Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

14.09.2019 - Časovka do vrchu – Račice nad Berounkou 2019

Zobrazit:

Skupina ABCDEFWJHŽ - 4,6 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 1 1. 1. B Kotrlík Tomáš LAWI STARS - GIANT 00:10:31,38   26,23 100
2. 3 2. 2. B Somr Michael LAWI STARS - GIANT 00:10:47,68 00:00:16,30 25,57 90
3. 601 3.   P1 Čekal Josef RBB Invest force 00:10:53,59 00:00:22,21 25,34
4. 4 4. 3. B Miller Milan Tama Královice 00:10:56,97 00:00:25,59 25,21 85
5. 499 5. 1. C Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 00:10:57,57 00:00:26,19 25,18 100
6. 605 6.   P1 Otta Josef RBB Invest force 00:11:04,13 00:00:32,75 24,93
7. 19 7. 4. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:07,00 00:00:35,62 24,83 81
8. 604 8.   P1 Kopelent David RBB Invest force 00:11:10,05 00:00:38,67 24,71
9. 321 9. 2. C Šulc David Dexter Cycling 00:11:12,92 00:00:41,54 24,61 90
10. 9 10. 5. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:15,77 00:00:44,39 24,51 78
11. 485 11. 3. C Uličný Vladimír Žádný tým 00:11:19,71 00:00:48,33 24,36 85
12. 610 12.   P1 Sirový Miloslav 00:11:22,39 00:00:51,01 24,27
13. 317 13. 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:11:28,70 00:00:57,32 24,05 81
14. 5 14. 1. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:11:32,52 00:01:01,14 23,91 76
15. 436 15. 2. D Mullen Michael Žádný tým 00:11:38,54 00:01:07,16 23,71 78
16. 21 16. 6. B Procházka Radek Eleven Cube Riders 00:11:41,87 00:01:10,49 23,59 75
17. 608 17.   P1 Müller Roman Malé Kyšice 00:11:49,12 00:01:17,74 23,35
18. 606 18.   P1 Kolář Jan Praha 00:11:50,38 00:01:19,00 23,31
19. 607 19.   P1 Oupic Zdeněk SportRaces – Isaac Team 00:11:51,72 00:01:20,34 23,27
20. 306 20. 4. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:11:58,48 00:01:27,10 23,05 76
21. 303 21. 5. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:12:01,62 00:01:30,24 22,95 75
22. 602 22.   P1 Vondráček Jan RBB Invest force 00:12:09,80 00:01:38,42 22,69
23. 12 23. 6. C Černý Jan Stark Cycling Team 00:12:12,73 00:01:41,35 22,60 74
24. 603 24.   P1 Štemberk Jáchym RBB Invest force 00:12:18,28 00:01:46,90 22,43
25. 374 25. 3. D Dubitzký Pavel PCK Louda 00:12:20,09 00:01:48,71 22,38 73
26. 13 26. 7. B Slaboch David Komplet Sport Servis 00:12:30,89 00:01:59,51 22,05 74
27. 107 27. 8. B Husák Tomáš Stark Cycling Team 00:12:33,22 00:02:01,84 21,99 73
28. 6 28. 9. B Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:12:33,57 00:02:02,19 21,98 72
29. 309 29. 7. C Tůma Jiří TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 00:12:40,99 00:02:09,61 21,76 72
30. 307 30. 8. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:12:49,66 00:02:18,28 21,52 71
31. 456 31. 4. D Aisbrych Jiří SportRaces-Isaac Team 00:12:53,86 00:02:22,48 21,40 70
32. 22 32. 10. B Šuranyi Martin CFC Kladno 00:13:12,73 00:02:41,35 20,89 71
33. 311 33. 5. D Tácha Petr Dexter Cycling 00:13:19,03 00:02:47,65 20,73 69
34. 332 34. 6. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:13:19,06 00:02:47,68 20,72 68
35. 517 35. 1. E Kubín Igor CSK Markus 00:13:21,16 00:02:49,78 20,67 100
36. 304 36. 9. C Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 00:13:25,40 00:02:54,02 20,56 67
37. 405 37. 10. C Čech Antonín Stark Cycling Team 00:13:30,22 00:02:58,84 20,44 66
38. 597 38. 2. E Král Josef Kbely cycling team 00:13:57,37 00:03:25,99 19,78 90
39. 333 39. 11. C Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 00:13:58,14 00:03:26,76 19,76 65
40. 91 40. 11. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:14:04,39 00:03:33,01 19,61 70
41. 521 41. 3. E Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 00:14:07,67 00:03:36,29 19,54 85
42. 474 42. 7. D Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 00:14:20,30 00:03:48,92 19,25 64
43. 471 43. 12. C Jelínek Martin Žádný tým 00:14:26,82 00:03:55,44 19,10 63
44. 510 44. 1. W Pojkarová Jitka Dexter Cycling 00:14:29,76 00:03:58,38 19,04 81
45. 342 45. 8. D Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 00:14:30,51 00:03:59,13 19,02 62
46. 371 46. 9. D Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 00:14:33,71 00:04:02,33 18,95 61
47. 525 47. 4. E Chalupecký Jiří dhcycling Beroun 00:14:36,37 00:04:04,99 18,90 78
48. 15 48. 12. B Urban Dan Stark Cycling Team 00:14:39,81 00:04:08,43 18,82 69
49. 609 49.   P1 Holub Jaroslav Praha 00:14:41,03 00:04:09,65 18,80
50. 502 50. 5. E Mojžíš Jaromír SportRaces-Isaac Team 00:14:43,28 00:04:11,90 18,75 76
51. 508 51. 6. E Krajčík Josef Dexter Cycling 00:15:01,28 00:04:29,90 18,37 75
52. 385 52. 1. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:15:02,08 00:04:30,70 18,36 60
53. 504 53. 1. F Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 00:15:08,67 00:04:37,29 18,22 74
54. 600 54.   P1 Zelenka Václav Cyklo Kern 00:16:35,90 00:06:04,52 16,63
55. 509 55. 7. E Jirásek Jaroslav Velosport Favorit Bílina 00:17:01,94 00:06:30,56 16,20 73
56. 339 56. 10. D Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 00:17:08,47 00:06:37,09 16,10 59
57. 515 57. 2. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:18:10,03 00:07:38,65 15,19 72
58. 501 58. 2. W Mojžíšová Jaroslava SportRaces-Isaac Team 00:19:13,75 00:08:42,37 14,35 71
59. 98 59. 13. B Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 00:20:07,00 00:09:35,62 13,72 68

