Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

06.07.2020 - Memoriál Vladimíra Urbana nejst.

Zobrazit:

Skupina AB - 109 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 70 1. B Kollert Michal --- 02:38:13,61   41,33 100
2. 41 2. A Hradecký Jaroslav --- 02:38:21,41 00:00:07,80 41,30 90
3. 53 3. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 02:40:29,83 00:02:16,22 40,75 85
4. 80 4. B Cédl Jan --- 02:40:30,17 00:02:16,56 40,75 81
5. 6 5. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 02:40:30,30 00:02:16,69 40,75 78
6. 65 6. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 02:40:31,32 00:02:17,71 40,74 76
7. 8 7. A Thuma Miroslav --- 02:45:45,56 00:07:31,95 39,45 75
8. 22 8. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 02:47:24,95 00:09:11,34 39,06 74
9. 7 9. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 02:47:56,30 00:09:42,69 38,94 73
10. 79 10. B Šmahel Michal --- 02:50:59,28 00:12:45,67 38,25 72
11. 12 11. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 02:53:25,86 00:15:12,25 37,71 71
12. 4 12. B Miller Milan Tama Královice 02:53:26,28 00:15:12,67 37,71 70
13. 5 13. B Beránek Milan --- 02:53:26,61 00:15:13,00 37,71 69
14. 72 14. B Cupl Thomas --- 02:55:19,52 00:17:05,91 37,30 68
15. 3 15. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:57:32,70 00:19:19,09 36,84 67
30   A Novotný Oldřich --- 00:00:00,00  
59   A Mašín Roman --- 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 91 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 335 1. D Bryxi Jan Stark Cycling Team 02:17:11,79   39,80 100
2. 328 2. C Uličný Vladimír --- 02:18:10,44 00:00:58,65 39,52 90
3. 301 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:11,61 00:00:59,82 39,51 85
4. 346 4. C Hraběta Miroslav --- 02:18:11,64 00:00:59,85 39,51 81
5. 324 5. D Tajč Jan Tama Královice 02:18:11,66 00:00:59,87 39,51 78
6. 459 6. C Jonášek Jan --- 02:18:12,04 00:01:00,25 39,51 76
7. 305 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:18:12,81 00:01:01,02 39,50 75
8. 302 8. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:18:12,82 00:01:01,03 39,50 74
9. 332 9. Z Milec Jiřincová Jana --- 02:18:12,85 00:01:01,06 39,50 73
10. 366 10. D Tarasyuk Igor CK Vinohradské šlapky 02:18:13,84 00:01:02,05 39,50 72
11. 330 11. D Aisbrych Jiří --- 02:18:13,84 00:01:02,05 39,50 71
12. 306 12. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 02:18:13,93 00:01:02,14 39,50 70
13. 307 13. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:18:14,13 00:01:02,34 39,50 69
14. 314 14. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 02:20:23,72 00:03:11,93 38,89 68
15. 311 15. D Tácha Petr Dexter Cycling 02:28:56,61 00:11:44,82 36,66 67
16. 350 16. D Šváb Přemysl --- 02:28:57,04 00:11:45,25 36,66 66
17. 322 17. C Čech Antonín Stark Cycling Team 02:28:58,17 00:11:46,38 36,65 65
18. 351 18. D Liška Pavel CKKV Praha 02:28:58,18 00:11:46,39 36,65 64
19. 320 19. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 02:29:00,66 00:11:48,87 36,64 63
20. 312 20. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 02:35:22,34 00:18:10,55 35,14 62
21. 362 21. D Šimek Pavel TOI TOI cykloklub Slaný 02:42:59,49 00:25:47,70 33,50 61
22. 378 22. D Škrabal Petr Dexter Cycling 02:43:05,23 00:25:53,44 33,48 60
23. 367 23. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 02:43:42,23 00:26:30,44 33,35 59
24. 331 24. D Procházka Aleš CKKV Praha 02:46:01,29 00:28:49,50 32,89 58
25. 412 25. D Polan Luboš CKKV Praha 02:55:25,89 00:38:14,10 31,12 57
26. 413 26. C Brambora Karel --- 02:56:26,91 00:39:15,12 30,94 56

Skupina EFW - 91 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 513 1. E Krummer Radoslav --- 01:42:53,56   53,07 100
2. 522 2. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:42:58,87 00:00:05,31 53,02 90
3. 503 3. E Král Josef --- 01:47:07,88 00:04:14,32 50,97 85
4. 533 4. W Borůvková Lenka Dexter Cycling 01:49:40,13 00:06:46,57 49,79 81
5. 527 5. E Heller Vlastimil --- 01:54:56,98 00:12:03,42 47,50 78
6. 537 6. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 01:55:01,48 00:12:07,92 47,47 76
7. 508 7. W Mikšovská Alena CSK Markus 02:08:39,79 00:25:46,23 42,44 75
8. 504 8. F Ježek Antonín --- 03:32:20,00 01:49:26,44 25,71 74
9. 506 9. F Krajčík Josef Dexter Cycling 03:32:21,00 01:49:27,44 25,71 73
10. 515 10. F Koloc Josef --- 03:34:15,00 01:51:21,44 25,48 72
11. 505 11. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 03:35:08,00 01:52:14,44 25,38 71

Kontakt na pořadatele závodu: 606 633 631


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 85 b
  • Štemberk Jáchym (A) 76 b
  • Rydval Michal (C) 74 b
Celkem bodů 325 b

CK Vinohradské šlapky

  • Tarasyuk Igor (D) 72 b
  • Kerpl Lukáš (B) 71 b
  • Prager Karel (D) 70 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 68 b
Celkem bodů 281 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 64 b
  • Procházka Aleš (D) 58 b
  • Polan Luboš (D) 57 b
Celkem bodů 179 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 75 b
Celkem bodů 75 b

Dexter Cycling

  • Borůvková Lenka (W) 81 b
  • Krajčík Josef (F) 73 b
  • Pacovský Tomáš (C) 69 b
  • Tácha Petr (D) 67 b
Celkem bodů 290 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 78 b
Celkem bodů 78 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (D) 100 b
  • Smejkal Martin (A) 85 b
  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Vejvar Lukáš (B) 74 b
Celkem bodů 334 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 78 b
  • Miller Milan (B) 70 b
Celkem bodů 148 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 71 b
  • Vlasák Richard (D) 62 b
  • Šimek Pavel (D) 61 b
Celkem bodů 194 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.