Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

21.07.2019 - Mistrovství SAC ČR - Krnov - hromadný závod

Zobrazit:

Skupina A - 82,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 47 1. A Novotný Oldřich CT WEBER 02:15:05,00   36,64 120
2. 97 2. A Koblic Radek CT WEBER 02:20:29,00 00:05:24,00 35,24 110
3. 5 3. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 02:31:21,00 00:16:16,00 32,71 105

Skupina B - 82,5 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 43 1. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 02:12:51,00   37,26 120
2. 14 2. B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 02:12:54,00 00:00:03,00 37,25 110
3. 19 3. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 02:14:44,00 00:01:53,00 36,74 105
4. 116 4. B Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 02:21:34,00 00:08:43,00 34,97 101
5. 4 5. B Miller Milan Tama Královice 03:12:22,00 00:59:31,00 25,73 98
6. 9 6. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 03:12:25,00 00:59:34,00 25,73 96

Skupina C - 60 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 301 1. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 02:17:24,00   26,20 120
2. 306 2. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 02:18:30,00 00:01:06,00 25,99 110
3. 303 3. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 02:20:22,00 00:02:58,00 25,65 105
4. 359 4. C Beneš Martin CT WEBER 02:29:18,00 00:11:54,00 24,11 101
5. 307 5. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 02:29:47,00 00:12:23,00 24,03 98
6. 394 6. C Katona Jiří Cyklosport Katona 02:30:16,00 00:12:52,00 23,96 96
7. 365 7. C Eger Emil Dexter Cycling 03:21:58,00 01:04:34,00 17,82 95

Skupina D - 60 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 317 1. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 01:47:59,00   33,34 120
2. 341 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 01:48:18,00 00:00:19,00 33,24 110
3. 332 3. D Okruhlica Petr CKKV Praha 03:48:14,00 02:00:15,00 15,77 105
4. 327 4. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 03:57:39,00 02:09:40,00 15,15 101
5. 434 5. D Škrabal Petr Dexter Cycling 04:50:05,00 03:02:06,00 12,41 98

Skupina EFJHŽW - 60 KM

Poč. St.č. Poř. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 345 1. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 01:52:12,00   32,09 120
2. 475 2. Z Dýrová Šárka SportRaces-Isaac Team 01:52:13,00 00:00:01,00 32,08 110
3. 518 3. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 01:54:12,00 00:02:00,00 31,52 105
4. 513 4. E Burgr Josef CSK Markus 01:54:26,00 00:02:14,00 31,46 101
5. 515 5. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 01:54:58,00 00:02:46,00 31,31 101
6. 368 6. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 01:57:01,00 00:04:49,00 30,76 98
7. 376 7. Z Muchová Veronika Cyklotrénink - František Trkal 01:57:20,00 00:05:08,00 30,68 96
8. 597 8. E Král Josef Kbely cycling team 01:59:16,00 00:07:04,00 30,18 95
9. 385 9. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 02:03:12,00 00:11:00,00 29,22 94
10. 328 10. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 02:06:41,00 00:14:29,00 28,42 93

Kontakt na pořadatele závodu: SAC ČR


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Vejvoda Josef (D) 120 b
  • Rydval Michal (C) 120 b
  • Černý Jiří (B) 105 b
  • Baier Jiří (B) 96 b
Celkem bodů 441 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 110 b
Celkem bodů 110 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 105 b
Celkem bodů 105 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 101 b
Celkem bodů 101 b

CT WEBER

  • Novotný Oldřich (A) 120 b
  • Koblic Radek (A) 110 b
  • Beneš Martin (C) 101 b
Celkem bodů 331 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 105 b
Celkem bodů 105 b

Cyklosport Katona

  • Katona Jiří (C) 96 b
Celkem bodů 96 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 96 b
Celkem bodů 96 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 110 b
  • Škrabal Petr (D) 98 b
  • Pacovský Tomáš (C) 98 b
  • Eger Emil (C) 95 b
Celkem bodů 401 b

Kbely cycling team

  • Král Josef (E) 95 b
Celkem bodů 95 b

Rafkarna IDEA Cycling Team

  • Klícha Martin (B) 101 b
Celkem bodů 101 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Václav (D) 101 b
Celkem bodů 101 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Boháčová Zuzana (Ž) 120 b
  • Sobek Ondřej (B) 110 b
Celkem bodů 230 b

SportRaces-Isaac Team

  • Dýrová Šárka (Ž) 110 b
  • Thuma Miroslav (A) 105 b
  • Zadáková Klára (Ž) 98 b
  • Thumová Kamila (Ž) 93 b
Celkem bodů 406 b

SSC Železný Brod

  • Malík Tomáš (B) 120 b
Celkem bodů 120 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 105 b
  • Válková Kateřina (Ž) 94 b
Celkem bodů 199 b

Tama Královice

  • Miller Milan (B) 98 b
Celkem bodů 98 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 101 b
Celkem bodů 101 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.