bambáska – časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 18 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:24:49,86   43,49 100
2. 335 2. 1. D Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:25:31,62 00:00:41,76 42,31 100
3. 24 3. 2. B Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:34,82 00:00:44,96 42,22 90
4. 302 4. 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:55,41 00:01:05,55 41,66 90
5. 41 5. 1. A Hradecký Jaroslav --- 00:25:56,37 00:01:06,51 41,64 85
6. 9 6. 3. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:26:05,72 00:01:15,86 41,39 81
7. 301 7. 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:07,01 00:01:17,15 41,35 85
8. 344 8. 3. C Štefan Jan --- 00:26:16,78 00:01:26,92 41,10 81
9. 418 9. 4. C Vávra Marek Dexter Cycling 00:26:44,38 00:01:54,52 40,39 78
10. 8 10. 2. A Thuma Miroslav --- 00:26:44,86 00:01:55,00 40,38 78
11. 3 11. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:46,74 00:01:56,88 40,33 76
12. 53 12. 3. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:26:51,18 00:02:01,32 40,22 75
13. 72 13. 5. B Cupl Thomas --- 00:26:55,28 00:02:05,42 40,12 74
14. 7 14. 4. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:00,39 00:02:10,53 39,99 73
15. 421 15. 5. C Bula Ondřej --- 00:27:18,04 00:02:28,18 39,56 76
16. 303 16. 6. C Šulc David Dexter Cycling 00:27:21,38 00:02:31,52 39,48 75
17. 328 17. 7. C Uličný Vladimír --- 00:27:24,34 00:02:34,48 39,41 74
18. 59 18. 5. A Mašín Roman --- 00:27:25,18 00:02:35,32 39,39 72
19. 65 19. 6. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:26,91 00:02:37,05 39,35 71
20. 4 20. 6. B Miller Milan Tama Královice 00:27:29,21 00:02:39,35 39,29 70
21. 306 21. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:27:43,53 00:02:53,67 38,95 73
22. 304 22. 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:27:48,65 00:02:58,79 38,83 72
23. 324 23. 3. D Tajč Jan Tama Královice 00:27:49,50 00:02:59,64 38,81 71
24. 330 24. 4. D Aisbrych Jiří --- 00:28:03,67 00:03:13,81 38,49 70
25. 79 25. 7. B Šmahel Michal --- 00:28:03,78 00:03:13,92 38,48 69
26. 350 26. 5. D Šváb Přemysl --- 00:28:16,00 00:03:26,14 38,21 69
27. 5 27. 8. B Beránek Milan --- 00:28:17,63 00:03:27,77 38,17 68
28. 310 28. 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:28:23,65 00:03:33,79 38,04 68
29. 530 29. 1. E Hájek Stanislav CSK Markus 00:28:25,07 00:03:35,21 38,00 100
30. 501 30. 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:28:27,03 00:03:37,17 37,96 90
31. 357 31. 9. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:28:29,23 00:03:39,37 37,91 67
32. 311 32. 7. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:28:37,35 00:03:47,49 37,73 66
33. 503 33. 3. E Král Josef --- 00:28:42,09 00:03:52,23 37,63 85
34. 315 34. 10. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:28:49,35 00:03:59,49 37,47 65
35. 66 35. 9. B Střihavka Dan --- 00:28:51,13 00:04:01,27 37,43 67
36. 317 36. 11. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:28:51,55 00:04:01,69 37,42 64
37. 307 37. 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:28:52,99 00:04:03,13 37,39 63
38. 513 38. 4. E Krummer Radoslav --- 00:28:57,75 00:04:07,89 37,29 81
39. 522 39. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:29:01,67 00:04:11,81 37,21 78
40. 12 40. 10. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:29:03,00 00:04:13,14 37,18 66
41. 518 41. 5. E Kopta Václav --- 00:29:05,12 00:04:15,26 37,13 76
42. 363 42. 13. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:29:05,24 00:04:15,38 37,13 62
43. 375 43. 8. D Strnad Ivo CKKV Praha 00:29:09,37 00:04:19,51 37,04 61
44. 20 44. 11. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:29:23,76 00:04:33,90 36,74 65
45. 305 45. 14. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:29:28,12 00:04:38,26 36,65 60
46. 10 46. 12. B Mašek Petr --- 00:29:32,43 00:04:42,57 36,56 64
47. 322 47. 15. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:29:33,14 00:04:43,28 36,55 59
48. 23 48. 13. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:30:06,96 00:05:17,10 35,86 63
49. 341 49. 9. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:30:30,41 00:05:40,55 35,40 58
50. 312 50. 10. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:30:31,92 00:05:42,06 35,37 57
51. 331 51. 11. D Procházka Aleš CKKV Praha 00:31:00,26 00:06:10,40 34,83 56
52. 320 52. 16. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:31:09,13 00:06:19,27 34,67 55
53. 308 53. 17. C Tůma Jiří --- 00:31:11,93 00:06:22,07 34,62 54
54. 390 54. 12. D Švestka Vladislav --- 00:31:33,81 00:06:43,95 34,22 53
55. 362 55. 13. D Šimek Pavel TOI TOI cykloklub Slaný 00:31:41,04 00:06:51,18 34,09 52
56. 413 56. 18. C Brambora Karel --- 00:31:58,94 00:07:09,08 33,77 51
57. 533 57. 2. W Borůvková Lenka Dexter Cycling 00:32:19,83 00:07:29,97 33,40 75
58. 527 58. 6. E Heller Vlastimil --- 00:32:23,74 00:07:33,88 33,34 74
59. 504 59. 1. F Ježek Antonín --- 00:32:53,32 00:08:03,46 32,84 73
60. 378 60. 14. D Škrabal Petr Dexter Cycling 00:32:56,70 00:08:06,84 32,78 50
61. 510 61. 7. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:33:09,21 00:08:19,35 32,58 72
62. 509 62. 8. E Jirásek Jaroslav --- 00:33:22,05 00:08:32,19 32,37 71
63. 325 63. 15. D Vild Václav --- 00:33:39,50 00:08:49,64 32,09 49
64. 506 64. 2. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:34:19,56 00:09:29,70 31,46 70
65. 515 65. 3. F Koloc Josef --- 00:34:19,56 00:09:29,70 31,46 70
66. 319 66. 16. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:34:45,89 00:09:56,03 31,07 48
67. 505 67. 4. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:35:17,49 00:10:27,63 30,60 68
68. 536 68. 1. Z Thumová Kamila --- 00:35:58,61 00:11:08,75 30,02 47
69. 508 69. 3. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:36:18,87 00:11:29,01 29,74 67
70. 531 70. 9. E Tutsch Jiří CKKV Praha 00:36:27,74 00:11:37,88 29,62 66
71. 35 71. 14. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:46:28,50 00:21:38,64 23,24 62

