Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

06.06.2020 - První šlápnutí (po COVID19)-14.ročník-Celkové výsledky jsou v Informacich

Zobrazit:

Skupina CDJHŽ - 44 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 324   D Tajč Jan Tama Královice 01:03:44,00   41,42 85
2. 350   D Šváb Přemysl --- 01:03:44,00   41,42 76
3. 330   D Aisbrych Jiří --- 01:03:46,00 00:00:02,00 41,40 71
4. 311   D Tácha Petr Dexter Cycling 01:03:47,00 00:00:03,00 41,39 70
5. 314   D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 01:03:47,00 00:00:03,00 41,39 69
6. 397   D Švihálek Tomáš --- 01:03:48,00 00:00:04,00 41,38 66
7. 312   D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:03:51,00 00:00:07,00 41,35 63
8. 351   D Liška Pavel CKKV Praha 01:03:53,00 00:00:09,00 41,33 61
9. 331   D Procházka Aleš CKKV Praha 01:10:46,00 00:07:02,00 37,31 56
10. 310   D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:11:15,00 00:07:31,00 37,05 55
11. 378   D Škrabal Petr Dexter Cycling 01:11:25,00 00:07:41,00 36,97 54
12. 367   D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 01:11:26,00 00:07:42,00 36,96 53
13. 404   D Mencl Pavel --- 01:11:28,00 00:07:44,00 36,94 52
14. 384   D Dubitzký Pavel --- 01:12:31,00 00:08:47,00 36,41 51

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 78 b
  • Rydval Michal (C) 75 b
  • Černý Jiří (B) 69 b
  • Baier Jiří (B) 65 b
Celkem bodů 287 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 76 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 69 b
  • Dmitriev Andrei (B) 62 b
  • Sýkora Robert (C) 60 b
Celkem bodů 267 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 61 b
  • Procházka Aleš (D) 56 b
Celkem bodů 117 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 71 b
Celkem bodů 71 b

Dexter Cycling

  • Borůvková Lenka (W) 85 b
  • Stránský Vojtěch (B) 85 b
  • Šulc David (C) 74 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
Celkem bodů 317 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 73 b
  • Somr Michael (B) 70 b
Celkem bodů 143 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 78 b
  • Vejvar Lukáš (B) 72 b
  • Čech Antonín (C) 64 b
Celkem bodů 214 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 63 b
Celkem bodů 148 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 68 b
  • Vlasák Richard (D) 63 b
Celkem bodů 131 b

Veeam

  • Sapozhnikov Kirill (A) 58 b
  • Stepanov Alexey (C) 58 b
  • Rybakov Dmitry (B) 57 b
Celkem bodů 173 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.