Kontakt na pořadatele závodu: 721 505 337, 12pliml12@seznam.cz


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Horváth Miroslav (C) 100 b
  • Vejvoda Josef (D) 81 b
  • Černý Jiří (B) 81 b
  • Baier Jiří (B) 78 b
Celkem bodů 340 b

AFFAIRE Proboštov

  • Ježek Antonín (F) 74 b
Celkem bodů 74 b

CFC Kladno

  • Šuranyi Martin (B) 71 b
Celkem bodů 71 b

CK Vinohradské šlapky

  • Kerpl Lukáš (B) 70 b
  • Baloun Tomáš (B) 68 b
  • Vlček Petr (C) 67 b
  • Vlček Jiří (C) 65 b
Celkem bodů 270 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 68 b
Celkem bodů 68 b

CSK Markus

  • Kubín Igor (E) 100 b
Celkem bodů 100 b

Cyklovrakoviště

  • Šmíd Luděk (D) 61 b
Celkem bodů 61 b

Dexter Cycling

  • Šulc David (C) 90 b
  • Pojkarová Jitka (W) 81 b
  • Rendl Jaroslav (C) 76 b
  • Krajčík Josef (E) 75 b
Celkem bodů 322 b

dhcycling Beroun

  • Chalupecký Jiří (E) 78 b
Celkem bodů 78 b

Eleven Cube Riders

  • Procházka Radek (B) 75 b
Celkem bodů 75 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 90 b
Celkem bodů 90 b

Komplet Sport Servis

  • Slaboch David (B) 74 b
Celkem bodů 74 b

LAWI STARS - GIANT

  • Kotrlík Tomáš (B) 100 b
  • Somr Michael (B) 90 b
Celkem bodů 190 b

PCK Louda

  • Dubitzký Pavel (D) 73 b
Celkem bodů 73 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 76 b
  • Mojžíš Jaromír (E) 76 b
  • Mojžíšová Jaroslava (W) 71 b
  • Aisbrych Jiří (D) 70 b
Celkem bodů 293 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 75 b
  • Černý Jan (C) 74 b
  • Husák Tomáš (B) 73 b
  • Urban Dan (B) 69 b
Celkem bodů 291 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 85 b
Celkem bodů 85 b

TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA

  • Tůma Jiří (C) 72 b
  • Beránek Milan (B) 72 b
Celkem bodů 144 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 72 b
Celkem bodů 72 b

Velosport Favorit Bílina

  • Kopta Václav (E) 85 b
  • Jirásek Jaroslav (E) 73 b
Celkem bodů 158 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.