Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

15.06.2019 - Mem.Vráti Kubeše-časovka Chýně

Zobrazit:

Skupina AB - 17,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 8 1. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:25:37,00   40,99 100
2. 9 2. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:07,00 00:00:30,00 40,20 90
3. 25 3. B Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:40,00 00:01:03,00 39,38 85
4. 21 4. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:27:14,00 00:01:37,00 38,56 81
5. 6 5. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:31,00 00:01:54,00 38,16 78
6. 4 6. B Miller Milan Tama Královice 00:27:34,00 00:01:57,00 38,09 76
7. 15 7. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:27:59,00 00:02:22,00 37,52 75
8. 7 8. B Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:28:11,00 00:02:34,00 37,26 74
9. 70 9. B Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 00:34:41,00 00:09:04,00 30,27 73

Skupina CDJHŽ - 17,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 331 1. D Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 00:25:39,00   40,94 100
2. 499 2. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:26:20,00 00:00:41,00 39,87 90
3. 343 3. D Tajč Jan Tama Královice 00:26:20,00 00:00:41,00 39,87 85
4. 341 4. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:26:54,00 00:01:15,00 39,03 81
5. 468 5. D Hájek Stanislav CSK Markus 00:27:03,00 00:01:24,00 38,82 78
6. 317 6. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:27:11,00 00:01:32,00 38,63 76
7. 304 7. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:27:41,00 00:02:02,00 37,93 75
8. 309 8. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:27:43,00 00:02:04,00 37,88 74
9. 337 9. D Strnad Ivo CK Omlazení.cz 00:28:27,00 00:02:48,00 36,91 73
10. 454 10. C Šrain Jiří Dexter Cycling 00:28:31,00 00:02:52,00 36,82 72
11. 373 11. C Procházka Aleš CKKV Praha 00:28:37,00 00:02:58,00 36,69 71
12. 307 12. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:28:40,00 00:03:01,00 36,63 70
13. 336 13. D Vlk Ladislav KPC Praha 00:28:50,00 00:03:11,00 36,42 69
14. 332 14. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:29:18,00 00:03:39,00 35,84 68
15. 334 15. D Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 00:29:28,00 00:03:49,00 35,63 67
16. 439 16. D Trachta Pavel CKKV Praha 00:29:30,00 00:03:51,00 35,59 66
17. 498 17. C Šťastný Petr Dexter Cycling 00:29:53,00 00:04:14,00 35,14 65
18. 474 18. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:30:27,00 00:04:48,00 34,48 64
19. 385 19. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:31:32,00 00:05:53,00 33,30 63
20. 453 20. H Kopelentová Kateřina Alltraining.cz 00:34:10,00 00:08:31,00 30,73 62

Skupina EFW - 8,6 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 518 1. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:13:09,00   39,24 100
2. 513 2. E Burgr Josef CSK Markus 00:13:15,00 00:00:06,00 38,94 90
3. 526 3. E Krummer Radoslav Team CUBE 00:13:25,00 00:00:16,00 38,46 85
4. 517 4. E Kubín Igor CSK Markus 00:13:47,00 00:00:38,00 37,44 81
5. 528 5. E Brusch Lubomír SWEEP Ultimate Sport 00:13:51,00 00:00:42,00 37,26 78
6. 597 6. E Král Josef Kbely cycling team 00:14:18,00 00:01:09,00 36,08 76
7. 504 7. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:14:30,00 00:01:21,00 35,59 75
8. 522 8. F Joch Zdeněk CK A je To Třebíč 00:14:38,00 00:01:29,00 35,26 74
9. 525 9. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:14:39,00 00:01:30,00 35,22 73
10. 599 10. E Jaroš Petr CK Vinohradské šlapky 00:14:54,00 00:01:45,00 34,63 72
11. 509 11. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:15:02,00 00:01:53,00 34,32 71
12. 523 12. F Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 00:15:25,00 00:02:16,00 33,47 70
13. 515 13. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:15:31,00 00:02:22,00 33,25 69
14. 520 14. W Mikšovská Alena CSK Markus 00:16:03,00 00:02:54,00 32,15 68

Kontakt na pořadatele závodu: sct@sportpomaha.org


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Tůma Roman (D) 100 b
  • Baier Jiří (B) 90 b
  • Horváth Miroslav (C) 90 b
  • Vejvoda Josef (D) 76 b
Celkem bodů 356 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 75 b
Celkem bodů 75 b

Alltraining.cz

  • Kopelentová Kateřina (H) 62 b
Celkem bodů 62 b

CK A je To Třebíč

  • Joch Zdeněk (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

CK Omlazení.cz

  • Strnad Ivo (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

CK Vinohradské šlapky

  • Vaněček Karel (B) 85 b
  • Prager Karel (D) 81 b
  • Vlček Petr (C) 75 b
  • Jaroš Petr (E) 72 b
Celkem bodů 313 b

CKKV Praha

  • Procházka Aleš (C) 71 b
  • Okruhlica Petr (D) 68 b
  • Trachta Pavel (D) 66 b
Celkem bodů 205 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 90 b
  • Kubín Igor (E) 81 b
  • Hájek Stanislav (D) 78 b
  • Mikšovská Alena (W) 68 b
Celkem bodů 317 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

Dexter Cycling

  • Šrain Jiří (C) 72 b
  • Pacovský Tomáš (C) 70 b
  • Šťastný Petr (C) 65 b
Celkem bodů 207 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 73 b
Celkem bodů 73 b

Dojedu ne poslední

  • Ukraintsev Egor (B) 73 b
Celkem bodů 73 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 81 b
Celkem bodů 81 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 76 b
Celkem bodů 76 b

KCL Kooperativa-Svijany

  • Koloc Josef (F) 70 b
Celkem bodů 70 b

KPC Praha

  • Vlk Ladislav (D) 69 b
Celkem bodů 69 b

SportRaces-Isaac Team

  • Švanda Ondřej (B) 100 b
Celkem bodů 100 b

Stark Cycling Team

  • Urban Dan (B) 75 b
  • Válková Kateřina (Ž) 63 b
Celkem bodů 138 b

SWEEP Ultimate Sport

  • Brusch Lubomír (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 85 b
  • Miller Milan (B) 76 b
Celkem bodů 161 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Beránek Milan (B) 78 b
  • Mašek Petr (B) 74 b
  • Tůma Jiří (C) 74 b
Celkem bodů 226 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 69 b
  • Vlasák Richard (D) 67 b
Celkem bodů 136 b

Velosport Favorit Bílina

  • Jirásek Jaroslav (E) 71 b
Celkem bodů 71 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.