Závody a výsledky / 2020 / Silnice / Výsledky

06.06.2020 - První šlápnutí (po COVID19)-14.ročník-Celkové výsledky jsou v Informacich

Zobrazit:

Skupina AB - 66 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 30 1. A Novotný Oldřich --- 01:31:26,00   43,31 100
2. 70 2. B Kollert Michal --- 01:31:26,00   43,31 90
3. 55 3. B Stránský Vojtěch Dexter Cycling 01:31:27,00 00:00:01,00 43,30 85
4. 77 4. A Slanař Josef --- 01:31:27,00 00:00:01,00 43,30 81
5. 46 5. B Vlachovský Michal Kolofix 01:31:28,00 00:00:02,00 43,29 78
6. 11 6. B Novák Vít CFC Kladno 01:31:28,00 00:00:02,00 43,29 76
7. 59 7. A Mašín Roman --- 01:31:28,00 00:00:02,00 43,29 75
8. 41 8. A Hradecký Jaroslav --- 01:31:29,00 00:00:03,00 43,29 74
9. 1 9. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 01:31:29,00 00:00:03,00 43,29 73
10. 22 10. B Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 01:31:30,00 00:00:04,00 43,28 72
11. 38 11. B Zháňal Pavel --- 01:31:30,00 00:00:04,00 43,28 71
12. 9 12. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 01:31:31,00 00:00:05,00 43,27 70
13. 2 13. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:31:33,00 00:00:07,00 43,26 69
14. 72 14. B Cupl Thomas --- 01:32:11,00 00:00:45,00 42,96 68
15. 8 15. A Thuma Miroslav --- 01:32:15,00 00:00:49,00 42,93 67
16. 25 16. B Klícha Martin --- 01:32:17,00 00:00:51,00 42,91 66
17. 3 17. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 01:40:00,00 00:08:34,00 39,60 65
18. 18 18. B Procházka Radek --- 01:40:17,00 00:08:51,00 39,49 64
19. 4 19. B Miller Milan Tama Královice 01:40:18,00 00:08:52,00 39,48 63
20. 39 20. B Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 01:40:19,00 00:08:53,00 39,47 62
21. 66 21. B Střihavka Dan --- 01:40:20,00 00:08:54,00 39,47 61
22. 5 22. B Beránek Milan --- 01:40:30,00 00:09:04,00 39,40 60
23. 79 23. B Šmahel Michal --- 01:40:32,00 00:09:06,00 39,39 59
24. 68 24. A Sapozhnikov Kirill Veeam 01:41:00,00 00:09:34,00 39,21 58
25. 67 25. B Rybakov Dmitry Veeam 01:42:00,00 00:10:34,00 38,82 57
26. 76 26. B Lukáš Kotrba --- 01:43:00,00 00:11:34,00 38,45 56
7   A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:00:00,00  

Skupina CDJHŽ - 44 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 456 1. C Dvořáček Martin --- 01:03:44,00   41,42 100
2. 346 2. C Hraběta Miroslav --- 01:03:44,00   41,42 90
3. 324 3. D Tajč Jan Tama Královice 01:03:44,00   41,42 85
4. 328 4. C Uličný Vladimír --- 01:03:44,00   41,42 81
5. 305 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 01:03:44,00   41,42 78
6. 350 6. D Šváb Přemysl --- 01:03:44,00   41,42 76
7. 302 7. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 01:03:44,00   41,42 75
8. 303 8. C Šulc David Dexter Cycling 01:03:45,00 00:00:01,00 41,41 74
9. 304 9. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 01:03:45,00 00:00:01,00 41,41 73
10. 459 10. C Jonášek Jan --- 01:03:46,00 00:00:02,00 41,40 72
11. 330 11. D Aisbrych Jiří --- 01:03:46,00 00:00:02,00 41,40 71
12. 311 12. D Tácha Petr Dexter Cycling 01:03:47,00 00:00:03,00 41,39 70
13. 314 13. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 01:03:47,00 00:00:03,00 41,39 69
14. 332 14. Z Milec Jiřincová Jana --- 01:03:47,00 00:00:03,00 41,39 68
15. 307 15. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 01:03:48,00 00:00:04,00 41,38 67
16. 397 16. D Švihálek Tomáš --- 01:03:48,00 00:00:04,00 41,38 66
17. 357 17. C Šrain Jiří Dexter Cycling 01:03:48,00 00:00:04,00 41,38 65
18. 322 18. C Čech Antonín Stark Cycling Team 01:03:50,00 00:00:06,00 41,36 64
19. 312 19. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 01:03:51,00 00:00:07,00 41,35 63
20. 400 20. C Kadleček František --- 01:03:52,00 00:00:08,00 41,34 62
21. 351 21. D Liška Pavel CKKV Praha 01:03:53,00 00:00:09,00 41,33 61
22. 347 22. C Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 01:03:57,00 00:00:13,00 41,28 60
23. 301 23. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 01:06:50,00 00:03:06,00 39,50 59
24. 414 24. C Stepanov Alexey Veeam 01:08:01,00 00:04:17,00 38,81 58
25. 334 25. C Rubeš Jaroslav --- 01:08:12,00 00:04:28,00 38,71 57
26. 331 26. D Procházka Aleš CKKV Praha 01:10:46,00 00:07:02,00 37,31 56
27. 310 27. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:11:15,00 00:07:31,00 37,05 55
28. 378 28. D Škrabal Petr Dexter Cycling 01:11:25,00 00:07:41,00 36,97 54
29. 367 29. D Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 01:11:26,00 00:07:42,00 36,96 53
30. 404 30. D Mencl Pavel --- 01:11:28,00 00:07:44,00 36,94 52
31. 384 31. D Dubitzký Pavel --- 01:12:31,00 00:08:47,00 36,41 51
413   C Brambora Karel --- 00:00:00,00  

