Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

15.06.2019 - Mem.Vráti Kubeše-časovka Chýně

Zobrazit:

Skupina CDJHŽ - 17,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 499   C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:20,00   39,87 90
2. 304   C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:27:41,00 00:01:21,00 37,93 75
3. 309   C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:43,00 00:01:23,00 37,88 74
4. 454   C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:28:31,00 00:02:11,00 36,82 72
5. 373   C Procházka Aleš CKKV Praha 00:28:37,00 00:02:17,00 36,69 71
6. 307   C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:28:40,00 00:02:20,00 36,63 70
7. 498   C Šťastný Petr Dexter Cycling 00:29:53,00 00:03:33,00 35,14 65

Kontakt na pořadatele závodu: sct@sportpomaha.org


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Tůma Roman (D) 100 b
  • Baier Jiří (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 76 b
Celkem bodů 356 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 75 b
Celkem bodů 75 b

Alltraining.cz

  • Kopelentová Kateřina (H) 62 b
Celkem bodů 62 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 81 b
  • Vlček Petr (C) 75 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
Celkem bodů 313 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 71 b
  • Okruhlica Petr (D) 68 b
  • Trachta Pavel (D) 66 b
Celkem bodů 205 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 78 b
  • Mikšovská Alena (W) 68 b
Celkem bodů 317 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

Dexter Cycling

  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
  • Šťastný Petr (C) 65 b
Celkem bodů 207 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 73 b
Celkem bodů 73 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 70 b
Celkem bodů 70 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 75 b
  • Válková Kateřina (Ž) 63 b
Celkem bodů 138 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 161 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 78 b
  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 74 b
Celkem bodů 226 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 69 b
  • Vlasák Richard (D) 67 b
Celkem bodů 136 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.