Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

19.07.2020 - MR SAC VIMPERK 2020 - silniční kriterium - propozice v informacích

Zobrazit:

Skupina A - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 30 1. A Novotný Oldřich --- 01:00:00,00   30,00 120
2. 6 2. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 01:01:00,00 00:01:00,00 29,51 110
3. 65 3. A Štemberk Jáchym AC Sparta Praha cycling akademie 01:02:00,00 00:02:00,00 29,03 105

Skupina B - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 80 1. B Cédl Jan --- 01:03:00,00   28,57 120
2. 72 2. B Cupl Thomas --- 01:04:00,00 00:01:00,00 28,13 110
3. 4 3. B Miller Milan Tama Královice 01:05:00,00 00:02:00,00 27,69 105
4. 3 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:06:00,00 00:03:00,00 27,27 101

Skupina C - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 301 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:07:00,00   26,87 120
2. 418 2. C Vávra Marek Dexter Cycling 01:08:00,00 00:01:00,00 26,47 110
3. 459 3. C Jonášek Jan --- 01:09:00,00 00:02:00,00 26,09 105
4. 304 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:10:00,00 00:03:00,00 25,71 101
5. 303 5. C Šulc David Dexter Cycling 01:11:00,00 00:04:00,00 25,35 98
6. 305 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:12:00,00 00:05:00,00 25,00 96
7. 307 7. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:13:00,00 00:06:00,00 24,66 95
8. 363 8. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 01:14:00,00 00:07:00,00 24,32 94

Skupina D - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 335 1. D Bryxi Jan Stark Cycling Team 01:15:00,00   24,00 120
2. 310 2. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:16:00,00 00:01:00,00 23,68 110
3. 312 3. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:17:00,00 00:02:00,00 23,38 105
4. 325 4. D Vild Václav --- 01:18:00,00 00:03:00,00 23,08 101

Skupina EFJHŽW - 30 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 503 1. E Král Josef --- 01:19:00,00   22,78 120
2. 513 2. E Krummer Radoslav --- 01:20:00,00 00:01:00,00 22,50 110
3. 522 3. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 01:21:00,00 00:02:00,00 22,22 120
4. 506 4. F Krajčík Josef Dexter Cycling 01:22:00,00 00:03:00,00 21,95 120
5. 504 5. F Ježek Antonín --- 01:23:00,00 00:04:00,00 21,69 110
6. 515 6. F Koloc Josef --- 01:24:00,00 00:05:00,00 21,43 105
7. 332 7. Z Milec Jiřincová Jana --- 01:25:00,00 00:06:00,00 21,18 120
8. 537 8. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 01:26:00,00 00:07:00,00 20,93 105

Kontakt na pořadatele závodu: 0


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 120 b
  • Doležalová Hana (W) 120 b
  • Vejvoda Josef (D) 110 b
  • Štemberk Jáchym (A) 105 b
Celkem bodů 455 b

Dexter Cycling

  • Krajčík Josef (F) 120 b
  • Vávra Marek (C) 110 b
  • Rendl Jaroslav (C) 101 b
  • Šulc David (C) 98 b
Celkem bodů 429 b

LAWI STARS - GIANT

  • Mirovský Petr (A) 110 b
Celkem bodů 110 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 105 b
Celkem bodů 105 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (D) 120 b
  • Šindelár Ladislav (C) 96 b
Celkem bodů 216 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 105 b
Celkem bodů 105 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 105 b
  • Schunágel Karel (C) 94 b
Celkem bodů 199 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.