Skupina EFW - 22 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 532 1. E Rašev Eugen --- 00:36:01,00   36,65 100
2. 503 2. E Král Josef --- 00:36:01,00   36,65 90
3. 533 3. W Borůvková Lenka Dexter Cycling 00:36:04,00 00:00:03,00 36,60 85
4. 504 4. F Ježek Antonín --- 00:36:05,00 00:00:04,00 36,58 81
5. 522 5. W Doležalová Hana AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:05,00 00:00:04,00 36,58 78
6. 510 6. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:36:06,00 00:00:05,00 36,57 76
7. 527 7. E Heller Vlastimil --- 00:36:06,00 00:00:05,00 36,57 75
8. 513 8. E Krummer Radoslav --- 00:36:21,00 00:00:20,00 36,31 74
9. 506 9. F Krajčík Josef Dexter Cycling 00:38:01,00 00:02:00,00 34,72 73
10. 515 10. F Koloc Josef --- 00:39:42,00 00:03:41,00 33,25 72
11. 508 11. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:39:43,00 00:03:42,00 33,24 71
12. 520 12. F Šrejma Jiří --- 00:39:43,00 00:03:42,00 33,24 70
13. 509 13. E Jirásek Jaroslav --- 00:42:22,00 00:06:21,00 31,16 69
14. 505 14. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:42:53,00 00:06:52,00 30,78 68

Kontakt na pořadatele závodu: 602481465


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Doležalová Hana (W) 78 b
  • Rydval Michal (C) 75 b
  • Černý Jiří (B) 69 b
  • Baier Jiří (B) 65 b
Celkem bodů 287 b

CFC Kladno

  • Novák Vít (B) 76 b
Celkem bodů 76 b

CK Vinohradské šlapky

  • Jaroš Petr (E) 76 b
  • Tserendorj Baasanbayar (D) 69 b
  • Dmitriev Andrei (B) 62 b
  • Sýkora Robert (C) 60 b
Celkem bodů 267 b

CKKV Praha

  • Liška Pavel (D) 61 b
  • Procházka Aleš (D) 56 b
Celkem bodů 117 b

CSK Markus

  • Mikšovská Alena (W) 71 b
Celkem bodů 71 b

Dexter Cycling

  • Borůvková Lenka (W) 85 b
  • Stránský Vojtěch (B) 85 b
  • Šulc David (C) 74 b
  • Rendl Jaroslav (C) 73 b
Celkem bodů 317 b

Kolofix

  • Vlachovský Michal (B) 78 b
Celkem bodů 78 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 73 b
  • Somr Michael (B) 70 b
Celkem bodů 143 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 78 b
  • Vejvar Lukáš (B) 72 b
  • Čech Antonín (C) 64 b
Celkem bodů 214 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 63 b
Celkem bodů 148 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 68 b
  • Vlasák Richard (D) 63 b
Celkem bodů 131 b

Veeam

  • Sapozhnikov Kirill (A) 58 b
  • Stepanov Alexey (C) 58 b
  • Rybakov Dmitry (B) 57 b
Celkem bodů 173 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2020   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.