Závody a výsledky / 2019 / Silnice / Výsledky

20.07.2019 - Mistrovství SAC ČR - Krnov - časovka jednotlivců

Zobrazit:

Skupina ABCDEFJHŽW - 24 KM

Poč. St.č. Poř. PořK. Kat. Příjmení a jméno Tým Čas Ztráta AVS Body  
1. 47 1. 1. A Novotný Oldřich CT WEBER 00:33:50,30   42,56 120
2. 357 1. 1. C Štefan Jan Žádný tým 00:34:23,70 00:00:33,40 41,87 120
3. 5 2. 2. A Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 00:34:45,60 00:00:55,30 41,43 110
4. 343 1. 1. D Tajč Jan Tama Královice 00:34:52,50 00:01:02,20 41,29 110
5. 8 1. 1. B Švanda Ondřej SportRaces-Isaac Team 00:34:58,00 00:01:07,70 41,18 105
6. 301 2. 2. C Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 00:34:59,40 00:01:09,10 41,15 105
7. 43 2. 2. B Malík Tomáš SSC Železný Brod 00:35:02,20 00:01:11,90 41,10 101
8. 9 3. 3. B Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:32,30 00:01:42,00 40,52 98
9. 14 4. 4. B Sobek Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ 00:35:33,10 00:01:42,80 40,50 96
10. 19 5. 5. B Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 00:35:51,00 00:02:00,70 40,17 95
11. 97 3. 3. A Koblic Radek CT WEBER 00:36:03,80 00:02:13,50 39,93 94
12. 4 6. 6. B Miller Milan Tama Královice 00:36:04,70 00:02:14,40 39,91 93
13. 341 2. 2. D Prager Karel CK Vinohradské šlapky 00:36:32,90 00:02:42,60 39,40 101
14. 306 3. 3. C Rendl Jaroslav Dexter Cycling 00:36:49,50 00:02:59,20 39,10 98
15. 513 1. 1. E Burgr Josef CSK Markus 00:36:50,60 00:03:00,30 39,08 96
16. 518 2. 2. E Holas Jiří Cyklo Point Jičín 00:36:53,00 00:03:02,70 39,04 95
17. 526 3. 3. E Krummer Radoslav Team CUBE 00:36:54,00 00:03:03,70 39,02 94
18. 58 4. 4. A Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 00:36:56,00 00:03:05,70 38,99 92
19. 359 4. 4. C Beneš Martin CT WEBER 00:36:56,00 00:03:05,70 38,99 93
20. 307 5. 5. C Pacovský Tomáš Dexter Cycling 00:37:40,40 00:03:50,10 38,22 92
21. 317 3. 3. D Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 00:37:50,50 00:04:00,20 38,05 91
22. 303 6. 6. C Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 00:37:57,70 00:04:07,40 37,93 90
23. 368 4. 1. Z Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 00:38:28,20 00:04:37,90 37,43 89
24. 115 5. 5. A Gramblička Matouš CT WEBER 00:39:09,30 00:05:19,00 36,78 91
25. 475 5. 2. Z Dýrová Šárka SportRaces-Isaac Team 00:39:18,90 00:05:28,60 36,63 88
26. 345 6. 3. Z Boháčová Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ 00:39:19,00 00:05:28,70 36,63 87
27. 108 7. 7. B Šlechta Boris CK Vinohradské šlapky 00:39:38,60 00:05:48,30 36,32 90
28. 17 6. 6. A Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 00:40:56,70 00:07:06,40 35,17 89
29. 332 4. 4. D Okruhlica Petr CKKV Praha 00:41:55,50 00:08:05,20 34,35 86
30. 385 7. 4. Z Válková Kateřina Stark Cycling Team 00:42:00,50 00:08:10,20 34,28 85
31. 376 8. 5. Z Muchová Veronika Cyklotrénink - František Trkal 00:42:19,90 00:08:29,60 34,02 84
32. 328 9. 6. Z Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 00:42:32,20 00:08:41,90 33,85 83
33. 91 8. 8. B Kerpl Lukáš CK Vinohradské šlapky 00:43:09,50 00:09:19,20 33,37 88
34. 327 5. 5. D Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 00:43:54,20 00:10:03,90 32,80 82
35. 515 10. 1. F Holovlaský Ladislav TOI TOI cykloklub Slaný 00:46:14,90 00:12:24,60 31,14 82
36. 377 6. 6. D Tutsch Jiří CKKV Praha 00:46:26,20 00:12:35,90 31,01 81
37. 434 7. 7. D Škrabal Petr Dexter Cycling 00:48:14,20 00:14:23,90 29,85 80

