Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

18.07.2020 - MR SAC Časovka NAHOŘANY 2020 - propozice v informacích

Zobrazit:

Skupina ABCDEFJHŽW - 18 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:30:00,00   36,00 120
2. 423 1. 1. C Černý Karel CK Vinohradské šlapky 00:30:10,00 00:00:10,00 35,80 120
3. 30 1. 1. A Novotný Oldřich --- 00:30:42,00 00:00:42,00 35,18 110
4. 335 1. 1. D Bryxi Jan Stark Cycling Team 00:31:55,00 00:01:55,00 33,84 110
5. 301 2. 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:23,00 00:02:23,00 33,35 105
6. 40 2. 2. B Malík Tomáš --- 00:32:25,00 00:02:25,00 33,32 105
7. 2 3. 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:26,00 00:02:26,00 33,30 101
8. 302 3. 3. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:28,00 00:02:28,00 33,26 101
9. 4 4. 4. B Miller Milan Tama Královice 00:32:29,00 00:02:29,00 33,25 98
10. 3 5. 5. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:49,00 00:02:49,00 32,91 96
11. 354 2. 2. D Mullen Michael --- 00:32:54,00 00:02:54,00 32,83 98
12. 310 3. 3. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:32:56,00 00:02:56,00 32,79 96
13. 303 4. 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:33:08,00 00:03:08,00 32,60 95
14. 25 6. 6. B Klícha Martin --- 00:33:12,00 00:03:12,00 32,53 95
15. 304 5. 5. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:33:20,00 00:03:20,00 32,40 94
16. 46 7. 7. B Vlachovský Michal Kolofix 00:33:25,00 00:03:25,00 32,32 94
17. 418 6. 6. C Vávra Marek Dexter Cycling 00:33:35,00 00:03:35,00 32,16 93
18. 72 8. 8. B Cupl Thomas --- 00:34:22,00 00:04:22,00 31,43 93
19. 306 4. 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:34:24,00 00:04:24,00 31,40 92
20. 66 9. 9. B Střihavka Dan --- 00:34:52,00 00:04:52,00 30,98 92
21. 79 10. 10. B Šmahel Michal --- 00:35:05,00 00:05:05,00 30,78 91
22. 513 1. 1. E Krummer Radoslav --- 00:35:12,00 00:05:12,00 30,68 120
23. 305 7. 7. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:35:22,00 00:05:22,00 30,54 91
24. 514 2. 2. E Holas Jiří --- 00:36:06,00 00:06:06,00 29,92 110
25. 522 3. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:08,00 00:06:08,00 29,89 105
26. 307 8. 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:36:14,00 00:06:14,00 29,81 90
27. 530 4. 3. E Hájek Stanislav CSK Markus 00:36:57,00 00:06:57,00 29,23 101
28. 501 5. 4. E Burgr Josef CSK Markus 00:36:59,00 00:06:59,00 29,20 98
29. 503 6. 5. E Král Josef --- 00:37:15,00 00:07:15,00 28,99 96
30. 518 7. 6. E Kopta Václav --- 00:38:16,00 00:08:16,00 28,22 95
31. 363 9. 9. C Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 00:38:50,00 00:08:50,00 27,81 89
32. 327 8. 1. Z Boháčová Zuzana --- 00:39:03,00 00:09:03,00 27,66 88
33. 312 5. 5. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:39:14,00 00:09:14,00 27,53 87
34. 375 6. 6. D Strnad Ivo CKKV Praha 00:40:43,00 00:10:43,00 26,52 86
35. 533 9. 2. W Borůvková Lenka Dexter Cycling 00:41:16,00 00:11:16,00 26,17 94
36. 504 10. 1. F Ježek Antonín --- 00:41:25,00 00:11:25,00 26,08 93
37. 537 11. 7. E Fucik Josef Rohozec Amulet team 00:41:53,00 00:11:53,00 25,79 92
38. 506 12. 2. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:42:53,00 00:12:53,00 25,18 91
39. 527 13. 8. E Heller Vlastimil --- 00:43:10,00 00:13:10,00 25,02 90
40. 325 7. 7. D Vild Václav --- 00:44:32,00 00:14:32,00 24,25 85
41. 515 14. 3. F Koloc Josef --- 00:45:52,00 00:15:52,00 23,55 89
42. 509 15. 9. E Jirásek Jaroslav --- 00:46:26,00 00:16:26,00 23,26 88
43. 531 16. 10. E Tutsch Jiří CKKV Praha 00:49:19,00 00:19:19,00 21,90 87
44. 35 11. 11. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:57:00,00 00:27:00,00 18,95 90

Kontakt na pořadatele závodu: 0


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 105 b
  • Doležalová Hana (W) 105 b
  • Černý Jiří (B) 101 b
  • Rydval Michal (C) 101 b
Celkem bodů 412 b

CK Vinohradské šlapky

  • Černý Karel (C) 120 b
  • Prager Karel (D) 92 b
  • Baloun Tomáš (B) 90 b
Celkem bodů 302 b

CKKV Praha

  • Tutsch Jiří (E) 87 b
  • Strnad Ivo (D) 86 b
Celkem bodů 173 b

CSK Markus

  • Hájek Stanislav (E) 101 b
  • Burgr Josef (E) 98 b
Celkem bodů 199 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 95 b
  • Rendl Jaroslav (C) 94 b
  • Borůvková Lenka (W) 94 b
  • Vávra Marek (C) 93 b
Celkem bodů 376 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 94 b
Celkem bodů 94 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 120 b
Celkem bodů 120 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 92 b
Celkem bodů 92 b

Stark Cycling Team

  • Bryxi Jan (D) 110 b
  • Šindelár Ladislav (C) 91 b
Celkem bodů 201 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Schunágel Karel (C) 89 b
  • Vlasák Richard (D) 87 b
Celkem bodů 176 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.