Kontakt na pořadatele závodu: 606 633 631


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Švanda Ondřej (B) 90 b
  • Rydval Michal (C) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 85 b
  • Doležalová Hana (W) 78 b
Celkem bodů 343 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 73 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
  • Kerpl Lukáš (B) 66 b
  • Vlček Petr (C) 65 b
Celkem bodů 276 b

CKKV Praha

  • Tutsch Jiří (E) 66 b
  • Strnad Ivo (D) 61 b
  • Procházka Aleš (D) 56 b
Celkem bodů 183 b

CSK Markus

  • Hájek Stanislav (E) 100 b
  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Mikšovská Alena (W) 67 b
Celkem bodů 257 b

Dexter Cycling

  • Vávra Marek (C) 78 b
  • Borůvková Lenka (W) 75 b
  • Šulc David (C) 75 b
  • Rendl Jaroslav (C) 72 b
Celkem bodů 300 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 58 b
Celkem bodů 58 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 81 b
Celkem bodů 181 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (D) 100 b
  • Smejkal Martin (A) 75 b
  • Šindelár Ladislav (C) 60 b
  • Čech Antonín (C) 59 b
Celkem bodů 294 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 71 b
  • Miller Milan (B) 70 b
Celkem bodů 141 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 68 b
  • Schunágel Karel (C) 62 b
  • Vlasák Richard (D) 57 b
  • Šimek Pavel (D) 52 b
Celkem bodů 239 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.