Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

21.06.2020 - Král vrchařů - Hostivice

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 0 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 522 1. 1. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:24:29,00   0,00 100
2. 708 2.   P2 Kubín 00:25:55,00 00:01:26,00 0,00
3. 503 3. 1. E Král Josef --- 00:26:44,00 00:02:15,00 0,00 90
4. 510 4. 2. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:28:13,00 00:03:44,00 0,00 85
5. 504 5. 1. F Ježek Antonín --- 00:28:52,00 00:04:23,00 0,00 81
6. 506 6. 2. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:28:57,00 00:04:28,00 0,00 78
7. 707 7.   P2 Kabrhel 00:29:07,00 00:04:38,00 0,00
8. 527 8. 3. E Heller Vlastimil --- 00:29:16,00 00:04:47,00 0,00 76
9. 537 9. 4. E Fucik Josef --- 00:29:58,00 00:05:29,00 0,00 75
10. 520 10. 3. F Šrejma Jiří --- 00:31:10,00 00:06:41,00 0,00 74
11. 509 11. 5. E Jirásek Jaroslav --- 00:31:40,00 00:07:11,00 0,00 73
12. 705 12.   P2 Michálek 00:32:38,00 00:08:09,00 0,00
13. 505 13. 4. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:33:37,00 00:09:08,00 0,00 72
14. 508 14. 2. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:34:18,00 00:09:49,00 0,00 71
15. 1 15. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:42:04,00 00:17:35,00 0,00 100
16. 9 16. 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:43:39,00 00:19:10,00 0,00 90
17. 301 17. 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:44:02,00 00:19:33,00 0,00 100
18. 302 18. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:44:02,00 00:19:33,00 0,00 100
19. 6 19. 1. A Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 00:44:04,00 00:19:35,00 0,00 85
20. 4 20. 3. B Miller Milan Tama Královice 00:44:20,00 00:19:51,00 0,00 81
21. 328 21. 3. C Uličný Vladimír --- 00:44:25,00 00:19:56,00 0,00 85
22. 303 22. 4. C Šulc David Dexter Cycling 00:44:41,00 00:20:12,00 0,00 81
23. 310 23. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:45:10,00 00:20:41,00 0,00 78
24. 61 24. 2. A Goj Radim --- 00:45:43,00 00:21:14,00 0,00 78
25. 3 25. 4. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:46:02,00 00:21:33,00 0,00 76
26. 2 26. 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:46:05,00 00:21:36,00 0,00 75
27. 75 27. 3. A Souček Šimon KPC Praha 00:47:16,00 00:22:47,00 0,00 74
28. 305 28. 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:47:26,00 00:22:57,00 0,00 76
29. 7 29. 4. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:47:49,00 00:23:20,00 0,00 73
30. 59 30. 5. A Mašín Roman --- 00:48:22,00 00:23:53,00 0,00 72
31. 39 31. 6. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 00:48:26,00 00:23:57,00 0,00 71
32. 5 32. 7. B Beránek Milan --- 00:48:30,00 00:24:01,00 0,00 70
33. 354 33. 2. D Mullen Michael --- 00:48:55,00 00:24:26,00 0,00 75
34. 317 34. 6. C Cafourek Václav Dexter Cycling 00:49:03,00 00:24:34,00 0,00 74
35. 307 35. 7. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:50:01,00 00:25:32,00 0,00 73
36. 312 36. 3. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:51:39,00 00:27:10,00 0,00 72
37. 399 37. 8. C Šrejma Marek --- 00:52:05,00 00:27:36,00 0,00 71
38. 63 38. 8. B Insausti Javier --- 00:52:22,00 00:27:53,00 0,00 69
39. 314 39. 4. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:53:30,00 00:29:01,00 0,00 70
40. 351 40. 5. D Liška Pavel CKKV Praha 00:54:00,00 00:29:31,00 0,00 69
41. 341 41. 6. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:54:14,00 00:29:45,00 0,00 68
42. 378 42. 7. D Škrabal Petr Dexter Cycling 01:00:07,00 00:35:38,00 0,00 67
43. 704 43.   P2 Hellerová 01:00:33,00 00:36:04,00 0,00
44. 325 44. 8. D Vild Václav --- 01:02:04,00 00:37:35,00 0,00 66
45. 703 45.   P2 Hlaváček 01:03:22,00 00:38:53,00 0,00
46. 319 46. 9. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 01:05:16,00 00:40:47,00 0,00 65
47. 536 47. 1. Z Thumová Kamila --- 01:13:19,00 00:48:50,00 0,00 64

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Doležalová Hana (W) 100 b
  • Rydval Michal (C) 100 b
  • Vejvoda Josef (D) 78 b
Celkem bodů 378 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 85 b
  • Dmitriev Andrei (B) 71 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 70 b
  • Jermolajev Igor (D) 65 b
Celkem bodů 291 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 71 b
Celkem bodů 71 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 81 b
  • Krajčík Josef (F) 78 b
  • Cafourek Václav (C) 74 b
  • Pacovský Tomáš (C) 73 b
Celkem bodů 306 b

KPC Praha

  • Souček Šimon (A) 74 b
  • Vlk Ladislav (D) 68 b
Celkem bodů 142 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
  • Mirovský Petr (A) 85 b
Celkem bodů 275 b

Rohozec Amulet team

  • Fucik Josef (E) 75 b
Celkem bodů 75 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 76 b
Celkem bodů 76 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Vlasák Richard (D) 72 b
  • Holovlaský Ladislav (F) 72 b
Celkem bodů 144 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.