Kontakt na pořadatele závodu: SAC ČR


Rozpis bodování

AC Sparta Praha cycling akademie

  • Rydval Michal (C) 105 b
  • Baier Jiří (B) 98 b
  • Černý Jiří (B) 95 b
  • Maroušek František (A) 92 b
Celkem bodů 390 b

CK Vinohradské šlapky

  • Prager Karel (D) 101 b
  • Šlechta Boris (B) 90 b
  • Kerpl Lukáš (B) 88 b
Celkem bodů 279 b

CKKV Praha

  • Okruhlica Petr (D) 86 b
  • Tutsch Jiří (D) 81 b
Celkem bodů 167 b

CSK Markus

  • Burgr Josef (E) 96 b
Celkem bodů 96 b

CT WEBER

  • Novotný Oldřich (A) 120 b
  • Koblic Radek (A) 94 b
  • Beneš Martin (C) 93 b
  • Gramblička Matouš (A) 91 b
Celkem bodů 398 b

Cyklo Point Jičín

  • Holas Jiří (E) 95 b
Celkem bodů 95 b

Cyklotrénink - František Trkal

  • Muchová Veronika (Ž) 84 b
Celkem bodů 84 b

Dexter Cycling

  • Rendl Jaroslav (C) 98 b
  • Pacovský Tomáš (C) 92 b
  • Škrabal Petr (D) 80 b
Celkem bodů 270 b

SAC Bělá pod Bezdězem

  • Vild Michal (A) 89 b
  • Vild Václav (D) 82 b
Celkem bodů 171 b

SKIBIKECENTRUM.CZ

  • Sobek Ondřej (B) 96 b
  • Boháčová Zuzana (Ž) 87 b
Celkem bodů 183 b

SportRaces-Isaac Team

  • Thuma Miroslav (A) 110 b
  • Švanda Ondřej (B) 105 b
  • Zadáková Klára (Ž) 89 b
  • Dýrová Šárka (Ž) 88 b
Celkem bodů 392 b

SSC Železný Brod

  • Malík Tomáš (B) 101 b
Celkem bodů 101 b

Stark Cycling Team

  • Šindelár Ladislav (C) 90 b
  • Válková Kateřina (Ž) 85 b
Celkem bodů 175 b

Tama Královice

  • Tajč Jan (D) 110 b
  • Miller Milan (B) 93 b
Celkem bodů 203 b

Team CUBE

  • Krummer Radoslav (E) 94 b
Celkem bodů 94 b

TOI TOI cykloklub Slaný

  • Holovlaský Ladislav (F) 82 b
Celkem bodů 82 b

Sponzoři

Navigace
Přihlášení do systému
Odkazy na další ligy
© 1989 - 2019   Unie Amatérských Cyklistů - UAC | Kontakty | Odkazy | Infoservis | Kalendář závodů | Facebook | BikeMap.net | YouTube.com
Používáme software ABCpdf od společnosti WebSupergoo Software, ke generování startovních listin pro pořadatele na všechny závody, ale také pro generování výsledků do formátu PDF.
Tímto děkujeme společnosti WebSupergoo Software, která nám tento produkt poskytla a ulehčila mnoho práce.