Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

05.07.2020 - Giro de Zavadilka

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 9,1 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:12:23,78   44,05 100
2. 9 1. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:12:23,78   44,05 100
3. 6 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:12:23,78   44,05 100
4. 24 2. B Švanda Ondřej AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:26,06 00:00:02,28 43,91 81
5. 40 2. B Malík Tomáš --- 00:12:26,06 00:00:02,28 43,91 81
6. 3 2. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:26,06 00:00:02,28 43,91 81
7. 301 3. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:43,99 00:00:20,21 42,88 100
8. 344 3. C Štefan Jan --- 00:12:43,99 00:00:20,21 42,88 100
9. 302 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:12:43,99 00:00:20,21 42,88 100
10. 70 4. B Kollert Michal --- 00:12:51,75 00:00:27,97 42,45 75
11. 328 4. C Uličný Vladimír --- 00:12:51,75 00:00:27,97 42,45 81
12. 421 4. C Bula Ondřej --- 00:12:51,75 00:00:27,97 42,45 81
13. 59 5. A Mašín Roman --- 00:13:01,05 00:00:37,27 41,94 74
14. 7 6. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:13:01,15 00:00:37,37 41,94 73
15. 310 7. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:13:02,53 00:00:38,75 41,86 76
16. 303 8. C Šulc David Dexter Cycling 00:13:13,70 00:00:49,92 41,28 75
17. 304 8. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:13:13,70 00:00:49,92 41,28 75
18. 311 8. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:13:13,70 00:00:49,92 41,28 75
19. 324 9. D Tajč Jan Tama Královice 00:13:23,02 00:00:59,24 40,80 72
20. 4 9. B Miller Milan Tama Královice 00:13:23,02 00:00:59,24 40,80 72
21. 18 9. B Procházka Radek --- 00:13:23,02 00:00:59,24 40,80 72
22. 53 10. A Smejkal Martin Stark Cycling Team 00:13:50,41 00:01:26,63 39,45 70
23. 305 10. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:13:50,41 00:01:26,63 39,45 71
24. 322 10. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:13:50,41 00:01:26,63 39,45 71
25. 357 11. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:13:57,73 00:01:33,95 39,11 69
26. 317 11. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:13:57,73 00:01:33,95 39,11 69
27. 307 11. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:13:57,73 00:01:33,95 39,11 69
28. 12 12. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:14:09,63 00:01:45,85 38,56 69
29. 23 12. B Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 00:14:09,63 00:01:45,85 38,56 69
30. 20 12. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:14:09,63 00:01:45,85 38,56 69
31. 503 13. E Král Josef --- 00:14:38,05 00:02:14,27 37,31 100
32. 312 13. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:14:38,05 00:02:14,27 37,31 66
33. 527 13. E Heller Vlastimil --- 00:14:38,05 00:02:14,27 37,31 100
34. 5 14. B Beránek Milan --- 00:14:42,14 00:02:18,36 37,14 66
35. 10 14. B Mašek Petr --- 00:14:42,14 00:02:18,36 37,14 66
36. 308 14. C Tůma Jiří --- 00:14:42,14 00:02:18,36 37,14 65
37. 533 15. W Borůvková Lenka Dexter Cycling 00:15:57,73 00:03:33,95 34,21 85
38. 78 15. A Bartoš Michel Dexter Cycling 00:15:57,73 00:03:33,95 34,21 64
39. 378 15. D Škrabal Petr Dexter Cycling 00:15:57,73 00:03:33,95 34,21 64
40. 325 16. D Vild Václav --- 00:16:24,91 00:04:01,13 33,26 63
41. 506 16. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:16:24,91 00:04:01,13 33,26 81
42. 515 16. F Koloc Josef --- 00:16:24,91 00:04:01,13 33,26 81
43. 504 17. F Ježek Antonín --- 00:16:42,28 00:04:18,50 32,69 76
44. 509 17. E Jirásek Jaroslav --- 00:16:42,28 00:04:18,50 32,69 76
45. 519 17. F Hacaj Oldřich --- 00:16:42,28 00:04:18,50 32,69 76
46. 505 18. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:16:52,91 00:04:29,13 32,34 73
47. 510 18. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:16:52,91 00:04:29,13 32,34 73
48. 319 18. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:16:52,91 00:04:29,13 32,34 62
49. 522 19. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:17:10,40 00:04:46,62 31,79 71
50. 536 19. Z Thumová Kamila --- 00:17:10,40 00:04:46,62 31,79 61
51. 508 19. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:17:10,40 00:04:46,62 31,79 71

Kontakt na pořadatele závodu: 606 633 631


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Švanda Ondřej (B) 81 b
  • Baier Jiří (B) 81 b
Celkem bodů 362 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 73 b
  • Kerpl Lukáš (B) 69 b
  • Hampl Pavel (B) 69 b
  • Šlechta Boris (B) 69 b
Celkem bodů 280 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 71 b
Celkem bodů 71 b

Dexter Cycling

  • Borůvková Lenka (W) 85 b
  • Krajčík Josef (F) 81 b
  • Tácha Petr (D) 75 b
  • Šulc David (C) 75 b
Celkem bodů 316 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 100 b
  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 100 b
Celkem bodů 300 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 71 b
  • Čech Antonín (C) 71 b
  • Smejkal Martin (A) 70 b
Celkem bodů 212 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 72 b
  • Miller Milan (B) 72 b
Celkem bodů 144 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 73 b
  • Vlasák Richard (D) 66 b
Celkem bodů 139 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.